PlayStation Until Dawn

• Thread starter Thread starter AM!R
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:
ماشالا ملت همه شدن متخصص اناتومی بدن و صورت و چونه و.... حالا خودشون رو ببینی.... :D

واقعا، خسته کننده شده دیگه توجه به این چیزا :D

دوران پی اس وان هم بازی ها خیلی چیز ها داشت که با فرهنگ مترقی برخی ملل هماهنگ نبود، هزاران مورد وجود داشت، ایا باید اون موقع هم گیمر ها تبدیل به چریک مجازی میشدن و با هر بازی مبارزه میکردن؟ کمااینکه خیلی ها شدن، خیلی از فرهنگ ها مثل فرهنگ مترقی چند دهه اخیر ایران باهاشون مخالف بود، حتی بازی ها رو در بازار ممنوع میکرد، یک سری هنوزم به شاهکاری مثل گرند دفت اتو میگن "ام الفساد"

تویی که صبح تا شب داری به این چیزا توجه میکنی هم، فرقی با اونایی که تو ایران بازی ها رو ممنوع کردن (از نظر ذهنیت) نداری، فقط محتوا و استدلالت فرق داره، وگرنه در دشمنی با ازادی، فرقی باهاشون نداری، خوشبختانه فقط، قدرت هم نداری و نخواهی داشت :D برای همین نمیتونی چیزی یا کسی رو محدود کنی...

*این که به نهاد های مزاحم و سواستفاده های سیاسی باید ایراد گرفته بشه سر جاش، ربطی به فاضلاب کشیدن بحث در مورد بازی ها نداره، به شخصه همچنان تنها مشکلم سیاه شدن بی مورد کرکتر سفیده یا برعکس مثل مثلا البرت وسکر، یه همچین حالتی... بقیه اش میشه سلیقه و انگیزه سازنده و تولید کننده و صاحب سرمایه... خوشم بیاد میخرم، خوشم نیاد نمیخرم و انتقاد میکنم و میرم سراغ یک بازی دیگه، تمام، دیگه مثل دستشویی، روزی چند بار این ور اون ور خالیش نمیکنم، محیط رو به فاضلاب نمیکشم...

وضعیت تکنیکی بازی زیاد جالب نیست انگار. ۳۰ فریم رو پی‌اس ۵. نسخه اورجینال ۶۰ فریم ران‌میشه رو‌۵. یه سری سایتا هم حسابی از خجالت ریمیک در اومدن. فعلا ۳ تا نقد ثبت شده.

IMG_0606.jpeg

جدی من نمیفهمم چه بلایی سر سونی اومده که یه ریمیک ساده هم نمیتونه درست حسابی عرضه کنه. نورپردازی و رنگبندی بازی هم به شدت متمایل به رنگ زرد شدن. کلا برا من که نسخه قبلی یکی از بهترین والکینگ سیم ها بود این تغییرات خیلی ناامیدکننده اس.

Stevivor کیه دیگه؟ :))

ایراد بنی اسراییلی نگیریم. بازی پورت اش زیاد خوب نیست؟ قبول

ولی دقیقا کجای این بنده خدا ها پس رفت داشته؟

تعادل رو رعایت بفرمایید ;)

View attachment 352463View attachment 352464
نقد یوزر ها هم آنچنان جالب نیست البته. فقط به ۴ تا عکس نیست

• The music has been gutted. The prior soundtrack created a sense of wonder and mystery, gradually becoming more sinister as the game went on. It felt heightened and suspenseful. Thus far in the remake, I've barely noticed any of the score, there's absolutely no ambience due to this and what can be heard just feels like generic Blumhouse movie filler.
  • The removal of the fixed camera angles. These were an essential part of the experience in Until Dawn, they made the game feel more purposeful and stylised like an actual movie. It allowed the game to showcase to the viewer exactly what it wanted them to see, creating a creepy atmosphere almost like we're spying on the characters through the eyes of the psycho, wendigo or stranger. The third person camera angles not only don't accomplish the same thing, but it's made the game feel more like a walking simulator. Just a massive downgrade overall.
  • The lighting. I'm torn on this as there are some sections where the game looks incredible, yet there are also other times where the lighting is either too dark or has too much contrast.

+ ۳۰ فریم بودن و باگ های بازی. کلا وضعیت بازی جالب نیست و هیچ جای دفاعی نداره حقیقتا. دوربین ثابت یکی از بهترین بخش های نسخه اصلی بود حقیقتا و حیف شد که زدن به کل حذفش کردن.

دوستان شما که قبلا روی PS4 رفتیم ولی خیلی دلم میخواد با کیفیت بهتر روی PCتجربه کنم
کسی اگه دانلود کرده بگه وضعیت بازی خوبه؟
کانفیگ سیستمت چیه؟ بازی انریل ۵ هست و به طبع سنگین. من یه کمی بازی کردم مشکل پرفورمنس خاصی ندیدم منتها بازی باگ و اینا یه مقدار داره. مثلا کرکترها یهو ریسپاون میشن و از این چیزا و یه مقدار باگهای گرافیکی. ولی تو یکساعت اوکی بود. ولی نمیدونم در ادامه چطوره بازی

• Like
Reactions: hitman68 and Taha75
کانفیگ سیستمت چیه؟ بازی انریل ۵ هست و به طبع سنگین. من یه کمی بازی کردم مشکل پرفورمنس خاصی ندیدم منتها بازی باگ و اینا یه مقدار داره. مثلا کرکترها یهو ریسپاون میشن و از این چیزا و یه مقدار باگهای گرافیکی. ولی تو یکساعت اوکی بود. ولی نمیدونم در ادامه چطوره بازی
I5 12400
32GB DDR4
3060 12GB

• Like
Reactions: Taha75
مشکل اینه که ۶۰-۷۰ دلار پول میدی برای یه بازی کاملا خطی که از نسخه نسل قبل ریمیک شده و تازه از ۶۰ فریم رسیده به ۳۰ فریم :دی خوب ۳‌ هم زیادشه! :دی
ما پی‌سی بازها کرکی و مفته داریم می زنیم و عجیب عالیه و حال می ده

بهش حدود ۹ می دهم

حالا هالا PC

• Like
Reactions: Persia Tech

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or