PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ریجن بازی که تو خیابونه همش 2 ـه
فروشش راحته یا نه؟
ریجن 1 ش هم هست یا نه چون من ندیدم؟

هر دو ریجن که پیدا میشن ولی فرق ندارند اصلا. حتی dlc و اینجور چیزها هم ندارن که نشه با ریجن ۲ گرفت.
خیلی نگران نخریده شدنشون هستی دو سه روز کرایش کن

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز بازی رو شروع کردم ، شروع بازی خوب بود و ده دقیقه اولش هیجانی بود ولی یک ساعتی که بازی کردم فقط راه رفتن بود .
البته درسته که شخصیت پردازی هم تو همین یک ساعت شکل گرفت ولی عملا به جز راه رفتن هیچی نداشت .
قسمت های هیجانیش به زودی شروع میشه یا کماکان باید راه برم تو بازی ؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امروز بازی رو شروع کردم ، شروع بازی خوب بود و ده دقیقه اولش هیجانی بود ولی یک ساعتی که بازی کردم فقط راه رفتن بود .
البته درسته که شخصیت پردازی هم تو همین یک ساعت شکل گرفت ولی عملا به جز راه رفتن هیچی نداشت .
قسمت های هیجانیش به زودی شروع میشه یا کماکان باید راه برم تو بازی ؟

آروم آروم شروع میشه. کلا نیمه ی اول بازی اکثرن هیجانش اینه که خیلی راه میری و هر لحظه ممکنه غافقگیرانه دشمن جلوت ظاهر شه!

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
ترسی نداره !! هیجان و استرس
کلا خوبه ، فضا سازی و اتمسفر عالیه + صداگذاری بی نقص

آخه میخوام بازی کنم . بازی ترسناک نمیتونم :D ( با این سن آدم خجالت میکشه بگه :D ) ولی خوب هیجانی با استرس رو میشه تحمل کرد :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه میخوام بازی کنم . بازی ترسناک نمیتونم :D ( با این سن آدم خجالت میکشه بگه :D ) ولی خوب هیجانی با استرس رو میشه تحمل کرد :D

آلرژی به ترس سن و سال نداره که :D
اما اینو بگیر حتما ، اذیتت نمیکنه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا بازی لذتبخشی بود بر خلاف انتظارم. شخصیتاش باحال بودن (اکثرا) و از همون اول میشد ارتباط برقرار کرد باهاشون . آقا و خانوم های با کمالاتی هم هستن :D

من که خیلی حال کردم ولی برادرم نتونست بازی کنه :D Jump Scare هاش خیلی خفنه. سیستم اثر پروانه ای هم خیلی جالب بود ولی میتونستن اون توتم ها رو کلا نزارن تو بازی که ما از قبل ندونیم اتفاقات رو تا نتونیم شخصیتا رو نجات بدیم :> جلسات روانشناسی اوایل بازی هم خیلی مرموز و جالب بودن. داستان هم ... انتخالب جالبی بود واسه داستان بخصوص اینکه تو سریال سوپرنچرال هم وجود داشت و دوباره دیدنش جالب بود. از تصمیماتی که گرفتم و تونستم همه رو نجات بدم راضیم ولی بعد دیدم احتمالات خیلی مختلفی وجود داره که خیلی خوب بود از این جهت. گرافیک و انیمیشن ها که واقعا عالی بود و احساس اینکه داری فیلم رو بازی میکنی وجود داشت تو بازی :D صدا گذاری هم مهم ترین بخش این سبک هست خیلی خوب پیاده شده و وظیفه خودش رو به بهترین شکل انجام میده :-s در کل بازی خیلی خوب بود و شدیدا از ادامه‌ـش یا بازی جدید در این سبک از SuperMassive Games استقبال میشه :hug:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
ارزش 170 تومن داره؟ کلآ من بازی میگیرم آرشیو میکنم، اگر ارزش داره بگید

تو سبک evil within اصلآ خوشم نمیاد ( منظورم گیم پلی و سبک خاص خودشه ) اگر اینطور هست بگید که نگیرم

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
ارزش 170 تومن داره؟ کلآ من بازی میگیرم آرشیو میکنم، اگر ارزش داره بگید

تو سبک evil within اصلآ خوشم نمیاد ( منظورم گیم پلی و سبک خاص خودشه ) اگر اینطور هست بگید که نگیرم

بله ارزش داره

منم از اویل ویتین متنفر بودم! یعنی حالم بهم خورد از بازیش. این اصلا قابل مقایسه نیست و از لحاظ بصری غوغا میکنه بازیش! جز بهترین بازیای این نسل بوده تا الان از نظر من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر