Unreal Engine 4

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
Mike Capps ه Epic Games' President اعلام کرد که آنها هم اکنون مشغول ساخت Unreal Engine 4 هستند .او اعلام کرد که با توجه به موفقیت UE3 پیش بینی می شود که UE4 هم هینطور محبوب و موفق باشد و به یک موتور جامع در بین بازیسازان تبدیل شود .همچنین او اعلام کرد که این موتور برای کنسولهای نسل بعد تدارک دیده و پیش بینی میشود که در سال 2012 کامل شود و مورد استفاده قرار گیرد .
او همچنین گفت که Unreal Engine بسیار خوب با کنسولها مچ میشود و رابطه خوبی با کنسولها دارد.

منبع:http://www.gamedaily.com/articles/n...e-4-targeting-nextgen-consoles-in-2012/?biz=1

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
فکر کنم باید منتظر UE3.5 برای سال 2010-2009 باشیم چون با این پیشرفتی که بازی ها در زمینه گرافیک میکنن از سال دیگه UE3 کفاف نمیده!:biggrin1:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
GOW 2 پیشرفت خاصی نسبت به GOW نداشته ، نه در زمینۀ Gameplay ونه در زمینۀ Graphic.
:o

یا خدا ملت همه کفشون برید از دموی e3 گیرز 2 بعد شما میگید پیشرفت نداشته نه تو زمینه گیم پلی نه تو گرافیک....انگاری الان داری بازی میکنی:d

شک نکن دقت کن دارم میگم شک نکن که گیرز 2 پیشرفت گرافیکی داشته همچنین گیم پلی....
شما خواهشا قبل از اینکه در مورد بازی نظر بدید چند تا hd trailer داون لود کن تا حساب کار دستت بیاد:biggrin1:شایدم داون لود کردی ولی نمی تونی تشخیص بدی:d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
GOW 2 پیشرفت خاصی نسبت به GOW نداشته ، نه در زمینۀ Gameplay ونه در زمینۀ Graphic.
من نمیدونم برای چی بعضی ها میخوان الکی از ارزش یه بازی کم بکنن.شما بهتره بری اون تریلری که تو E3 پخش شد رو به صورت HD با عینک ببینی بعد با هم صحبت میکنیم

gow_360

کاربر سایت
Dec 10, 2007
32
من نمیدونم برای چی بعضی ها میخوان الکی از ارزش یه بازی کم بکنن.شما بهتره بری اون تریلری که تو E3 پخش شد رو به صورت HD با عینک ببینی بعد با هم صحبت میکنیم
این یک تیکه با عینک رو خوب اومدی
ولی بازم من الان با عینک و بی عینک دیدم-خدایش خیلی مخوف بود-فقط با عینک
کیفیتش مافوق HDشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر