Unreal Engine 4 و دومین انحصاری PC.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
unrealengine4.jpg

سازنده عناوین سری Blacklight یک بازی برای PC با استفاده از Unreal Engine 4 در نیمه دوم سال 2013 عرضه خواهد کرد.

Zombie Studos سازنده عنوان Blacklight: Retribution تایید کرد که عنوانی با استفاده از Unreal Engine 4 برای PC در نیمه دوم سال 2013 عرضه خواهد کرد.

سال 2013 اولین موج بازی های ساخته شده با قدرت Unreal Engine 4 برای PC است.

این بازی یک بازی psychological thriller برای PC است و در 3 ماه دوم سال 2013 عرضه خواهد شد.

Jared Gerritzen رئیس Zombie Studios بیان کرد:" استفاده از Unreal Engine 4 به نفع کل استدیو ما است و ما را به سمت بازی های نسل بعد سوق می دهد همچنین استدیو ما را یک سطح بالاتر می برد.

Zombie Studios در سیاتل آمریکا قرار دارد آنان سازنده سری Blacklight هستند و اولین عنوان این سری را با نام Tango Down برای کنسول ها در سال 2010 عرضه کردند. بعد از آن آنان ادامه این عنوان را در سبک free-to-play با نام Retribution برای PC در ماه آپریل امسال عرضه کردند.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مثله اینکه امسال PC میزبان ژانر وحشته
فکر کنم یه 3-4 تایی شدن

---------- نوشته در 08:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

عجب گرافیکی.ولی با این وضع باید قیدشو زد.

این شات تک دموی اپیک هست از آنریل 4 نه بازی

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Tango Down واقعاً از یک عنوان بسیار ضعیفی بود، ولی خب Retribution کمی بهتر از Tango Down بود. Zombie Studio داره روند صعودی را پیش می گیره و فکر می کنم که این بازی هم بتونه نسبت به بازی های قبل این استودیو، بهتر ظاهر بشه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من عاشق این موتورم ... :D
کلا فضاهایی که با آنرئال ساخته میشه رو شدیدا دوست دارم ...
منتظر قسمت بعدی بتمن با این موتور هستم .. دوست دارم گرافیکش یه چی تو مایه های اون تریلر سینماتیکی که از آرکام سیتی نشون دادن بشه! همونی که هوگو استرینج توش بود و به هویت واقعی بتمن پی برده بود ...

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شروع کردن دارن ساخت بازی با این موتور رو تست میکنن.منظورم تست ساده نیست .همون ساخت بازی و دیدن قدرت واقعیش در بازیه و آروم آروم برای نسل بعد هم آماده شن.به نظرم این درست ترین کارشون هستش.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
امیدوارم مثل UE3 ده دقیقه بعد از لود شدن مرحله، تکسچرها در این حالت نباشن
:d
به نظر میاد با این موتور بلاخره روی سکه برای بازی های PC برگرده و دوباره PC به عنوان یه پلتفرم موفق رقیب کنسول ها بشه! (ما که چشممون آب نمیخوره!)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
امیدوارم مثل UE3 ده دقیقه بعد از لود شدن مرحله، تکسچرها در این حالت نباشن

چرا در حالی که هیچ اطلاعی نداری نظر میدی..؟ یک چیزی شنیدی 10 تا میگزاری روش تحویل ملت میدی..؟

فوقش 1 تا 2 ثانیه اون هم قبل از شروع بازی احتیاج به لود تکستچر پیدا میکنه که اون هم تو بعضی وقتها صورت میگیره و دائمی نیست..
اینطور نیست که وسط بازی ببینی یک تکستچری داره لود میشه و فقط زمان شروع بازی این اتفاق یک 2 ثانیه ای می افته..

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
چرا در حالی که هیچ اطلاعی نداری نظر میدی..؟ یک چیزی شنیدی 10 تا میگزاری روش تحویل ملت میدی..؟
فوقش 1 تا 2 ثانیه اون هم قبل از شروع بازی احتیاج به لود تکستچر پیدا میکنه که اون هم تو بعضی وقتها صورت میگیره و دائمی نیست..
اینطور نیست که وسط بازی ببینی یک تکستچری داره لود میشه و فقط زمان شروع بازی این اتفاق یک 2 ثانیه ای می افته..
شما که اطلاع داری برای 7 پشت من یکی بسه! وقتی شما هنوز معنی Sarcasm رو نمیدونی الکی نمیخواد جواب دیگران رو بدی! من داشتم شوخی و مبالغه میکردم. واقعا لذت بردم چقدر شما گرفتی منظورمو!!!

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
اپیک پول پرست داره تحرکاتی انجام میده!
منتظرم ببینم که در مقابل کرایسیس 3 چیزی برای گفتن داره یا نه !
آگر تمام قدرت موتور تو همون نمایش ها خلاصه بشه باید عرض کنم که در مقابل CE3 نقش جلبک رو بازی میکنه!;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر