Unravel

maxresdefault.jpg

نـــام بازی : Unravel

ســــازنده : Coldwood Interactive

ناشر : Electronic Arts

پلتفرم : PS4 | XBOX ONE | PC

سبک : پـازل | پلتفرمر

عکس هایی از محیط بازی :

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
بازی چند روز دیگه عرضه میشه ولی تاپیک نداشته خودم هم الان فهمیدم ! :| خوب شد یه نفر یاد این بازی مظلوم افتاد ممنون از شما :D
فکر کنم بهترین متا رو از بین بازی های اخیر EA میگیره که به نظرم حقشه :x

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
من دو اپیزود اول رو تونستم بازی کنم ..

وقتی بازی شروع میشه سازنده ی بازی یه درد و دل کوچولو با بازیکنا انجام میده و میگه این بازی نتیجه ی دوسال تلاش شبانه روزی ماست که امیدواریم از بازی خوشتون بیاد ...

اولین چیزی که نظر شما رو به خودش جلب میکنه موسیقی بازیه که فوق العاده کار شده و ترکیبش با طراحی هنری فوق العاده ی بازی ، گیمر رو از این لحاظ واقعا راضی نگه میداره !

بازی در مورد یه پیرزن تنهاست که از خانوادش دوره و جز دیدن البوم خاطرات و بافتن کار دیگه ای نداره .. این وسط شما در نقش یک "کاموای قرمز رنگ" :D که اسمش "یارنی" هست این وظیفه رو به عهده دارید تا وارد خاطرات پیرزن بشید و البوم خاطراتش رو کامل کنید ! :D

خلاصه اینکه اگه نوستالژی باز باشید به شدت از بازی راضی خواهید بود ! :D

از لحاظ سختی و دشوار بودن ، پازل ها متوسط هستن ! جوری نیست که واسه حل کردنشون کلافه بشید و اینکه اونقدرم اسون نیستن که توی ذوق بزنه !

به طور کل با یه بازی indie یونیک طرف هستید که همون لحظه ی ورود به بازی با این یونیک و خاص بودن کاملاً برخورد می کنید :D

• Like
Reactions: MOHSEN 007

Pixels

کاربر سایت
Oct 10, 2015
27
خب به سلامتی نمرات بازی هم اومد ولی خب یکم با اون چه که انتظار میرفت متفاوت شد =((
فکر کنم تقریبا همه کسایی که پیگیر بازی بودن حداقل انتظار متای بالای 85 رو داشتن که انصافا هم دور از انتظار نبود با توجه به اون چه که توی کنفرانس Ea دیدیم از بازی و ری اکشن کسایی که تو سالن بودن نسبت به بازی ولی خب گویا بازی یه سری مشکلات داره :(
خلاصه تمام نقدها هم میشه این : بازی در عین حالی که زیباست اما مشکلاتی داره و میشه گفت کامل نیست !
خودم به شخصه واقعا شیفته محیط و طراحیش شدم و 20 دلار رو بابتش میدم
جماعت خارجی هم که بلانسبت عین ... افتادن به جون بازی برای پلات :|
از منظر پلات هم بخواهیم نگاه کنیم بازی خوبی هست با داشتن 7 مدال طلا و تروفی های تقریبا آسون
متای Ps4 : امتیاز 81 از 100
IGN : امتیاز 83
GameSpot : امتیاز 70 !
Game Informer : امتیاز 75
و ....

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بازی برای افراد عادی بیست دلار و برای اعضای Ea Access هجده دلار ..

مرسی فقط یک چیز دیگه ممکنه ی مدت دیگه قیمتش پایین تر بیاد راستش یکم گرونه اما میدونم بازی قشنگیه فکر نکنم بازی دیگه بیاد که بخوام 20 دلاز خرجش کنم

یک سوال دیگه بازی فیزبکی یا همون دیسک نمیاد ؟

آخرین ویرایش:

Mehrdadxxx

کاربر سایت
Oct 20, 2010
27
نام
مهرداد
این قفل جدید ea داره بعد با اعصابمون بازی میکنه
دارم از گیم زده میشم دیگه
چقد ادم درامد داشته باشه که بتونه همه اینارو اوجینال بخره
ماشالله ماهی 4 -5 تا بازی هم میاد

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بازیه مظلوم دو عالم :D
بازی تخفیف تپل خوردش و 10 دلار خریدمش
از لحاظ بصری که مشخصه خیلی زیبا و دیدنی هست، البته تو تریلر و اسکرین شات ها بیشتر مناظر بهاری و گل و بلبلش رو نشون دادند ولی تو کل 12 مرحله لوکیشن های خیلی مختلف و جذابی داره حتی بعضی حاها تو حس و حال لیمبو هم میره. ولی نکته خیلی خوبی که بازی داره این سر کلافی هست که به شخصیت اول اویزون هست لامصب ها فیزیک اینو خیلی خوب در اوردن.
گیمپلی نه انچنان سخت و انچنان اسون در کل یک چیز نرمالی هست همه میتونن بدون دردسر تموم کنند. یکمی هم حس اسپایدرمن هم میده این طنبای که پرت میکنی D: البته شخصا دوست داشتم یکم مراحل با ریتم تندتر و هیجانی تر + معما های سخت تر بیشتر داشته باشه، ولی در کل خیلی خوبه، مخصوصا مرحله اخر که من داشتم ساعت 3 4صبح بازی میکردم تنها و خلوت اصلا خیلی حس عجیبی داشتش ! بدون دیالوگ داستان بازی اینقدر روت تاثیر بذاره خیلی حرفههههه
البته هر مرحله 5 تا ایتم مخفی داره که خوب من تو دوره اول بازی کردنم هر مرحله به طور میانگین حداقل 3 تاشو پیدا کردم ولی اون دوتای دیگش نیاز به توجه بیشتری داره تا پیداشون کنید :D
هر چی هم بازی جلوتر میره موزیک هاش فوق العاده تر میشه دیگه مرحله اخر تو اوجش هست. و اینکه خبرش رو خوندم EA همکاری شو با این استدیو ادامه میده و قرار بازی بعدیشون هم تو حال و فضای همین unravel باشه :D

و اینکه بهترین اچیومنتی که تو عمرم گرفتم، واقعا با عمق وجودم حسش کردم از این بازی به نام the end is not the end بود

• Like
Reactions: beh1382

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر