Unit 13

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
daily challenge هاش خیلی باحاله....
من تو یه دونش رتبه 8 گرفتم:

x0ywql0iza7awhnhs8ln.jpg

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
گیم پلیش دستت بیاد راحت میشه . نمیشه بری تو شکم دشمن ها . باید حتما پناه بگیری یا مخفی بکشی . وسطشون گیر بیفتی کارت تمومه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
عجب باگی این بازی من High value targets رو همرو کامل کردم ولی 3 تا از تروفی هاش رو باز نکرد ! واقعا که ! این همه زحمت کشیدم

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
آقا کسی این بازی رو پیشنهاد می کنه؟ چطور کلا؟

این بازی دودسته طرفدار داره یا عاشقش میشی یا ازش بدت میاد ! بازی داستان نداره و شوتر تاکتیکی هستش

من خودم عاشق این بازی هستم . این بازی بهترین بازی ویتا هستش از نظر من . هیچ چیز به اندازه پلات کردن این بازی لذت بخش نیست . بخش آنلاین همکاری دونفره هستش و اگر یارت خوب باشه این بخش بسیار لذت بخش هستش
2 هفته تمام ( شایدم بیشتر ) بازی رو انجام دادم و خسته نشدم

اولین بازی که روی ویتا پلات کردم و دومین بازی توی عمرم که پلاتش کردم . بازی یک AAA تمام عیار هستش

مارحل به 3 - 4 تا دسته بخش میشه : مخفی کاری - بزن و بکش زمانی - تاکتیکی و ....

هر مرحله 5 تا ستاره داره که اگر بهترین حالت رو بازی کنی 5 ستاره رو بهت میده که واقعا چالش برانگیزه .
بعد از تموم شدن حدود 30 مرحله بازی یه بخش به نام High value target x( اگه اشتباه نکنم ) باز میشه که باید افراد تبهکار رو بکشی که واقعا چالش بر انگیزه .

در کل بازی شاهکاره به شرط اینکه سبک مثل بازی Soccom رو دوست داشته باشی اگر این سبک رو دوست نداشته باشی مثل این می مونه من برم شاهکاری مثل Persona 4 رو بازی کنم که از سبکش نفرت دارم در آخر نظرم نسبت به بازی منفی خواهد بود
تنها بازی ویتا هم هست که افت فریم و باگ و مسخره بازی های دیگه توش نیست .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مرسی رامتین جان اطلاعاتت جامع و کامل بود
شاهین Killzone واقعا از بهترین های Vita محسوب میشه این بازی رو هم دموش رو بازی کردم حال کردم گفتم ببینم Career اصلیش هم تا آخر خوب هست یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر