PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بابا جان جی تی ای اوپن وورده اصلا و ابدا ربطی نداره خوب اگه اینه گرانتوریزمو 500 ساعت سرگرم میکنه لطفا مقایسه رو درست انجام بدین .
انچارتد یه بازیه کاملا خطی و داستان محوره با گیمپلی وحشتناک عالی و بی نقص

بازیش خطیه! بازی های خطی همین قدره زمانشون معمولا! (هرچند قبول دارم نسبت به بقیه بازیا یکم کمتره ولی بازم تمام 8-10 ساعتش عالیه و اصلا تکراری و الکی نمیشه)
مقایسه این بازی با یک بازی اوپن ورد وسیع کاملا از بیخ اشتباهه... اونم در قسمت زمان!!
البته قطعا منظور من مقایسه این بازی با GTA نبود و منظور کلی من داشتن مراحل جانبی دیگر بود
بطور مثال در اکثر بازیها ایتمهایی هست که باعث زمانبر شدن بازی میشن
حتی اگر یادتون باشه یه زمانی در بازی کال آو دیوتی یکسری لپ تاپ بود که پیدا کردن اونها اونم در شرایطی که سخت درگیر بازی و کشتن دشمن بودی واقعا سخت و دشوار بود
به هر حال منظور من وجود چنین ایتمهایی بود که ظاهرا در بازی نیست که از نظر من یه ضعف میتونه باشه
چرا که 30 ساعت گیم پلی برای سه تا بازی واقعا کمه
ولی خب چاره نیست و باید کنار اومد
ولی از نظر من یه بازی هر چقدر هم که شاخ و عالی باشه باید حداقل تو بحث گیم پلی هم کمی معقول باشه
بطور مثال بازی ویچر هم جزو بازیهایی با گیم پلی طولانی هست و یه نکته خوبی که داره اینه که مثلا برخی مراحلش حالت انتخابی داره
یعنی اگر بار اول یه انتخاب بکنی بار دوم میتونی یه انتخاب دیگه بکنی و یه داستان جدید ببینی
از نظر من یه روند خطی کامل هم میتونه به مرور تکراری بشه
ولی قبول دارم گیم پلی خوب و روونی داره و در عالی بودن بازی شکی نیست فقط ای کاش کمی طولانی تر بود
دل ما خوش بود که حداقل داریم سه تا بازی در قالب یه بازی میخریم و فکر میکردیم حداقل چند ماه سرگرم میشیم ولی ظاهرا اینطور نیست ولی بازم همینکه سه نسخه رو میتونیم بازی کنیم اونم در قالب گرافیک بهتر خودش جای شکر داره
با تشکر

فقط یه بحث میمونه و اون اینکه نسخه مالتی پلیر بتای نسخه چهار بازی که قراره توی این پک باشه دارای یه روند تکراری و کوتاه هست یا بخش آنلاین گسترده ای داره؟
چون اگر یادتون باشه بازی اسسین مثلا فقط چند مرحله کوتاه آنلاین داشت
ایا بخش انلاین این بازی هم محدوده یا مثل بازی لست او آس گسترده هست؟
با تشکر مجدد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
@Shr776 داداش بازی یه بازی داستان محورهِ ، یک روند خطی هم داره، این مدت زمان گیم پلی خیلی خوبه :-)

من که عاشق بازی های خطی هستم خیلی خوبه :d

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ی نسخه چهار بازی که قراره توی این پک باشه دارای یه روند تکراری و کوتاه هست یا بخش آنلاین گسترده ای داره؟
لست آف آنلاینش گسترده است؟کلا 3تا ماد داشت :|

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
کلا ارزش ۱۷۰ رو داره
۳تا بازی ۳ تا داستان
۳۰ ساعت کافیه
مثلا متال چی بود !همش تکراری اخرش حوصلمو سر برد ردش کردم در حالی که متال ۴ عالی بود
خودم به شخصه حطی رو میپسندم
فمر کن انچارتد اوپن ورد بشه!!!
دمو هم کلا یک ۱۵ دقیقه باس فایت هلیکوپتره ۲ بار بازیش کردم
کلا بدترین لحظش خنگ بودن زنیه که پیش ناتان هست موقع صحبت لبش حرکت لبش حرکت نمیکنه
جالبشی حرفاشونه مثلا بپر تو اب ناتان چرت و پرت و بازمه میگه بیا تو اب و..

Sent from my iPhone using Tapatalk

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
آنچارتد ها کلاً یه گیم پلی و حال و هوای عجیب و غریبی دارن :D حتی داشتیم سرسخت ترین آدم هایی هم که هر بازی رو یه بار میرن و دیگه حس دوباره رفتنش رو ندارن، آنچارتدها رو 2-3 بار هم بازی کردن :D

اقا با قيمت ٢٢٠ تومن اومده برم بگيرم . با اين حرفت ديگه صبرم لبريز شد

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
@Shr776 داداش بازی یه بازی داستان محورهِ ، یک روند خطی هم داره، این مدت زمان گیم پلی خیلی خوبه :-)

من که عاشق بازی های خطی هستم خیلی خوبه :d
مرسی دوست عزیز
البته که جزو بازیهای با ارزش هست و حتما تهیش میکنم
ولی فکر میکنم هنوز برای خرید زوده
ما که چند سال بازی رو انجام ندادیم یه دو ماه هم روش
به نظرم خرید زودهنگام بازیها اشتباهه و باید با قیمت معقول خرید کرد که این بستگی به گیمرها هم داره
به عنوان آخرین سوال
در مورد گرافیک واقعا تغییر زیادی شاهد خواهیم بود؟
با توجه به اینکه سه تا بازی در یه بلوری گنجانده شده آیا از گرافیک کاسته نشده ؟
امیدوارم که شاهد یه گرافیک خوب باشیم و کیفیت فدای کمیت نشده باشه

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
البته قطعا منظور من مقایسه این بازی با GTA نبود و منظور کلی من داشتن مراحل جانبی دیگر بود
بطور مثال در اکثر بازیها ایتمهایی هست که باعث زمانبر شدن بازی میشن
حتی اگر یادتون باشه یه زمانی در بازی کال آو دیوتی یکسری لپ تاپ بود که پیدا کردن اونها اونم در شرایطی که سخت درگیر بازی و کشتن دشمن بودی واقعا سخت و دشوار بود
به هر حال منظور من وجود چنین ایتمهایی بود که ظاهرا در بازی نیست که از نظر من یه ضعف میتونه باشه
چرا که 30 ساعت گیم پلی برای سه تا بازی واقعا کمه
ولی خب چاره نیست و باید کنار اومد
ولی از نظر من یه بازی هر چقدر هم که شاخ و عالی باشه باید حداقل تو بحث گیم پلی هم کمی معقول باشه
بطور مثال بازی ویچر هم جزو بازیهایی با گیم پلی طولانی هست و یه نکته خوبی که داره اینه که مثلا برخی مراحلش حالت انتخابی داره
یعنی اگر بار اول یه انتخاب بکنی بار دوم میتونی یه انتخاب دیگه بکنی و یه داستان جدید ببینی
از نظر من یه روند خطی کامل هم میتونه به مرور تکراری بشه
ولی قبول دارم گیم پلی خوب و روونی داره و در عالی بودن بازی شکی نیست فقط ای کاش کمی طولانی تر بود
دل ما خوش بود که حداقل داریم سه تا بازی در قالب یه بازی میخریم و فکر میکردیم حداقل چند ماه سرگرم میشیم ولی ظاهرا اینطور نیست ولی بازم همینکه سه نسخه رو میتونیم بازی کنیم اونم در قالب گرافیک بهتر خودش جای شکر داره
با تشکر

فقط یه بحث میمونه و اون اینکه نسخه مالتی پلیر بتای نسخه چهار بازی که قراره توی این پک باشه دارای یه روند تکراری و کوتاه هست یا بخش آنلاین گسترده ای داره؟
با تشکر مجدد
یک نکته بگم برای این که راحت باشی هم سریع طرف جواب بده لطفا از دکمه نقل و قول استفاده کن که نوتیفیکیشین برا طرف بره و متوجه بشه
خوب واما بحث اصلی
بله بازی ایتم ها مخفی داره قسمت 1 دارای 61 ایتم و قیمت های بعدی 101 ایتم مخفی داره این از این :d
این که گیم پلی کمه نمیشه گفت چون تا نرید متوجه نمیشید چی میگم شما برای با اول ممکنه تا 12 - 14 ساعت طول بشکه تموم کنید من فست پلی منظورم بود ( الته نه از این فست پلی هایی که یارو متال 4 رو تو 45 دقیقه میره ) فست پلی یه گیمر مثل منو شما
خب بازی یک سری پازل هم داره که عالی طراحی شده
ببین دوست من انچارتد من رو 10 ساله سرگرم کرده شما فقط یک تریلر گیم پلی ببین ( ترجیحا مرحله قطار شماره 2 ) بعد نظرت رو بگو . نمیدونم چرا ولی این بازی اصلا فک نکن که یک بار رفتیش 30 ساعت سر گرمت کرده تموم میشه تازه قضیه شروع میشه
من چه تو انجم چه دو دوست و اشنا و بقال سر کوچه وووو ...... ندیدم طرف انچارتد رو زیر 3 بار رفته باشه خودت حساب کن :d
کسی چه میدونه بزار بتا بیاد :|
2و3 از بابت مولتی که بی نظیر بودن و مد های مختلفی داشتن که من هنوز نرفتم :|
ولی از لست بیشتره مد هاش و مپ هاش فک کنم 7-8 تا مود داشتن :d
شما بازی رو بگیر اگه خوشت نیمود من به شخصه ازت برمیدارم به قیمت خوبه بیشتر از این مگه داریم :d

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
وای عالی بود =))
داداشم این چند روز داره بازی های ps3 رو میفروشه... بعد من نذاشتم 3 تا uncharted رو بفروشه...
الا یهو uncharted هارو آورد گذاشت رو میز گفت بذار اینارو هم بفروشم دیگه :d بعد گفتم نه )x
بعد دوباره یک نگاه انداختم گفتم چرا چهار تا هستش :shocked: بعد دیدم زیر 3 تا uncharted , بازی چهارم نوشته uncharted : the nathan drake collection =)) یعنی الان دارم پرواز میکنم :d=))

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
شما بازی رو بگیر اگه خوشت نیمود من به شخصه ازت برمیدارم به قیمت خوبه بیشتر از این مگه داریم :d
نه آقا
این بازی رو نمیشه فروخت
جزو بازیهای آرشیوی میشه
:d

راستی روی چند تا تروفی میشه حساب باز کرد برای این کالکشن؟
200 تا میشه؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نه آقا
این بازی رو نمیشه فروخت
جزو بازیهای آرشیوی میشه
:d

راستی روی چند تا تروفی میشه حساب باز کرد برای این کالکشن؟
200 تا میشه؟
لیست تروفی ها صفحه های اخر بود فک کنم
مجموعا اره فک کنم 180-200 تا تروفی

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من آنچارتد سه رو نصفه نیمه رفتم اصلا هیچی ازش یادم نیست
آنچارتد یک رو هم کلا بازی نکردم
اما آنچارتد2 .....
در یک کلام فوق العاده بود،پر از هیجان،پر از درگیری های نفسگیر...واقعا عالی بود
نمیتونم صبر کنم تا دوباره بازیش کنم
اونم 1080P/60FPS
دوستمون هم راست میگه، آنچارتد2 برای من 13ساعت طول کشید تا تموم شه
اینقدر سخت و طولانی بود
تعجب کردم دوستان میگن 8تا10 ساعت
برای کسایی که بازیش نکردن بیشتر از این حرفا طول میکشه،مخصوصا اگر سر سخت بازیش کنی

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
من آنچارتد سه رو نصفه نیمه رفتم اصلا هیچی ازش یادم نیست
آنچارتد یک رو هم کلا بازی نکردم
اما آنچارتد2 .....
در یک کلام فوق العاده بود،پر از هیجان،پر از درگیری های نفسگیر...واقعا عالی بود
نمیتونم صبر کنم تا دوباره بازیش کنم
اونم 1080P/60FPS
دوستمون هم راست میگه، آنچارتد2 برای من 13ساعت طول کشید تا تموم شه
اینقدر سخت و طولانی بود
تعجب کردم دوستان میگن 8تا10 ساعت
برای کسایی که بازیش نکردن بیشتر از این حرفا طول میکشه،مخصوصا اگر سر سخت بازیش کنی
ّبله برای کسایی که بازی نکردن ممکنه بعضی جاها گیر کنن و بیشتر طول بکشه...
...........
خیلی خوبه درجه سختی crushing بازه :d من الان uncharted 1 رو روی crushing شروع کردم :d این update 1 گیگی رو امشب دانلود کنم ... فکر کنم نوشته بود یکم مشکل aim یا یه همچنین چیز هایی رو حل میکنه درسته؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ّبله برای کسایی که بازی نکردن ممکنه بعضی جاها گیر کنن و بیشتر طول بکشه...
...........
خیلی خوبه درجه سختی crushing بازه :d من الان uncharted 1 رو روی crushing شروع کردم :d این update 1 گیگی رو امشب دانلود کنم ... فکر کنم نوشته بود یکم مشکل aim یا یه همچنین چیز هایی رو حل میکنه درسته؟
اره كلا اپديتش مقداري مشكلات رو درست ميكنه كه aim و photo mode هم جزوشون بودن!

پ.ن. تا باشه از اين داداشا! :دي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر