PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,158
نام
Behrooz
این کالکشن...نسخه فیزیکی هم داره که بخریم ؟؟؟

1-2-3-4 همشون هستن ؟؟

توی این کالکشن نسخه 4 از نسخه تکی که برای نسخه 4 میاد چیزی کم نداره ؟؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
این کالکشن...نسخه فیزیکی هم داره که بخریم ؟؟؟

1-2-3-4 همشون هستن ؟؟

توی این کالکشن نسخه 4 از نسخه تکی که برای نسخه 4 میاد چیزی کم نداره ؟؟

کالکشن فقط 3 نسخه ی اول هست. نسخه ی 4 که سال دیگه میاد کلن :|

+ نسخه فیزیکی هم داره

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
بازم یه سوال
الان این تریلر 3 دیقه ایه که 60 فریمه:bighug:
من لست رو 60 فریم زدم،اصلا دستم نمیره دیگه بازی زیر 60 بازی کنم..
این تریلر دقیقا کدوم انچارتده؟؟؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
Uncharted: The Nathan Drake Collection will have a new difficulty option

Less motion control: Did you play the first Uncharted? Did you enjoy when you had to use the motion sensor in the PS3 controller to keep hero Nathan Drake balanced as he walked across a log? If your answer is yes, you’re weird. If no, well, you might be happy to know that motion control for log-crossing has been excised from this collection, according to a rep for the game’s original development studio, Naughty Dog. They are leaving a motion control option (not mandatory) for tossing grenades.

Difficulty tweaks: The new game will not have dynamic difficulty, which they’re saying will be coupled with some balancing tweaks to make the game flow better. I asked specifically about whether enemies in the first Uncharted wouldn’t be bullet sponges anymore. I got a general affirmative that damage to and from enemies is being recalculated across the games. Bluepoint is also working on a special “brutal” (not final name) difficulty level that is designed to be challenging even for the game’s most skilled testers.

خوب یسری خبر خیلی خوب اومده... اولیش اینکه اون موشن کنترل روی مخ نسخه ی یک رو حذفش کردن و فقط برای پرتاب نارنجک (اونم به صورت دلخواه) تو بازی موشن کنترل وجود داره
هوش مصنوعی تو نسخه ی یک بهبود پیدا کرده و دشمنا خیلی چلنجینگ تر شدن
یه درجه سختی جدید هم برای بازی در نظر گرفتن که برای جون سخت ترین تستر های بازی هم چالش بر انگیز هست! :D

Now We R talking! :D

Link

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بنظرم این بهترین فرصته برای اونایی که نتونستن نسخه های ۱-۲-۳ بازی رو برن روی نسل قبل من که هنوزم تو نخ اون برف قسمت ۲ و شن و ماسه قسمت ۳ بازی موندم اون موقع سال ۲۰۱۲ انچارتد ۳ افکت اتیش و شن و ماسش فک همه رو انداخته بود زمین ... اون شروع انچارتد ۲ هم زیباترین و هیجانی ترین شروع یک بازی بوده که من تا به حال دیدم ... به هر حال حسودی میکنم به اونایی که الان اولین بارشونه که میخوان بازی رو انجام بدن که واقا قراره با یه شاهکار روبرو بشن ...
#راستی دقت کردین توی این نسل چه قدر سونی داره ریمستر و کالکشن میده بیرون دیگه گندشو در اورده :|:d

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
820
نام
محمد
من فقط 2 رو بازی کردم حتما میگیرم از 1 دوباره میرم اصلا یادم نمیاد چی به چی بود بازی کنم کلا ببینم داستان چیه کی به کیه چند چندیم:d

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
ناتی داگ ریمستر میده بعضیا هم ریمستر میدن"اونوقت تفاوتی که نمیبنی هیچ 40دلارم باید پول بالاش بدی اونم برای یه بازی/:).فکر کنم بین کالکشن ها هم Goty رو بگیره .60$ حلاله حلالشون
ناتی داگ چیکارست الان؟؟؟
biggrin1.gif

Bluepoint پورت این نسخه رو به عهده داره!
biggrin1.gif
دیگه بدتر.اگه خودش میومد وسط کار که واویلا میشد>:)سوال اصلی اینجاست که سانتا مونیکا با اون همه ادعایی که داشت(البته به حقم هست) چطور GOW III رو همینجوری الله بختکی داده واسه نسل جدید!!! انتظار این بود که یه ریمستر واقعی بده بیرون
پ.ن:میدونستم ناتی داگ مستقیما روی این کالکشن کار نمیکنه ولی به هر حال روی کیفیت کار نظارت داره"پس یه جورایی تهش میرسه به خودش:-"OK

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
ناتی داگ ریمستر میده بعضیا هم ریمستر میدن"اونوقت تفاوتی که نمیبنی هیچ 40دلارم باید پول بالاش بدی اونم برای یه بازی/:).فکر کنم بین کالکشن ها هم Goty رو بگیره .60$ حلاله حلالشون

ناتی داگ چیکارست الان؟؟؟ :D
Bluepoint پورت این نسخه رو به عهده داره! :D

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دلایل من برای خرید بازی:

۱ - بازی کردن دوباره ی UC1 چون که مدت هاست سراغش نرفتم و راستش رو هم بگم خیلی هنوز جدی نگرفته بودمش :d ( وای بر من :d )
۲ - Three in One فقط ۶۰ دلار
۳ - تصاویر رو دیدم واقعا برای ریمستر کردن زحمت کشیدن و تفاوت حس میشه
۴ - گیم پلی یک پارچه ی بازی ( که یه سری از قسمت های شاید یکم رو اعصاب ۳ تا UC رو پوشش میده، مثلا همون Motion به نظرمن بیخود UC1 )
۵ - درجه سختی جدید بازی ! چون واقعا Crushing هم اگه یه بار بازیو میرفتی راحت میشد جز یکی دو تا مرحله یا پلات، امیدوارم یه چالش خوبی ایجاد کنه!
۶ - دوباره رفتن تو فازه آنچارتد و آمادگی پیش آمده از آن برای UC4 کبیر :d
۷ - دوباره UC2 رو بازی کنم ( چقدر شاهکاره :| فکر کنم رو PS3 همین چند وقت پیش یه بار دیگه تموم کردم بازم عطش دارم واسش :| )
۸ - آرشیو یکی از به نظرمن ۳ بازی برتر انحصاری PS
و البته برای من همه ی این ها ۳۳.۳۳ درصد انگیزه ی بازی بود اما انگیزه ی اصلی ... :
گرفتن کد بتای مولتی UC4! چقدر من مولتی این سری رو دوست دارم نمیدونم :|

نمیدونم به نظر شما ارزش ۶۰ دلار رو داره یا نه ؟ :-/:d

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
[FONT=&quot]Scott Rohde PS blogcast #171[/FONT]

“There’s so much more that I wanna super-tease you guys about… You guys are gonna have me back on the podcast, correct? In the very near future hopefully, and we’ll do a whole different segment […]. Anyways, you guys are gonna have me back, and we can talk a lot more about the Nathan Drake collection in the very very near future, super-tease.”

Uc4 demo confirmed! :D

------------------

تمام تغییراتی که تا بحال تایید شدن
1080p and 60fps
Photomode
Better lighting, textures, models, shadows, and improved draw distance
New trophies
Can swap to L2/R2 for firing
Motion control only for grenades as an option for UC1.
Recalculated damage to and from enemies
New difficulty mode
UC4 beta
No multiplayer from last games

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر