PlayStation Uncharted: The Nathan Drake Collection

ksc_uncharted-nathan-drake-collection.jpg

عنوان بازی : Uncharted The Nathan Drake Collection
سازنده : BluePoint Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Third Person Shooter / Action-Adventure
زمان عرضه : 7 اکتبر 2015 - 15 مهر 1394

در طی این سال خبر های زیادی مبنی بر تایید این عنوان منتشر شد که امروز در NeoGaf یک کاربر در ورژن موبایل PS Store این تصویر را مشاهده کرد و ارسال کرد که مبنی بر تایید این عنوان است.Sony هیچ پاسخ رسمی بر این شایعه نداده ولی Neil Druckmann نویسنده و کارگردان کمپانی سازنده (Naught* Dog) تایید کرد که این خبر کمی زودتر لو رفته و خبر را تایید کرد
143340355039.jpg
همچنین این تصویر گواه بر این است که این Collection از سه عنوان اصلی بازی در PS3 یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception متشکل است.
*** آپدیت اول.بازی رسما معرفی شد
41b1853889b84549c2a6c047aae32f9d.jpg

-بازی همان طور که گفته شد دارای ۳نسخه اصلی یعنی Drake's Fortune ، Among Thieves و Drake's Deception هست.
-بازی توسط BluePoint ساخته میشود.
-با خرید بازی میتوان به multi-player beta نسخه چهارم یعنی Uncharted 4 A Thief's End دست یافت.
-کل بازی ۶۰ فریم بر ثانیه و 1080P خواهد بود
-بازي فاقد بخش مولتي پلير خواهد بود.
- بازی 7 اکتبر 2015 منتشر میشود. 17 مهر 94 به تاریخ شمسی
-بازي در PS store با قيمت ٤٩.٩٩پوند قرار گرفته و قيمت بازی برای آمریکا 60$ است.
-بازی از نورپردازی جدید ، تکستچر های با کیفیت بهتر ، مدل های جدید و تروفی های جدید و Photo Mode بهره می‌برد

*** آپدیت دوم
- تا پایان تابستان Demo قابل بازی این عنوان در PS Store قرار میگیرد.
- همچنین در این کالکشن گیمپلی سه نسخه یکپارچه شده.

*** آپدیت سوم
- بازی دارای 3 درجه سختی جدید هست.
Explorer Mode : این درجه سختی برای افراد کاملا تازه کار هست که سختی بازی کاهش یافته.
Speed Run Mode : این درجه سختی یک تایمر برای مرحله ها ایجاد میکند که میتوان بعد اتمام مرحله زمانش را با زمان دوستان در این مرحله مقایسه کرد.
Brutal Difficulty Mode هم یک درجه سختی بسیار دشوار است. دشوار تر از همیشه.
- در بازی بیش از 65 اسکین متفاوت وجود دارد که میتوان با انتخاب انها لباس نیتن را عوض کرد.

باکس آرت بازی:

-------------------------------------------------------------------------------------------

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-Announce-Video-PS4
1080p || 720p

----------------------------------------------------------------------
Uncharted Collection: Gameplay 1080P 60fps Y.T

------------------------------------------------------------------------------------

mqdefault.webp

UNCHARTED-The-Nathan-Drake-Collection-(10-9-2015)-Story-Trailer
1080p/60fps
720p/60fps

با تشکر از Nima و ArianAwesome و armin_shadow و Ebrahim-ZH وFUTURE وMehdi Cage .
*** با آمدن خبر های رسمی پست آپدیت میشود

آخرین ویرایش:
گرافیک بازی خیلی بهتر شده از نسخه اصلی. البته مشخصه که همچنان یه بازی نسل هفتُمی هست، ولی بازم خیلی خوبه. ولی به نظر من TLOU R گرافیکش از این دمو بهتر بود :دی
منی که هر 3 نسخه رو یک بار رو ps3 تموم کردم و با توجه به این که مولتی هم نداره , به نظرت می ارزه بازی رو بخرم ؟ :d
کلا تجربه لذت بخشی بود یا گرافیک رو مخ بود ؟ :d

خب من هم گرفتم و الان یک بار رفتم :d خیلی حال داد :d 2-3 سال بود بازیش نکرده بودم تا همین چند روز پیش که دوباره ps3 خریدم... بعد اینو امروز بازی کردم اصلا یاد اون 2-3 سال پیش افتادم :d
خیلی خوب شده خیلی :d نشونه گیری خیلی خوب شده و اینکه با L2 , R2 خیلی حال میده :d نور های عالی شده ... 60 فریم که دیگه اصلا نگو =p~ :d سایه ها و anti aliasing ...
در کل خیلی حال داد به من ... حتما میگیرمش چون 1 و 2 خیلی از جاهاشو یادم نیست... ولی 3 رو خیلی یادمه از بس بازی کردم :|:d
الان هم میرم برای بار دوم دمو رو بازی کنم و چند تا عکس با photo mode بگیرم بذارم :d:d:d
....
nate's theme رو که شنیدم تو منو , بیهوش شدم :d

دوستان من ك ٣ نداشتم و ملا انچارتد بازي نكردم ايا خريد اين بازي واجب است يا خير؟ :d

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
واجب !!!!!!!!!!!!!! یعنی کسی هست بگه این بازی خریدش واجب نیست!!! مخصوصاً برای شما که تا حالا این بازی رو انجام ندادید!! اگر نخرید کلاً تمام عمرتون به فنا رفته ... لذتی در این بازی هست که حتی گفته میشه لذتش از بهشت و حوریان بیشتر والاااااا (:

سلام دوستان. مشکلی سر دموی این برام پیش اومده

دستگاه رو دیشب به فریمور 3.00 که جدید اومده آپدیت کردم بعد گذاشتم دموی این دانلود شد

صبح که بلند شدم بازی کنم دیدم که قفل اومده روی دمو :| و وقتی میخوام برم تو بازی میزنه:
Cannot use the content
Cannot connect to server to verify license

در صورتی که هیچ بازی دیگه ای اینجور نیست و ضمن اطلاع اکانت ـم ریجن 1 آمریکاست و اکانت خودمه (یعنی از این شیری ها و خریدنی ها و اینا نیست...اکانت اصلی خودمه)

جریان چی میتونه باشه؟ خیلی برام عجیبه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or