PlayStation Uncharted: The Lost Legacy

d20161201_07_Reveal_Trailer_Thumbnail_01.jpg

توسعه دهنده: Naughty dog
ناشر: sony interactive Entertainment
تاریخ عرضه: 22 august

اخطار: به تاریخ عرضه بازی نزدیک خواهیم شد از کاربران محترم خواهشمندم از هرگونه پست در رابطه با داستان بازی و عکس از صحنه های مهم خودداری و پست در ارطبات با این موارد را در تگ اسپویلر قرار دهند
با تشکر......

انچارتد میراث گمشده عنوانی نیمه مستقل یا به اصتلاح (standalone) و dlc عنوان موفق uncharted 4 است که توسط تیم دوم ND ساخته شده است و بر طبق گفته ها بازی از عناصر و عوامل جدید محیط بزرگتر و گرافیکی بهتر نسبت به قست چهارم بهره میبرد پس از پایان داستان ناتان دریک شروعی تازه برای سری به حساب می اید
uncharted-the-lost-legacy-badge-01-ps4-eu-05dec16

در این قسمت داستان شخصیت محبوب سری (Chloe frazer) روایت میشود که به همراه شخصیت منفی قسمت چهارم یعنی (Nadin Ross) به منظور یافتن گنج Tusk of Ganesh به هند رفته و در این سفر با شخصی به نام asav مبارزه میکنند

PREVIEW_SCREENSHOT1_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT2_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT4_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT7_146393.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT9_146393.jpg

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
تا اونجا که من میدونم وقتی میگن انلاین داره منطورشون اینه که شما میتونی مولتی نسخه ۴ رو با دیسک این بازی، بازی کنی یعنی نیازی نیست نسخه ۴ رو داشته باشی که به مولتیش دسترسی پیدا کنی ، شما دیسک یا نسخه دیجیتالی این بازی رو هم بگیری میتونی مولتی نسخه ۴ رو بازی کنی. حالا شایدم اشتباه کنم ولی فکر کنم اینطور باشه.
دقیقا درست گفتید

• Like
Reactions: omid_13

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من نسخه دلوکس انچارتد 4 رو دیجیتالی دارم برام رایگانه . منتظرم روزهای اینده لینکهاش رو شاتل لند بده دانلود کنم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
امتیاز های بازی رو که بین 20 سایت برتر گیم میدیدم از 10 حساب کنیم متوسط حدود 9 بود ...
در مورد بازی هم اگر یکی دو هفته دیگه دیسک اش رو بخرید به صرفه تره چون میتونید بعد یک هفته که بازی کردید دیسک رو بفروشید نهایت 40 تومن از جیبتون میره که ارزشش رو داره
این 40 دلار برای اونوری ها معادل 3 ساعت کار کردنشون هست که مثل پول خرد میمونه براشون ولی برای ما میشه معادل 6 روز کار یک بدبختی که حقوق وزارت کار میگیره !!!

• Like
Reactions: all4u and pbgame

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کسایی که دیسک آنچارتد ۴ رو دارن میتونن با قیمت کمتری به عنوان DLC خریداریش کنن یا اول و آخر باید ۴۰ دلار رو پرداخت کرد ؟ :|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
کراش بندیکوت 40 دلاری که یه ریمستر بود این همه مدت از عرضش میگذره زیره 175 تومن نیومده بعد شما توقع داری هفته دیگه انچارتد بیاد زیر 140 تومن بعدشم خیلی سریع بشه 100 تومن ! خیلی زیاد این قیمتی که فرمودید خوش خیالی هست به نظرم
این هفته قیمتا بالاست . نخرید تا به قیمت واقعیش برسه

• Like
Reactions: all4u

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
من نمیدونم چرا همه دوس دارن دیسک بخرن خو دیجیتالی با دوستتون بخرین نفری میشه 75 تومن روز اول بازی میکنید اصلا استرس اینم ندارید که زودی تمومش کنید بفروشید که کمتر ضرر کنید حتی میتونید 3 نفری بخرید که میشه نفری 50 تومن
این بازی در صورتی قیمتش خیلی افت میکنه که ی بازی شاخ دیگه بیاد تو بازار یعنی باید تا مهر یا ابان صبر کنید که اساسین و کال اف و اینا بیاد
اینو ب عنوان تجربه یک مغازه دار میگم
این بازی زیر 100 تومنم میاد ولی نه الان توی دی یا بهمن!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
لینک دانلود بازی برای ریجن 1

پارت اول :
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/UP9000-CUSA07737_00-UNCHD4LOSTLEGACY_0.pkg

آپدیت روز اول بازی ورژن 1.01 با حجم 812 مگ :
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...CUSA07737_00-UNCHD4LOSTLEGACY-A0101-V0100.pkg
سلام دوست عزیز بازی یعنی قابل دانلود هست الان ؟

چرا پس مال من زده 1 روز و 19 ساعت دیگه میتونید دانلود کنید ؟!!!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوست عزیز بازی یعنی قابل دانلود هست الان ؟

چرا پس مال من زده 1 روز و 19 ساعت دیگه میتونید دانلود کنید ؟!!!
سلام ، بله از صبح پری لود بازی شروع شده و میتونید دانلود کنید ... اون تایمر زمان ریلیز بازی و قابل بازی بودن هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر