Uncharted Series Vs. Tomb Raider Series

به نظر شما کدایم یک برتر است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    77
  • نظرسنجی بسته شده است .

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
خب این تاپیک قصد داریم سری بازی های Uncharted رو با سری بازی های Tomb Raider مقایسه کنیم !
بر خلاف دو تاپیک قبلی که 1 شماره از یک سری رو با تمام شماره های سری دیگه مقایسه میکرد ، این تاپیک کل سری رو با هم مقایسه میکنه
TR و U هردو سری بازی های بینظیری هستن لطفا با احترام گذاشتن به یک دیگر نظرات خودتون رو در این تاپیک بیان کنید

.Vs

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
ای بابا بسه دیگه مسخرشو در اوردید

ناظمان تاپیک ببندید دوستان لطفا در نظر سنجی شرکت نکنید
چرا دقیقا ؟؟
دوتا تاپیک قبلی کلا نظرسنجیش مشکل داشت !
این یکی که کاملا منصفانه هست !؟ چه مشکلی داره !؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
چه خبره؟؟؟؟از صبح تا حالا تعداد تاپیک با موضوع UNCHARTED VS tomb raider تصاعدی داره میره بالا.باو اگه چیزی میدن بگو منم چند تا از این تاپیکا بزنم. ببینم تا فردا صبح به صد تا میرسونیمش یا نه:d

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
ای بابا چه خبر شده امروز! یکی در میون تاپیک مقایسه برای این دوتا بازی می زنید

عزیزان اون دوتا تاپیک پاک شدن ، این یکی رو شما ها به گند نکشید !
لطفا رای خودتون رو بدید !

پ،ن: یعنی شما مشکل نظرسنجی اون دوتا تاپیک رو ندیدید !؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بابا این دوتا بازی زمین تا آسمون باهم فرق دارن!!!
دقیقا مثل مقایسه ی بازی کراش با NFS میمونه؛چون توی دوتاشون هم کاراکترها ماشین سوارن....
بیخیال بابا...:confused::confused:

ReZa_99

عضو جدید
May 31, 2011
145
نام
رضا
ممنون که بالاخره یه تاپیک درست زده شد !
هردوتا بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی هستن، و میشه با هم مقایسه کرد !
همین امروز TR رو تموم کردم و باید بگم که چیزی فراتر از انتظارم بود واقعا بازی زیبا کار شده و از اول تا آخر بازی پای بازی میخکوب بودم !
ولی باید بگم که با U3 بیشتر حال کردم شاید چون با کرکتر های بازی توی 2 شماره قبلی آشنا بودم و دلبستگی بیشتری داشتم نسبت به ریبوت لارا
در کل هردو سری بسیار عالی هستن و در سبک TPS Action Adventure به اون زودی ها بازی روی دست این دو نخواهد زد

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
جفتشون بازیهایی هستن که حتما باید بازی بشن هیچ برتری نسبت به هم ندارن TR آزادی عمل بیشتری داره و رمز آلود تره آنچارتد تجربه خیلی سینمایی تری داره بستگی به سلیقه داره و البته سلیقه من با جفتش به شدت جور در میاد. TR حالت سند باکس داره که جذابیت زیادی تو بخش تکنفره ایجاد میکنه ولی مولتی پلیرش کاملا تعطیله ولی U مولتی پلیر خیلی باحالی داره.
یه نکته دیگه اینکه به نظر من TR بالاخره تونست جای خالی یه اکشن ادونچر خوب رو روی 360 پر کنه شاید برای همینه اسرا روی مقایسه این دوتا بازی خیلی زیاده.

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اقا از صبح من دارم به این موضوع جواب میدم.خواهشا اگه خواستید یه تاپیک دیگه بزنید همین نظراتمون رو هم انتقال بدید.:d
ببینید دوستان انچارتد داستان حساب شده ای داره و استادانه نوشته شده. Nathan شخصیت پردازی بی نظیری داره.نویسنده سایت IGN نوشته بود:نیتن دریک را کاملا باور میکنید"یعنی اونقدر باورپذیر ساخته شده که خیلی راحت باهاش ارتباط برقرار می کنیم.ضمن اینکه انچارتد جایزه های بسیار معتبری برای داستانش بدست اورده.از جمله جایزه انجمن نویسندگان امریکا.
گرافیک,صداگذاری و موسیقی انچارتد هم اصلا نیاز به توضیح نداره.چون در بالاترین سطح ممکن قرار داره مگه خود NAUGHTY DOG رقیبی براش بوجود بیاره.البته گرافیک در سری انچارتد نقش مکمل رو داره برای بقیه بخش ها.منظورم اینه سازنده ها نخواستن که فقط با تکیه بر گرافیک بازی تمرکزشون رو روی بقیه بخش ها از دست بدن.یعنی تک تک قسمت های بازی براشون مهم بوده.برخلاف بازی مثل CRYSIS که فقط روی گرافیک تمرکز کرده و اصلا به بقیه بخش ها هیچ توجهی نشده و تازه یه چیزی هم طلبکارن از مردم.
گیم پلی بخش تک نفره که در نوع خودش بی نظیره.به قول خود سازنده ها که میخواستن شبیه فیلمهای bluckbuster باشه که کاملا در کارشون موفق بودن.
گیم پلی بخش چند نفره هم بسیار کامل, درگیرکننده و اعتیاد اوره.تمام سایتها تو نقدشون بخش چند نفره رو از نقات قوت بازی میدوون.
همین که فقط شماره دوم انچارتد (among thieves)بیشتر از 300 جایزه از سایت ها و مجلات مختلف گرفته جایی برا شک و شبهه نمیذاره.
متای هر سه نسخه انچارتد هم از 86 کمتر نشده در حالی که چندین نسخه tomb raider حتی متای ضعیف 52 هم داشتن.در ضمن متای uncharted 2 :among thieves 96هست.و بالاترین متای tomb raider و 90 بوده
راستی من هرچقدر سعی میکنم نمیتونم با این قیافه ارتباط برقرار کنم:d:((:((:((=))

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
دیدم این عکس به درد این تاپیک میخوره :d

2uz1pdefooaxi6xbf1yd.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چرا دقیقا ؟؟
دوتا تاپیک قبلی کلا نظرسنجیش مشکل داشت !
این یکی که کاملا منصفانه هست !؟ چه مشکلی داره !؟
اصلا منصفانه نیست:D
شما میای این دوتا رو با هم مقایسه میکنی که نتیجش از قبل معلومه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر