PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من یه مقدار بازی کردم بنظرم پورت خیلی خوبیه و خوب هم فریم میده. FSR 2 هم روی همون حالت کوالیتی بدون اینکه کیفیت تصویر تغییر محسوسی بکنه فریم رو قشنگ تا 40% افزایش میده. فقط من نمیفهمم اینم مثل گاد آف وار فقط Borderless Full Screen داره و فول اسکرین کامل نداره. مشکل سونی با Exclusive Full Screen چیه من نمیفهمم.:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
من یه مقدار بازی کردم بنظرم پورت خیلی خوبیه و خوب هم فریم میده. FSR 2 هم روی همون حالت کوالیتی بدون اینکه کیفیت تصویر تغییر محسوسی بکنه فریم رو قشنگ تا 40% افزایش میده. فقط من نمیفهمم اینم مثل گاد آف وار فقط Borderless Full Screen داره و فول اسکرین کامل نداره. مشکل سونی با Exclusive Full Screen چیه من نمیفهمم.:D
اگه دست nixxes بود میزاشت برای اسپایدر من داشت.

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
من هم حدود ۶ ساعت بازی کردم، پورت خوبه ولی چند تا مشکل بزرگ هم داره. از نظر پرفورمنس، چند ساعت اول خیلی راضی بودم و با ۱۰۶۰ و FSR2 روی کوالیتی و تمام تنظیمات به غیر از texture quality روی اولترا ۶۰ فریم رو داشتم می گرفتم، ولی با جلو رفتن مشخص شد که یکی توی transition کات سین ها و مهم تر از اون توی درگیری های حتی نه چندان شلوغ فریم تا ۴۰ هم میاد پایین، بنابراین این که اومدن برای ۱۰۸۰p۳۰ پیشنهاد ۱۰۶۰ دادن منطقی به نظرم میاد. ولی دو مشکل بزرگ الان وجود داره، یکی این که motion blur به کل کار نمی کنه و باگ هست، و بزرگ تر از این، mouse acceleration وجود داره:|
giphy.gif
فکر می کردم دیگه گذشته باشیم از این مرحله، ولی مثل این که هنوز هم بعضی استودیو ها تفاوت mouse acceleration با raw input رو درک نمی کنن~X(به خدا خیلی پیچیده نیست. به خاطر همین کلا نشونه گیری با موس حس درستی نداره. امیدوارم سریع پچ بشه.

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
167
نام
پوریا
من هم حدود ۶ ساعت بازی کردم، پورت خوبه ولی چند تا مشکل بزرگ هم داره. از نظر پرفورمنس، چند ساعت اول خیلی راضی بودم و با ۱۰۶۰ و FSR2 روی کوالیتی و تمام تنظیمات به غیر از texture quality روی اولترا ۶۰ فریم رو داشتم می گرفتم، ولی با جلو رفتن مشخص شد که یکی توی transition کات سین ها و مهم تر از اون توی درگیری های حتی نه چندان شلوغ فریم تا ۴۰ هم میاد پایین، بنابراین این که اومدن برای ۱۰۸۰p۳۰ پیشنهاد ۱۰۶۰ دادن منطقی به نظرم میاد. ولی دو مشکل بزرگ الان وجود داره، یکی این که motion blur به کل کار نمی کنه و باگ هست، و بزرگ تر از این، mouse acceleration وجود داره:|
View attachment 275188
فکر می کردم دیگه گذشته باشیم از این مرحله، ولی مثل این که هنوز هم بعضی استودیو ها تفاوت mouse acceleration با raw input رو درک نمی کنن~X(به خدا خیلی پیچیده نیست. به خاطر همین کلا نشونه گیری با موس حس درستی نداره. امیدوارم سریع پچ بشه.
دقیقا اون مشکلاتی رو که میگید داره غیر از اینها دمای cpu هم بشدت بالا میره و بازی ظاهرا cpu محوره . بالای ۷۰ فریم میگیرم ولی افت میکنه .به نظرم برای لذت بردن از بازی بهتره روی ۳۰ فریم در بالاترین تنظیمات قفل کنیم . من فریم رو فدای گرافیک کردم .البته تکسچر بالا به رم گرافیک حدود ۶ گیگ نیاز داره!

• Like
  • Cool
Reactions: miladdej and Taha75

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دقیقا اون مشکلاتی رو که میگید داره غیر از اینها دمای cpu هم بشدت بالا میره و بازی ظاهرا cpu محوره . بالای ۷۰ فریم میگیرم ولی افت میکنه .به نظرم برای لذت بردن از بازی بهتره روی ۳۰ فریم در بالاترین تنظیمات قفل کنیم . من فریم رو فدای گرافیک کردم .البته تکسچر بالا به رم گرافیک حدود ۶ گیگ نیاز داره!
والا بازی 12700k رو به سپختن میده

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
4 ساعت از بازی رو رفتم . لاست لگاسی . هیچ مشکلی در لود و افت فریم و داغ شدن سی پی یو نبود . شلیک با موس هم خیلی لذت بخشه .

بازی تا الان عالی اجرا شده . این چیزهایی که درباره عملکردش روی کامپیوتر در فضای مجازی می خوانید و می شنوید خیلی جدی نگیرید . پیاز داغش زیاد کردند

Design_47Graph

کاربر سایت
Nov 30, 2012
28
سلام

بازی فوق العاده زیبایی هستش و روی پی سی واقعا لذت بخش هستش،چند ساعتی بازی کردم و اصلا مشکل سخت افزاری نداره و بدون افت فریم روی تنظیمات بالا راحت اجرا شده.
فقط در چند صحنه باگ گرافیکی وجود داشت مثلا در قسمت صورت اشخاص و یا در سکانس های صحبتی بازی.
در کل بازی لذت بخشی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر