PlayStation Uncharted : Legacy of Thieves Collection

سازنده
Iron Galaxy
تاریخ انتشار
January 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-Featured-image.jpg

لحظاتی پیش بلاخره سونی در رویداد Playstation Showcase 2021 که هم اکنون در جریان هس به شایعات پایان داد و با انتشار ویدیویی از عنوان محبوب Uncharted 4 نسخه ی PC و PS5 بازی رو تایید کرد . پورت بازی توسط استودیو Iron Galaxy انجام میشه و طبق اطلاعات منتشر شده بازی در اوایل سال 2022 و بروی هر دو پلتفرم Epic و Steam قابل دسترس خواهد بود .

ویدیو معرفی :

سیستم پیشنهادی :

Uncharted-Legacy-of-Thieves-Collection-PC-requirements.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
به به Iron Galaxy :D
اینا همون 12 نفری نبودن که 6 سال پیش دور هم نشستن Arkham Knight رو برای PC پورت کردن؟ هنوزم که هنوزه از اون شاهکار به عنوان یکی از بهترین پورت های تاریخ PC گیمینگ یاد میشه! :D

Batman: Arkham Knight PC was outsourced and ported by 12 people, Rocksteady issues statement
Iron Galaxy Getting Help From Rocksteady To Fix Batman: Arkham Knight On PC

خدا بخیر کنه :))
این شرکت وظیفه اصلیش پورته . تو همون سالم کلی پورت خوب داشت.
همین اواخرم کراش و spyro و چند تا بازی دیگه برا pc داده که کارش خوب بوده و الان بزرگ شدن 2 تا استودیو دارن با بیش از 130 کارمند.
همین شرکت کار پورت بتمن های قبلی رو هم انجام داده بود و کارنامه بسیار خوبی داره و از 2019 هم عنوانی نگرفتن برا پورت یا بازم دارن بازی میسازن یا تمام وقتشونو پورت انچارتد گرفته

فاجعه ترین پورت کامپیوتر بعد از بتمن همین HZD بود

تو دیزگان بهتر بودن ولی بازم تو اون دراپ مشاهده میشه. الان هورایزن خوب شده ولی تو آغاز، اونم فاجعه بود. البته تو پورتهای فاجعه gta 4 تقریبا سرآمده و مشکلش هم تقریبا پابرجاست. بقیه بازم بهتر شدن.
برا همین نیکسز رو گرفت سونی. چون شرکتاش واقعا پورت pc رو بلد نیستن. اینم دادن iron galaxy.

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
یه مدت که از انتشار BAK گذشت تقریبا مشخص شد که عملکرد بد پورت PC به خاطر زمان کمی بود که به IG داده بودن (که با MKX و High Voltage تکرار شد)، و گر نه در اینکه آیرون گلکسی بیشتر کارهاش موفق بوده شکی نیست، ولی خب اکثرا اون لکه سیاه رو به خاطر دارن.
در مورد کالکشن آنچارتد به نظر میرسه که سونی خیلی با شک و تردید داره پورت هاش رو انتخاب میکنه، هیچ دلیلی نداره که کالکشن 1-2-3 رو اول عرضه نکنن، مگر اینکه از فروش بازیهای "قدیمی تر" مطمئن نباشن، که اگه واقعا اینجوری باشه در اشتباهن.

• Like
Reactions: kamyy

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,571
نام
Mehrdad
به نظرم خیلی راحت میشه انچارتد رو از نسخه 4 شروع كرد.
اتفاقا شاید سونی برای PC Gamer ها و پسندشون ارزش زیادی قائل شده و خواسته انچارتد رو با بالاترین كیفیت شروع كنند/ و فكر میكنه این رو شناخت بهتر همه ی گیمر های پی سی تأثیر مثبت داره.
قطعا در آینده كالكشن PS3 هم برای فن ها و دوست داران داستان و هاردكورها اضافه میشه.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,412
والا نمیدونم چرا یه سریا میگن نسخه ۱ و ۲ و ۳ رو هم باید میداد
خوب اولا گرافیک اون ۳ تا نسل قبلیه و باید کلا گرافیک بازیو میکوبیدنو از اول میساختن اما نسخه ۴ نهایت یه آپگرید گرافیکی جزئی میتونست کار pc رو راه بندازه تازه سونی بیکار نیست بخاطر pc بیاد وقتشو برای آپگرید گرافیکی اساسی ۱و ۲ و۳ بگذرونه البته من خودم اصلا هیچکدومشو بازی نکردم ولی با این حال از اومدن نسخه ۴ برای pc راضیم و ناشکری نمیکنم

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
خوب اولا گرافیک اون ۳ تا نسل قبلیه و باید کلا گرافیک بازیو میکوبیدنو از اول میساختن اما نسخه ۴ نهایت یه آپگرید گرافیکی جزئی میتونست کار pc رو راه بندازه تازه سونی بیکار نیست بخاطر pc بیاد وقتشو برای آپگرید گرافیکی اساسی ۱و ۲ و۳ بگذرونه البته من خودم اصلا هیچکدومشو بازی نکردم ولی با این حال از اومدن نسخه ۴ برای pc راضیم و ناشکری نمیکنم
خب شما خودت میگی بازی نکردی... پس مشخصه نمیدونی چرا بعضیا اصرار دارن به 3 نسخه اول..
والا نیازی به کوبیدن نبود.. مگه هیلو کالکشن چیکار کرد؟! اینم یه پورت ساده کارشو راه مینداخت با همون گرافیک حتی!
من همه نسخه های بازیو بازی کردم... نمیگم نمیشه از شماره 4 شروع کرد! داستان ها به هم ربط ندارن... ولی شخصیتا و روابطشون مثل سالی.. النا و کلویی اساسش تو سه شماره اوله... شخصیتای رفتاری هر کدوم تو اون نسخه ها معرفی میشه.. جذابیت این سری شدیدا وابسته به شخصیت پردازی کاراکتراشه و اگه 3 نسخه اول میومد و همه باهاشون اخت میگرفتن شماره 4 و لاست لگسی براشون جذابتر میشد...

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
خب شما خودت میگی بازی نکردی... پس مشخصه نمیدونی چرا بعضیا اصرار دارن به 3 نسخه اول..
والا نیازی به کوبیدن نبود.. مگه هیلو کالکشن چیکار کرد؟! اینم یه پورت ساده کارشو راه مینداخت با همون گرافیک حتی!
من همه نسخه های بازیو بازی کردم... نمیگم نمیشه از شماره 4 شروع کرد! داستان ها به هم ربط ندارن... ولی شخصیتا و روابطشون مثل سالی.. النا و کلویی اساسش تو سه شماره اوله... شخصیتای رفتاری هر کدوم تو اون نسخه ها معرفی میشه.. جذابیت این سری شدیدا وابسته به شخصیت پردازی کاراکتراشه و اگه 3 نسخه اول میومد و همه باهاشون اخت میگرفتن شماره 4 و لاست لگسی براشون جذابتر میشد...
البته MCC خیلی بیشتر از یه پورت سادست :D
در این تاپیک نمی گنجه بحثش.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
خوب اولا گرافیک اون ۳ تا نسل قبلیه و باید کلا گرافیک بازیو میکوبیدنو از اول میساختن اما نسخه ۴ نهایت یه آپگرید گرافیکی جزئی میتونست کار pc رو راه بندازه تازه سونی بیکار نیست بخاطر pc بیاد وقتشو برای آپگرید گرافیکی اساسی ۱و ۲ و۳ بگذرونه البته من خودم اصلا هیچکدومشو بازی نکردم ولی با این حال از اومدن نسخه ۴ برای pc راضیم و ناشکری نمیکن
عجب. پس pc گیمر نباید ناشکری کنه.

Ea43gWqWsAATuEg.jpg

بدجوری این نظزات، آدمو یاد ایشون میندازه. سونی حق داره، بازی ماله 2018 رو با قیمت کامل بده، بازیه مال 2016 رو با قیمت کامل بده ولی چون سخته دادن کالکشن، هچ pc گیمری حق نداره بگه، چرا کالکشن نداده.
هر کی هم نمیخواد جمع کنه بره، وقت سونی ارزش داره ولی پول pc گیمرها علف خرسه.
خود سونی فنها سر ده دلار آپگرید میرن سراغ سونی، حالشو میگیرن. اینجا میگن خدا رو شکر کنید همینم هست.

1947011_883.jpg

اینم گفتیم، یاد ایشون افتادم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کسانی که سه نسخه 1 و 2 و3 رو بازی نکردند و میخوان مستقیما برن سراغ 4 و LL حداقل برید توی یوتیوب و ویدیوهای نسخه های 1 و 2 و 3 رو ببینید تا با داستان و شخصیت ها آشنا بشید وگرنه به هیچ عنوان با شخصیت ها و داستان و رفتار کاراکترها ارتباط برقرار نمی کنید.

همون GOW هم همینطور است و کسی که اصلا نسخه های قبلی رو بازی نکرده باشه وقتی Blades of Chaos رو بدست میاره فقط حس یه سلاح جدید داره و اون حس وصف ناپذیر یار دیرینه و مبارزه باهاش رو تجربه نمیکنه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من خودم جزو کسانی بودم که موقع خرید کنسول اول Uncharted 4 رو خریدم بعد تموم شد سه نسخه ریمستر رو بازی کردم. اون آشنا شدن با شخصیت ها و ... که توی همه نسخه ها یکیه و کسی چیز زیادی رو از دست نمیده، منتها اون گیم پلی و طراحی مراحل و روند بازی هست که توی نسخه دو مثلش پیدا نمیشه و کسی که نسخه 2 رو تجربه نکرده واقعا از دستش داده...

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
Reactions: Democracy

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
من که باورم نمی شود.سونی ذره ای برای جامعه ی pc احترام قائل باشد. از god of war بگیرید،که آخرین نسخه از مجموعه بود.و اکنون آنچارتد که که شامل آخرین نسخه مجموعه و اسپین آف است.

کالکشن یعنی کاری که مایکروسافت با هیلو انجام داد.با کمترین تردید بهترین کالکشن تاریخ.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
من که باورم نمی شود.سونی ذره ای برای جامعه ی pc احترام قائل باشد. از god of war بگیرید،که آخرین نسخه از مجموعه بود.و اکنون آنچارتد که که شامل آخرین نسخه مجموعه و اسپین آف است.

کالکشن یعنی کاری که مایکروسافت با هیلو انجام داد.با کمترین تردید بهترین کالکشن تاریخ.
خود ماکرو هم هیلو 5 رو نداد. اونم بی ضعف نبود.
یا حتی همکاری نمیکنه ریتریس dlss رو بیاره.
یکیش همونه که هنوز نمیخواد حتی در این ریمسترها ، سونی بگه همزمان عرضه کردیم، حرفی که جیم رایان زده بود قبلا که اول ps5.
دومیش یه نگاه بکنید، تو جوایز پیش خرید، بلیت سینمایی انچارتد هست. این نحوه جوایز سخته رو pc دادن، سر ریجنها و .......
نمیشه به یه ریجن، جایزه بدی به یکی ندی، قشنگ مورد عنایت قررار میدن رو استیم. به همه هم میدی تو دو هفته اول فروش از 500 هزار رد میکنه.
و سونی هم پیشنهاد اپیکو داشت ولی انحصار نکرد در کنارش دنوو هم نیاورد یا سایر قفلها، اینها در کنار یاد گرفتن و یهیود پورت و افزودن fsr dlss rt به نظرم خوبه.و خودشون احترام محسوب میشن. هر چند قیمت بازیاش واقعا بالاست. برا بازیای مال 3 -4 سال پیش

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
مایکروسافت 5 نسخه از سری + یک اسپین آف بصورت را کالکشن عرضه کرد. حالا می می ماند نسخه‌ی ۵ که در آینده به احتمال زیاد خواهد آمد.دارم درمورد محتوایی صحبت می کنم.که شامل یک نسخه اصلی و اسپین آف است.که به عنوان کالکشن عرضه می شود.این کجا و آن کجا.
آنچارتد خودش که انحصار سونی بوده.به نظر شما باعقل جور در می آید سونی دوباره بخواهد آن را انحصار اپیک بکند.
این استفاده نکردن قفل هم کار غیرمعمولی برای شرکتی مثل سونیست.
و اینکه می گویید پورت گاد و دیز گان خیلی خوب انجام شده.لطف نیست.وظیفه سونی است که بازی رو در بهترین کیفیت عرضه کند.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
بعله.مثالاتون، ولش کن .
یه چند تا نکته گفته شده که، ولش کن
میگن انچارتد انحصار سونی بوده بیاد بازم انحصار بشه. مگه فورزا 3 انحصار ایکس نبود اومد انحصار فروشگاه ویندوز استور شد خود 4 تا چند وقت پیش انحصار ویندوز استور نبود. پس کاملا با عقل جور در میاد. مگه سهگانه دیوید کیج انحصار اپیک نشدن، پس جور در میاد.
مثلا سونی چه فرقی با بقیه داره، قفل نزاره. ارزش اکتیویژن بلیزاردی که تا خرخره قفل میزاره امسال تا 80 بیلیون هم رفته بود. یه کارشناس قیمت گذاری کنه که از ارزش 140 تایی سونی چقدرش برا بخش گیمینگه، بگه نصف، میشه همون اکتیویژن، پس میبینی یه کمپانی با همین حدود ارزش قفل دنوو که هیچ، 64 تا قفل دیگه هم سر هم میکنه یا ایضا کمپانهای بزرگ دیگه مثل ea و ... که هر کدوم ارزششون نجومیه.
وقتی کسی وظیفشو انجام داده یعنی احترام گذاشته و برا طرفش ارزش قائل شده، پس همین جمله در تضاد کامل با جمله ای هست که ارزش قائل نیست. نیازی به اشاره به پورتهایی نیست که در همین سال، حتی از موس و کیبورد استفاده نمیکردن یا عناوینی که تنظیمات گرافیکی در حد دو سه آپشن بوده. پس احترامی گذاشته شده و پورتها صرفا از سر باز کردن نبوده و نیست. حتی برای عنوانی که مدتی از عرضه اش گذشته مثلhorizon هم، dlss عرضه میشه اینها نشانه احترام هست
خود ماکرو گیرز رو ناقص عرضه کرد.
ایراد به سونی برا قیمت و ندادن کالکشن وارده ولی بی احترامی نکرده و پورتهاش هم بهبود داشته و بعد از اینکه دید استودیوهای داخلیش توان پورت ندارن، دنبال استودیوهای جانبی برا پورت رفت وسایر موارد رو هم گفتم.

آخرین ویرایش:

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
بعله.مثالاتون، ولش کن .
یه چند تا نکته گفته شده که، ولش کن
میگن انچارتد انحصار سونی بوده بیاد بازم انحصار بشه. مگه فورزا 3 انحصار ایکس نبود اومد انحصار فروشگاه ویندوز استور شد خود 4 تا چند وقت پیش انحصار ویندوز استور نبود. پس کاملا با عقل جور در میاد. مگه سهگانه دیوید کیج انحصار اپیک نشدن، پس جور در میاد.
مثلا سونی چه فرقی با بقیه داره، قفل نزاره. ارزش اکتیویژن بلیزاردی که تا خرخره قفل میزاره امسال تا 80 بیلیون هم رفته بود. یه کارشناس قیمت گذاری کنه که از ارزش 140 تایی سونی چقدرش برا بخش گیمینگه، بگه نصف، میشه همون اکتیویژن، پس میبینی یه کمپانی با همین حدود ارزش قفل دنوو که هیچ، 64 تا قفل دیگه هم سر هم میکنه یا ایضا کمپانهای بزرگ دیگه مثل ea و ... که هر کدوم ارزششون نجومیه.
وقتی کسی وظیفشو انجام داده یعنی احترام گذاشته و برا طرفش ارزش قائل شده، پس همین جمله در تضاد کامل با جمله ای هست که ارزش قائل نیست. نیازی به اشاره به پورتهایی نیست که در همین سال، حتی از موس و کیبورد استفاده نمیکردن یا عناوینی که تنظیمات گرافیکی در حد دو سه آپشن بوده. پس احترامی گذاشته شده و پورتها صرفا از سر باز کردن نبوده و نیست. حتی برای عنوانی که مدتی از عرضه اش گذشته مثلhorizon هم، dlss عرضه میشه اینها نشانه احترام هست
خود ماکرو گیرز رو ناقص عرضه کرد.
ایراد به سونی برا قیمت و ندادن کالکشن وارده ولی بی احترامی نکرده و پورتهاش هم بهبود داشته و بعد از اینکه دید استودیوهای داخلیش توان پورت ندارن، دنبال استودیوهای جانبی برا پورت رفت وسایر موارد رو هم گفتم.
از آن هزار تویی که در آن به سر می برید خارج شوید تا در سطح صبحت کنیم.
من از برند خاصی دفاع نکردم.احتمال می دهم شما دچار سوءتفاهم شده اید.(یا مایلید دچار سوءتفاهم شوید).
من در پست اول نه به پورت بازی یا قفل اشاره ای کردم و نه حتی انحصار آن. آن را شما از ناکجا آباد در آوردید.و سعی دارید به من درس احترام و اخلاق بدهید.
-وقتی شرکتی برای چیزی که عرضه می کند هزینه دریافت می کند.وظیفه دارد کارش را به بهترین شکل انجام دهد.به این کار نمی گویند لطف در حق مصرف کننده.به این می گویند وظیفه مداری.و طبعأ این شرکت مورد احترام عوام خواهد بود.(احترام دارای نکات ظریف و دقیق است)
منظورم از احترام این بود چرا باید کالکشنی از یک مجموعه عرضه شود و اثری از سه نسخه‌ی اصلی نباشد.مستقیم برویم سراغ آخرین نسخه و اسپین آف.و آن را با تمام وقاحت کالکشن بنامیم.و آن را با کالکشن مایکروسافت مقایسه کردم.و مثل اینکه این مقایسه به قبای شما برخورده است.
اگر سونی بازیهای خود را برای pc عرضه می کند.بخاطر ظهور هیبتی مقتدر به نام استیم است.نه برای احترام به جوامع pc گیمرا.

• Like
Reactions: hitman68

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
از آن هزار تویی که در آن به سر می برید خارج شوید تا در سطح صبحت کنیم.
من از برند خاصی دفاع نکردم.احتمال می دهم شما دچار سوءتفاهم شده اید.(یا مایلید دچار سوءتفاهم شوید).
من در پست اول نه به پورت بازی یا قفل اشاره ای کردم و نه حتی انحصار آن. آن را شما از ناکجا آباد در آوردید.و سعی دارید به من درس احترام و اخلاق بدهید.
-وقتی شرکتی برای چیزی که عرضه می کند هزینه دریافت می کند.وظیفه دارد کارش را به بهترین شکل انجام دهد.به این کار نمی گویند لطف در حق مصرف کننده.به این می گویند وظیفه مداری.و طبعأ این شرکت مورد احترام عوام خواهد بود.(احترام دارای نکات ظریف و دقیق است)
منظورم از احترام این بود چرا باید کالکشنی از یک مجموعه عرضه شود و اثری از سه نسخه‌ی اصلی نباشد.مستقیم برویم سراغ آخرین نسخه و اسپین آف.و آن را با تمام وقاحت کالکشن بنامیم.و آن را با کالکشن مایکروسافت مقایسه کردم.و مثل اینکه این مقایسه به قبای شما برخورده است.
اگر سونی بازیهای خود را برای pc عرضه می کند.بخاطر ظهور هیبتی مقتدر به نام استیم است.نه برای احترام به جوامع pc گیمرا.
من هیچ قیاسی به قبام برنمیخوره. به من اینجا سونی فنا میگن هیتر سونی. این اتفاق خوبیه که یکسری بهم میگن هیتر و یکسری میگن ....
اگه دو پست بالاترو تو همین صفحه میدیدی، یا همون پست قبل میدیدی که در مورد کالکشنها حرف زدم و از صفحه اول گفتم چرا کالکشنها رو نداده
خب بیایم جلو، هیلو کالکشن داده ولی 5 رو نداده. پس اینم دقیقا اتفاقات قبل اینفینیت نداده، پس اینم ناقصه. پس اینم میشه ذره ای احترام قائل نیست
میام جلو، گیرز بدون کالکشن یدفعه نسخه جدید رو داده. پس اینم میشه ذره احترام قائل نیست.
دید صفر و صدی من منظور من کجاست. من به کالکشن ایراد گرفتم ولی نمیشه صرف این موضوع کل بازی رو این مدلی کوبید، اونجوری خود ماکرو هم شایسته کوبیدن حداکثریه . بابت عدم عرضه اونها نمره منفی میگیره.
ولی نکته مثبت هم داره .
هست که به اسامی دو عنوان اشاره داره و با عنوان uncharted collection عرضه نشده و حتی در گزارش سالانه سونی که اومده بود عنوان شده بود که فقط انچارتد 4 هست ولی احتمالا بعدا تغییر دادن و بدین شکل عرضه کردن
UNCHARTED: The Lost Legacy
UNCHARTED 4: A Thief’s End

• Like
Reactions: 33505775

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر