Uncharted: Fight for Fortune منتشر شد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
34764487916661286524.jpg

Uncharted: Fight for Fortune منتشر شد

بازی Uncharted: Fight for Fortune هم اکنون بر روی PS Store آمریکا با قیمت 4.99 دلار برای کنسول Vita قابل تهیه می باشد. این عنوان فردا در اروپا منتشر خواهد شد؛ که به همراه آن: تمامی قهرمانان، شخصیت های منفی، اسلحه ها و وسایل مختلفی از دو بازی Drake’s Fortune و Golden Abyss به همراه یک کمیک متحرک با نام Eye of Indra عرضه خواهد شد. این بازی کارتی اکشن ماجراجویانه Turn base، شامل 100 کارت میشود که البته شما می توانید با خرید بسته های Expansion این عنوان با قیمت هر یک 1.99 دلار، کارت های بیشتری را هم آزاد کنید.

اَشکال صوتی بازی هم به واسطه 3 بسته صوتی و بسته Curved Terrain آپدیت شده است. بسته صوتی بازی همچنین شامل 5 ابزار جدید، 5 سطح Beat School جدید و 5 Trophy جدید با قیمت 0.99 دلار برای هرکدام، عرضه می شود.

یک DLC جدید هم شامل تعدادی وسیله نقلیه، در سال 2013 منتشر خواهد شد. البته باید منتظر یک هدیه کوچک عید، که از طرف Queasy Games برای همه در نظر گرفته شده هم باشیم.

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من هيچ وقت اين بازي هارو ياد نگرفتم چه جورين!‌ شون ساعت با ان مجيك گدرينگ سر و كله زدم اما آخرشم نفهميدم چي به چي بود! البته خيلي دوست دارم بورد گيم بلد بودم اما...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من هيچ وقت اين بازي هارو ياد نگرفتم چه جورين!‌ شون ساعت با ان مجيك گدرينگ سر و كله زدم اما آخرشم نفهميدم چي به چي بود! البته خيلي دوست دارم بورد گيم بلد بودم اما...

Magic اتفاقا یکی از بیسیک ترین و ساده ترین Trading Card Game های حاضر هستش. ولی هنوزم محبوب ترینه و من بازیکن هایی دیدم که با نوه شون میاد بازی میکنن چون از قدیم چسبیدن بهش. اینم میتونه جالب باشه اگه بهش برسن. TCG رو باید همیشه آپدیت کرد و چیزهای جدیدی منتشر کرد وگرنه میشه مثل Eye of Judgment. کاشکی سونی یخورده از قابلیت Eye of Judgement برای بازیهای مشابه استفاده میکرد و اینطوری زمین نمیخوردش.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
لول اسم درستشم بلد نیستی حتی :D

دیگه جوگیر نشو!:D Yo Gi رو روی حساب یوگی گفتم!:D

ولی سر این بازی زیاد رفتی سر کارا!:D ان روز که با حضرت چوجی و آرش بیرون بودیم میخواستی به قصد کشت با من بازی کنی!:D

اما دور از شوخی درسته که من اصلا Yu-Gi-Oh! بلد نیستم اما خیلی دوست داشتم که بلد بودم!:D دک هاش رو هم نمیدونم از کجا باید بگیرم!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر