PlayStation Uncharted 4 | PSN

شاهکار جدید Naughty Dog بالاخره بعد از چند سال انتظار عرضه شد و علاوه بر بخش داستانی بی نظیر ، بخش چند نفره فوق العاده سرگرم کننده ای نیز برای علاقه مندان به ارمغان آورده.این تاپیک فقط برای بخش چند نفره ایجاد شده است.

DLC
بر خلاف دو شماره قبلی، تمامی محتوای های قابل دانلود بازی به صورت رایگان در اختیار بازی کننده ها قرار می گیرد. ND هدف از این کار را برقراری عدالت بین همه، ایجاد تجربه ای که در طول زمان تازگی خود را از دست ندهد و در آخر درست کردن اجتماعی یکپارچه می داند.
26669528242_bb21b0b01a_b.jpg

26669525222_2f88db537b_b.jpg

3056687-roadmap.jpg

Modes
Team Deathmatch: همانند سایر بازی ها، هرتیمی که سریع تر تعداد KO هایش به عدد 40 برسد برنده بازیست.

Command : مثل Capture zone سایر بازی ها به علاوه اینکه در هر تیم یه شخصی که بیشترین مشارکت در تسخیر یا محافظت از مناطق را داشته باشد به عنوان کاپیتان برگزیده می شود. کاپیتان از قابلیت های ویژه ای برخوردار است از جمله توانایی سریع تر زنده کردن همی تیمی ها، دریافت پول بیشتر و سریع تر تسخیر کردن مناطق.که البته همیشه در طول بازی mark است و با کشته شدن کاپیتان، تیم حریف امتیاز ویژه ای دریافت می کند.

Plunder : در این مد شما باید یک مجسمه را به صندوق خود بیندازید.تیمی که سه مرتبه این کار را انجام دهد، برنده است.

Ranked Team Deathmatch
طبق گفته ND این بخش برای بازیکنانی که به دنبال رقابت جدی هستند طراحی شده و هدف از طراحی آن به شرح زیر است :
1-ایجاد یک فضای رقابتی برای بازیکنان به گونه ای که تک تک مسابقه ها حیاتی شمرده می شوند.
2-تشویق بازیکنان به بردن با تاکید بر بازی تیمی و مهیا کردن یک رنک برتر( Master) برای کسانی که به دنبال رنک های جهانی هستند.
3-اهدای جوایز در پایان هر فصل به بازیکنانی که به عنوان نمادی از اعتبار و حیثیت به رنک های مشخصی رسیده باشند.

!BE A TEAM
در این ماد که به صورت فصل های ۶۰ روزه برگذار می شود، اکثرا بازیکنان حرفه ای با تیم های ۵ نفره خود حاضر می شوند.بنابراین اگر به تنهایی وارد این ماد شوید عملا شانسی برای رسیدن به رنک های بالاتر را ندارید.در اینجا کار تیمی حرف اول را می زند.با رسیدن به رنک های مشخصی، جوایزی انحصاری دریافت خواهید کرد به علاوه هر چه فصل را در رنک های بالاتری تمام کنید، جوایز بیشتری نصیبتان می شود.
بعد از اینکه چند دست ابتدایی را بازی کردید،بر طبق عملکردتان رنکی ما بین Bronze 3 و Silver 3 نصیبتان می شود.از اینجا به بعد مسوولیت سقوط یا صعود رنکتان به عهده خودتان است.

ZTmCm.jpg

6ODZP.jpg

FORFEITING
در صورتی که در یک مسابقه به این نتیجه رسیدید که شانسی برای پیروزی ندارید، می توانید از گزینه Forfeit استفاده کنید.در این حالت در صورت موافقت ۳ نفر از هم تیمی ها از شما تنها امتیاز باختن کم می شود.اما اگر در حین بازی از مسابقه خارج شوید، سه برابر امتیاز باختن از شما کم میشود.

road_to_master.png

THE ROAD TO MASTER RANK
مسیر استاد شدن

بعد از عبور از Diamond 1، وارد مراحل انتخابی Master می شوید.برای رسیدن به این رنک می بایست 6 مسابقه از 10 مسابقه انتخابی را با پیروزی پشت سر بگذارید.نحوه امتیاز دهی در Master با سایر رنک ها متفاوت است.در ابتدا به شما با توجه به تعداد مسابقاتی که در طول انتخابی شکست خورده اید امتیاز تعلق میگیرد. این امتیاز معمولا 200 است.

در این رنک عملکرد شخصی شما مشخص می کند که در چه جایگاهی قرار می گیرید.بعد از امتیاز اولیه اگر شما در پایان یک مسابقه بهتر از میانگین سایر نفرات در Master باشید، 200 امتیاز را رد می کنید.در غیر این صورت به زیر 200 امتیاز نزول می کنید.در پایان هر مسابقه به عملکرد شما یک نمره داده می شود.

IYgs9.jpg

در Master وظیفه دارید که به طور مداوم بازی کنید، در غیر این صورت جریمه می شوید.بعد از سه روز بازی نکردن 100 امتیاز از شما کم می شود،بعد از آن، به ازای هر روز 100 امتیاز منفی می گیرید.

Rewards
افرادی که به رنک های Gold 3, plat 3 و Master 3 برسند، جوایز Vanity انحصاری دریافت می کنند.(لباس، taunt و ..)
اطلاعات بیشتر در سایت خود ND

یکی از اهداف این تاپیک این که اونایی هم که میخوان رنک بزنن، بیان اینجا اعلام کنن تا بتونن هم تیمی پیدا کنن.لطفا رنک و level خودتون رو هم اعلام کنید.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستانی که دنبال راهی میگشتن تا بتونن Uncharted TV رو خاموش کنن و نمیشد

توی آخرین آپدیت در حین بازی با ورود به منو یه گزینه ای هست که میتونید Uncharted Tv رو Off کنید تا دیگه ترافیک اینترنتتون رو بیش از حد مصرف نکنه

--------------------------------------------

آیا میشه خود گیمر انتخاب کنه که موقع بازی توی دسته Rafe بازی کنه یا Nathe ؟

چون من هرچی بازی میکنم اکثرا منو تو دسته Nathe قرار میده .​

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
برای آزاد کردن هر شخصیت چه مثبت یا منفی باید 500 سکه بازی رو داشته باشیم ولی من 200 سکه دارم و هیچکدوم رو نمی تونم آزاد کنم. چطور باید سکه هام رو زیاد کنم البته بجز خریدن سکه از استور.

amirvv

کاربر سایت
Sep 15, 2014
99
برای آزاد کردن هر شخصیت چه مثبت یا منفی باید 500 سکه بازی رو داشته باشیم ولی من 200 سکه دارم و هیچکدوم رو نمی تونم آزاد کنم. چطور باید سکه هام رو زیاد کنم البته بجز خریدن سکه از استور.
سکه راهی نداره جز خریدن.ولی برای ازاد کردن شخصیت ها باید relic جمع کنی بعد تو استور بازی vanity chest رو بخری به صورت شانسی برات شخصیت باز میکنه و چیزای دیگه....

• Like
Reactions: hamid1752

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
دوستانی که دنبال راهی میگشتن تا بتونن Uncharted TV رو خاموش کنن و نمیشد

توی آخرین آپدیت در حین بازی با ورود به منو یه گزینه ای هست که میتونید Uncharted Tv رو Off کنید تا دیگه ترافیک اینترنتتون رو بیش از حد مصرف نکنه

--------------------------------------------

آیا میشه خود گیمر انتخاب کنه که موقع بازی توی دسته Rafe بازی کنه یا Nathe ؟

چون من هرچی بازی میکنم اکثرا منو تو دسته Nathe قرار میده .​

نه بازي دو دسته هيرو يا دشمنا رو داره، خود بازي رندوم ميچينه كه تيمت بيفته تو هيرو يا دشمنا كاريش نميشه كرد...

سكه يا همون انچارتد پوينت كه فقط از استوره، ولي با چلنچ ها و ... ميتوني صندوق بخري و رندوم باز كني، الان مثلا من همه ي ايتمارو باز كردم بدون پرداخت پول ، ميشه ولي زمان بره خب
دوستان یه سری راهنمایی میخواستم برای بهتر بازی کردن بخش انلاین تاپیکی اموزشی چیزی میشناسید ؟

تاپيك اموزشي نه ولي اگه سوالي بود در خدمتم اگه بتونم كمكت كنم

-----

بچه ها اين Cheated Ban رو ديدين اومده؟!! من روحمم اصن خبر دار نبود بازي نكرده بودم يه هفته مسافرت بودم اومدم ديدم نوشته چيت كردي بن شدي تا انقد مدت:| چه خارجي چه ايراني بن كرده همه عاصين..

از انتقاداي بزرگ به بازيش هم: اول از همه ليدربوردز تيم دث مچ معموليشه كه نميدونم چرا كيل و دث رو تعدادشو نميزنه همچنين معيارش بر اساس كيل نيس
از اون ور رنكدشه، الان مثلا من بازي نكنم عملا سنگين ترم! و جايگاه بهتري تو ليدربوردز پيدا ميكنم :| يه دست ميبازي تيمت خوب نيس ١٠٠ تا كم ميكنه، يني شديدا ليدربوردزش بر اساس تيم طراحي شده :| و از همه بد تر كه ريست ميشه اين همه زحمت ميكشي، واقعا حيف ليدربوردز انچ ٢ يا حتي ٣
از انتقاداي ديگم اينه كه چرا كلن تگ و استاتيك نداره بازي! اخه كاري نداره واقعا اضافه كردنش! بهترين قابليت بود واقعا با برداشتنش گند زدن!
ديگه چيزايي مثل fleet foot و ... هم كه اشاره نكنم..
كسي تو انچ ٢ مثلا رنك اخر يني XXX ميشد امكان نداشت بازيكن حرفه اي نباشه اما اينجا همه ميرسن رنك اخر و تمايزي نيس بينشون، بالانس بلايندفاير بازي هم خيلي بد شده از هر جا بشين تو كاور R2 رو نگه دار طرف داونه...
حيف واقعا فن هاي قديمي مولتيشو خيلي ازرده...

• Like
Reactions: gunner7

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
اینم یه حرکت مریض جلو تیم jbug_08 که بازیاشون رو توییچ میکنن:D رنکد بازا فک کنم برخوردن به تیمشون :D
Uncharted 4_ A Thief’s End™_20160903150214

بچه ها تو UC3و تلو خیلی بیشتر خبر بود از تیمای ایرانی فک کنم خیلی استقبال نشده از مولتی UC4 من جز یکی دو تیم دیگه تیم ایرانی ای ندیدم تو بازیا، البته شایدم من اشتباه میکنم..

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان تو قسمت مولتی بعد لودینگ که صفحه سیاه میشه دیگه روشن نمیشه
جوین بازی میشه جدول رو باز میکنه ملت دارن بازی میکنن ولی صفحه سیاهه.
کسی میدونع مشکل چیه؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان تو خبرها اومده بود که بازی رو میشه با چند افکت گرافیکی مخصوص بازی کرد از جمله cellshade. توی منو هیچ گزینه ای برای این افکت ها پیدا نکردم. میشه راهنمایی کنید؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
دوستان تو خبرها اومده بود که بازی رو میشه با چند افکت گرافیکی مخصوص بازی کرد از جمله cellshade. توی منو هیچ گزینه ای برای این افکت ها پیدا نکردم. میشه راهنمایی کنید؟
استارت میزنی نوشته bouns میری توش یه رندر نامی نوشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر