Uncharted 4: A Thief’s End

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,110
نام
فردین
همونطور که خبر دارید تعداد زیادی نسخه فیزیکی به دست مردم رسیده و کم کم باید شاهد لیک شدن عکس ها و ویدئو ها از بازی بشیم.

صحبت در مورد داستان بازی، صحنه های حساس، گذاشتن عکس و در کل هرچیزی که باعث اسپویل و حساسیت بشه، فقط و فقط در تگ اسپویلر و با ذکر اینکه داخل اسپویلر چی هست.

**صحبت در مورد قیمت بازی و فروشندگان و کلا هربحثی در رابطه با خرید ممنوع**

با تشکر ویژه از احسان Kaine و آرمان g.o.w برای کمک در آماده سازی این پست

10 حقیقتی که درباره Uncharted نمی‌دانیدsxe4v56vi6c8i8c0xz64.png
آنچارتد 4 آخرین قسمت از این سری محبوب و معروف Action/Adventure (اکشن-ماجراجویی) است.
در سال 2013 بود که اعلام شد نویسنده قسمتهای قبلی بازی یعنی «ایمی هنینگ» در حال نوشتن داستان بازی است. همینطور تایید شد که «جاستین ریچموند» کارگردان بازی خواهد بود؛ اما در سال 2014 بود که هر دو استودیوی ND را ترک کردند.
بعد از مدتی مسئولین استودیو اعلام کردند که بازی توسط نیل دراکمن و بروس استیرلی در حال توسعه است.
اولین تریلر بازی نیز به صورت رسمی در پایان کنفرانس E3 2014 سونی نمایش داده شد.
آنچارتد 4 بعد از سه بار تاخیر خوردن در تاریخ انتشار، بلاخره Gold شد و قرار است در تاریخ May 10, 2016 (بیست و یکم اردیبهشت 1395) منتشر شود.

داستان
داستان سه سال پس از اتفاقات قسمت سوم ،به نظر می رسد نیتن دریک دنیای گنج یابی را رها کرده اما این موضوع مدت زیادی طول نمی کشد چون که سر و کله ی برادر ناتان یعنی سم پیدا شده و از او درخواست کمک میکند و پیشنهاد وسوسه ای انگیزی به او می دهد.
سم و ناتان برای پیدا کردن گنج گم شده ی Henry Avery ، تصمیم می گیرندLibertalia (شهر رویایی دزدان دریایی) که در عمق جنگلهای ماداگساکار است را پیدا کنند.
این شماره بازیبازان را برای پیدا کردن گنج Henry Avery به سفری دور دنیا و محیطهایی همچون،جزیره های جنگلی،مناطق شهری و قلّه های برفی می برد.

شخصیت ها

nathan.png
Nathan Drake
وقتی 5 سال داشت مادرش خودکشی کرد و پدرش حضانت او را به دولت داد. ناتان در پرورشگاه Saint Francis بزرگ شد و زبان لاتین را نیز آموخت. در همین دوران بود که با سفرهای Sir Francis آشنا شد.
در قسمت اول بازی در حالی که به دنبال پیدا کردن تابوت فرانسیس دریک بود، در تابوت او دفترچه خاطراتی پیدا می کند و بر طبق نوشته های آن دفترچه به دنبال پیدا کردن «ال دورادو» می رود.

در قسمت دوم بازی ناتان به دنبال پیدا کردن Shambala است اما در طی جریانات بازی و برخورد با شخصی به نام Zoran Lazarevic's تلاش می کند تا جلوی او را بگیرد تا دستش به Shambala نرسد.

پس از اتفاقات قسمت دوم ناتان به یمن می رود تا Atlantis of the Sands که زمانی فرانسیس دریک بدنبال آن بوده را پیدا کند.

اما حالا در قسمت چهارم بازی شخصیت اصلی و محبوب، که از دنیای گنج یابی خداحافظی کرده تصمیم می گیرد بار دیگر برای پیدا کردن گنج دزدان دریایی به سفری دور دنیا برود.
این بزرگترین ماجراجویی ناتان است و این سفر توانایی های فیزیکی ،حل معما و مهم تر از همه ی اینها بهایی که او حاضر است برای نجات دادن اطرافیانش بپردازد را می سنجد.

sam.png
Sam Drake
برادر ناتان و 5 سال از او بزرگتر است. به نظر می رسد دلیل اصلی ناتان برای پیدا کردن گنج، ناپدید شدن سم بوده است. اینطور که گفته شده، "سم از ناتان کله شق تر است و کمی به دست آوردهای برادرش حسادت می کند."

پانزده سال قبل از اتفاقات قسمت چهارم، در حادثه ای نامشخص، ناتان شاهد تیر خوردن سم و همچنین کشته شدن یک نگهبان بود. ناتان از صحنه گریخته و سم زنده دستگیر و زندانی می شود.
پس از این اتفاقات ناتان به جستجو می پردازد تا بفهمد سم جان سالم به در برده یا نه، اما به این باور می رسد که به علت اثابت گلوله کشته شده است. بعد از آزاد شدن از زندان سم دنبال برادرش می گردد و او را پیدا می کند. ناتان که هیجان زده شده او را برای شام به خانه ی خود دعوت می کند،اما سم به او می گوید که دچار مشکل شده و به کمک او نیاز دارد.

elena.png
Elena Fisher
روزنامه نگار ، شخصیت تلویزیونی و خبرنگار آمریکایی که در تمام قسمتهای بازی ناتان را همراهی می کند. النا علاقه ی زیادی به رمز و رازهای باستانی دارد و برنامه ی تلویزونی او در مورد باستان شناسی باعث می شود که مورد توجه ناتان دریک قرار بگیرد.
ناتان تصمیم می گیرد النا را فریب دهد تا بتواند از طریق برنامه ی تلویزیونی او هزینه ی سفرش را تامین کند. در پی جریانات این قسمت ناتان و النا به هم علاقه مند می شوند.

در قسمت دوم سری، النا در حالی که در تلاش است ثابت کند Zoran Lazarevic's زنده است در نپال ناتان را می بیند و در ادامه ی راه با او همراه می شود در پایان این قسمت رابطه ی عاشقانه ی ناتان و النا جدی تر شده و به هم نزدیک تر می شود.

قبل از اتفاقات قسمت سوم بازی ناتان و النا با هم ازدواج می کنند اما بنا به دلایلی از هم جدا می شوند. النا که حالا خبرنگار شده به یمن سفر می کند. ناتان و سالیوان که به دنبال پیدا کردن Atlantis of the Sands هستند تصمیم می گیرند برای سفر به یمن از النا کمک بگیرند. النا به آنها کمک میکند تا به یمن سفر کنند و پس از اتفاقات زیاد
در پایان این قسمت النا و ناتان دوباره با هم ازدواج می کنند.

در قسمت چهارم بازی ناتان و النا که حالا ازدواج کرده اند ، در آرامش با هم زندگی می کنند تا سر و کله ی برادر ناتان یعنی سم پیدا شده و ناتان برای کمک کردن به دروغ به النا می گوید که برای انجام کار باید به مالزی برود.

sullivan.png
Victor Sullivan
سالیوان یار همیشگی ناتان و از کرکترهای محبوب بازی است. به گفته ی خودش دوران بچگی و پدر خوبی نداشته، به همین دلیل تصمیم گرفته که تشکیل خانواده ندهد. در دوران نوجوانی در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت میکرد و پس از آن رو به دزدی آورد و در ازای دزدی برای دیگران از آنها پول می گرفت. سالیوان سپس تحت حمایت Katherine Marlowe قرار گرفت.

وقتی در تلاش برای دزدیدن حلقه ی Sir Francis دریک است به ناتان دریک نوجوان برخورد می کند. بعد از نجات دادن ناتان از دست افراد Marlowe به ناتان پیشنهاد داد که از او مراقبت کرده و به او آموزش دهد و این نقطه ی شروع دوستی چندین ساله ی ناتان و سالیوان بود.
ناتان و سالیوان درموقعیتهای خطرناک زیادی قرار گرفتند و حتی با هم به زندان رفتند. اما سالیوان در همه حال از ناتان حمایت کرده و او را مثل پسر خود بزرگ کرد. حالا سالیوان بار دیگر آماده است تا در ماجراجویی جدید ناتان به کمک کند.

nadin.png
Nadine Ross
او یک مزدور و رئیس گروه مزدورهای آفریقایی به نام Shoreline است. به نظر می رسد Nadine و دار و دسته اش در گذشته مشکلاتی با Victor سالیوان داشته اند. او و همکارش Rafe قصد دارند اجازه ندهند که دست ناتان و برادرش سم به گنج دزدان دریایی برسد.

raph.png
Rafe Adler
او Nadine و افرادش را استخدام کرده که به او کمک کنند تا برای بدست آوردن گنج افسانه ای دزدان دریایی با ناتان و برادرش رقابت کند.

znggg53kbi6f7qvs233x.png

قسمت چهارم بازی عناصر زیادی از گیم پلی نسخه های قبلی را در خود دارد، که همه ی آنها برای قسمت جدید بهبود داده شده اند. بالا رفتن از محیط همانند گذشته یکی از ویژگی های اصلی بازی است. از ویژگی های جدید که در تریلر ها به چشم میخورد، میخ کوهنوردی است که ناتان می تواند به کمک آن از صخره ها بالا برود. همچنین ناتان حالا یک قلاب و طناب هم دارد، که می تواند به وسیله ی آن تاب خورده و به مکانهای دورتر بپرد یا از دست دشمن فرار یا حتی به آنها حمله کند.

سیستم مبارزات تن به تن پویاتر شده است، حالا دشمنان می توانند به ناتان ضد حمله بزنند یا در حین درگیری از سلاح گرم استفاده کنند.
دشمنانی که قصد پرت کردن آنها از لبه ها را دارید حالا میتوانند شما را بگیرند، بازیبازان باید آنها را به زور به پایین پرتاب کرده یا خود هم همراه آنها سقوط کند.

سیستم مخفی کاری تغییرات زیادی داشته است. ناتان می تواند در بین علفها مخفی شود و اگر کسی او را ببیند می توان با دور شدن از محدوده ی دید او دوباره به حالت مخفی درآید.
همینطور سیستم جدیدی در بازی طراحی شده که در صورت شناسایی شدن توسط دشمن، به بازیباز اخطار می دهد و همچنین نشان میدهد که آن دشمن در کدام سمت است.
دشمنانی که از خود تولید صدا می کنند، مانند سوت زدن، هایلایت می شوند.

همانند گذشته نیتن می تواند در هر حالتی تیر اندازی کند، حتی وقتی از روی طناب آویزان است. اشیایی که درون محیط هستند به وسیله ی تیر اندازی قابل تخریبند. به عنوان مثال اگر پشت یک کیسه ی شنی کاور بگیرید، شن درون کیسه با تیر خوردن خالی شده و کاور شما بی استفاده می شود.

برخلاف گذشته در قسمت جدید می توان چراغ قوه ی ناتان را به دلخواه خاموش و روشن کرد. می توان از چراغ قوه برای روشن کردن نقاشی های روی دیوار و اجسام استفاده کرد. ناتان حالا می تواند سر نخهایی پیدا کرده و آنها را به دفترش اضافه کند، در صورتی که در نسخه های قبلی فقط وقتی با معمایی رو به رو می شدید این سرنخ ها به طور خودکار به دفترچه ی ناتان اضافه می شد.

بازی دارای وسایل نقلیه کاملا قابل کنترل است. ناتان حالا می تواند سوار جیپ النا شده و محیط های بازی که تا حدودی تخریب پذیر هستند طی را کند. همچنین او می تواند وسایل نقلیه دشمنان را تصرف کند، و همینطور به دشمنانی که قصد گرفتن وسیله ی نقلیه ی او را دارند حمله کند.

آخرین مورد مشاهده شده در زمینه ی گیم پلی اضافه شدن سیستم انتخاب دیالوگ است. بازیبازان میتوانند دیالوگهایی مانند اتفاقات گذشته ای که برای ناتان افتاده را انتخاب کنند،اما این دیالوگها تاثیری در روند داستان ندارند.

e7f7wls53zwtalchfynx.png
با توجه به نسخه ی Beta بخش چند نفره ی بازی دچار تغییراتی شده.
سیستم aiming بازی کمی سنگین تر شده و همچنین قلاب و طناب بخش تک نفره در این بخش نیز حضور دارد،که می توان توسط آن با یک ضربه دشمن را از پای در آورد.
سیستم down و revive که در نسخه های قبلی وجود نداشت به بازی اضافه شده است.
همینطور دو مورد کاملا جدید با نامهای Mystical و Sidekick به بازی اضافه شده.
Mystical ها قدرت های جادویی و فوق طبیعی هستند که اغلب در بخش داستانی قسمتهای قبلی بازی شاهد آنها بودیم.

Mystical های معرفی شده در بتا:

staff.png
Staff of Ayar Manco

این Mystical با ارسال امواجی بازیکنان تیم حریف را بر روی نقشه علامتگذاری می کند.


Wrath of El Dorado
یک توتم که باعث احضار El dorado می شود و با پخش کردن ارواح ،به دشمنانی که در نزدیکی توتم هستند آسیب می زند.


Cintamani Stone
با استفاده از این Mystical میتوان هم تیمی های خود را در یک چشم به هم زدن Revive کرد.


Indra's Eternity
پرتاب کردن این Mystical باعث بوجود آمدن محیطی می شود که سرعت بازیکنان هنگام ورود به آن بسیار کم می شود.


Spirit of the Djinn
این Mystical به شما قدرت ماوریی می دهد و باعث می شود با سرعت بسیار زیادی حرکت کنید و ضربات مهلکی را به دشمن وارد کنید.

Sidekick یا همان دستیار ،افرادی هستند که توسط هوش مصنوعی بازی کنترل م شوند و در طول بازی می توان برای برنده شدن از آنها استفاده کرد.
Sidekick های معرفی شده در بتا:


Sniper
تک تیر اندازی که میتوان آن را در نقطه ی دلخواه قرار داد تا به دشمنانی که در محوطه ی دیدش هستند شلیک کند.


Savior
دستیاری دیگر که شما و هم تیمی هایتان را Revive می کند و همینطور به تیم شما مهمات می رساند.


Hunter
با سرعت زیاد دنبال دشمنان دویده و دستهای آنها را میگیرد تا بتوان به راحتی بر آنها غلبه کرد.


Brute
این دستیار قدرت تیر اندازی زیادی دارد و با Machine gun ای که در اختیار دارد به دشمنان شما حمله می کند.


Gear
مهمات(Gear) بازی شامل پنج مورد ،Grenade،Revivepak،Mine،C4و Smoke bomb است که هرکدام از آنها را می توان در حین بازی چند بار آپگرید کرد.

شخصیتهای قابل بازی در بخش Multiplayer:
Nathan Drake
Elena Fisher
Sam Drake
Victor Sullivan
Charlie Cutter
Chloe Frazer
Zoran Lazarević
Harry Flynn
Katherine Marlow
Knot
Orca

اسلحه ها

اسلحه های بزرگ(Long Guns)
AK-47
FAL
M14 Custom
XCR-160
MP34a
Mettler M-30
HS39Copperhead SR7
Mazur LDR
Spezzotti 12 guage

Pistols
Aegis 9mm
Para .45
Raffica
Fossa R-81
Revolver
Pistole

اسلحه های سنگین
RPG
Barok .44
Condor
ARX-160
China Lake GL
Stoner 63
 
Last edited by a moderator:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,551
نام
علی
لامصب هرچقدر نگاه می کنم سیر نمیشم.از دیشب تا الان 7 8 باری شده تریلر نگاه کردم و هم چنان دوست دارم 1 بار دیگه هم ببینیمش
دیزاین این قسمتی از بازی که نشون دادن مثل بقیه بازی های Naughty Dog فوق العاده هست.این همه دقت تو جزئیات شگفت انگیز هست و با هر بار دیدن تریلر بیشتر به جزئیاتی که رعایت شده پی میبریم
در کنار این همه دقتی که تو بازی خرج شده سرعت گیم پلی و هیجان بازی بالا هست به شکلی که لذت بازی چندین برابر می کنه که البته همه اینها همراه شده با گرافیک فوق العاده بازی که در بهترین سطح خودش قرار داره
بازی که Naughty Dog بسازه مخصوصا به کارگردانی نیل و بروس نباید کمترین از این بهترین انتظار داشت
حالا فکر نمی کنید رفتن امی یه موهبت برای ماها بود ؟!:d
امی هم خیلی توانا و جزو بهترین هاست ولی اگه سر آنچارتد ۴ می موند و بروس و نیل اضافه نمیشدن صرفا با یک آنچارتد عالی طرف بودیم که تریلرش باهامون اینطوری نمی کرد ولی حالا آنچارتد نیل و بروس در واژه ها نمی گنجن و و کلمه ی شاهکار هم جلوش زانو میزنه!
----------
آهای کسایی که تریلر رو ندید و یا دیدید و عظمتش رو به روی خودتون نمیارید باورکنید این احساساتی که در این تاپیک و ۱۰۰ ها تاپیک مشابه ابراز شده اغراق و جوگیری نیست! این احساسات حتی کنترل هم شده ...این ها واکنش به اوج هنر و زیباییه!
 

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,866
نام
ehsan
ای کاش ویدئوی سورس رو بدن به گیمرساید، این نسخه 500 مگی حق مطلبو ادا نمیکنه :D

گیمرساید تا Direct Feed بهش ندن ویدئو رو نمیزاره. توییچ هم مثل چیزتیوب ویدئو رو کمپرس میکنه حتی بدتر ازون. کیفیت اصل هنوز به دست کسی نرسیده
متاسفانه خیلی کیفیت ویدئو پایینه اسکرین شاتایی که از بازی میاد خیلی با ویدئو فرق میکنه
 

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا تو این یک مدت که انگار من نبودم ویدیو کامل بازی اومد...تو عمرم 720p بازی رو ویدیوشو دانلود نکرده بودم ...کلشو دانلود کردم عالی بود اون 7 8 دقیقه دوم محشر بود محشر...
وای چقدر باحال از طناب رفت بالا نخوره به کشتیه خیلی باحال بود ..اصلا 15 دقیقه همش هیجان بود ........یعنی میشه تو ایران جایه شبگرد از این بازی ها بسازن با دیدن این بازی عمقه فاصله تو این صنعت مشخص میشه...این بازی اسکار 2016 هم شرکت کنه میتونه نامزد باشه با اینکه بازیه نه فیلم....
آخرش هم باحال تمام شد قیافه ناتان هم خوشحال بود هم شوکه هم ناراحت عالی کار کرده بودن عالی ...همیشه زن ها باید تیکه بندازن و تا دوروز توضیح بدی که قضیه اونی که فک میکنی نیست
این مرحله بازی تو کوبا بود؟؟ هر جا بود شبیه کوبا خیلی بود .....
 

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,551
نام
علی
یعنی میشه تو ایران جایه شبگرد از این بازی ها بسازن با دیدن این بازی عمقه فاصله تو این صنعت مشخص میشه...
حالا جاهای دیگه دنیا مگه به بازی ای با همچین کیفیتی رسیدن که از بازیسازهای ایرانی انتظار چنین چیزی داری؟!:d
 

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,147
نام
Afshin
گیمرساید تا Direct Feed بهش ندن ویدئو رو نمیزاره. توییچ هم مثل چیزتیوب ویدئو رو کمپرس میکنه حتی بدتر ازون. کیفیت اصل هنوز به دست کسی نرسیده
متاسفانه خیلی کیفیت ویدئو پایینه اسکرین شاتایی که از بازی میاد خیلی با ویدئو فرق میکنه

منم برا همین گفتم امیدوارم سورس رو بدن بهشون :D
 

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
13,477
نام
ماکان
من که ندیدم اما کلا از بعد از شروع قسمت موتور سواری اصلا بازی به طرز عجیبی دیوونه کننده میشه! من هنوز تو شوک این چیزیم که ندیدم!:D چقدر خوب بود! چه انیمیشن هایی داشت! چ دوربینی طراحی کردن براش! من نمیفهمم اینا چطور اینکارارو میکنن؟ تو فیلمای اکشنم چنین تصویربرداریایی نمیبینیم!:D البته من که ندیدم اما به فرض محال که دیده باشم مغزم کامل سوت کشید!:D
 

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,249
نام
Iman
!!!!!!!!??Holly shit!!! What the f*ck was that

واکنش من بعد دیدن تریلر:
31t3d06dmj5j1f3galvn.gif

بعد از چند دقیقه تفکر:
naqi.jpg

یعنی اون صحنه ای که پشت موتور از دست اون ماشینه داری فرار میکنی هیجان انگیز ترین صحنه ای بود که تو عمرم تو یه بازی دیدم!!

Naughty Dog ^:)^^:)^
 

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,098
نام
Sajjad
اینا احساسات بچگانه نیست که تو این تایپک و همه جا دنیا داره گفته میشه نه اتفاقا احساسات کنترل شدست اینا واقعیته اینا ستایش و ستودن
استودیویی هستش به نام ناتی داگ اوج هنر و زیبایی رو به رخ همه ی بازیسازهای دنیا میکشه بدون هیچ اغراقی تریلر رو دیدم اصلا نمیتونم توصیفش کنم اصلا هیچ کس نمیتونه
بگه از بس جزئیات و سطح لول دیزاین و گرافیک و همه و همه بالاست اینا تو یه دنیا دیگن
وقتی که نیتن تیر میزنه به ماشین با هرچندتا تیر یه ذره از چیز میزای ماشین کنده میشه ببینید خودتون
 

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,731
کل تریلر یه طرف ، وقتی جیپ نیت چپ کرد یه طرف دیگه !! اون close up باعث شد یه عذرخواهی به خانم corrine you بدهکار بشیم ! راست می گفت بنده خدا تیم سازنده داره از اون تیزر اول e3 هم بهتر عمل می کنه ! با این وضعیتی که ND داره پیش می ره ترجیح می دم اصلا به tlou 2 و نمایش اون فکر نکنم چون معادلات ذهنی یه گیمر رو کاملا به هم می ریزه !
 

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اون صحنه ای که نیت توی جیپ چپ شده انیمیشن های بدن و صورت اونم توی gameplay روانی کنندست ! فقط جاهایی که نیت داره سرشو رو به پایین میگیره و زور میزنه ببینید زیر گردنش چجوری چین میوفته یا همون غبغب ـش میزنه بیرون !!!
igwD9.png

وقتی میگن 800 تا مفصل فقط برای ترکیب انیمیشن های صورت داریم یعنی این !!!
 

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
723
نام
محمد حسین
6 بار پشت سر هم دیدم و قفط میتونم بگم WOW

به خصوص شخصیت فوق العاده ی ناتان که عاشقشم منو کشته، بعد از این همه اتفاق که ما پشت تلویزیونم از ترس سکته زدیمو چند پارچ کف و خون (قاطی) بالا آوردیم :d:| اونوقت دقیقا چند ثانیه پس از اتمام ماجرا :| :::


058yn12s79iwgeb4v5ze.jpg

قیافه طرفو !! وقتی با این صحنه مواجه شد !! :d

e9crqxwwraqbcfucj6fz.jpg

دنده ی آویزوون جیب ته ته حلقم.. دنده ماشین خودمونو دیگه نگاهم نمیکنم :d:|:|

mey3ktb0svxxiaydw593.jpg


جزعیات واقعا وصف ناشدنیه، یعنی اینقدر زیاده آدم نمیدونه کدومو بیاره دورش خط قرمز بکشه بگه نگاه چقدر جالب بود :d نظر من اینه از این به بعد دور چیزایی که غیر عادیه خط بکشیم چون دیگه دیدن واقعیات در این بازی عجیب نیست :d
من خاک زیر کفشی که پای اعضای ناتی داگه هم نیستم :d:d

با اجازه دوستان من برم دوباره ببینم :d !!!!


یعنی به جای ناتان یه تیکه آهن به اون سیم بوکسر وصل میکردی آهنه ذوب میشد
yahoo_4.gif


gkkuhrmg6rj7lljlbal5.jpg


5fjkr68ty1w2vmf67796.jpg
:-$
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
yahoo_32.gif
 
آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
ما توی کتاب تاریخ ادبیات 1 داشتیم( ببخشید تازه دیگه کنکور دادم:d ):

اگر به یاد بیاوریم که ابتکار در شعر، پس از فردوسی و نظامی و عطار و در نویسندگی بعد از بیهقی و ابولمعالی تا چه پایه دشوار و نزدیک به محال بوده است، به اهمیت انقلابی که سعدی در شعر و نثر فارسی پدید آورده است بیش تر پی خواهیم برد

حالا اگر به یاد بیاریم که ابتکار و نوآوری و چنین خلاقیت و نمایشی بعد از عرضه ی بازی هایی مثل TLOU و UC2 تا چه پایه دشوار و نزدیک به محال بوده است، به اهمیت انقلابی که UC4 در صنعت گیم پدید آورده است ، بیش تر پی خواهیم برد!

فقط همین جمله کافیه واسه من از بهره ای که از این تریلر بردم! فقط منتظرم UC Collection بیاد و سر گرم کنم خودمو تا UC4

----------------------------------------------------------------------------------

همچنان منتظر یه تریلر با این کیفیت هستیم! ۲ دقیقش حدودا ۲۲۰ مگ بود! کلا قسمت اول تریلر هم با این کیفیت نیومد :|
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر