Uncharted 3: Drake’s Deception

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
حالا شماها چه گیری دادید به گرافیک!!بابا مسئله های دیگه هم مهمه!!شما به خاطر همین گرافیک دارید بیخیال گوتی میشید!!!u2 تو همه ی زمینه ها خوب بود و اگه یکم گیم پلی رو عوض کنن و چند تا چیز جدید اضافه کنن عالی میشه.داستانم که خودتون میگید خوبه.گرافیک رو هم تا ریلیز بازی درست میکنن.و احتمالا یه چیز خوب از اب در میاد.دیگه چی میخواین؟!!الکی موج منفی ندید!!ببینید فن های 360 با یه گیرزشون چه ذوقی میکنن!!احتمالا سونی از بس انحصاری داره و شما بازی کردید خوشی زده زیر دلتون موج منفی میدین!!
Quoted for truth
ND با سری uncharted همیشه سعی کرده همراه گیم پلی و روایت داستانی مناسب ، بهترین گرافیک رو هم ارائه بده . به هر حال این همه بحث در مورد مسائل گرافیکی اونقدرا جالب نیست!
آها راستی 3D هم هست :biggrin1: یعنی این همه کار توی این مدت کم اصلاً با عقل جور در نمیاد ! نمیگم از همین الان بازی شکست خوردس ولی خب امیدی به اونصورت هم نیست , اگه ND با این همه دم و تشکیلات جدید توی بازی اونم در کمتر از 2 سال بتونه یه بازی عالی (نه از دید هوادارا :biggrin1: از دید منتقد ها) تحویل بـده فقط میشه اسمش رو معجزه گذاشت :biggrin1:
بازی قبلی هم 2 سال چرخه ساختش طول کشید و ND معجزه کرد به نظرت؟:D

از اونجایی که سونی به خاطر خوب بودن شماره ی 2 بازیاش توی این نسل توی شماره ی 3 هاشون زاییده (به جز GOW III به خاطر تایم ساخت) و معمولاً مدت ساخت ها هم همینجوری هول هولی و کم بوده اینم بعید نیست !
اگه Resistance 3 منظورته که از شماره های قبلیش بهتر بوده . مدت زمان ساختش هم کم نبوده . دقیقاً کدوم عنوان منظورته؟

احسان چرا کلی حرف میزنی؟ برای اثبات هر کدوم از حرفات منبع بیار ماهم مطلع شیم:D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
تنها موردی که خود من نگرانش هستم به ساخت Perfect بازی لطمه بزنه بخش 3D هست !
رضا مگه نمیگفتن 3d بازی حرف نداره و فلان:-/هرچند که منم با نیما موافقم که این بخش کلا چیز چرت و بدرد نخوری هست.
نه ربطی نداره ، کلا 3D جداست ... Texture ها امکان نداره افت کنه ، نسخه نهایی 100 درصد حداقل با 2 مساویه از نظر Texture
امیدوارم.اما من نمیفهمم چرا تو بعضی از نمایششها کیفیت مراحل متقاوت بود.مثلا نمایش کشتی فوق العاده عالی بود.کیفیت بافتها و نورپردازی واقعا بهترین بود.اما تو نمایش گیمز کام نه.مثلا عکسای گیمزکام رو که با مرحله استانبول مقایسه میکردم،دیدم که واقعا کیفیت بافتها افت کرده.حالا شاید دلیلش این باشه بازی پولیش نهایی رو نخورده بوده.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
یه دل میگه مثل نسخه سوم کیلزون3 میشه...یه دلم میگه نایتی داگ از این غلطای گوریلا نمیکنه و یه بازی توپ میده بیرون :D

منم با دوستان مواقم این 3D اخه چیه این وسط مثل عجل معلقی تو بازیهای سونی افتاده :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آخر سر این بحث نفله میشم :D ببینید اول این قضیه رو روشن کنم که قصد من تخریب بازی نیست :D
بازی قبلی هم 2 سال چرخه ساختش طول کشید و ND معجزه کرد به نظرت؟:D

اگه Resistance 3 منظورته که از شماره های قبلیش بهتر بوده . مدت زمان ساختش هم کم نبوده . دقیقاً کدوم عنوان منظورته؟

احسان چرا کلی حرف میزنی؟ برای اثبات هر کدوم از حرفات منبع بیار ماهم مطلع شیم:D
امید جان اینو که صفحه ی قبل هم گفتم U1 مولتی و اینا نداشته خب سریع رفت توی کار U2 و سایر قضایا و ... این شماره هم که 3D داره که شده قوز بالا قوز :D در ضمن نمایش های بازی توی نمایشگاهها به شدت مشکلات ریز دارن ! خیلی واضحه خواستی دونه دونه نام هم میبرم ! :D در صورتی که آنچارتد 2 نمایش هاش همه کامل بود و حداقل من که مشکلی توشون ندیدم !
بازیای دیگه رو بخوام اینجا موشکافی کنم میرم که برای زمان عرضه ی آنچارتد 4 از بن در بیام :D میام توی پروفایلت :D
رضا مگه نمیگفتن 3d بازی حرف نداره و فلان:-/هرچند که منم با نیما موافقم که این بخش کلا چیز چرت و بدرد نخوری هست.
الانم کسی نگفته بخش 3D ـیش بده ! :D منظور رضا اینه که اون وقتی که روی بخش 3D صرف میشه می تونست روی خود بازی گذاشته بشه برای هر چه بهتر و کامل تر شدنش !
عزیز من نوکرتم به خدا تعداد اعضای ناتی داگ از 4 5 نفر بیشتره یک عده رو بخش 3D کار می کنن بقیه هم رو 2D

این تریلر هایی ام که شما میبینید واسه 1 ماه قبل E3
منبع داری عزیزم که دو بخش جداگونه که دارن روی 3D کار میکنن هر کدوم چند نفر هستن ؟ :D مگه اونایی که روی 3D کار میکنن از کارمندهای خود ND نیستن ؟
یعنی تریلر GC برای 1 ماه قبل از E3 هست یا خود تریلر E3 ؟! :D

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
منم با دوستان مواقم این 3D اخه چیه این وسط مثل عجل معلقی تو بازیهای سونی افتاده
biggrin1.gif
بحث 3D از 2 بعدی کلا جداست. ربطی هم به بهتر یا بدتر شدن جزئیات بازی نداره . در واقع 3D یه امکان جانبی به حساب میاد .
تا حالا هم عناوینی که تجربه 3D رو هم ارائه دادن مثل Killzone 3 یا Motorstorm Apocalypse عالی از کار دراومدن میتونید ریویوهای منتقدهای سایتهای معتبر رو در این رابطه بخونید.

آخرین ویرایش:

ezio1484

کاربر سایت
Sep 14, 2010
19
نام
محمد
الانم کسی نگفته بخش 3D ـیش بده ! :D منظور رضا اینه که اون وقتی که روی بخش 3D صرف میشه می تونست روی خود بازی گذاشته بشه برای هر چه بهتر و کامل تر شدنش !

عزیز من نوکرتم به خدا تعداد اعضای ناتی داگ از 4 5 نفر بیشتره یک عده رو بخش 3D کار می کنن بقیه هم رو 2D

این تریلر هایی ام که شما میبینید واسه 1 ماه قبل E3

در ضمن kz3 اگه داستان بهتری داشت دست کمی از شاهکار نداشت شما بررسی IGN بخونید بیشترین اشکالی که گرفته داستان واسه همینم به بازی 9 داده.

تریلر GC مگه واسه E3 نبوده؟!!
وقتی یک شرکتی می خواد تریلری رو بر فرض واسه E3 نشون بده روز نمایش که بخشی که می خوان نمایش بدن انتخاب نمی کنن :d اینو که قبول داری؟ :d

چند روز قبلش این کارو میکنن

منظورم رسوندم ؟

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تریلر GC مگه واسه E3 نبوده؟!!
وقتی یک شرکتی می خواد تریلری رو بر فرض واسه E3 نشون بده روز نمایش که بخشی که می خوان نمایش بدن انتخاب نمی کنن :d اینو که قبول داری؟ :d

چند روز قبلش این کارو میکنن

منظورم رسوندم ؟
تریلرGC برای خود GC بوده نه E3 ! :D
احسان بسه به اندازه کافی ترول کردی بازی و ND رو
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
میگم که میخواین اشکالاتش رو بگم روش بحث کنیم ؟!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,140
نام
حسین
احسان جون بیخیال.الان بهت میگن از جبهه دشمن اومدی و چون ps3 نداری میخوای بازی رو بکوبی.بعدش هم چند نفر یوزر جدید میسازن و تو پیام خصوصی بهت فحش میدن.بیخیال بشی بهتره.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اقا من فهمیدم قضیه چیه :d این حرکت احسان یک هایپ زذایی مضاعف ـه :d منم حمایتش می کنم فکر خوبیه :d
ولی بی شوخی حرف احسان رو قبول دارم ! مدت زمان ساخت بازی کمه ! ربطی هم به نظر من به نسخه دوم نداره که می گین اونم دو سال بود ! توی اون دو سال تونستن بازی رو وارد یک فاز کاملا جدید بکنن ولی از شواهدی که پیداس نتوستن اون تغییر متمایز کننده رو بین 2 و 3 برقرار کنن !

------
راستی امروز یه جا خوندم بازی حجمی معادل 50 گیگ داره !!!!!!!! واقعی ـه ؟ :d

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بالاخره ما هم بعد از 80 صفحه اومدیم تو ایت تاپیک پست بدیم :d خیر سرم مثلا بازیه محبوبمه :|
احسان جان بگو مشکلات بازی رو ما رو دق نده :d
ولی خوبی ناتی داگ اینه که بازی رو تا آخرین لحظه پولیش میکنه و تا حد امکان مشکلات رو برطرف میکنه.من فقط تا حدودی نگران گرافیک مولتی پلیر هستم وگرنه به کیفیت سینگل و 3D هیچ شکی ندارم.
آقا این کیلزون 3 هم خداییش بازی خوبی بود دیگه تو همه ی زیمنه ها هم که پیشرفت داشت من نمیدونم چرا انقد همه گیر دادن بهش :d

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
بالاخره ما هم بعد از 80 صفحه اومدیم تو ایت تاپیک پست بدیم :d خیر سرم مثلا بازیه محبوبمه :|
احسان جان بگو مشکلات بازی رو ما رو دق نده :d
ولی خوبی ناتی داگ اینه که بازی رو تا آخرین لحظه پولیش میکنه و تا حد امکان مشکلات رو برطرف میکنه.من فقط تا حدودی نگران گرافیک مولتی پلیر هستم وگرنه به کیفیت سینگل و 3D هیچ شکی ندارم.
آقا این کیلزون 3 هم خداییش بازی خوبی بود دیگه تو همه ی زیمنه ها هم که پیشرفت داشت من نمیدونم چرا انقد همه گیر دادن بهش :d
من هم نظر ایشان رو تایید میکنم ( یکی نیس بهم بگه یکی میخواد خودتو تایید کنه:d ) ND همیشه بهترین کیفیت رو عرضه کرده

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
خب در مورد بخش 3D موافقم كه ممكنه تا حدودي به بازي لطمه بزنه و تمركز سازنده ها رو رو بخش اصلي كم كنه اما بازم نميشه قضاوت كرد تا زمان ريليز بازي ! :d كلا 3D يك چيز كاملا بيخود و اضافيه كه سوني به همه استوديو هاي FPـيش تحميل ميكنه و يه سياست غلط هم هست نصف گيمر ها هم از اين 3D استفاده نميكنن ... ! :|

اما احسان ! :d در مورد ايرادات ريزي كه ميگي خب نمايش هاي اوليه بازي بله ايراداتي داشت اما بعدا با پوليش خيلي بهتر شدن و خيلياشون ديگه نبود مطمئنا تا عرضه بازي باز هم واسه پوليش و رفع ايراد هاي بازي وقت ميذارن و خيلي از اين مشكلات رو نخواهيم ديد ! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
باو اين دوست عزيز Chuji داره بچه هاي مردم رو مي اندازه توي نگراني :d
همين ديشب يكي از دوستان من و خودش رو نزديك بود سكته بده :d
بيچاره اومده پيش من مي گفت داره مي گه اين طوري تپش قلب گرفته بود :d

من هم مي خوام به مقابله به حرف هاي اين حاجي بيام :d

بحث KZ3 شد و بايد بگم من خودم از بزرگترين فن هاي KZ هستم و بودم و خواهم بود خواستيم مدرك هم هست نشون بدم :d

از نظر من بحث KZ3 اصلا" ربط خاصي به زمان نداره با اين كه من خودم خوندم كه كارگردان سينمايي بازي گفته بود به ما فشار مياد تا بازي زودتر تموم بشه ولي اصلا" ربطي به زمان نداشت حالا چرا دارم اينو مي گم
دليل اصلي كه KZ3 اون طوري شد اين بود كه خودشون دقت كنيد خود سران GG تصميم گرفته بودن در راستاي همه گير كردن بازي و بالا بردن اكشن گلوله اي گيم پلي بازي رو عوض كنن كه همين در پايان گند زد به سر تا پاي بازي و گرنه KZ3 با اون همه لوكيشن خاص و متفاوت و صد البته بزرگ تر و ابجكت هاي بزرگ و با كيفيت خوب بازي عظيمي بود در اين شكي نيست (البته قبول دارم كه بعضي تكسچر ها نسبت به KZ2 افت بدي داشتن اما به هر حال بازي بزرگتر شده بود)
پس اگر زمان شون كم بوده نمي تونستن اون همه چيز ميز هاي متفاوت از لوكيشن تا سفينه و چيز هاي ديگه رو درست كنند
مشكل از خود سران GG بود كه اشتباهي بزرگ كردن و نه فقط خود KZ رو بلكه خودشون و حتي عناوين بعدي شون رو در خطر فروش كم و حتي انقراض قرار دادن:d

اين بحث KZ3 كه من فكر كنم روشن كردم موضوع زمان و خود بازي رو حالا اگر قانع نشديد تا بريم سراغ بحث U3 و اين كه مي گيد زمان كمه

• Like
Reactions: x to the z

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر