Uncharted 3: Drake’s Deception | PSN

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
بازیرو به صورت 3D زدم رفتم فضا. خداییش 3D ه آنچارتد خیلی قوی بود :)
سلام
تلویزیون منم 3d هستش ولی آنچنان بازی جذاب نمیشد که . . .
حتی در مواردی به نظرم میرسد که کیفیت بافتها خراب میشه !!
مدل تلویزیون من toshiba vl20 هست
ولی کیلزون3 اینجوری نبود

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان من می خوان تا چند روز آینده این بازی رو بگیرم. لطفا کسانی که هنوز آنچارتد مولتی میزنن میشه بگن که هنوز سروراش شلوغه و برای آنلاین خوبه؟
ممنون................

marmolak_peer

کاربر سایت
Apr 16, 2012
63
نام
یونس
این بازی توی پلی استیشن استور ( فقط قسمت مولتی پلیرش ) مجانی و کاملا رایگان قرار داده شده و شما میتونید به صورت رایگان دانلود کنید حجمشم 4 گیگ و 6 مگ هستش ... خودم دان کردم و بازی کردم جالبه و سرور هاشم شلوغه فقط باید اینترنتتون خوب باشه ... با اینترنت 256 و 512 زیاد بهتون حال نمیده چون زیاد میمیرین و باید حداقلش 1 مگ باشه که بتونید کیل رنک و فرک بگیرین ...
برای دانلودشم هیچ نگران نباشید میتونید از طریق pc و اینترنت دانلود منیجر دانلودش کنید و دوباره به پلی استیشنتون انتقال بدین و نصب کنید و حالش رو ببرید ...
یه پست بالاتر روش دانلود کردنش رو براتون مینویسم یا شمارو به اون صفحه که مربوطه رو میفرستم ...

- - -ویرایش - - -

اگه بخواین این 4 گیگ و 6 مگ رو با پلی استیشنتون دانلود کنید مطمئناً باید 20 الی 30 ساعت پشت سر هم دستگاهتون روشن باشه یا حداقلش روزی 6 ساعت به 6 ساعت دانلودتون رو پاوز و رسیوم کنید که واسه یک ماه آینده این فایل با این حجم دانلود بشه ...
اما برای دانلود کردن بازی ها و فایل های داخل دانلود منیجر پلی استیشنتون میتونید از برنامه های پی اس 3 پراکس و پراکسی هلپر استفاده کنید که دیگه اینجوری نه پلی استیشنتون 24 ساعته روشنه و نه وقت و زمانتون از دست میره اینجوری سریعتر دانلود میشه و میتونید استفاده کنید که واسه این کار میتونید به این صفحه برید http://forum.bazicenter.com/thread43472/

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
اینهمه خودمونو خفه کردیم آپدیت گرفتیم ، جونمون بالا اومد که لول سینک شه ، آخرش رفتم میگه کد وارد کن !! چه منگل بازیه درآوردن که نسخه دانلودیش مجانیه اونوقت بلوری که میذاری کد میخاد ؟؟!! اعصابمون ....... شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر