Uncharted به سبک ایرانی : تصاویر بازی بازگشت

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
Bazgasht-101.jpg

منبع:دنیای بازی

مازیار، یک مرد زبده و توانمند، یک ایرانی که می خواهد از هویت فرهنگی خود با چنگ و دندان دفاع کند… . در بازی «بازگشت» با مخاطره‌های این مرد شجاع برای دفاع از هویت باستانی و ملی اش همراه خواهید شد. او با کمک رفیق خود جمشید، می خواهد از دزدیده شدن آثار باستانی ارزشمند کشورش توسط قاچاقچیان جلوگیری کند و برای رسیدن به این هدف مجبور می شود با قاچاقچیان وارد درگیری مسلحانه شده، از محیط هایی همچون جنگل، کوهستان، شهرهای تاریخی و اماکن باستانی عبور کرده و برای نجات دادن هویت ملی خود جان خود را به خطر بیاندازد.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
به به.عجب گزافیک باحالی داره.انگار یکم سل شیده.
اگه یادتون باشه چند وقت پیش عرب ها هم یه بازی شبیه انچارتد ساخته بودند.
امیدوارم با این بازی،روی عرب ها رو کم کنیم.
یکی از دلایل اینکه از بازیهای ایرانی زیاد استقبال نمیشه اینه که سازندها نمی تونن از وجود زن ها و روابط عاشقانه و حتی موسیقی های شاد استفاده کنند.
"دلم می خواست تو ساختن این بازی دخیل بودم،اخه خیلی دوست دارم این کار رو":crying1:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
:| نه درست به قیافه توجه نکردی :| ن قشنگ دقت کن :| خو این چیه ؟! Uncharted رو برداشتن , قیافه ی نیت رو شبیه میمون کردن و یه گردنبند مضحک انداختن گردنش شده بازی :| کلا نمیدونم ایران از جون صنعت گیم چی میخواد ...

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
از همون عکس اول و محیط های بازی ادم میفهمه که یه تقلید کاملا واضع از محیط های انچارتد هست و اصلا انگار خودشون هستن!
در ضمن فقط از انچارتد تقلید نکرده،اسلحه های بازی هم تقلید بسیار واضح از GTA IV هست.
فقط میمونه یه سوال:بازی رو موتور UE ساخته میشه؟:-/

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بچه ها بیاین از یه بعد دیگه نگاه کنیم:
اینکه اونا یه لقمه ی بزرگ ور داشتن به نام انچارتد و حالا باید باهاش دست و پنجه نرم کنن.
.....
اقا هیچ سایتی از سازنده های این بازی ندارین؟اصلا یه سایت بازی سازی خوب معرفی کنین.دلم می خواد تو ساختن بازی ها دست داشته باشم.
یه سایت معرفی کنین...

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
بچه ها بیاین از یه بعد دیگه نگاه کنیم:
اینکه اونا یه لقمه ی بزرگ ور داشتن به نام انچارتد و حالا باید باهاش دست و پنجه نرم کنن.
.....
اقا هیچ سایتی از سازنده های این بازی ندارین؟اصلا یه سایت بازی سازی خوب معرفی کنین.دلم می خواد تو ساختن بازی ها دست داشته باشم.
یه سایت معرفی کنین...

یکی از بهترین سایت هایی که می شناسم:
Promakers.ir هست. اول با گیم میکر شروع کن. بعد از این که کامل یاد گرفتی برو سراغ یونیتی.
جزوه های این جا رو دانلود کن. منم مث تو بودم. رفتم الان گیم میکر رو بلدم. یه کم هم یونیتی بلدم. فقط نباید خسته بشی. من خسته شدم و دیگه ول کردم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان من از نزدیک بازی رو دیدم
بازی با udk ساخته شده و به تقلید از آنچارتد هست
گیم پلی بازی واقعا یک پسشرفت بزرگ به حساب میاد و گرافیک جالبی هم داره
اسم اولیه اش سرقت بوده که به بازگشت عوضش کردن
کلا باید این تیم ها رو به جای تیم های الکی تشویق کنیم تا پیشرفت کنن

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
ای خدا یه نگاه به کاراکتر بندازین کپی برابر اصل از روی Nathan. به امضا من نگاه کنین ببینم چه فرقی بین این دوتا پیدا میکنید حتی نصف پیرنش زیر شلوار و نصفه پیرنش رو شلوارش کلت هاش رو هم مثلNathanزیر بقلش گذاشته=)) گردن بندش هم که...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ای خدا یه نگاه به کاراکتر بندازین کپی برابر اصل از روی Nathan. به امضا من نگاه کنین ببینم چه فرقی بین این دوتا پیدا میکنید حتی نصف پیرنش زیر شلوار و نصفه پیرنش رو شلوارش کلت هاش رو هم مثلNathanزیر بقلش گذاشته=)) گردن بندش هم که...
اخه اگه بخوان یه کارکتر ایرانی رو شبیه سازی کنن،اونوقت باید کلی تکسچر واسه طراحیه شکمش کنن.(به دلایلی چون مصرف قرمه سبزی و فسنجون و کله پاچه).
اونوقت فریم ریت پایین میاد:d

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
نمردیم و آنچارتد برای PC عرضه شد:d
خیلی خوب روند داستان بازی از "ماجراجویی" به "دفاع از هویت فرهنگی" تغییر پیدا میکنه:d
و برای تبلور هر چه کوبنده تر و دشمن کش تر تولید ملی و اصلاح فرهنگ مصرف کالاهای خارجی از خودروی %99 ملی پژو 206 هم استفاده میشه:d
جنگل، کوهستان، شهرهای تاریخی و اماکن باستانی
Uncharted Collection Gholam & His Brothers Version :d

آخرین ویرایش:

merci0111

کاربر سایت
Aug 20, 2010
49
نام
ali
نمردیم و آنچارتد برای PC عرضه شد:d
خیلی خوب روند داستان بازی از "ماجراجویی" به "دفاع از هویت فرهنگی" تغییر پیدا میکنه:d
و برای تبلور هر چه کوبنده تر و دشمن کش تر تولید ملی و اصلاح فرهنگ مصرف کالاهای خارجی از خودروی %99 ملی پژو 206 هم استفاده میشه:d

Uncharted Collection Gholam & His Brothers Version :d

برا پی سی به همین خیال باش:d

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
:|:|:|
حالا خوبه اهنگ لود بازی هم همون باشه اما با تار بزنن:d
موقع لود هم یک ستار اون گوشه بچرخه:|
کم مونده lazarevic هم توش باشه:|
zoran_image.jpg
:|

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
درسته بازی تقلیدی به نظر میاد اما تیم سازندش رو می شناسم و بسیار حرفه ای تر از خیلی ها هستند و موضوع بازی چیز دیگه هستش.
موتور بازی هم UDK هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر