Unboxing کنسول سگا مگادرایو

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان . امروز تصمیم گرفتم عکس های کنسول بازی سگا مگادرایو مدل (HAA 2510 (1989 -1991 و اولین کنسول مجموعم رو به نمایش بگذارم . امیدوارم لذت ببرید.

wris_1.jpg
m4eo_2.jpg
8rym_3.jpg
wjzn_4.jpg
oag_5.jpg
a6in_6.jpg
8w0f_7.jpg
1u5_8.jpg
nv7r_9.jpg
a88f_10.jpg
ro4r_11.jpg
cdjm_12.jpg
tdgg_13.jpg
vdsp_14.jpg
l0at_15.jpg
8x58_16.jpg
v1jg_17.jpg
zs85_18.jpg

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوست عزیز
فوق العاده هست.کلی خاطره برام زنده شد.شورش 2 اورجینال عالیییییییییییی.
یادمه من دسته کوچیک 6 دگمه رو ترجیح میدادم.با دسته اصلی مشکل داشتم.:-bd:((

ممنونم ! دقیقا مثل من . ولی الان من با سه دکمه راحت ترم . :)

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
عالی چقدر خوب نگهش داشتی بهترین بازیاشم داری sonic 2 که از همه بهتر ساخته مارک سرنی=D>

ممنونم از نظرتون :)درسته سونیک دو رو خیلی دوست دارم بعدش سونیک اند ناکلس هم خیلی خوبه ! البته من مارک سرنی رو بیشتر با بازی نک تو پلی 4 شناختم

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
وای بازی شورش ۲!!! یادمه اولین باری که دیدم از گرافیکش جوری شوکه شدم و حیرت کردم که بعدها هیچوقت با هیچ کنسول و بازیی اون تجربه رو نداشتم

دقیقا ! من خودم شورش 2 رو حتی بیش تر از شورش 3 دوست دارم . خیلی بازی خوبی بود

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
به به>:D<>:D<:x:x:x:x:x
ورای عالی...=D>:x
بی نقصی و تمیزی به کنار...مدل 2510 بهترین کیفیت رو بخصوص تو صدا (چیپه YAMAHA روشه فکر کنم) داره...من یدونه وصله تو اتاقم باهاش بازی میکنم، صداشو استریو گرفتم از خروجی هدفونش دادم به تلویزیون..:D همون ساندترک شورش 2 یا کامیکس یا ده ها بازیه بی نظیره مگا درایو رو اینطوری که گوش میدی بینظیره>:D< البته اصلا پیشنهاد نمیکنم با این مجموعه بازی کنید..همین جوری تر و تمیز بذارید لای پر قو لطفا و در یک جای امن به دور از رطوبت سیو کنید..چند وقت یکبار بیارید بیرون ببینید حالشو ببرید.!:D
خلاصه که شبه عیدم ساخته شد>:D<
موفق باشی:)

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
به به>:D<>:D<:x:x:x:x:x
ورای عالی...=D>:x
بی نقصی و تمیزی به کنار...مدل 2510 بهترین کیفیت رو بخصوص تو صدا (چیپه YAMAHA روشه فکر کنم) داره...من یدونه وصله تو اتاقم باهاش بازی میکنم، صداشو استریو گرفتم از خروجی هدفونش دادم به تلویزیون..:D همون ساندترک شورش 2 یا کامیکس یا ده ها بازیه بی نظیره مگا درایو رو اینطوری که گوش میدی بینظیره>:D< البته اصلا پیشنهاد نمیکنم با این مجموعه بازی کنید..همین جوری تر و تمیز بذارید لای پر قو لطفا و در یک جای امن به دور از رطوبت سیو کنید..چند وقت یکبار بیارید بیرون ببینید حالشو ببرید.!:D
خلاصه که شبه عیدم ساخته شد>:D<
موفق باشی:)

ممنونم ازنظرتون . :):):):x بیشتر اوقات تو جعبه تو کمد کنار جعبه دستگاه های دیگمه که قبلا بازنشسته شدنو الان تو کمدن . الان تو اوقات فراغتم بیشتر با ps4 بازی میکنم و گهگاهی میرم سراغ سگا . نگران نباشید مراقب این جواهر هستم ! :):):);)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قبلا sega cd داشتم
چند روز پیش تو اینستاگرام یه کنسول عجیب و متفاوت دیدم که روش genesis زده بود زیر عکسم نوشته بود sega console
تعجب کردم
عقب کنسول کارتریج سگا میخورد ، جلو کنسول مثل سی دی پلیر بود
بعد تو اینترنت سرچ کردم فهمیدم اسمش sega cdx هستش
خیلی ام خوشگله ، تا الان ندیده بودم این کنسول رو

3vmz_img_20170408_210723_603.jpg

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
قبلا sega cd داشتم
چند روز پیش تو اینستاگرام یه کنسول عجیب و متفاوت دیدم که روش genesis زده بود زیر عکسم نوشته بود sega console
تعجب کردم
عقب کنسول کارتریج سگا میخورد ، جلو کنسول مثل سی دی پلیر بود
بعد تو اینترنت سرچ کردم فهمیدم اسمش sega cdx هستش
خیلی ام خوشگله ، تا الان ندیده بودم این کنسول رو

3vmz_img_20170408_210723_603.jpg

سلام این دستگاه سال 1993 و 94 در امریکا با نام genesis cdx و در اروپا با نام sega multi mega عرضه شد در واقع این نسخه کوچکتر و سبکتر شده ی سگا مگا سی دی بود که قابلیت استفاده از کارتریج رو هم داشت .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام این دستگاه سال 1993 و 94 در امریکا با نام genesis cdx و در اروپا با نام sega multi mega عرضه شد در واقع این نسخه کوچکتر و سبکتر شده ی سگا مگا سی دی بود که قابلیت استفاده از کارتریج رو هم داشت .

خیلی جالبه , ممنون از اطلاعاتی که دادی
اینطوری یعنی مثل sega cd یه افزونه و لوازم جانبی که به کنسول اصلی وصل میشه نیست , خودش مستقله و کارتریج میخوره و بازی ها اجرا میکنه
چه دیسک چه کارتریج

یه سوال فنی sega عادی چه جنسیس چه مگاداریو , اجرا بازی هاشون با sega cd چقدر فرق داره؟
چون من داشتم زیاد فرقی ندیدم نسبت به مقایسه حجم بازیا , مثلا یه بازی سگا رو کارتریج 4 مگابایته - اما نسخه سگا سی دی یهو 400 مگابایته
این همه تفاوت حجم بازی هست ولی من تفاوت در این حد ندیدم
بیشتر تو موزیک ها بهتر بود و .............

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
خیلی جالبه , ممنون از اطلاعاتی که دادی
اینطوری یعنی مثل sega cd یه افزونه و لوازم جانبی که به کنسول اصلی وصل میشه نیست , خودش مستقله و کارتریج میخوره و بازی ها اجرا میکنه
چه دیسک چه کارتریج

یه سوال فنی sega عادی چه جنسیس چه مگاداریو , اجرا بازی هاشون با sega cd چقدر فرق داره؟
چون من داشتم زیاد فرقی ندیدم نسبت به مقایسه حجم بازیا , مثلا یه بازی سگا رو کارتریج 4 مگابایته - اما نسخه سگا سی دی یهو 400 مگابایته
این همه تفاوت حجم بازی هست ولی من تفاوت در این حد ندیدم
بیشتر تو موزیک ها بهتر بود و .............

خواهش می کنم :)من خودم هیچ وقت مگا سی دی نداشتم ولی تنها عنوانی که تجربه کردم sonic cd بود که از لحاظ کیفیت خیلی فرق نداشت فقط کیفیت موسیقی و تصویرش کمی بهبود پیدا کرده بود .

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر