Un Ban شدن پروفایل ها و دستگاه ها

فقط ایکس باکس !!!!
یهههههههههههه چه خوش شانسی اینا که گفته بودن این بن ویو فقط برای کسایه که از هک پروفایل یا استفاده غیر مجاز از dlc ها هست ولی انگار xbox ها رو هم بن کرده آخه خبر نداشتم که xbox ها رو هم بن میکنه.

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:27 PM ارسال شده بود ----------

کسایی هم اینجا هستن که 2 سال پیش بن شدن ولی الان unban شده باشن؟؟؟؟؟

یهههههههههههه چه خوش شانسی اینا که گفته بودن این بن ویو فقط برای کسایه که از هک پروفایل یا استفاده غیر مجاز از dlc ها هست ولی انگار xbox ها رو هم بن کرده آخه خبر نداشتم که xbox ها رو هم بن میکنه.

---------- نوشته در 07:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:27 PM ارسال شده بود ----------

کسایی هم اینجا هستن که 2 سال پیش بن شدن ولی الان unban شده باشن؟؟؟؟؟
دوست عزیز اون ایمیل رو بخونی متوجه میشی فقط برای کسانی که از تاریخ 29 اگوست تا 9 سپتامبر بن شدن احتمال unban هست!
درضمن نوشته console suspended فکر نکنم پروفایل کسی رو unban کنه!
توجه کن:
If you have received a console suspended message from August 29, 2011 to September 9, 2011

دوست عزیز اون ایمیل رو بخونی متوجه میشی فقط برای کسانی که از تاریخ 29 اگوست تا 9 سپتامبر بن شدن احتمال unban هست!
درضمن نوشته console suspended فکر نکنم پروفایل کسی رو unban کنه!
توجه کن:
If you have received a console suspended message from August 29, 2011 to September 9, 2011
من از چنتا از بچه ها فهمیدم که فقط پروفایلشون بن شده حالا هم آنبن شدن.

قضیه بن کنسول و پروفایل چیه؟
اگه پروفایل بن شه با یه پروفایل دیگه میشو وصل شد به لایو؟ گلدت چی میشه؟
کنسول بن شه کلا با اون کنسول نمیشه وصل شد؟ ولی کنسول عوض شه با همون پروفایل رو کنسول جدید میشه وصل شد؟
درسته؟

شما چند تا پروفایل داشتی به کدومشون داد به من هنوز هیچی نداده.من بعد از اینکه بن شدم اون پروفایلی رو که باهاش می رفتم لایو رو پاک کردم نمی دونستم اینجوری میشه
من دو تا پروفایل لایو داشتم یکی برای خودم یکی داداشم، شانس اوردم پوینتا رو ریخت به پروفایل خودم. نمیدونم رو چه حسابی به پروفایل من ریخت.

شما چند تا پروفایل داشتی به کدومشون داد به من هنوز هیچی نداده.من بعد از اینکه بن شدم اون پروفایلی رو که باهاش می رفتم لایو رو پاک کردم نمی دونستم اینجوری میشه
اگه ایمیل و پسوردی که موقع ثبت نام دادی رو داری ریکاور گیمرتگ کن یا از سایت www.xbox.com چک کن ببین داده یا نه !
از طریق سایت xbox وقی sign in میکنیم هم میشه متوجه شد که پوینت یا گلد به حسابمون ریختن یا نه؟یا اینکه unban شدیم؟
بله من همینطوری متوجه شدم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or