UFC

درود
بازی UFC امشب در مراسم معرفی XBOX ONE به نمایش در اومد.بازی با موتور گرافیکی جدید EA ساخته خواهد شد.فعلا اطلاعات دیگری از بازی نیومده و باید تا E3 منتظر موند

UFC-on-EA-Sports-First-News.jpg

همچنین تریلری در مراسم پخش شد(شامل سه تا بازی دیگه EA هم میشه):

HD H.264 MP4128.4MB
Download
Hi-Res H.264 MP486.4MB
Download
Lo-Res IPOD / PSP21.9MB
Download

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سوال جواب با اقای بروکس در یو اف سی:d(طرفتارهاش ببینن،خیلی جالبه.)

CM Punk UFC 182 Q&A vide
......
چرا هیچ خبری از نسخه ی بعدی این بازی نمیشه؟هر چند ea همیشه اپدیتش میگنه ولی نواقصی هست که باید در نسخه ی بعدی حل بشه.
این بازی دست خوب شرکتی افتاد .اگه دست 2k میفتاد مثل wwe گند میزد بهش میرفت

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
customisation بازی نسبت به شماره های قبلی خیلی پسرفت کرده بود که البته از EA انتظار دیگه ای نمی شه داشت.
فقط این نیست.خیلی از موارد ناقص هست . حای تفکیک سبک های مبارزه.game plan ها . بازی بیشتر به سوی ea sport MMA رفته تای ufc که THQ ناشرش بود.
از لحاظ بصری هم کیفیت فوق العاده ای داره ولی طراحی ها عالی نیست.
فریم ریت هم واسه همچین بازی خیلی کمه و انگار یک event با ریلیز ضعیف میبینی.
خلاصه بازی خیلی جای کار داره ولی سبک بازی به کل عوض شده و سری undisputed دیگه تکرار نمیشه.
ولی ea فکر کنم بتونه درستش کنه.امیدوارم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان منکه معتاد بازی شدم:d مخصوصا کریر و آنلاینش حالا چندتا سوال...
توقسمت آنلاین اگه اکانت ریجن یک باشه فقط میشه با ریجن یک ها بازی کرد؟یا ربطی نداره؟
اون حرکت کلینچ اگه اشتباه نکنم وقتی شوک سمت راست میدی طرف حریف با جهت میچسبه بهش حالا باید چطوری طرفو بلند کنی بکوبونیش رو زمین؟؟و اینکه وقتی روی زمین میوفتی روش چطوری مثلا خفه اش میکنه و...!!!خیلی لازم دارم این حرکتو...آخه چندتا تروفی توش خوابیده :d

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان منکه معتاد بازی شدم:d مخصوصا کریر و آنلاینش حالا چندتا سوال...
توقسمت آنلاین اگه اکانت ریجن یک باشه فقط میشه با ریجن یک ها بازی کرد؟یا ربطی نداره؟
اون حرکت کلینچ اگه اشتباه نکنم وقتی شوک سمت راست میدی طرف حریف با جهت میچسبه بهش حالا باید چطوری طرفو بلند کنی بکوبونیش رو زمین؟؟و اینکه وقتی روی زمین میوفتی روش چطوری مثلا خفه اش میکنه و...!!!خیلی لازم دارم این حرکتو...آخه چندتا تروفی توش خوابیده :d

ربطی نداره.

برای اینکه Takedown کنی باید دکمه L2 رو نگه داری و شوک سمت راست رو از راست به بالا بچرخونی. ( خلاف جهت حرکت ساعت بچرخونید )

برای زدن submission هم وقتی حریف رو زدی زمین، دکمه R1 رو نگه دار و مثل بالایی عمل کنید. ( شوک سمت راست رو از راست به بالا بچرخونید )

این آیدی من هست، ادد کن با هم تروفی ها رو بگیریم :d: MohaxRises

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
ّباشه ادد میکنم...:d

میگم قبل ورود به کریر میشه آدم ساخت و قدرتشو بالا برد؟چون میخوام رو درجه سختی برم و تروفی طلا داره.... فردا هم باندل بروسلی میخرم میام سراغت:d

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ّباشه ادد میکنم...:d

میگم قبل ورود به کریر میشه آدم ساخت و قدرتشو بالا برد؟چون میخوام رو درجه سختی برم و تروفی طلا داره.... فردا هم باندل بروسلی میخرم میام سراغت:d

فک نکنم بشه!!

بیا، منتظرم :d

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
دوستان کسی هست که بدونه چطور باید کاراکتر بروس لی رو باز کرد ؟؟؟
تا جایی که من در جریانم کاراکترش تو نسخه های پیش خرید باز شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر