UFC 2009 Undisputed

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خب هر دو تا شون Fighting هستن , اما عمق مبارزات این بازی UFC کجا و عمق مبارزات Tekken کجا!

من جوون بودم , نادون بودم , رفیق بد , دوست ناباب , مواد مخدر , فیلم های غیر مجاز و ... باعث شد اینکار رو بکنم:biggrin1:
=========================
=========================
راستی از بچه هایی که بازی رو خریدن بگن که تونستن این بازی رو روی هارد دستگاه بریزن و install کنن یا نه؟ , من تا الان دو تا دیسک عوض کردم ولی در هر دو تا 49 درصد میره و پیغام clean Disk میزنه! خیلی عجیبه. :confused: حالا جالبیش اینه که یکیش رایتی بود و دیگری مالزی یعنی از زمین تا هوا با هم فرق داشتن.

کس دیگه ای به این مشکل برخورد کرده؟
احتمال زیاد مشکل از هارد شماست

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
دوستان منم بازی رو تهیه کردم و فعلا تو قسمت کاریر یک کمربند سنگین وزن هم دارم و بسی دارم با بازی حال میکنم.
خیلی قشنگه به نظرم.به همه پیشنهاد میکنم که این بازی رو امتحان کنن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
معلوم می شه اولین بازیه عمرتم بوده :D
در کل هر بازی که از سیستم جالب "چشم ها را ببند و دکمه بزن" ـه Tekken حمایت نکند مانند Street Fighter و Dead or Alive و UFC 2009 Undisputed تبدیل به چیزهای دیگری بجز بازی میشود :D.
در کل [ خلایق هر چه لایق ].

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
در کل هر بازی که از سیستم جالب "چشم ها را ببند و دکمه بزن" ـه Tekken حمایت نکند مانند Street Fighter و Dead or Alive و UFC 2009 Undisputed تبدیل به چیزهای دیگری بجز بازی میشود :D.
در کل [ خلایق هر چه لایق ].
دقیقا درسته خلایق هر چه لایق

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی چه حالی میده ! طرف وقتی ولو میشه رو زمین میپری روش چپ و راست مشت میخوابونی تو سر و صورتش ! خون میپاشه کلی حال میده ! :biggrin1:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
شما خودت بازی رو روی هارد دستگاه ریختی؟
=======================================
=======================================
من هنوز نگرفتم ولی دوستم روی هاردش ریخته در ضمن من گفتم به احتمال زیاد شاید هم مشکل از هاردت نباشه به این دلیل هم گفتم که میگی تا 49 درصد در هر دو دیسک ها متوقف میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
اگه دفاع نکنی که نمیشه ! پس نتیجه میگیریم باید چشمامون باز باشه ! :biggrin1:
اون Career mode چه باحاله ! خیلی باید بازی کنیم تا اول بشیم :biggrin1: من 4تا بازی کردم اومدم رنک 19 !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر