UFC 2009 Undisputed

XBOX__360

کاربر سایت
Mar 22, 2009
149
الان عکسهای دیگشم دیدم عالی هست از نظره گرافیکی
فقط دوستان من اینو بگم که این یه ورزشه مقایسه این با کشتی کج اشتباه هست چون کشتی کج یه نمایشه ولی این تا المپیک 2012 قراره جز بازیهای المپیکی بشه
درضمن جالبی این ورزش اینه که اگه طرف را بزنی زمین بازم میتونی بزنیش تا داور دستور قطع بازی را بده
360 تو این بیابون بی بازی داره یکی از با گرافیک ترین بازیهاشو میده بیرون

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
واقعا اگه کسی فک میکنه اینم مثل کشتی کج نمایشیه بهتره نخره
توی این بازی خون در آوردن حرف اول رو میزنه
............
میریم که تو این بازی حق رو به حق دار بدیم(اولین کاری که میکنم سریع میرم با فرانک میر با براک بازی میکنم سریع کمربند بیاد برای فرانک-براک فوق العاده است ولی فرانک سنی داره باید ابهتش بمونه)

HHS

کاربر سایت
Aug 20, 2008
99
نام
هادی
undsiputed اسمه یه فیلم نبود؟!!! یه فیلم مشت زنی که تو زندان هم بود!درسته؟!!!شخصیتی که تو زندان گنده بود میزنه قهرمانه جهان رو ،که اونم به یه دلیله بدی اومده بود زندان، له میکنه!(قهرمان جهانیه خیلی مغرور هم بود)اینایی که گفتم درسته یا نه؟!!! تو زندان هم که داشتن مبارزه میدادن یه جای قفس مانند بود! قوانینش هم عجیب بودن!
یعنی این بازی هم شبیه فیلمشه؟!!!توی قفسه؟قوانینش با قوانین کشتی کج فرق داره؟

آخرین ویرایش:

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
undsiputed اسمه یه فیلم نبود؟!!! یه فیلم مشت زنی که تو زندان هم بود!درسته؟!!!شخصیتی که تو زندان گنده بود میزنه قهرمانه جهان رو ،که اونم به یه دلیله بدی اومده بود زندان، له میکنه!(قهرمان جهانیه خیلی مغرور هم بود)اینایی که گفتم درسته یا نه؟!!! تو زندان هم که داشتن مبارزه میدادن یه جای قفس مانند بود! قوانینش هم عجیب بودن!
اره درسته اصلا خیلی با کشتی کج ( wwe ) قوانینش فرق داره .;)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر

نه عزیز......اون فیلمم من دیدم..ربطی به اون نداره...اون بوکس بود...فقط برای اینکه قضیه جذاب تر بشه قوانین رو عوض کردن و سایز دستکش هاشونو کوچیک تر کردن که بازی خشن تر بشه.
ولی این بازی خودش یک سبک توی ورزش های مبارزه ای هست که ربط چندانی به بوکس نداره و سبک های کیک بوکسینگ و وشوو بیشتر بهش میخوره(یک جور مبارزه آزاد با یکم قوانین)

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
بازیش به نظرم زیادی آسونه یه کم مشکل با حرکات و دکمه ها ست
گرافیک هم فقط مدل سازی ها شخصیت ها و جراحت ها عالیه بقیه(تماشاگرا و محیط) حرفی برای گفتن نداره!
ولی کلا بازی رو به تمام کسایی که دوست دارن عصبانییت شون رو سر یه شخصیت مجازی خالی کنن و یا عشق بازی های بزن بزن هستن اکیدا توصیه میکنم!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گرافیک هم فقط مدل سازی ها شخصیت ها و جراحت ها عالیه بقیه(تماشاگرا و محیط) حرفی برای گفتن نداره!
از کشتی کج ها ps1 گرفته تا همین الان، رویه همین بوده!. طرف باید خیلی خوشحال باشه رینگ رو بیخال شه بره تو نخ تماشاچیان :laughing:.
ولی کلا بازی رو به تمام کسایی که دوست دارن عصبانییت شون رو سر یه شخصیت مجازی خالی کنن و یا عشق بازی های بزن بزن هستن اکیدا توصیه میکنم!
بزن بزن و بکش بکش Street of Rage بود، به این میگن "مبارزه" که قانون داره و با جدل و دعواهای خیابانی (تصورات شما) فرق داره.

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35
بازی رو خریدم! :D

انقدر عمق فن ها و مبارزه هاش زیاده که تا به الان هیچ بازی Fight ی به اینصورت نیومده.

گرافیک و فیزیک بازی خداست:eek: , از موتور Havok برای فیزیک بازی استفاده شده ...

اون داور ژاپنیه هم هست و کلا اثر قریب به اتفاق مبارزان هم هستن!

فقط میتونم بگم که Tekken و این ها جلوی این بازی , پش*ن :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی خیلی عالیه ! فقط من دیشب یارو یه مشت ولو شدم رو زمین یوهو دیدم باختم !
راهی نیست وقت مثل جنازه میفته رو زمین بلند شه ؟!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بازی خیلی عالیه ! فقط من دیشب یارو یه مشت ولو شدم رو زمین یوهو دیدم باختم !
راهی نیست وقت مثل جنازه میفته رو زمین بلند شه ؟!
نه دیگه اگه یهو بخوری زمین ناک اوت میشی :D بای تمومه! سعی کن همیشه گارد بگیری که این اتفاق دردناک برات نیوفته!
در ضمن حتما سری به قسمت tutorial بزن که تمام خمو چمه :D کار دستت بیاد!
بازی رو خریدم! :D

انقدر عمق فن ها و مبارزه هاش زیاده که تا به الان هیچ بازی Fight ی به اینصورت نیومده.

گرافیک و فیزیک بازی خداست:eek: , از موتور Havok برای فیزیک بازی استفاده شده ...

اون داور ژاپنیه هم هست و کلا اثر قریب به اتفاق مبارزان هم هستن!

فقط میتونم بگم که Tekken و این ها جلوی این بازی , پش*ن :biggrin1:
حالا میشه بپرسم این بازی با tekken و ... چه ربطی داره که با اونا مقایسش میکنی!؟؟؟؟:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه دیگه اگه یهو بخوری زمین ناک اوت میشی :D بای تمومه! سعی کن همیشه گارد بگیری که این اتفاق دردناک برات نیوفته!
در ضمن حتما سری به قسمت tutorial بزن که تمام خمو چمه :D کار دستت بیاد!

حالا میشه بپرسم این بازی با tekken و ... چه ربطی داره که با اونا مقایسش میکنی!؟؟؟؟:D
راست هم میگه Sweeney جان. چرا با اسم تکن این تاپیک رو کثیف کردی؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد
ولی به نظر من جذابیتش از کشتی کج بیشتره ! ( قصد بنده مقایسه نبودا ) ! :biggrin1:
اون tutorialرو هم رفتم ! بعد برا دست گرمی 2 تا بازی انجام دادم اولی رو بردم دومی رو شل گرفتم یوهو دیدم ولو شدم رو زمین !

Sweeney

کاربر سایت
Mar 1, 2008
35

خب هر دو تا شون Fighting هستن , اما عمق مبارزات این بازی UFC کجا و عمق مبارزات Tekken کجا!

راست هم میگه Sweeney جان. چرا با اسم تکن این تاپیک رو کثیف کردی؟

من جوون بودم , نادون بودم , رفیق بد , دوست ناباب , مواد مخدر , فیلم های غیر مجاز و ... باعث شد اینکار رو بکنم:biggrin1:
=========================
=========================
راستی از بچه هایی که بازی رو خریدن بگن که تونستن این بازی رو روی هارد دستگاه بریزن و install کنن یا نه؟ , من تا الان دو تا دیسک عوض کردم ولی در هر دو تا 49 درصد میره و پیغام clean Disk میزنه! خیلی عجیبه. :confused: حالا جالبیش اینه که یکیش رایتی بود و دیگری مالزی یعنی از زمین تا هوا با هم فرق داشتن.

کس دیگه ای به این مشکل برخورد کرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر