نمایشگاه/رویداد Ubisoft Forward

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151724

آخرین اخبار از یوبی (23 خرداد ماه 1402)

◾ عنوان Star Wars Outlaws در سال 2024 برای نسل نهم منتشر خواهد شد
وقایع بازی بین Empire Strikes و Return Of The Jedi هستش
می‌توانید سیارات جدید و نمادین را در اولین بازی جهان باز Star Wars، اکسپلور کنید

◾ عنوان Prince of Persia The Lost Crown در تاریخ 18 ژانویه 2024 برای نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد
با پیش خرید بازی، صاحب ست لباس Warrior Within خواهید شد
در دیسکورد رسمی بازی اعلام گردید که بازی دوبله فارسی خواهد داشت!

◾ تاریخ عرضه ی عنوان The Crew MotorFest برابر است با 14 سپتامبر
این عنوان دارای چندین مد خواهد بود:
• Made in Japan Mode
• Formula 1 Mode
• Off-roading Mode
• Classic Cars Mode

◾ تاریخ انتشار Assassin's Creed Mirage کماکان تغییر نکرده و در تاریخ 12 اکتبر سال جاری (20 مهرماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پی‌سی عرضه خواهد شد

◾ آخرین اطلاعات از عنوان Metaphor: ReFantazio
بازی توسط تیم خلاق 5/Persona 3/4 و به رهبری Katsura Hashino به عنوان کارگردان و Shigenori Sojima به عنوان Artist و Shoji Meguro به عنوان آهنگساز در استودیوی جدید Atlus یعنی Studio Zero ساخته می‌شود
به گفته Hashino، این عنوان‌ شبیه به هیچ عنوان فانتزی نیست که قبلا تجربه کردید و چیز جدیدی است

◾ تاریخ عرضه ی عنوان Avatar: Frontiers of Pandora مشخص شد، برابر با 7 دسامبر (۱۶ آذر)
این عنوان دارای Co-Op دو نفره خواهد بود
بازی یک اثر اول شخص اکشن ادونچر است
انسان ها شما را برای نبرد با ناووی ها آموزش می‌دهند
می‌توانید سایر قبایل Na'Vi را استخدام کنید
اسلحه‌های زیادی در بازی وجود دارد
همچنین می‌توانید با جنع اوری متریال ها غذا درست کنید

◾ عنوان Just Dance 2024 edition در تاریخ 24 اکتبر (۲ آبان) منتشر خواهد شد

◾ کلوزد بتای Skull and Bones از 25 تا 28 آگوست در دسترس خواهد بود

◾ در مراسم یوبی ساعت فوروارد تایید شد که Assassin's Creed 1 Remake در دست توسعه نیست

◾ به گفته ی تهیه کننده ی سری، عنوان Project Hexe طولانی نخواهد بود

◾ بازی Multiplayer مستقل Assassin's Creed با نام Invictus شناخته میشه و این بازی توسط توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege و For Honor قراره ساخته شه

◾ طبق آخرین گزارشات از سوی Ubisoft، این کمپانی چهار عنوان از جمله Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline بعلاوه ی 2 عنوان معرفی نشده را کنسل کرده

◾ عنوان Beyond Good & Evil 2 هنوز در دست توسعه است
امروز و طی یک جریان Q&A سالانه از یوبیسافت، این کمپانی به Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد و این عنوان را در کنار عناوینی مثل POP Remake و Splinter Cell Remake و Star Wars و .... در لیست Active Development قرار داده اما هیچ تاریخ انتشار یا بازه زمانی برای این عناوین اعلام نکرد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
شایعات:

▪️کمپانی Ubisoft در حال کار بر روی یک عنوان بتل رویال با نام رمز REAPER با عناصر روگ‌لایک از سری The Division ست
▪️عنوان Project Red در سال 2024 ..
▪️عنوان Project Hexe در سال 2026 ..

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
آخرین آپدیت/اونت:
به روز خواهد شد...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مسئله این که کاملا واضح این آیپی برای یوبی ارزشی نداره و هیچ ایده ای نداره چه پتانسیلی داره. همین که بعد از این همه سال و یه ریمستر که رو دو نسل قبل اومد دوباره رفته سراغ ریمیکی که ریمستر هم هیچی عملا demaster خودش یه بی احترامی به این آیپی.
کمترین کاری که میتونست بکنه تو دو نسل این بود که ادامه اون ریبوت پرنس میساخت که اونم ول کرد با اون پایان کلیف هنگرش.
یه بار دیگه کلی هایپ کرد که تهش یه بازی موبایل درومد.
ادامه این سری با این وضع هیچ منفعتی برای آیپی نداره که هیچ وضع فروشش هم قطعا جالب نخواهد بود که همین باعث میشه دوباره برگرده به فراموشی.
دیگه چه میشه کرد به قول شاعر که میگه همین لنگه کفش هم در بیابان غنیمت ـه من ترجیه میدن با اسکیل کوچیک بازی همینجوری ریمیک بشه تا اینکه کالا به فراموشی سپرده بشه الانم به غیر یـ شو کیش گرافیگی بد هیچ چیزی از بازی ندیدیم جدا چجوری دارید نسخش رو میپیچید ؟ کل حرف من اینه میگم بزارید حداقل یـ نمایش درست حسابی از گیم پلیش ببینید بعد قضاوتش کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,649
دیگه چه میشه کرد به قول شاعر که میگه همین لنگه کفش هم در بیابان غنیمت ـه من ترجیه میدن با اسکیل کوچیک بازی همینجوری ریمیک بشه تا اینکه کالا به فراموشی سپرده بشه الانم به غیر یـ شو کیش گرافیگی بد هیچ چیزی از بازی ندیدیم جدا چجوری دارید نسخش رو میپیچید ؟ کل حرف من اینه میگم بزارید حداقل یـ نمایش درست حسابی از گیم پلیش ببین بعد قضاوتش کنید
حرف شما درسته ولی این طرفدار ها هستن که بازی رو میخرن و به یه شرکت بازی سازی سود میرسونن.معروفش میکنن.شما دقت کن سال های طولانی هست که طرفدار های POP له له میزنن برای pop.حالا بعد این همه سال جواب فن ها اینه ؟ بی احترامی نیست؟ اگه آنقدر طرفدارهاش تقاضا نداشتن اون موقع ایراد نداشت حتی اگه فقط ریمستر ساده میکرد، ولی الان برای همه طرفدار ها یه جور بی احترامی بود.مثلا همون SOTC که می‌فرمایید آیا طرفدار هاش هر ساله منتظر ادامش بودن؟ حداقل خود جوش یه ریمیک خوب برای تجدید خاطره تحویل دادن.ولی کسی الان دنبال همچین ریمیک معمولی از POP نبود و نیست.این چیزی نیست که طرفدار ها میخواستن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
دیگه چه میشه کرد به قول شاعر که میگه همین لنگه کفش هم در بیابان غنیمت ـه من ترجیه میدن با اسکیل کوچیک بازی همینجوری ریمیک بشه تا اینکه کالا به فراموشی سپرده بشه الانم به غیر یـ شو کیش گرافیگی بد هیچ چیزی از بازی ندیدیم جدا چجوری دارید نسخش رو میپیچید ؟ کل حرف من اینه میگم بزارید حداقل یـ نمایش درست حسابی از گیم پلیش ببینید بعد قضاوتش کنید
اصلا گیم پلی همون نسخه کلاسیک و 20 ! (جدیدش که بعید میدونم بکنند!)
ولی وقتی یه ریمیک تحویل میدی، حداقل انتظار اینه یه بازی با گرافیک خوب تحویل بدی!
مطمئنیم اینم مثل کراش،اسپایرو، SOTC و اینا دست به گیم پلی نمیزنند، و برای یادآوری خاطرات و فلان و بیسار دارن اینو میسازن، به قولی یک بازسازی 1:1 ، ولی با گرافیک جدید ! که نسل جدید با شاهکارهای قدیم آشنا بشن و نسل قدیم از دیدن دوباره بازی مورد علاقشون با گرافیک به روز هیجان زده بشن!

ولی وقتی گرافیکش هم حتی به روز نیست(و همچینم فرقی نداره با نسخه اصلی) به چه دردی میخوره؟ قراره چه تجربه جدیدی ارائه کنه؟
کی قراره با این هایپ بشه؟ چجوری قراره با چنین چیزی سری رو زنده کرد؟

یه مقایسه بکن با معرفی کراش، بازخورد ملت بعد از معرفی، بازخورد ملت بعد از عرضه، راهی که اکتی با کراش از اون موقع تا الان رفته، و ببین چجوری مخاطب ها رو به ساخت کراشی که اکتی میسازه راضی و هایپ کرده! اول نسل میگفتی اکتی کراش جدید میسازه، شک نکن فقط فحش نثارش میکردن! الان؟ ملت با نمایش های کراش4 هی هایپ میشن!

حالا چنین مسیری رو برای POP داری میبینی؟ تنها چیزی که من دارم میبینم اینه که بدتر داره ترول میشه!
و با این کارشون بازی رو زنده که نمیکنند هیچ، بدتر دارن میفرستنش توی گور! چون اعتماد از ساخت بازی خفنی از پرنس از سمت یوبی هم از بین میره! نسخه جدید هم بسازن و خوب هم باشه، سخته اعتماد ملت رو باز به دست بیاری!

------

من با ایرادی که به تم هندی بازی میگیرن موافق نیستما! بازی قرار بوده ریمیک 1:1 باشه، و اون بازیی که دوستش داشتید، خو واقعا هند رو جای ایران جا زده بوده:-"
اما اینکه بعد نمایش هندی اوردن و اون جنله ی میخوایم نشون بدیم هند چیه و ... ، خو خیلی LOL داره و به نظرم دقیقا همینا بیشتر کار رو خراب کرد:))

اگر بازی جدیدی میساختن و اینجوری بود آره! اون موقع میشد فحش کششون کرد! :-" (مثل اون پرنس 2010 که بیشتر عربی بود! بدبختی اینه خدایی یه دوره ای از تاریخ واقعا اونجوریا بودیم خو:-" نمیشه تا اسم Persia اومد فقط انتظار 2500 سال پیش داشته باشیم:-" )

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خدایی دارید یکم بی انصافی میکنید منم قبول گرافیک فنی بازی میتونست بهتر باشه ولی دیگه دارید بیش از حد ری اکت نشون میدید مگه همین Shadow of the Colossus همینجوری ریمیک نشد ؟ کل بازی و بیسش همون بود و فقط گرافیکش برزو شده بود کسی من ندیدم بهش گیر بده همه از دم براش به به و چه چه راه انداختن !!! یا هیلو 2 که میشد بین دوتا نسخش سوئیچ کرد ؟ حداقل بزارید دوتا گیم پلی ازش بیاد بعد نسخش رو بپیچید سازنده میگه میخواستیم به نسخه اصلی وفادار باشیم آرت دایرکشن و کامبت بازی تقریبا همون نسخه کلاسیکه دیگه چی میخواید ؟ همه ریمیک ها که قرار نیست از نو بکوبن دوباره بسازنش ؟ اگه همینو دوباره یـ جور دیگه میساختن باز یـ عده پیدا میشدن بازم غر میزدن همین RE3 مگه نبود ملت همه دوربین ثابت میخواستن !!! حالا یهو همه ریبوت میخوان !!!! همه محیط سند باکس میخوان یوبی یـ بار بازی رو کلا از نو کوبید سند باکسش کرد تا فیها خالدون بهش فحش داده شد جالبه بعد میگید چرا بازی کلاسیک یکی از دیگری دارن از ریشه هاشون دور میشن LOL
حداقل نیمه پر لیوان رو ببیند IP این همه سال ول شده حالا داره اینجوری بر میگرده یـ ذره روی خوش بهش نشون بدید یوبی دوباره ول نکنتش !!

ریمیک شادو او د کلوسوس اتفاقا از همین مشکل رنج میبرد و دوربین مشکل داره نسخه اول هم اینجا عینا تکرار شده بود. ولی خب حداقل گرافیک ش خیلی خیلی بهتر بود. هیلو 2 هم اتفاقا تغییرات بصری زیادی داشت

photo_۲۰۲۰-۰۹-۱۱_۰۲-۲۵-۰۹.jpg

در کل به نظرم بازی از لحاظ حلوه های بصری حتی در قامت ریمستر هم هیچ جای دفاعی نداره

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیزان اندیشمند، بازی Prince of Persia: Sands of Time توی کشور هند اتفاق می‌افته و اصلا ماجرا اتفاقاتیه که بعد از حمله پرشیا به هند رخ میده.

وزیر، فرح، خنجر، ساعت شنی و… همه هندی‌ان.

با همه این‌ها، f**k Ubi

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
عزیزان اندیشمند، بازی Prince of Persia: Sands of Time توی کشور هند اتفاق می‌افته و اصلا ماجرا اتفاقاتیه که بعد از حمله پرشیا به هند رخ میده.

وزیر، فرح، خنجر، ساعت شنی و… همه هندی‌ان.

با همه این‌ها، f**k Ubi
كلا نخبه هاي فروم كوبوندن يوبي جز فريضه هاشون هست

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
كلا نخبه هاي فروم كوبوندن يوبي جز فريضه هاشون هست

? خیلی ناامید میشه آدم می‌بینه جمعیت vocal راجع به چیزی اعتراض دارن که حتی خود source materialش رو نمی‌شناسن.

حالا به‌شخصه بنظرم میاد ریمیک شدیداً half-assedئه ولی درک می‌کنم چرا این کار رو کردن؛ برخلاف باور عموم سری PoP خیلی سری محبوبی نبود و نسخه ۲۰۰۸ و FS عملا بازی‌های مرده‌ای محسوب میشن.

یجورایی سنجیدن آبه قبل اینکه شیرجه بزنن تو زنده کردن دوباره سری.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حرف شما درسته ولی این طرفدار ها هستن که بازی رو میخرن و به یه شرکت بازی سازی سود میرسونن.معروفش میکنن.شما دقت کن سال های طولانی هست که طرفدار های POP له له میزنن برای pop.حالا بعد این همه سال جواب فن ها اینه ؟ بی احترامی نیست؟ اگه آنقدر طرفدارهاش تقاضا نداشتن اون موقع ایراد نداشت حتی اگه فقط ریمستر ساده میکرد، ولی الان برای همه طرفدار ها یه جور بی احترامی بود.مثلا همون SOTC که می‌فرمایید آیا طرفدار هاش هر ساله منتظر ادامش بودن؟ حداقل خود جوش یه ریمیک خوب برای تجدید خاطره تحویل دادن.ولی کسی الان دنبال همچین ریمیک معمولی از POP نبود و نیست.این چیزی نیست که طرفدار ها میخواستن.
خوب مسئله ای که هست یوبی اومده این ریمیک رو داده تا ببینده چقدر ازش استقبال میشه با این وضعیت قطعا پشیمون میشه حالا جای دوری نمیره حداقل بزارید نمایش گیم پلی از بازی بیاد شاید نظرات عوض شد
اصلا گیم پلی همون نسخه کلاسیک و 20 ! (جدیدش که بعید میدونم بکنند!)
ولی وقتی یه ریمیک تحویل میدی، حداقل انتظار اینه یه بازی با گرافیک خوب تحویل بدی!
مطمئنیم اینم مثل کراش،اسپایرو، SOTC و اینا دست به گیم پلی نمیزنند، و برای یادآوری خاطرات و فلان و بیسار دارن اینو میسازن، به قولی یک بازسازی 1:1 ، ولی با گرافیک جدید ! که نسل جدید با شاهکارهای قدیم آشنا بشن و نسل قدیم از دیدن دوباره بازی مورد علاقشون با گرافیک به روز هیجان زده بشن!

ولی وقتی گرافیکش هم حتی به روز نیست(و همچینم فرقی نداره با نسخه اصلی) به چه دردی میخوره؟ قراره چه تجربه جدیدی ارائه کنه؟
کی قراره با این هایپ بشه؟ چجوری قراره با چنین چیزی سری رو زنده کرد؟

یه مقایسه بکن با معرفی کراش، بازخورد ملت بعد از معرفی، بازخورد ملت بعد از عرضه، راهی که اکتی با کراش از اون موقع تا الان رفته، و ببین چجوری مخاطب ها رو به ساخت کراشی که اکتی میسازه راضی و هایپ کرده! اول نسل میگفتی اکتی کراش جدید میسازه، شک نکن فقط فحش نثارش میکردن! الان؟ ملت با نمایش های کراش4 هی هایپ میشن!

حالا چنین مسیری رو برای POP داری میبینی؟ تنها چیزی که من دارم میبینم اینه که بدتر داره ترول میشه!
و با این کارشون بازی رو زنده که نمیکنند هیچ، بدتر دارن میفرستنش توی گور! چون اعتماد از ساخت بازی خفنی از پرنس از سمت یوبی هم از بین میره! نسخه جدید هم بسازن و خوب هم باشه، سخته اعتماد ملت رو باز به دست بیاری!
اکیبا تو رو من باهات بحث نمیکنم قشنگ از بعد AC ها شدی دشمن درجه یک یوبی :p

همیشه اینجور مواقع من نمدونم چرا همه 0 و 1 به قضیه نگاه میکنن مثلا یـ جا میبینی تکسچرا نابوده دیگه فاتحه بازی خونده شده نمیگن مثلا گرافیکش یـ جا معمولی یـ جا خوب یـ جا ضعیفه اخه نسخه اورجینال ؟ این الان نسخه اورجینال ـه ؟

https___pbs.twimg.com_media_EhlGPA-XgBobd4t.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGOnbXgBAfh5i.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGNj9XgAEbQ14.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGMRRWkAAXAgf.jpg_orig.jpg

داری میگی کرش کرش یـ بازی نیش ـه که ملت براش کلی له له میزدن بعدم گرافیک هنری توش مهمه حالا این ور یـ پرنس داریم سبک اکشن اونچر سازنده خیر سرش به Art دیزاین نسخه اورجینال میخواسته وفادار بمونه بعد میبینم طرف انتظار گرافیک فوتو ریلستیک داره ازش!!
شانس بد بازی اینجاست که داره اخر نسل میاد همه تو گرافیک نسل بعدی گیر کردن :|

چیزی که هست این سری ارزشش برا یوبی کم ـه اینو همه میدونیم اصلا همینکه اومده داده به دوتا استدیو تازه کار همین رو نشون میده ولی مسئله ای که هست خودت هم داری میگی بابا اصلا واکنش بعد انتشار بازی رو بزارید ببینیم !!! اخه اینجور ری اکشن صرفا واسه گرافیک فنی بازی دیگه بیش از حد زیاده من نمیدونم چرا ملت همه چیزی رو تو گرافیک میبینن !!! یـ درصد امکان بدید یوبی اینو به صورت آزمایشی داده بیرون ببینه ارزشش رو داره بازم ادامش بده یا نه سری همینجوری محبوبیتش توی سال ها اخیر کم شده حالا ملت دارن اینجوری ری اکت نشون میدن دیگه قوز بالا قوز میشه باید فاتحش رو خوند !!

آخرین ویرایش:

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
? خیلی ناامید میشه آدم می‌بینه جمعیت vocal راجع به چیزی اعتراض دارن که حتی خود source materialش رو نمی‌شناسن.

حالا به‌شخصه بنظرم میاد ریمیک شدیداً half-assedئه ولی درک می‌کنم چرا این کار رو کردن؛ برخلاف باور عموم سری PoP خیلی سری محبوبی نبود و نسخه ۲۰۰۸ و FS عملا بازی‌های مرده‌ای محسوب میشن.

یجورایی سنجیدن آبه قبل اینکه شیرجه بزنن تو زنده کردن دوباره سری.
دقيقا ميزان فروش پرينس و حتي بازيهايي مثله dead space اصلا بالا نبود با اينكه تو ايران تقريبا همه بازيشون كردن
و جالب اينكه دو سري اخر اساسينز بيش از ٤٠ ميليون نسخه فروخته ولي خوب اينجا فحش مي خوره

اينم بيشتر براي اينه اكثريت نظر خودشون رو نميگن و دنباله توييت اين و اون و ريست ارا و ٤ تا يوتيوبر هستن....

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خدایی بازی ریمیک شده اما بدبختی در حد این نسلم نیست...من هنوز دارم 3تا نسخه رو روی کامپیوتر 2 ماه پیشم بازی کردم خیلی داغونه واسه الان نسخه اصلی الان اینی که دیدم خوبه اما برا لانچ PS3...
کلا حسم دوگانست فقط امیدوارم با این وضعیت دست به WW نزنن ...جزو تاپ 5 منه....داهاکا ب...نه تو سرشون :D:D

• Like
Reactions: MehdiAhmadi

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
این که قبل عرضه ات در مورد DLC و محتویاتش صحبت کنی خیلی شگرد مارکتینگ فاجعه ایه
بزرگ شو یوبیسافت... بزرگ شو!
بزرگ شو نیتندو بزرگ شو این وسط یکم بد و بیراه به نیتندو هم بگیم بد نیست باور کن دست کمی از یوبی سافت نداره%-(:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
اکیبا تو رو من باهات بحث نمیکنم قشنگ از بعد AC ها شدی دشمن درجه یک یوبی :p

همیشه اینجور مواقع من نمدونم چرا همه 0 و 1 به قضیه نگاه میکنن مثلا یـ جا میبینی تکسچرا نابوده دیگه فاتحه بازی خونده شده نمیگن مثلا گرافیکش یـ جا معمولی یـ جا خوب یـ جا ضعیفه اخه نسخه اورجینال ؟ این الان نسخه اورجینال ـه ؟

https___pbs.twimg.com_media_EhlGPA-XgBobd4t.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGOnbXgBAfh5i.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGNj9XgAEbQ14.jpg_orig.jpg https___pbs.twimg.com_media_EhlGMRRWkAAXAgf.jpg_orig.jpg

داری میگی کرش کرش یـ بازی نیش ـه که ملت براش کلی له له میزدن بعدم گرافیک هنری توش مهمه حالا این ور یـ پرنس داریم سبک اکشن اونچر سازنده خیر سرش به Art دیزاین نسخه اورجینال میخواسته وفادار بمونه بعد میبینم طرف انتظار گرافیک فوتو ریلستیک داره ازش!!
شانس بد بازی اینجاست که داره اخر نسل میاد همه تو گرافیک نسل بعدی گیر کردن :|

چیزی که هست این سری ارزشش برا یوبی کم ـه اینو همه میدونیم اصلا همینکه اومده داده به دوتا استدیو تازه کار همین رو نشون میده ولی مسئله ای که هست خودت هم داری میگی بزارید بابا اصلا واکنش بعد انتشار بازی رو ببینیم !!! اخه اینجور ری اکشن صرفا واسه گرافیک فنی بازی دیگه بیش از حد زیاده من نمیدونم چرا ملت همه چیزی رو تو گرافیک میبینن !!! یـ درصد امکان بدید یوبی اینو به صورت آزمایشی داده بیرون ببینه ارزشش رو داره بازم ادامش بده یا نه سری همینجوری محبوبیتش توی سال ها اخیر کم شده حالا ملت دارن اینجوری ری اکت نشون میدن دیگه قوز بالا قوز میشه باید فاتحش رو خوند !!
من که دوست دارم سر به تن یوبی نباشه!
اما هنوز For Honor دوست دارم ، منتظر Skull & Bones هستم ، این Immortal فنیکس هم از معرفی هایپش بودم!
ولی خو محبوب ترین IP خلق شده ی نسل قبلم رو رسما به F داده که... :|

اما این اعتراضم اصلا و ابدا ربطی به AC نداره:D

وایسا ببینم... کرش یه بازی نیش؟ حاجی!!! 10M نسخه فروخته ها! این نیشه 90% بازی های AAA دنیا که ناشناخته محسوب میشن! :D
خیر سرس Mascot دوران PS1ه سونی بوده ، و حتی بازی های موبایلشم فروش خیلی خوبی داشتن!(اون زمان که خبر و شایعات برگشتش داغ بود آمار و ... از محبوبیتش میزاشتن) اینکه الان تو ایران بازی کارتونی=آشغال، حالا بگو ماریو اودیسه باشه یا زلدا، ربطی به دنیا نداره ها:D
با تمام این تفاسیر ، دیگه نبینم از این حرفا در مورد کراش بزنی ها:D و مطمئنم بریم آمار فروش و اینا در بیاریم مشخص میشه وضع POP تو دوران اوجش هم بدتر از کراش نبوده باشه، بهتر نیست:p

بگذریم:D

شانس بد بازی اینجاست که به کاردون ندادن! دادن به یه استودیو خراب شده ای، یه چیزی دور هم سمبل کنه بده بیرون:| نسل بعد رو ول کن، با همین آخر نسل خودمون مقایسه کن ببین چی به چیه! اصلا آخر نسل هم هیچ، عکس مقایسه با کلوئی U:TLL هم عالی بود:)) اونم نه؟ ررو اصلا با نک مقایسه کن:D بازی وضعیتش نابوده از این نظر به خدا! بیشوخی در حد همون بازی های داخلی خودمونه که هوس میکردن AAA بسازن یه شبه!

از الان بهت قول میدم واکنش بعد از اومدن بازی بهتر که نمیشه هیچ، بدتر هم میشه! بازی رسما تو تاریخ محو میشه و ملت یادشون میره چنین چیزی عرضه شده! واقعا امیدواری بازی بترکونه؟
بیا و بگو انتظار داری از کرش که نیش هست و10M فروخته، این بیاد و بیشتر، مثلا 15M بفروشه:-"
بازی بهت قول میدم خبر فروش 1میلیون نسخه ایش رو هم نمیشنویم:D

یوبی هم غلط کرده به صورت آزمایشی بخواد آشغاا بده بیرون:D
بهت گفتم که، اکتی هم اومد اینکار رو با کراش کرد! ولی اومد یه بازی درست درمون داد که از لحظه اول معرفی همه(اکثرا حالا:D) رو جذب بازیش کرد! نتیجه گرفت و بازی و ادامه خودش رو ساخت!

یوبی میخواد این مسیر رو با این چیزی که نشون داده بره؟ و تو هم بهش امیدواری؟ :| تو و یوبی خیلی خوش خیالید با این حساب:D
یا هم من خیلی بد بینم:D

ویرایش:
راستی یادم رفت بگم! :D از بعد از ACها(؟) شدم هیتر یوبی؟ :D
خیر... از وقتی که یوبی دیگه AC منتشر نکرده شدم هیترشون:-"
کلا هرچقدر که اول نسل عاشق یوبی بودم ( Unity ، اون اساسین 2Dها ، معرفی FH ، گوگولی هاش( Child of Light و Valiant Heart ، حتی Watch_Dogs 1 ! ، اما الان... :| )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر