نمایشگاه/رویداد Ubisoft Forward

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151724

آخرین اخبار از یوبی (23 خرداد ماه 1402)

◾ عنوان Star Wars Outlaws در سال 2024 برای نسل نهم منتشر خواهد شد
وقایع بازی بین Empire Strikes و Return Of The Jedi هستش
می‌توانید سیارات جدید و نمادین را در اولین بازی جهان باز Star Wars، اکسپلور کنید

◾ عنوان Prince of Persia The Lost Crown در تاریخ 18 ژانویه 2024 برای نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد
با پیش خرید بازی، صاحب ست لباس Warrior Within خواهید شد
در دیسکورد رسمی بازی اعلام گردید که بازی دوبله فارسی خواهد داشت!

◾ تاریخ عرضه ی عنوان The Crew MotorFest برابر است با 14 سپتامبر
این عنوان دارای چندین مد خواهد بود:
• Made in Japan Mode
• Formula 1 Mode
• Off-roading Mode
• Classic Cars Mode

◾ تاریخ انتشار Assassin's Creed Mirage کماکان تغییر نکرده و در تاریخ 12 اکتبر سال جاری (20 مهرماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پی‌سی عرضه خواهد شد

◾ آخرین اطلاعات از عنوان Metaphor: ReFantazio
بازی توسط تیم خلاق 5/Persona 3/4 و به رهبری Katsura Hashino به عنوان کارگردان و Shigenori Sojima به عنوان Artist و Shoji Meguro به عنوان آهنگساز در استودیوی جدید Atlus یعنی Studio Zero ساخته می‌شود
به گفته Hashino، این عنوان‌ شبیه به هیچ عنوان فانتزی نیست که قبلا تجربه کردید و چیز جدیدی است

◾ تاریخ عرضه ی عنوان Avatar: Frontiers of Pandora مشخص شد، برابر با 7 دسامبر (۱۶ آذر)
این عنوان دارای Co-Op دو نفره خواهد بود
بازی یک اثر اول شخص اکشن ادونچر است
انسان ها شما را برای نبرد با ناووی ها آموزش می‌دهند
می‌توانید سایر قبایل Na'Vi را استخدام کنید
اسلحه‌های زیادی در بازی وجود دارد
همچنین می‌توانید با جنع اوری متریال ها غذا درست کنید

◾ عنوان Just Dance 2024 edition در تاریخ 24 اکتبر (۲ آبان) منتشر خواهد شد

◾ کلوزد بتای Skull and Bones از 25 تا 28 آگوست در دسترس خواهد بود

◾ در مراسم یوبی ساعت فوروارد تایید شد که Assassin's Creed 1 Remake در دست توسعه نیست

◾ به گفته ی تهیه کننده ی سری، عنوان Project Hexe طولانی نخواهد بود

◾ بازی Multiplayer مستقل Assassin's Creed با نام Invictus شناخته میشه و این بازی توسط توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege و For Honor قراره ساخته شه

◾ طبق آخرین گزارشات از سوی Ubisoft، این کمپانی چهار عنوان از جمله Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline بعلاوه ی 2 عنوان معرفی نشده را کنسل کرده

◾ عنوان Beyond Good & Evil 2 هنوز در دست توسعه است
امروز و طی یک جریان Q&A سالانه از یوبیسافت، این کمپانی به Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد و این عنوان را در کنار عناوینی مثل POP Remake و Splinter Cell Remake و Star Wars و .... در لیست Active Development قرار داده اما هیچ تاریخ انتشار یا بازه زمانی برای این عناوین اعلام نکرد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
شایعات:

▪️کمپانی Ubisoft در حال کار بر روی یک عنوان بتل رویال با نام رمز REAPER با عناصر روگ‌لایک از سری The Division ست
▪️عنوان Project Red در سال 2024 ..
▪️عنوان Project Hexe در سال 2026 ..

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
آخرین آپدیت/اونت:
به روز خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
خب با شروع نسل جدید شاهد فاز جدیدی از انحصار هستیم ! رزولوشن انحصاری :D با تشکر از دلار های عمو فیل :D

View attachment 153606
این نمی‌دونم دقیقاً جریانش چیه، ولی مثلاً توی جمله بعدی هم نوشته HDR gaming on Xbox One S and newer consoles only، یعنی به شکل ظریف و زیرکانه‌ای PS4 و PS4 Pro شلغم محسوب شدن و خبری از اسم‌شون نیست، در حالی که اینا هم HDR رو ساپورت می‌کنن! :D
حالا یا مدل خاصی از تبلیغات هست یا چیز دیگه‌ای که در آینده می‌فهمیم. :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احتمالا بخاطر ارتقا گرافیکی نسل بعدیشه وگرنه من تو کتم نمیره یکی بیاد پول بده رزولوشن رو انحصاری کنه :D
جفت بازیا که مستقیم روی هر دو پلتفرم آپگرید میشن به نسل بعد :D

Fans who purchase Far Cry 6 on Xbox One or PlayStation®4 will be able to upgrade their version on a next-gen platform at no additional cost after the launch of Xbox Series X**** and PlayStation®5.*****

حالا دیگه باقی ماجرا چیه نمی دونم :D اینکه PS5 نمی تونه خروجی 4K بده ولی یه کنسول نسل قبلی میتونه ، رسماً شوخیه و فن دریم :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
گفتم که ، اگه یه کنسول بتونه پروفورمنس بهتر بده کسی نمیاد بنویسه ONLY ، قوی تره داره بهتر ران میکنه طبیعیه :D این نسل که اوایل PS4 رزولوشن 1080 میداد و X1 رزولوشن داینامیک میداد ، مگه کسی اومد نوشت Full HD on PS4 Only ؟ :D خیلی ضایعس :D
ببین من نگاه کردم برای سایبرپانک برای هر دو کنسول نسل بعدی اپدیت مجانی میدن ، یاکوزا رو حالا نمیدونم شاید نسخه ی ریمسترطوری باشه ولی این قضیه رزولوشن انحصاری فکر میکنم اشتباه میکنی حالا اونلی که نوشته بحث تبلیغاتیه بخاطر قدرت بیشتر SX که مبخوان تو چشم باشه ولی خیلی دور از ذهنه پول بدن پرفورمنس رو تو یکی "عمدا" بهتری از اون یکی کنن. این قضیه اگه واقعی باشه صدای همه در میاد اتفاق ساده ای نیست که بخوایم همینطوری ازش بگذریم!

Fans who purchase Far Cry 6 on Xbox One or PlayStation®4 will be able to upgrade their version on a next-gen platform at no additional cost after the launch of Xbox Series X**** and PlayStation®5.*****

حالا دیگه باقی ماجرا چیه نمی دونم :D اینکه PS5 نمی تونه خروجی 4K بده ولی یه کنسول نسل قبلی میتونه ، رسماً شوخیه و فن دریم :D
با اون اپدیت گرافیکی نسل بعدی که میگیره احتمالا نمیتونه رزولوشن ۴کی بده :D

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

تنظیماتی که 1x قراره 4k بده با نسل نهم یکی نیست.اون native هست
تو خبر اولیه گفته شده بود که 4k و 30 رو سری ایکس تایید و تضمین میشه.پس وقتی کنسول قویتر 4k 30 بده. ممکنه ضعیفتر نتونسته باشه 4k 30 بده.
الانم watchdogs گفت که rt رو xbox

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
رزولویشن رو کسی نمیاد انحصاری کنه مارکتینگ بازی دست ماکرو واسه همین پول داده که از این کلمات قلمبه سلمبه تو مارکتینگ به صورت انحصاری استفاده کنه وگرنه اینم مثل همون Dirt 5 تمام مزایای نسل بعدی رو داره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تنظیماتی که 1x قراره 4k بده با نسل نهم یکی نیست.اون native هست
تو خبر اولیه گفته شده بود که 4k و 30 رو سری ایکس تایید و تضمین میشه.پس وقتی کنسول قویتر 4k 30 بده. ممکنه ضعیفتر نتونسته باشه 4k 30 بده.
عجب :D پس یعنی با این تفاسیر که شما ارائه دادی PS5 از پس HDR هم نباید بتونه بربیاد دیگه ، چون اینم اسمشو نیاوردن و Only زدن تهش :D One S داره ولی خب ممکنه PS5 نتونه در حد HDR نسل بعدی از پس پردازشش بربیاد :D $$$$$$

153624

ببین من نگاه کردم برای سایبرپانک برای هر دو کنسول نسل بعدی اپدیت مجانی میدن ، یاکوزا رو حالا نمیدونم شاید نسخه ی ریمسترطوری باشه ولی این قضیه رزولوشن انحصاری فکر میکنم اشتباه میکنی حالا اونلی که نوشته بحث تبلیغاتیه بخاطر قدرت بیشتر SX که مبخوان تو چشم باشه ولی خیلی دور از ذهنه پول بدن پرفورمنس رو تو یکی "عمدا" بهتری از اون یکی کنن. این قضیه اگه واقعی باشه صدای همه در میاد اتفاق ساده ای نیست که بخوایم همینطوری ازش بگذریم!

با اون اپدیت گرافیکی نسل بعدی که میگیره احتمالا نمیتونه رزولوشن ۴کی بده :D

والا منکه متخصص نسل بعد نیستم :D اگه میگید نمی تونه خب حتماً نمی تونه دیگه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,473
نام
محمد
این نمی‌دونم دقیقاً جریانش چیه، ولی مثلاً توی جمله بعدی هم نوشته HDR gaming on Xbox One S and newer consoles only، یعنی به شکل ظریف و زیرکانه‌ای PS4 و PS4 Pro شلغم محسوب شدن و خبری از اسم‌شون نیست، در حالی که اینا هم HDR رو ساپورت می‌کنن! :D
حالا یا مدل خاصی از تبلیغات هست یا چیز دیگه‌ای که در آینده می‌فهمیم. :D
اینجا قاعدتاً داره به کنسول‌های مایکروسافت اشاره می‌کنه، حالا احتمالا عمدا اینجوری نوشتن که کج فهمی (!) ایجاد کنن :D یعنی داره میگه روی Xbox One و Xbox One S از 4K پشتیبانی نمی‌کنه. برای AC هم همین هست و تو سایت Xbox به شکل واضح این قضیه رو نوشته.

t09_img_20200713_014136.jpg

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,818
نام
نریمان
با توجه به اینکه مارکتینگ بازی دست مایکرو هست، طبیعیه چیزی راجع به کنسول های سونی ننوشته شده باشه.

احتمالا منظور اینه که فقط روی 1X و SX رزولوشن 4K هست و روی One S و احتمالا SS رزولوشن پایین تره.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
چه جالب منم نیستم :D
من only hdr رو ندیده بودم و اینکه این واقعا دیگه بعیده ps نداشته باشه و فکر کنم همونی که دوستان میگن احتمالا شگرد تبلیغاتیه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چه جالب منم نیستم :D
من only hdr رو ندیده بودم و اینکه این واقعا دیگه بعیده ps نداشته باشه و فکر کنم همونی که دوستان میگن احتمالا شگرد تبلیغاتیه.
گفتم که یه کم عجیب و غریبه :D همون تبلیغ و این چیزاس :D

اسمشو زده newer console .xbox ones and newer consoles only.
پس با اون تعریف xbox سری ایکس هم از hdr پشتیبانی نمیکنه.
قضیه حل شد برادر :D دیر رسیدی :D

• Like
Reactions: stanley

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
عجب :D پس یعنی با این تفاسیر که شما ارائه دادی PS5 از پس HDR هم نباید بتونه بربیاد دیگه ، چون اینم اسمشو نیاوردن و Only زدن تهش :D One S داره ولی خب ممکنه PS5 نتونه در حد HDR نسل بعدی از پس پردازشش بربیاد :D $$$$$$

View attachment 153624

اسمشو زده newer console .xbox ones and newer consoles only.
پس با اون تعریف xbox سری ایکس هم از hdr پشتیبانی نمیکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر