نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
هنوز نصف کاراکترای سیزن پس امسال معرفی نشدن! چه جوری انتظار داری که برای FH بیان DLC یا یه چیز دیگه معرفی بکنن؟! :D
خوشبینانه ترین حالت بیان کرکتر سوم را معرفی بکنن که E3 هم فک نکنم جای این کارا باشه. نهایتا یه چندتا آمار ازش بدن و بگن تا آخر هفته بازی رایگانه. :D
قبلا در موردش پست دادم:-" کاراکتر جدید که خیلی بعیده:D تازه یه کارکتر اومده و تا معرفیه بعدی خیلی مونده:D

اما میشه انتظار مود و مپ جدید داشت که:D یکم به این امیدوارم:D و شاید ست های جدید زره و لباس برای کاراکترها:-"
آها... شاید ایونت فصلی هم معرفی کنند! کم کم بازی ها دارن ایونت تابستونه شون رو نشون میدن:D

تهش میان Battle Outfit جدید نشون میدن تو افق محو میشیم:|

• Sad
Reactions: mohsenebrahimi

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
قبلا در موردش پست دادم:-" کاراکتر جدید که خیلی بعیده:D تازه یه کارکتر اومده و تا معرفیه بعدی خیلی مونده:D

اما میشه انتظار مود و مپ جدید داشت که:D یکم به این امیدوارم:D و شاید ست های جدید زره و لباس برای کاراکترها:-"
آها... شاید ایونت فصلی هم معرفی کنند! کم کم بازی ها دارن ایونت تابستونه شون رو نشون میدن:D

تهش میان Battle Outfit جدید نشون میدن تو افق محو میشیم:|

همه اینایی که گفتی در حد همون برنامه هفتگی شونه (که البته همون Warrior's den را خیلی دوست دارم). بعید میدونم تو ای3 اینا رو نشون بدن. واسه ای3 باید یه کانتنتی در حد همون dlc مارچینگ فایر نشون بدن که خب احتمالش صفره. :(
گفتم، نهایتا همون بیان آمار و این چیزا نشون بدن و برن. خبری از کانتنت به نظرم نیست.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
همه اینایی که گفتی در حد همون برنامه هفتگی شونه (که البته همون Warrior's den را خیلی دوست دارم). بعید میدونم تو ای3 اینا رو نشون بدن. واسه ای3 باید یه کانتنتی در حد همون dlc مارچینگ فایر نشون بدن که خب احتمالش صفره. :(
گفتم، نهایتا همون بیان آمار و این چیزا نشون بدن و برن. خبری از کانتنت به نظرم نیست.
انتظار یه مپ ندارما :)) (یه مپ برا بریچ:p ) یهویی چندتا مپ معرفی بشه:-" ، یا یه مود خفن در حد بریچ:D

آره خو بازیی که هفتگی برنامه داره و خبر جدید میدن، سخته یهو انتظار خاصی ازشون داشت! مخصوصا الان که دقیقا وسط Road Map قبلی که دادن هستیم!

اما خوب، خبرهای چندتا Warrior's Den رو بچپونند یه جا و بهمون بدن هم از هیچی بهتره:D
یه چیزی در حد Merching Fire ... شاید توی TGA یا PGW اونطرفا از نظر زمانی بهش بیاد معرفی کنند!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
جیسون شرایر، سردبیر کوتاکو (این بیشتر از خود ایو گیمو از پروژه های یوبی با خبره)، تو یه پادکست اعلام کرده که "هیچ بازی ای از سری Splinter Cell در دست ساخت نیست"!!
تو همین پادکست در مورد یه نقش آفرینی تو مقیاس کوچیک (بازی احتمالا AA باشه) به اسم Orpheus صحبت کرده که از نظر هنری شبیه The Legend of Zelda: Breath of the Wild هست. عنوان بازی به اساطیر یونان باستان بر می گرده.

ضمنا، اینم اضافه کنم که کل کنفرانس لو بره دیگه! بازی دیگه ای که معرفی میشه Rainbow Six Quarantine هست. یه نسخه فرعی همکاری محور و علمی تخیلی از سری Rainbow Six که تو فضا (ایستگاه فضایی) جریان داره!!!

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
این جیسون و نیبل و یه سری دیگه که دارن اخبار و بعضا سورپرایزهارو لیک میکنن دیگه به لولِ "حال بهم زن" رسیدن.
گندش را درآوردن.
میخوای اتفاقات برات تازگی داشته باشن و تو توییتر میوتشون میکنی ولی خب بازم اخبارش همه جا پخش میشه. فک کنم اگه 2 هفته قبل E3 کلا بی خیال اینترنت بشی و کنفرانس هارو ببینی، شاید یکی دو تا چیز تازه ببینه :)

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
جیسون شرایر، سردبیر کوتاکو (این بیشتر از خود ایو گیمو از پروژه های یوبی با خبره)، تو یه پادکست اعلام کرده که "هیچ بازی ای از سری Splinter Cell در دست ساخت نیست"!!
تو همین پادکست در مورد یه نقش آفرینی تو مقیاس کوچیک (بازی احتمالا AA باشه) به اسم Orpheus صحبت کرده که از نظر هنری شبیه The Legend of Zelda: Breath of the Wild هست. عنوان بازی به اساطیر یونان باستان بر می گرده.

ضمنا، اینم اضافه کنم که کل کنفرانس لو بره دیگه! بازی دیگه ای که معرفی میشه Rainbow Six Quarantine هست. یه نسخه فرعی همکاری محور و علمی تخیلی از سری Rainbow Six که تو فضا (ایستگاه فضایی) جریان داره!!!
دستشون درد نکنه.یعنی فقط مونده بگن ،کی چی لباس میپوشه.
یه نظرسنجی اضاف کنید بزارید کی حاضره ساعت 5 صبح پاشه کنفرانس لو رفته یوبی رو ببینه
من اشتباه کرده بودم اسکوئر 5 هست یوبی 12:30 بامداد هست

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
رسما کل کنفرانس یوبی سافت خوشگل لیک شد فقط باید منتظر نمایش ها باشیم الان دیگه میدونیم دقیقا اون New ip ها چی هستند بیشتر منتظرم ببینم WD3 چی میشه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
جالبه که WD آینده نگرانه شده، Ghost Recon همینطور و الان هم خبر از اسپین آف R6 هست که اونم بهمین شکل.
خب چرا من نباید انتظار یک AC با تم آینده/زمان حال داشته باشم؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با توجه به وضعیت فوق‌العاده کنفرانس‌های امسال، فکر کنم یوبی هم کاری کنه که تا یک ماه توی فروم نیام.
هرکاری می‌کنین مبل و چایی و شیرینی نیارین فقط!

زیادم منو نقل قول نکنین اگه اینم رفت کنار EA و مایکرو و بتسدا، ولی اگه خوب بود همگی بیاین بغلم :D>:D<

راستی تاپیک بازی‌های بخش PC هم رزرو می‌کنیم انشالله، یکم مشغول باشیم بعدا :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
با توجه به وضعیت فوق‌العاده کنفرانس‌های امسال، فکر کنم یوبی هم کاری کنه که تا یک ماه توی فروم نیام.
هرکاری می‌کنین مبل و چایی و شیرینی نیارین فقط!

زیادم منو نقل قول نکنین اگه اینم رفت کنار EA و مایکرو و بتسدا، ولی اگه خوب بود همگی بیاین بغلم :D>:D<

راستی تاپیک بازی‌های بخش PC هم رزرو می‌کنیم انشالله، یکم مشغول باشیم بعدا :D
Steep 2 رو رزرو کردی؟ :-" نزنی بهتره ها! فکر کنم غیر از پست اول، دیگه پستی نخوره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر