نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب Livestream خیلی کوتاه بود و همونطور که انتظار می‌رفت خبری هم از نمایش گیم‌پلی نبود.
یکم در مورد Lore بازی صحبت شد و یک سری Concept Art نشون دادن که آپلود کردم زیر همین پست.

تا الان 5تا استودیو برای ساخت بازی همکاری کردن که تیم اصلی همون Montpellier هست و به زودی تیم پاریس هم بهشون اضافه خواهد شد. همچنین ساختمان جدیدی هم برای تیم Montpellier ساخته شده که به زودی به اونجا منتقل می‌شن.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
این به اصطلاح لقمه ای که برای خلق دنیای Beyond good and evil 2 برداشتن یه مقدار بیش از حد بزرگه! منظورم این نیست که بد باشه اتفاقا پروژه جاه طلبانه خوبیه ولی از نسل هفت تا الان در مراحل ساخت هست اینجوری هم که دارن پیش میرن شاید زمان ریلیزش موکول بشه برای نسل نهم و 2020 یا 21 حتی!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این به اصطلاح لقمه ای که برای خلق دنیای Beyond good and evil 2 برداشتن یه مقدار بیش از حد بزرگه! منظورم این نیست که بد باشه اتفاقا پروژه جاه طلبانه خوبیه ولی از نسل هفت تا الان در مراحل ساخت هست اینجوری هم که دارن پیش میرن شاید زمان ریلیزش موکول بشه برای نسل نهم و 2020 یا 21 حتی!
کلا احتمال اینکه این نسل منتشر بشه از اول خیلی پایین بود.
و فکر نمی‌کنم اصلا هدفشون دیگه امسال باشه. شاید انتهای 2020 در بهترین حالت

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
کلا احتمال اینکه این نسل منتشر بشه از اول خیلی پایین بود.
و فکر نمی‌کنم اصلا هدفشون دیگه امسال باشه. شاید انتهای 2020 در بهترین حالت
آره بعنوان یکی از تایتل های لانچ کنسول های نسل بعدی گزینه جذابی میتونه باشه حیفه که پتانسیلش با تکنولوژی سخت افزار های چند سال پیش هدر بره و کلی دانگرید و داستان براش پیش بیاد.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب گویا یک خبرایی برای AC Odyssey هست که قبل از شروع کنفرانس توی Pre-Show رونمایی می‌شه.

jez6_6-5-2019_10-53-35_pm.jpg

این عکس هم مربوط به کامیونیتی منیجر CDPR هست که امیدواره بازی Watch Dogs Legion روی Steam هم عرضه بشه. ما هم به همراه اون امیدواریم این اتفاق بیافته >:D<

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من نمیدونم اینا فاز کنفرانس گذاشتنشون چیه این که همه بازی ها رو قبل از یک همایش مهم لو میدن اطلاعاتش رو یا تایید میکنن مثلا چه جذتبیتی داره این سیاست یوبی قشنگ مثل راکستدی باید ملت بزارن تو خماری و یکدفعه بازی رو رو کنن ! الان حداقل از یکماه قبل WD3 مشخص شده بود همه چیش!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من نمیدونم اینا فاز کنفرانس گذاشتنشون چیه این که همه بازی ها رو قبل از یک همایش مهم لو میدن اطلاعاتش رو یا تایید میکنن مثلا چه جذتبیتی داره این سیاست یوبی قشنگ مثل راکستدی باید ملت بزارن تو خماری و یکدفعه بازی رو رو کنن ! الان حداقل از یکماه قبل WD3 مشخص شده بود همه چیش!
فکر کنم خودشون خیلی دوست دارن اینطوری باشه، اما گویا پنجره‌هارو خوب نمی‌بندن اینطوری می‌شه :D
سال قبل مجله Game Informer حتی سر AC Odyssey لو رفت!!!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فکر کنم خودشون خیلی دوست دارن اینطوری باشه، اما گویا پنجره‌هارو خوب نمی‌بندن اینطوری می‌شه :D
سال قبل مجله Game Informer حتی سر AC Odyssey لو رفت!!!
نه ارمین الان چند ساله AC ها قشنگ از دو سال قبلتر همه اطلاعتشون مشخص میشه از کوکاتو و واچ داگز ها هم سریع معلوم میشه مطمنا اگه Splinter cell جدیدی هم تو کار بود تا الان شایعاتش پخش شده بود اینا خودشون هول میشن اطلاعات بدن سریع

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نه ارمین الان چند ساله AC ها قشنگ از دو سال قبلتر همه اطلاعتشون مشخص میشه از کوکاتو و واچ داگز ها هم سریع معلوم میشه مطمنا اگه Splinter cell جدیدی هم تو کار بود تا الان شایعاتش پخش شده بود اینا خودشون هول میشن اطلاعات بدن سریع
یکی از مشکلات اساسی یوبی سر این مسائل، در جریان گذاشتن فن‌های بازی‌هاشون هست. به همین خاطر خیلی از اطلاعات سریع لو می‌ره! وگرنه کسی که 3 4 ساله زحمت کشیده سر یه عنوان دوست نداره الکی اطلاعاتش پخش بشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یوبی سر دنباله هاش فکر کنم فقط در و پیکر نداره! (که فکر میکنم کاملا از عمده و کار خودشونه:-" )

وگرنه IPهای جدیدش یادم نمیاد هیچکدوم چیزی ازشون قبل معرفی لیک شده باشه... نه WD ، نه FH ، نه Division ... و نه حتی Steep :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
چیزی به شروع کنفرانس‌ها نمونده، یه نظرسنجی دیگه داشته باشیم بد نیست.
متاسفانه امسال روحیه سال‌های قبل رو نداشتم و زیاد نشد ازین کارها انجام بدم، شرمنده خلاصه!

خوب حالا که کنفرانس خیلی سورپرایز زیاد داره، یه نظر سنجی در مورد مورد انتظارترین موردها برای شما قرار بدیم!

اولین سورپرایز که روحمون ازش خبر نداره Roller Champions هست! آخر نمایش، صفحه سیاه می‌شه و بوووممم... یکی با اسکیت وارد صحنه می‌شه که به علت تاریکی با وسایل صحنه برخورد می‌کنه و از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی جدی می‌شه و ملت خیلی ناراحت و اشک‌ریزون می‌شن، اما بازی معرفی می‌شه و به نمایش در میاد و اشک ملت با اشک شوق مخلوط می‌شه و واکنش‌های شیمیایی بعدش ...

Steep 2 وسط کنفرانس به صورت خیلی ناگهانی معرفی می‌شه، یکهو کل سالن رو برف شادی فرا می‌گیره و دوست خوبمون از قلب کوه‌های آلپ در فرانسه با لهجه غلیظ همه رو به وجد میاره و بله، Steep 2 پس از موفقیت بسیار شماره اول و انتظار فراوان همگان به نمایش در میاد! نمایش اینقدر مبهوت کننده هست که مردم احساس می‌کنن دو سال برگشتن عقب و دارن کنفرانس سال 2016 رو نگاه می‌کنن!!

The Crew 3 نیاز به هیچ سخن اضافه‌ای نداره! بهترین IP یوبیسافت در این نسل، بهترین ریسینگ نسل، بهترینِ بهترین‌ها! بعد نمایش این عنوان چند دقیقه تنفس اعلام می‌شه!

بخش جذاب بعدی معرفی DLCهاست و آمار و ارقام به سبک سال‌های دور بعضی دیگه از کنفرانس‌ها (حالا اسمی ازشون نبرم)! سیج یه شونصد میلیون بازیکن رسیده و به به یه CG ازش داریم. For Honor هم اعلام می‌شه که بازم مجانی شده، تا آخر سال هم ساپورتش تموم می‌شه و بعد اون برای تعویض قطعات باید هزینه‌ها رو خودتون پرداخت کنین! Trials هم که دوست موتور سوارمون میاد و یکم شیرین بازی در میاره!

Watch Dogs Legion با یک نمایش خیره کننده معرفی می‌شه، اما وسطش هنگ می‌کنه و ادامش میافته برای یه تایم دیگه! یه دور برق کل سالن هم قطع می‌کنن تا سیستم‌ها ریست بشن...

Ghost Recon Wildlands Re-Skin هم که یه نمایش آبکی خواهد داشت، زیاد مهم نیست.

One or Two Things ... خوب این موارد رو بالا گفتم، انتظار چیز دیگه نداشته باشین، چون تا همین حالا هم با Roller Champions و Steep 2 و The Crew3 برنده واقعی E3های این نسل مشخص شده!

Aisha Tyler هم اول کنفرانس میاد و میزنه زیر گریه و میگه I'm a gamer! بعد با یک قریش Just Dance جدید پس از 365 روز معرفی می‌شه! چقدر انتظار ....

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نظرسنجی جدید ...

W_D L که مشخصه! :D
گزینه دوم... برام سخت بود:|

بین DLC & Expansion و One or Two Things!
در راستای اینکه انتظار سورپرایز خاصی ندارم ( POP,Ubi Art, یک ACمورد پسند و ... ) به اون یکی دو مورد رای ندادم! در بهترین حالت SC جدید شاید باشه که... قبلی هاش رو بازی نکردم:|

باز از اون سمت، به امید یه چیز خفن برای For Honor ، به DLC رای دادم:D ولی بدبختی اینطرفم فکر نمیکنم خبر خاصی بشه:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نظرسنجی جدید ...

W_D L که مشخصه! :D
گزینه دوم... برام سخت بود:|

بین DLC & Expansion و One or Two Things!
در راستای اینکه انتظار سورپرایز خاصی ندارم ( POP,Ubi Art, یک ACمورد پسند و ... ) به اون یکی دو مورد رای ندادم! در بهترین حالت SC جدید شاید باشه که... قبلی هاش رو بازی نکردم:|

باز از اون سمت، به امید یه چیز خفن برای For Honor ، به DLC رای دادم:D ولی بدبختی اینطرفم فکر نمیکنم خبر خاصی بشه:|
شیمانیو آقای آکیبا :D اسپلینتر نزدی؟ :|

من اول منتظر واچ داگز هستم، بعدشم منتظر گوست ریکان :D اما چون به سه گزینه نمی شه رای داد، به dlc و wdl رای دادم:))
برای dlc امیدوارم یه سیزن پس سال ۲ برای اودیسه معرفی کنن:D ولی احتمالا نکنن و قضیه به همون story creator منتهی بشه :D

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

هنوز نصف کاراکترای سیزن پس امسال معرفی نشدن! چه جوری انتظار داری که برای FH بیان DLC یا یه چیز دیگه معرفی بکنن؟! :D
خوشبینانه ترین حالت بیان کرکتر سوم را معرفی بکنن که E3 هم فک نکنم جای این کارا باشه. نهایتا یه چندتا آمار ازش بدن و بگن تا آخر هفته بازی رایگانه. :D

• Like
Reactions: armin_shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر