نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
امیدوارم که یوبیسافت نسخه جدیدSplinter Cell رو معرفی کنه من فقط کنفرانس یوبیسافت رو بخاطرSplinter Cell میبینم، واچ داگز3 زهرمارم کرد هم از شخصیت مونث و هم از نبود سلاح های کشنده در بازی:Ranting:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
یوبی روی استیم تخفیف 90 درصدی روی سری واچ داگز زده :D شدیدا بعیده این کارا ازش بوی معرفی واچ داگز 3 میاد :D
اون که تایید شده :D
منظورم این بود شاید بخان زودتر از E3 معرفیش کنن :D رسمی هم که تایید نشده فقط یه مشت لیک تو ردیته فعلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
با اجازه اگه به انجمن حمایت از قشری برنخوره به نظرم اجباری بودن شخصیت زن تو واچ داگز 3 اگه حقیقت داشته باشه واقعا نا امید کنندست. اون از نسخه قبل که اوبی فکر کرده بود بزنه مثل GTA شخصیت را سیاه بسازه پول ها را مثل سن آندریاس یا V پارو میکنه، غافل از این که راک استار وقتی شخصیت سیاه میاره دقیقا با همون خلق و خوی یه فرد سیاه پوست تو دنیای واقعی، اون شخصیت بازی را تعریف میکنه و یه گیمر سفید و من هم از اون شخصیت خوشش میاد نه مثل یه آدم سوسول و هکر تو واچ داگز 2 که حتی لحن حرف زدنشم به فرد سیاه پوست نمیخوره.

بابا حداقل مثل اودیسه یه حق انتخابی بین مرد و زن بزارید یا بزارید خودمون بسازیمش. فیلم کم بود دیگه به بازی ها هم این وضع اضافه شده. وضع جوری شده که از این ور بوم افتادن اون ورش و دیگه مردها آدمم حساب نمیشن.

این نا امید کننده بودنشم به خاطر اینه که زدن تو دنباله یه بازی که دو نسخه قبلی هم داره این کار را کردن. وگرنه اگه اینم مثل هزارتا بازی دیگه و مثلا هورایزون یا A Plague Tale یه IP جدید بود، اتفاقا خیلی هم استقبال می کردم. این اوبی اگه جراتشو داره بیاد به اسم یه بازی جدید عرضش کنه

فقط خواهشا دوستی اگه خواست منو نقل قول کنه، نظرمو جوری تغییر نده که فقط بخواد لایک بخوره. چون من بازم میگم با شخصیت سیاه و زن هیچ مشکلی ندارم ولی به این شکل آوردنشون رو مخه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
با اجازه اگه به انجمن حمایت از قشری برنخوره به نظرم اجباری بودن شخصیت زن تو واچ داگز 3 اگه حقیقت داشته باشه واقعا نا امید کنندست. اون از نسخه قبل که اوبی فکر کرده بود بزنه مثل GTA شخصیت را سیاه بسازه پول ها را مثل سن آندریاس یا V پارو میکنه، غافل از این که راک استار وقتی شخصیت سیاه میاره دقیقا با همون خلق و خوی یه فرد سیاه پوست تو دنیای واقعی، اون شخصیت بازی را تعریف میکنه و یه گیمر سفید و من هم از اون شخصیت خوشش میاد نه مثل یه آدم سوسول و هکر تو واچ داگز 2 که حتی لحن حرف زدنشم به فرد سیاه پوست نمیخوره.

بابا حداقل مثل اودیسه یه حق انتخابی بین مرد و زن بزارید یا بزارید خودمون بسازیمش. فیلم کم بود دیگه به بازی ها هم این وضع اضافه شده. وضع جوری شده که از این ور بوم افتادن اون ورش و دیگه مردها آدمم حساب نمیشن.

این نا امید کننده بودنشم به خاطر اینه که زدن تو دنباله یه بازی که دو نسخه قبلی هم داره این کار را کردن. وگرنه اگه اینم مثل هزارتا بازی دیگه و مثلا هورایزون یا A Plague Tale یه IP جدید بود، اتفاقا خیلی هم استقبال می کردم. این اوبی اگه جراتشو داره بیاد به اسم یه بازی جدید عرضش کنه

فقط خواهشا دوستی اگه خواست منو نقل قول کنه، نظرمو جوری تغییر نده که فقط بخواد لایک بخوره. چون من بازم میگم با شخصیت سیاه و زن هیچ مشکلی ندارم ولی به این شکل آوردنشون رو مخه.
در وحله اول اینکه تو لیک های بالا اشاره شده شخصیت زن آسیایی ولی گفته احتمال اینکه بشه بین مرد و زن بودن شخصیت اصلی انتخاب کرد هم وجود داره پس هنوز چیزی صد درصدی نیست دوم اینکه IP واچ داگز شخصیت های متفاوتی درش استفاده میشه و کاری به NEW IP بودن یا نبودنش نداره سوم شخصیت پردازی نسخه ی دوم و کلا داستان ضعیفش ربطی به سیاه پوست بودن کرکترش نداره تیم سازنده نتونسته از پس یـ داستان خوب بر بیاد و الی آخر چهارم الان دیگه تقریبا شخصیت ها زن تو همه بازیا استفاده میشن به عنوان پروتاگونیست ولی بازم میگم شخصیت پردازی درست حسابی ربطی به جنسیت و نژاد نداره ....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
Ubi هرکاری بلد نباشه و توش ضعف داشته باشه، تبلیغات بازی قبل ریلیز توش استاد، مخصوصا با سرزبون انداختن بازی حتی شده با کوبوندنش.
شکار نهنگ تو Farcry که سروصدای محیط زیستی ها دراومد.
ناراحت شدن کشور دوست، بولیوی از Ghost Recon wildlands
و کلی دیگه...
الانم که فمینیست ها و ضداونها هدف این تبلیغات هستن.
حالا شاید جائی خودش برنامه ریزی کرده، یکجائی هم اصلا خود UBI فکرش نمیکرد براش تبلیغات کرده، مثل بولیوی که اعلامیه رسمی هم دادن:))

خیلی ازاین موارد هست که الان حضور ذهن ندارم، اما همین معرفی زودهنگام قبل E3 و بدست گرفتن بازار تبلیغاتی قبل نمایشگاه دیگه به روال هر سال تبدیل شده، ما هم فکر میکنیم اینها همش لیک هست و... ولی کاملا برنامه ریزی خودشون هست.
============
اما در مورد بازی بنظر من واچ داگز هنوز نتونسته بین یک GTA کلون بودن و یک آی پی اورجینال راه خودش پیدا کنه، شاید تو نسخه دوم کمی بهتر شد.
اما هنوز خیلی پتانسیل داره که بخواد مثل بقیه آی پی های اوبی ، خاص و بی همتا باشه.
ببینیم تو این نسخه چیکار کردن.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
در وحله اول اینکه تو لیک های بالا اشاره شده شخصیت زن آسیایی ولی گفته احتمال اینکه بشه بین مرد و زن بودن شخصیت اصلی انتخاب کرد هم وجود داره پس هنوز چیزی صد درصدی نیست دوم اینکه IP واچ داگز شخصیت های متفاوتی درش استفاده میشه و کاری به NEW IP بودن یا نبودنش نداره سوم شخصیت پردازی نسخه ی دوم و کلا داستان ضعیفش ربطی به سیاه پوست بودن کرکترش نداره تیم سازنده نتونسته از پس یـ داستان خوب بر بیاد و الی آخر چهارم الان دیگه تقریبا شخصیت ها زن تو همه بازیا استفاده میشن به عنوان پروتاگونیست ولی بازم میگم شخصیت پردازی درست حسابی ربطی به جنسیت و نژاد نداره ....

سلام بر داداش عزیز.

من تو نظرم هم حرفامو گفتم و نمیدونم چرا دوباره تو پاسخ بهش حرفامو تغییر جهت دادی.

در مورد حرف هام منم گفتم احتمالا اگه حقیقت داشته و فقط به همون دو تا خبری که خودت گذاشتی بسنده کردم چون تو اون اطلاعات گفته هنوز مطمین نیست انتخاب بین شخصیت واقعی هست یا نه و اطلاعات جای دیگه ای را من معمولا چک نمی کنم. حرف من این هست که اگه واقعی باشه چرا زده اجباریش کرده، چون انگار نه انگار تو دو نسخه قبلی هم کلی طرفدار این بازی جمع کرده و شاید یه مرد از این زوری بودن خوشش نیاد.

اصل حرفم اینه که شخصیت این طرف ربطی به فرد سیاه پوست نداره و حتی اگه تو همه نقدها از شخصیت پردازیش تعریف میکردن من بازم همین حرفو میزدم که چرا هیچ سنخیتی این فرد با یک شخص سیاه پوست تو دنیای واقعی نداره. الان همین مافیا 3 که یه بازی ضعیف هستش، اون پارسال اگه اشتباه نکنم گفتن نزدیک 6 میلیون فروخته که به نظرم خیلی هم از سرش زیاد بود. ولی همین فروش هم به غیر از اسم مافیاش، حداقل مدیون تعریف درست شخصیت اصلیش بر مبنای واقعیت بود. ( شخصیت پردازیش تو بازی را نمیگم که ضعیف بود یا نه) مثلا حساب کن تو بازی اصلا هیچ اشاره ای به اوج نژاد پرستی تو اون دوران نمی کردن؛ آیا واقعا کسی باورش می شد؟

حداقل از نظر من رویه اخیر اوبی سافت فقط برای این هست که قشرهای خاصی را هم راضی کنه اونم بدون هیچ منطقی، یعنی تو تریلرها و این بازی های اخیرش مشخصه که فقط داره رو موجی که این چند سال اخیر راه افتاده حرکت میکنه که سودشو بیشتر کنه و داره تبدیل میشه به EA 2. همین ویچر 3 تمام مپ بازیشو بگردی یه شخصیت سیاه پوست پیدا نمیکنی، چون تو اون دوران و کتابش واقعا نیست. ولی چون مثل انسان این کار را انجام داده بود و هدف شومی هم نداشت دیدیم چه فروشی کرده. ( البته به اونم اگه یادم نرفته باشه یه اعتراضاتی شده بود.) وگرنه اگه اینا مثل انسان شخصیت سیاه و زن را تو بازی یا فیلم به عنوان اصلی بیارن ( و فقط نیان تو استدیوشون جنسیت مرد سفید پوست را تو یه روز از پشت کامپیوتر فقط به شخصیتی سیاه یا زن تغییر ندن ،) 99 درصد حتی اون مخالفشم اعتراض نمیکنه.

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
در مورد اون نکته سیاه پوست بودن شخصیت هم اصلا من هدفم روایت داستان ضعیف و کلا شخصیت پردازی طرف نبود. اصل حرفم اینه که شخصیت این طرف ربطی به فرد سیاه پوست نداره و حتی اگه تو همه نقدها از شخصیت پردازیش تعریف میکردن من بازم همین حرفو میزدم که چرا هیچ سنخیتی این فرد با یک شخص سیاه پوست تو دنیای واقعی نداره. الان همین مافیا 3 که یه بازی ضعیف هستش، اون پارسال اگه اشتباه نکنم گفتن نزدیک 6 میلیون فروخته که به نظرم خیلی هم از سرش زیاد بود. ولی همین فروش هم به غیر از اسم مافیاش، حداقل مدیون تعریف درست شخصیت اصلیش بر مبنای واقعیت بود. ( شخصیت پردازیش تو بازی را نمیگم که ضعیف بود یا نه) مثلا حساب کن تو بازی اصلا هیچ اشاره ای به اوج نژاد پرستی تو اون دوران و تحقیر شدن شخصیت اصلی نمی کردن؛ آیا واقعا کسی باورش می شد؟

کاملا مشخصه که حداقل از نظر من رویه اخیر اوبی سافت فقط برای این هست که قشرهای خاصی را هم راضی کنه اونم بدون هیچ منطقی، یعنی تو تریلرها و این بازی های اخیرش مشخصه که فقط داره رو موجی که این چند سال اخیر راه افتاده حرکت میکنه که سودشو بیشتر کنه و داره تبدیل میشه به EA 2. همین ویچر 3 تمام مپ بازیشو بگردی یه شخصیت سیاه پوست پیدا نمیکنی، چون تو اون دوران و کتابش واقعا نیست. ولی چون مثل انسان این کار را انجام داده بود و هدف شومی هم نداشت دیدیم چه فروشی کرده. ( البته به اونم اگه یادم نرفته باشه یه اعتراضاتی شده بود.) وگرنه اگه اینا مثل انسان شخصیت سیاه و زن را تو بازی یا فیلم به عنوان اصلی بیارن ( و فقط نیان تو استدیوشون جنسیت مرد سفید پوست را تو یه روز از پشت کامپیوتر فقط به شخصیتی سیاه یا زن تغییر ندن ،) 99 درصد حتی اون مخالفشم اعتراض نمیکنه.
انصافا هیچ قصدی از این پستم ندارم و هر جور راحتی میتونی از الان از WD2 و WD3 بدت بیاد و غیره...ولی کلا مقایسه‌ات غلطه.
مشکل اینه که چرا مارکوس ربطی به یه فرد سیاهپوست نداره؟ همه‌ی سیاهپوستا باید گردن کلفت و گنگستر باشن؟ خب با مافیا مقایسه میکنی، بازه زمانی دو تا بازی رو هم مقایسه کن دیگه.
من واقعا نمیدونم شما (کلی دارم میگم) چه انتظاری از یه شخصیت هکر دارید؟! یکی میگه سوسوله یکمی میگه کلا رفتارش سیاه‌پوستانه (!) نیست...با یه هکری که کل عمرش پشت کامپیوتر بوده طرفیم نه یه گنگستر که تا دیروز مواد میفروخته حالا یهویی مهارت‌های هک بهش وحی شده و میخواد ملت رو نجات بده! :D تنها مشکل غیرمنطقی که توی نسخه قبلی دیدیم اینه که مارکوس با اسلحه‌های سنگین میتونه بزنه ملت رو لت و پار کنه و این چیزیه که با شخصیتش جور درنمیاد. اینم چیزیه که احتمال داره با توجه به شایعات توی نسخه سوم برطرف بشه.
مارکوس صداپیشه سیاهپوست داره...کلی آدم الان توی همین بازه زمانی و همون مکان (سان‌فرانسیسکو) وجود دارن که ظاهر و رفتار مشابه مارکوس دارن...حتی میشه گفت اکثریت. ناسلامتی Silicon Valley توی سن‌فرانسیسکو هستشا!
خداوکیلی قصد حمایت از هیچ قشری رو ندارم ولی کاملا حرفات با واقعیت تناقض داره :D
WD3 هم که ندیده واست ناامیدکننده شده...حداقل بزار ببینیم چیه آخه...البته از الان بگم زن هکر هم داریم تا کسی تعجب نکنه!

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
انصافا هیچ قصدی از این پستم ندارم و هر جور راحتی میتونی از الان از WD2 و WD3 بدت بیاد و غیره...ولی کلا مقایسه‌ات غلطه.
مشکل اینه که چرا مارکوس ربطی به یه فرد سیاهپوست نداره؟ همه‌ی سیاهپوستا باید گردن کلفت و گنگستر باشن؟ خب با مافیا مقایسه میکنی، بازه زمانی دو تا بازی رو هم مقایسه کن دیگه.
من واقعا نمیدونم شما (کلی دارم میگم) چه انتظاری از یه شخصیت هکر دارید؟! یکی میگه سوسوله یکمی میگه کلا رفتارش سیاه‌پوستانه (!) نیست...با یه هکری که کل عمرش پشت کامپیوتر بوده طرفیم نه یه گنگستر که تا دیروز مواد میفروخته حالا یهویی مهارت‌های هک بهش وحی شده و میخواد ملت رو نجات بده! :D تنها مشکل غیرمنطقی که توی نسخه قبلی دیدیم اینه که مارکوس با اسلحه‌های سنگین میتونه بزنه ملت رو لت و پار کنه و این چیزیه که با شخصیتش جور درنمیاد. اینم چیزیه که احتمال داره با توجه به شایعات توی نسخه سوم برطرف بشه.
مارکوس صداپیشه سیاهپوست داره...کلی آدم الان توی همین بازه زمانی و همون مکان (سان‌فرانسیسکو) وجود دارن که ظاهر و رفتار مشابه مارکوس دارن...حتی میشه گفت اکثریت. ناسلامتی Silicon Valley توی سن‌فرانسیسکو هستشا!
خداوکیلی قصد حمایت از هیچ قشری رو ندارم ولی کاملا حرفات با واقعیت تناقض داره :D
WD3 هم که ندیده واست ناامیدکننده شده...حداقل بزار ببینیم چیه آخه...البته از الان بگم زن هکر هم داریم تا کسی تعجب نکنه!

داداش دیگه آخه خداییش من الان گفتم زن نباید هکر باشه؟ و گفتم باید فرد سیاه پوست حتما گردن کلفت و گنگستر باشه؟

من واچ داگز 2 با آیدی AMIR-REAL-CR7 برای PS4 جزو بازی های پلاتینیوم شدم هستش که قاعدتا نشون میده از بازیش اونم فقط به خاطر شخصیت سیاه پوست بدم نمیاد

کلا من منظورمو واضح رسوندم ولی هر چی بگم بازم برداشت دیگه ای میشه و با کمال احترام داداش بهتره این بحثو ادامه ندیم. چون ظاهرا همون جور که تو پست اولم گفتم کلا حرفای من قراره به سمت خاصی که خودمم ازش خبر ندارم تغییر جهت داده بشه.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
لعنت بهشون! BGE2 هم امسال نمایش نداره :((:((:((

به جاش توی پنجم June قراره لایو استریم بدن

اینطور که به نظر میاد امسال ازوناست که بعد از کنفرانس باید افسردگی بگیرم مثل 2016 و تا یه مدت پیدام نشه!
DLC بازی‌های Siege و For Honor و Division و همه دوستان با هم نمایش دارن گویا! ولی چرا BGE2 نیست آخه! معلومه بازم یک تریلر درست حسابی از گیم‌پلی نیست که خارج از اون می‌خوان نشون بدن

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
For Honor ... هممم... هیروی جدید که اخیرا اومده و تا دو هفته آینده هم نزدیک به معرفیه هیروی بعدی نخواهیم بود!
بعید میدونم Expansionه دیگه ای هم برای بازی معرفی کنند!

به هر حال، امیدوارم Mode جدید معرفی کنند، و همینطور مپ(ها) جدید برای Breach ! اصلا در یک حرکت خفن بالاخره چینی ها رو وارد فکشن وار کنند، چندتا مپ چینی که یکیشون هم برای بریچ باشه بدن! :D یکم یهویی رنگ و روی بازی تغییر کنه:D

• Like
Reactions: armin_shadow

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Retail Leak Suggests New Watch Dogs Game Is Called Legion

Wacth Dogs Legion بازی در لندن اتفاق میوفته گفته میشه که در بازی جای NPC ها بازی میکنیم ! (به سبک Driver: San Francisco) خودم احتمال میدم با توجه به نیمه سایبر پانکی بودن بازی ملت رو با چیپ چیزی تو سرشون بشه هک کرد 8-|

پ.ن : طبق معمول به شدت تمش سیاسی خواهد بود که از یوبی سافت کمتر این هم انتظار نمیره فقط این دفعه دیگه نمیدونم چه بهونه ای میخوان برا سیاسی نبودن بازیشون بیارن :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر