نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
فکر نکنم دیگه از Prince of Persia جدید خبری باشه، اما خیلی دوس دارم که بالاخره شایعات در مورد اسپلینترسل جدید با صدای خفن Michael Ironside امسال رنگ واقعیت به خود بگیره:((

• Sad
Reactions: OceanSky

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اینقدر تو این دو تا بازی مکانیک و سیستم اضافه کردن که دیگه به اصطلاح اساسین های "واقعی" دیگه جوکی بیشتر نیستن.
از سیستم مبارزه تا محیطای بزرگتر تا سیستم کرفت.
از اوریجینز به قبل دیگه واقعا قدیمی به نظر میرسه همه چیز
اخه این جدیدا چیزی از خودشون ندارن هر دوشون کپی ویچرن و هرکدوم کپی پیست اون یکی در واقع هیچی جز کلاه برداری نیستن..............خوشم میاد بازی Patrice Désilets گرفتن ایدشم برای کنترل حیوانات دزدیدن و تو بازیی که فقط برای فروش اسمش اساسین استفاده کردن..............

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فعلا باید ۴-۵ سالی صبر کنی تا وقتی ملت از این ویچر کلون ها خسته شدن شاید یه چیزی به سبک قدیم بدن با مکانیزم های به روز شده:D
هعی هعی هعی... فقط امیدوارم تا اون موقع سمت ژاپن نرن:| یه زمانی منتظر AC ژاپن بودم، الان فقط امیدوارم اون رو ندن و هرجای دنیا که میخوان برن:|

هنوزم میگم، اون Unity رو بردارن و راهش رو ادامه بدن خیلی حرکت بهتریه تا این ها:| ولی خوب....:(

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
هعی هعی هعی... فقط امیدوارم تا اون موقع سمت ژاپن نرن:| یه زمانی منتظر AC ژاپن بودم، الان فقط امیدوارم اون رو ندن و هرجای دنیا که میخوان برن:|

هنوزم میگم، اون Unity رو بردارن و راهش رو ادامه بدن خیلی حرکت بهتریه تا این ها:| ولی خوب....:(
مشکل اینه تو مدل قبلی ها نمیتونن یونیکورن و اسب های آتشی و بوستر و نقشه بازی رو 20 دلار بفروشن به ملت. تو همین مدل جدید پتانسیل پرداخت های درون برنامه ای خیلی بیشتر از قبلی هاست.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
مشکل اینه تو مدل قبلی ها نمیتونن یونیکورن و اسب های آتشی و بوستر و نقشه بازی رو 20 دلار بفروشن به ملت. تو همین مدل جدید پتانسیل پرداخت های درون برنامه ای خیلی بیشتر از قبلی هاست.
البته نقشه فکر کنم قبلا هم بود! ولی آره یونیکورن و این حرف ها نداشتیم! هیچی مثل RPG جواب نمیده برای این چیزا :|

و من هنوز از این زورم میگیره ملت یونیتی رو به خاطر MTش شستن...در حالی که راحت میشد پول در بیاری و اون چیزی که میخوای رو بخری!
ولی توی دوتای اخیر...هیییچ مشکلی کسی با لوت باکس نداره! خیلی هم خوبه و دمشون گرم:|

نسل قبل جو FPS بود، این نسل RPG ، امیدوارم نسل بعد دوباره جو عوض بشه:-" و البته بهتر بشه اوضاع:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اینقدر تو این دو تا بازی مکانیک و سیستم اضافه کردن که دیگه به اصطلاح اساسین های "واقعی" دیگه جوکی بیشتر نیستن.
از سیستم مبارزه تا محیطای بزرگتر تا سیستم کرفت.
از اوریجینز به قبل دیگه واقعا قدیمی به نظر میرسه همه چیز
یه تعداد کمی از افراد متاسفانه مرده پرست هستن و با تغییرات به شدت عجیبی محالف :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
البته نقشه فکر کنم قبلا هم بود! ولی آره یونیکورن و این حرف ها نداشتیم! هیچی مثل RPG جواب نمیده برای این چیزا :|

و من هنوز از این زورم میگیره ملت یونیتی رو به خاطر MTش شستن...در حالی که راحت میشد پول در بیاری و اون چیزی که میخوای رو بخری!
ولی توی دوتای اخیر...هیییچ مشکلی کسی با لوت باکس نداره! خیلی هم خوبه و دمشون گرم:|

نسل قبل جو FPS بود، این نسل RPG ، امیدوارم نسل بعد دوباره جو عوض بشه:-" و البته بهتر بشه اوضاع:D
بازیای قبلی نقشه هم میفروختن ولی بازم فقط 1 شهر بیشتر نبود راحت میشد گرفت همه چیرو. ولی اینجا با گاید هم بخوای ببینی اوضاع واقعا خرابه! تازه چند وقت پیش آپدیت دادن نرف کردن اکونومی بازی رو. نقشه اودیسه هم که وضعش واقعا خرابه. انقدر بزرگ کردن نقشه رو که ذره ای جزئیات و خلاقیت تو طراحی محیط نیست.کلی asset های کپی پیست شده و محیط های شبیه به هم 8-|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
یه تعداد کمی از افراد متاسفانه مرده پرست هستن و با تغییرات به شدت عجیبی محالف :D
مشکل اینه هیچ تغییر خوب و مثبتی توش نمیبینند اون یک عده احتمالا! :D که به درد بازیی به نام AC بخوره!

در کل هر تغییری به در هر بازیی نمیخوره، هر سیستمی توی فلان بازی فوق العاده بود به این معنی نیست که توی همه بازی ها خوبه!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مشکل اینه هیچ تغییر خوب و مثبتی توش نمیبینند اون یک عده احتمالا! :D که به درد بازیی به نام AC بخوره!

در کل هر تغییری به در هر بازیی نمیخوره، هر سیستمی توی فلان بازی فوق العاده بود به این معنی نیست که توی همه بازی ها خوبه!
در خصوص AC آخر، جا برای بحث بسیار زیاد هست و بعدا باهم سر فرصت صحبت می‌کنیم و قانعت می‌کنم که در اشتباهی :D

یک تعداد محدود از آپشن‌ها هست که فرنچایز رو به چیزی که امروز می‌شناسیمش تبدیل کرده و متاسفانه در نسخه آخر بنا به توجیهات خاصی غایب هستن. (مثل Social Stealth و چند المان کوچیک دیگه)
ولی به جرات می‌شه گفت توی کمتر بازی اکشن ادونچری می‌تونی همچین حس ماجراجویی رو پیدا کنی که توی اوریجینز و اودیسه وجود داره‌. من خودم از سیستم لوت حمایت نمی‌کنم چون برای من چیز مزخرفیه. در عوض گیم‌پلی‌ای که برپایه پیشروی و اکتشاف طراحی شده رو بیشتر ترجیح می‌دم. اما منکر پیشرفت مثبت دو نسخه اخر شدن به نظرم اشتباهه.

مشکل اصلی سری درحال حاضر نداشتن یک Lore Master درست و حسابی هست که باعث شده داستانش به چنین روزی بیافته وگرنه گیم‌پلیش فوق العاده مدرن و خوب شده.

یونیتی رو که مثال زدی، گیم‌پلیش جزء پرایرادترین‌های سری هست:D (سوای از باگ‌ها)

--------

پ.ن: یکی هم هست که همش درحال نق زدنه درحالی که هرسال نسخه گلد بازیای یوبی رو میخره و با خرید لوت باکس و پرداخت‌های درون برنامه‌ای، کارکتراشو شبیه هفت رنگ رنگین کمان می‌کنه. از همین تریبون بهت سلام عرض می‌کنم :)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یک عدد AC میخوام :|
الان زمانش چندان فرقی نمیکنه دیگه برام، فقط AC باشه:(

خیلی وقته AC نداشتیم:( "+همون بحث های اخیر، برای اینکه الکی وقتتون رو نگیرم و خودتونم میدونید...فقط همین که AC میخوام"

بشین سکیرو بزن... هر چند خیلی سخت تره ولی اسانس اساسین های قدیمی رو کامل داره

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

ولی به سه گانه باستانی نمیخوره :D

بعدی مطمئنم همون رم هست. لیک اولی هم که کل سری رو تا یه جایی توضیح میداد که اول مصر هست و بعد یونان اشتباه نبوده خیلی چیزاش. احتمال زیاد همون رم هست زمان هادریان و اوج قدرت رم.

================

اون سیستم قدیمی AC شده بود فقط گشتن جعبه پیدا کردن این سر و اون سر نقشه ! الآن اصلا از نظر امکانات و خود بازی قابل مقایسه با قبل اوریجین نیست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ولی به سه گانه باستانی نمیخوره :D

بعدی مطمئنم همون رم هست. لیک اولی هم که کل سری رو تا یه جایی توضیح میداد که اول مصر هست و بعد یونان اشتباه نبوده خیلی چیزاش. احتمال زیاد همون رم هست زمان هادریان و اوج قدرت رم.

================

اون سیستم قدیمی AC شده بود فقط گشتن جعبه پیدا کردن این سر و اون سر نقشه ! الآن اصلا از نظر امکانات و خود بازی قابل مقایسه با قبل اوریجین نیست.

همین الان دارم ریمستر 3 رو بازی می‌کنم (کلا AC3 رو سه دور تاحالا رفتم:D) و به جرات می‌تونم بگم که برای امروز و این دوران و با عناوینی که تجربه کردم، چیز مزخرفیه از نظر طراحی.
مراحل سوپر خطی (به شکلی که اگه خلاف کاری که سازنده گفته بکنی ماموریتت fail میشه)، کارای اضافه و شدیداً طاقت فرسا، کامبت آبکی، حمل و نقل با اسب که فاجعه است، از در و دیوار هم حالا بهتر می‌شه قدر یونیورسال پارکور 2 بازی اخر رو دونست.
تنها نکات مثبتش، پختگی بیشتر شخصیت‌ها و پرداخت سینمایی‌تر داستان و انیمیشن‌های فوق‌العادش به لطف جاناتان کوپره که اونم الان توی ناتی داگه:D
البته یوبی کلاً در زمینه طراحی انیمیشن جزء تاپ‌هاست (فورآنر و یونیتی بهترین مثال‌هایی هستن که درحال حاضر توی ذهنمه) ولی سر اودیسه کم کاری شده که از تیمشون انتظار بیشتری نمی‌رفت. (یوبی کِبک کلا از نظر فنی یکی دو سطح از بقیه تیم‌ها، خصوصا مونترال پایین‌تره)
درکل بعد از تجربه دوباره‌ی عناوین قدیمی به این نتیجه رسیدم که همه چیز دو بازی آخر کاملاً به جا و مناسب بوده و فقط پرداخت بیشتر به ابعاد اساسینی و تمپلاری لازمه.
همین دیشب هم یک کوئست مجانی برای اودیسه اومد که 3 تا ماموریت زمان حال به بازی اضافه کرد و طرفدارایی که مثل من عاشق این قسمت بازی هستن رو حسابی کف‌بُر نمود :D

درباره قسمت آخر پستت هم موافقم:D

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
همین الان دارم ریمستر 3 رو بازی می‌کنم (کلا AC3 رو سه دور تاحالا رفتم:D) و به جرات می‌تونم بگم که برای امروز و این دوران و با عناوینی که تجربه کردم، چیز مزخرفیه از نظر طراحی.
مراحل سوپر خطی (به شکلی که اگه خلاف کاری که سازنده گفته بکنی ماموریتت fail میشه)، کارای اضافه و شدیداً طاقت فرسا، کامبت آبکی، حمل و نقل با اسب که فاجعه است، از در و دیوار هم حالا بهتر می‌شه قدر یونیورسال پارکور 2 بازی اخر رو دونست.
تنها نکات مثبتش، پختگی بیشتر شخصیت‌ها و پرداخت سینمایی‌تر داستان و انیمیشن‌های فوق‌العادش به لطف جاناتان کوپره که اونم الان توی ناتی داگه:D
البته یوبی کلاً در زمینه طراحی انیمیشن جزء تاپ‌هاست (فورآنر و یونیتی بهترین مثال‌هایی هستن که درحال حاضر توی ذهنمه) ولی سر اودیسه کم کاری شده که از تیمشون انتظار بیشتری نمی‌رفت. (یوبی کِبک کلا از نظر فنی یکی دو سطح از بقیه تیم‌ها، خصوصا مونترال پایین‌تره)
درکل بعد از تجربه دوباره‌ی عناوین قدیمی به این نتیجه رسیدم که همه چیز دو بازی آخر کاملاً به جا و مناسب بوده و فقط پرداخت بیشتر به ابعاد اساسینی و تمپلاری لازمه.
همین دیشب هم یک کوئست مجانی برای اودیسه اومد که 3 تا ماموریت زمان حال به بازی اضافه کرد و طرفدارایی که مثل من عاشق این قسمت بازی هستن رو حسابی کف‌بُر نمود :D

درباره قسمت آخر پستت هم موافقم:D

دقیقا شاید باورت نشه همین مشکل رو سر AC3 پیدا کردم که واقعا اعضابم نمیکشید ادامش بدم :D برخلاف سابق. حتی سر Black Flag که به شخصه خیلی خوشم میومد هم امتحان کردم دیگه نمیشه. اون سیستم سابق تاریخ مصرفش گذشته. یا باید همونو خیلی سنگین عوض میکردن که بعید میدونم خیلی میشد کاریش کرد. یا همین روند اوریجین و اودیسی ! اودیسی اگر از نظر تاریخی و جو اون موقع درست بود میشد برام بهترین AC ولی خب خیلی افتضاح اسپارت و پلوپونژیان لیگ رو نشون داده بودن که از AC بعید بود. ولی خود بازی خارج از این چیزاش اصلا این دوتا قابل مقایسه با قبل نیستن. یه سری عقب گرد مثل جزئیات شهر و شلوغی و ... داشته که البته بیشتر ضعف قدرتیه نسله تا مشکل حاد. اونم فکر میکنم با AC بعدی و نسل بعد کاملا درست شه و اون موارد هم به همین مدل اوریجین و اودیسی اضافه شن

خودشون هم تو مصاحبه گفته بودن که اودیسی یه مشکلش کمبود اون حس اساسین و تمپلار بوده که تو بعدیا از بالا گفتن درست شه :D وگرنه از نظر کلی سری کاملا پیشرفت کرده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
AC به شکل عجیبی از مجموعه‌ای که هیچ اهمیتی برام نداشت تبدیل شده به یکی از محبوب‌ترین بازی‌هام و الآن هر نسخه جدیدش میره توی لیست انتظاراتم! :D قبلاً هم گفتم، به جز نسخه اول که زیاد بازی کردم و البته تمومش نکردم و نسخه دوم که عاشقش بودم و 100%ـش کردم، بقیه نسخه‌ها رو یا کلاً نرفتم یا در حد چند دقیقه. ولی Origins و Odyssey انقدر برام لذت‌بخش بودن که حدود 200 ساعت وقت صرف مجموع اینا کردم و هر دو هم 100% شدن. برای همین خیلی دوست دارم ببینم آینده این مجموعه به کدوم سمت میره. دیگه با کاری که این دو نسخه کردن، خیلی بعیده سازنده‌های بازی بتونن برگردن به حال و هوای قبلی. ولی از اون طرف این قضیه باعث میشه یه سری محدودیت‌ها براشون درست بشه و شاید نتونن راحت سراغ هر کشور و دوره‌ای که میخوان برن.
این شایعه وایکینگ‌ها از این نظر قابل باور به نظر می‌رسه که میشه گیم‌پلی جدید بازی رو توی اون پیاده‌سازی کرد و دنیای عظیم و کشتی‌رانی و...، ولی منم با امیرعلی موافقم که قبلش سه‌گانه فعلی با رُرُرُرُرُم ( :D ) تموم میشه و بعد میرن سراغ جاهای دیگه مثل همین ماجرای وایکینگ‌ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر