نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
من همون اپالیون را هم نتونستم برم متاسفانه:(
اره. یه افکت جدید دادن . برای هر هیرو هم یه سلاح جدید اضافه کردن.یه سری ایموت هم اضافه کردن که تا تموم شدن اونت فقط میشه خریدشون.
یه مود جدید هم اضافه کردن تو ارنای وایکینگ ها باید ۴ به ۴ بجنگی و بمیری هم بعد از چند ثانیه ری اسپاون میشی .هر چی بیشتر بمیری زمان اسپاون شدن بیشتر میشه. برنده هم تیمیه که هر ۴ نفر رقیب را همزمان بکشه. تویص مود های دیگه هم اسکین مینیون ها را عوض کردن(خیلی بهر از اسکین های عادیشونه!)
باید به فکر پلاس باشم پس:|
این مودی که گفتی 2نفره ش رو فکر کنم برای هالووین دادن خیلی خوب و حساس بود!:D 4نفره...خیلی سخت و طولانی تر میشه:))

مثل اینکه باید برگردم...:| فقط بدبختی اینه یه روز میتونم خیلی خوب بازی کنم، یه روز اصلا نمیتونم!:| سر همین اصلا تورنومنت و اینا نمیتونم برم:( اورنومنت واردن که شبیه همین لوگوی اساسین هست رو میخواستم، خیلی خوب بود:(

---
راستی الان به یک نکته پی بردم! چه اسم بدی برای اساسین انتخاب کردن، خلاصه اینم میشه AC:O :| چی باید استفاده کنیم به جاش؟ :|

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
باید به فکر پلاس باشم پس:|
این مودی که گفتی 2نفره ش رو فکر کنم برای هالووین دادن خیلی خوب و حساس بود!:D 4نفره...خیلی سخت و طولانی تر میشه:))

مثل اینکه باید برگردم...:| فقط بدبختی اینه یه روز میتونم خیلی خوب بازی کنم، یه روز اصلا نمیتونم!:| سر همین اصلا تورنومنت و اینا نمیتونم برم:( اورنومنت واردن که شبیه همین لوگوی اساسین هست رو میخواستم، خیلی خوب بود:(

---
راستی الان به یک نکته پی بردم! چه اسم بدی برای اساسین انتخاب کردن، خلاصه اینم میشه AC:O :| چی باید استفاده کنیم به جاش؟ :|
ACO2 :D:D:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من شک نداشتم امسال خبری از AC نیست :|

لیک کوتاکو رو قبول داشتم ولی باور نمی کردم بازی امسال معرفی بشه. برگردوندن روند عرضه سالانه بازی اشتباهه! هر چند که دید یوبی نسبت به سری تغییر کرده، تو لیک کوتاکو نوشته بود تو این قسمت میشه قهرمان رو به سبک بازی های نقش آفرینی زن یا مرد انتخاب کرد این یعنی بازی دیگه شخصیت محور نیست! چیزی که یه زمان هویت سری بود بعد چند سال شکست تو معرفی یه شخصیت خفن در حد الطایر یا اتزیو کلا بیخیال شدن ظاهرا!

با معرفی AC اگه WD3 هم معرفی بشه کنفرانس افتضاحی میشه! هر چند که من هنوزم به معرفی SC امید دارم ولی خیال باطل POP رو کلا باید فراموش کرد! هر چند که واقع بین باشیم پرنس دیگه بر نمی گرده اما اگر کسی منتظر بود به نظرم دیگه نباشه :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من شک نداشتم امسال خبری از AC نیست :|

لیک کوتاکو رو قبول داشتم ولی باور نمی کردم بازی امسال معرفی بشه. برگردوندن روند عرضه سالانه بازی اشتباهه! هر چند که دید یوبی نسبت به سری تغییر کرده، تو لیک کوتاکو نوشته بود تو این قسمت میشه قهرمان رو به سبک بازی های نقش آفرینی زن یا مرد انتخاب کرد این یعنی بازی دیگه شخصیت محور نیست! چیزی که یه زمان هویت سری بود بعد چند سال شکست تو معرفی یه شخصیت خفن در حد الطایر یا اتزیو کلا بیخیال شدن ظاهرا!

با معرفی AC اگه WD3 هم معرفی بشه کنفرانس افتضاحی میشه! هر چند که من هنوزم به معرفی SC امید دارم ولی خیال باطل POP رو کلا باید فراموش کرد! هر چند که واقع بین باشیم پرنس دیگه بر نمی گرده اما اگر کسی منتظر بود به نظرم دیگه نباشه :D
شخصیت مشخص داره بازی ...

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شخصیت مشخص داره بازی ...
من با توجه به لیک کوتاکو گفتم. اونجا گفته شده که بازیکن می تونه قهرمان زن یا مرد رو انتخاب کنه که جدیدن! حالا اگه مثل بازی های نقش آفرینی هم نباشه و مثل مثلا سیندیکیت دو شخصیت تعریف شده داشته باشیم باز هم وقتی بحث انتخاب پیش میاد یعنی تاکید رو شخصیت محوری کمتر از قبل شده! بایک هم مثل اینکه نیست در حالی که تو لیک های به شدت معتبر اوریجینز من یادمه یه قسمت گفته شده بود در صورتی که بازخوردها نسبت به اوریجینز مثبت باشه تبدیل میشه به یه سگانه که دومیش تو یونانه! وقتی اودیسه تو یونانه و بایک حذف شده یعنی بازخوردها نسبت به بایک اون چیزی نبوده که انتظار داشتن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من با توجه به لیک کوتاکو گفتم. اونجا گفته شده که بازیکن می تونه قهرمان زن یا مرد رو انتخاب کنه که جدیدن! حالا اگه مثل بازی های نقش آفرینی هم نباشه و مثل مثلا سیندیکیت دو شخصیت تعریف شده داشته باشیم باز هم وقتی بحث انتخاب پیش میاد یعنی تاکید رو شخصیت محوری کمتر از قبل شده! بایک هم مثل اینکه نیست در حالی که تو لیک های به شدت معتبر اوریجینز من یادمه یه قسمت گفته شده بود در صورتی که بازخوردها نسبت به اوریجینز مثبت باشه تبدیل میشه به یه سگانه که دومیش تو یونانه! وقتی اودیسه تو یونانه و بایک حذف شده یعنی بازخوردها نسبت به بایک اون چیزی نبوده که انتظار داشتن.
کل بازی رو که نمی تونن توی کمتر از یک سال بسازن، حالا شاید بعدا بایک رو هم جایی دیدیم!
یه شخصیت زن و یه شخصیت مرد هست توی بازی، ولی نمی دونم چطور پیاده سازی شده! شاید شبیه همون Syndicate باشه! ولی هر کدوم هویت خودشون رو دارن.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوستان در نظر داشته باشین که اون یه سال فاصله فقط برای اوریجینز نبوده. یعنی حداقل دو-سه بازی بعدی هم از یه سال وقت بیشتر بهره بردن. :D
بحث اشباع شدن هستش . Ac الان تو وضعي هستش كه نه ميدونن داستان قراره چي بشه و نه ميدونن به كجا داره ميره. به شدت هم دچار franchise fatigue شده. اينطور كه يوبيسافت ميگفت من حداقل تا پاييز 2019 انتظار نداشتم ببينم نسخه جديد. نسل پيش با ac2 كه فرمول خودشونو پيدا كردن تا ميتونستن ميلك كردن. الانم باز يه فرمول پيدا كردن دوباره ميخوان راه نسل پيش رو برن. بازي كه بين كلي استديو و شونصد تا كارگردان دست به دست بشه بازم وضعيت قبلي پيش مياد. حداقل باز نسخه جديد رو ميدادن دست تيم بلك فلگ و اشرف. اينجوري دوباره دادن يه استديو ديگه ميان يه سري قابليت ها رو حذف ميكنن يه سري رو به دلخواه تغيير ميدن همينجوري. جايگزيني هم نميزارن واسشون. در كل براي من اصلا خبر خوبي نبود

• Like
Reactions: s.snake2

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
انقدر یوبی سافت ip داره که Ac بتونه ۳ سال یکبار عرضه کنه حرکت چیپی زدن حتی همین Orgins هم مثل Farcey 5 پرفروش نشد براسون واقعا ذلیل کردن AC رو . اینم که معلوم بود تو یونان بعدی همون موقع که یکی از سازنده هاش گفته بود یکسری عکس رفته بگیره از یونان

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته مس افکت هم میشد شخصیت زن و یا مرد انتخاب کنی و اتفاقا شخصیت اصلی خیلی مهم بود
کلا مثل اینکه بازی نقش افرینی شده تمام

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,051
نام
احمد
عجب هایپی شدم برای ac چه اسم قشنگیم داره. اودیسه.
انشالله ارسطو هم تو باری باشه به سبک داوینچی برامون معما طرح کنه یا برامون چیز میز بسازه :D
نههههههههههه
اسمش که اودیسه هست، بره دوران پهلوانی یونانی ها:(:-? مثلا فکر کن بجای ارسطو نستور برامون طرح معما بریزه :-t ولی بعید بدونم یوبی همچین فانتزی بریزه:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر