نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من به یوبی تیر خلاص نزدم، به AC هم تیر خلاص نزدم! به اودیسه تیر خلاص زدم! (البته بع این معنی نیست بازیش نمیکنم:D )
من ACـی ندیدم،یه بازی به اسم اودیسه دیدم ته کنفرانس:|
بدبین نباش یادته GOW همه میگفتن این گاد اف وار نیست فقط کریتوس انداختن توش

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
خجالت نمیکشن اینا؟ تنها بازی مخفی کاری که داشتن رو گند زدن بهش رفت، یه اسپلینتر سل خشک و خالی هم نشون ملت ندادن. یعنی خیلی مسخره ـست اگر اون ایونتی که برای Ghost Recon دادن واقعا تهش هیچی نباشه.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
یادش بخیر ... ی زمانی Assassins Creed این شکلی بود ...!

8fin_ac_keyart_jump71kgi.jpg
سالها من خواب میدیدم وارگ شدم تو اون عقابه که وقتی الطیر میپره از بالا این پرواز میکنه
اون آخر تریلر که blend میکرد تو scholar ها حقیقتا پشم هر انسان آزاده ای رو میریخت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
دیویژن قبلی هم مگه مارکتینگش با مایکروسافت نبود ؟ :-? E3 2014 که نو کنفرانس مایکروسافت نمایش داشت ؟:-?

این اسپارتان کرید مارکتینگش با کدوم یکیه ؟ :-?
اینو کسی نگرفته ،خودشون گرفتن
میومدن از ایران میساختن
و پرنس اف پرشیا رو با این یجوری مخلوط میکردن ،بهتر میشد
پرنس کرید

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
بدبین نباش یادته GOW همه میگفتن این گاد اف وار نیست فقط کریتوس انداختن توش
یه فرق بزرگ دارن , پشت اون سانتا مونیکا کری بارلاگ (اسمش همین بود دیگه؟) و سونی بودن . پشت این یوبیسافت و استدیو کبک یوبی سافت که سندیکا رو ساخته هستن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MOEIN MPM and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه فرق بزرگ دارن , پشت اون سانتا مونیکا کری بارلاگ (اسمش همین بود دیگه؟) و سونی بودن . پشت این یوبیسافت و استدیو کبک یوبی سافت که سندیکا رو ساخته پشتش هست
اوه اوه پس اون اگه پشتش باشه که هیچی خیلی اونا بد میسازن بعد چه عجله ای بود ۱ سال نگذشت از ارجینز !%-(

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
جنگ پلوپونز - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
این اطلاعاتی از دوره ای که اسپارتان کرید در اون جریان داره. با توجه به تریلر گیم پلی شخصیت بازی سمت اسپارتان ها هست و تو این نبرد داریوش دوم به اسپارت بسیار کمک کرد از پول بگیر تا کشتی و . . .

• Like
Reactions: Akiba

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
مثل سال قبل اصلا دلچسب نبود کنفرانسش.
من تو این 5-6 سال اخیر دیگه استودیوهای یوبی سافت رو فقط به عنوان ایده پرداز قبول دارم نه بازی ساز. همین ایده های یوبی سافت رو بدی به rockstar, naughty dog, id software, santa monica, cd project, from software, blizzard و... مطمئنن بازی های خفنی از توش در میارن که همه تشنه باشن واسه تجربه کردنش نه اینطوری بی میل و بی تفاوت از کنارش رد بشن.
حیف این ip هایی که زیر دست این کمپانی دارن له میشن...

• Like
Reactions: WCW

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
اوه اوه پس اون اگه پشتش باشه که هیچی خیلی اونا بد میسازن بعد چه عجله ای بود ۱ سال نگذشت از ارجینز !%-(
creative director استدیو کبک اومد رو سن دیگه نخوندی اسمش رو ؟! :-?
پارسال که اعتماد شد جدای اون فاصله که انداختن , سازنده های بازی بودن که قبلا ازشون بلک فلگ رو دیده بودیم>:D<^:)^

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
آقا بخدا من چند وقت پیش گفتم دیگه شما باید خواب پرنس رو ببینید !

اصلا من از شما یه سوالی دارم !؟ بازی تاریخی شده یوبیسافت بسازه بعد از پرنس که مثلا همین اسسین تو ایران اتفاق بیفته ! دیگه خودتون میدونید اسسین ها از کجا شروع کردن ! اینا هر کشوری رفتن سراغش به جز ایران باستان !

پرنس اف پرشیا به خاطر نامش و داستان هایی که بین ایران و غرب در این دهه های اخیر اتفاق افتاده به نظر من حالا حالا ها به فکر ساختش نباشین !

یه زمانی این صحبت رو کردم اونم دو ساال پیش بود فکر کنم ، خیلی ها من شک ندارم تو دلشون به من خندیدن ! شما انقدر منتظر پرنس بمونید تا زیر پاتون علف سبز شه !

اسسین همون موقعی که ساخته شد فاتحه پرنس هم خونده شد !

الان این اسپارتان ها رو دیدم یاد دوران هحامنشیان و خشایار شا افتادم و .... :(( ( البته مثل این که دوره داریوش دوم هستش دوره داستانی این بازی ) ای کاش خودمون صنعت بازیسازی درست حسابی داشتیم و به این دوران ها میپرداختیم که خب باید خوابش رو ببینیم !

هر چند میدونم بازم این صحبت هام فکر میکنین توهمه و همین طور منتظر پرنس بمونید !

و کنفرانس یوبیسافت !!!؟؟؟ دیگه رسما شده آنلاین پرور ! خدا پدر مادر این سونی رو بیامرزه ! بخدا این سونی و بازی های داستانیش نبود فاتحه کل صنعت گیم خونده شده بود . کنفرانس یوبی دقیقا آنلاین گیمینگ بود و تمام . اون یوبیسافت پر عظمت نسل ششم به قبل رو خدا بیامرزتش !

یه بازی داشت به نام Cold Fear یعنی عالی بود . اسپلینتر سل هم که چانچو ! پرنس هم که چانچو ! اسسین هم که بهتره به عنوان یه بازی دیگه ازش نام ببریم بهتره و این چیش به اسسین میخوره ! ؟

نگردید نیست ! میخواید از دیدن بازی های داستانی لذت ببرید همون کنفرانس سونی شما رو راضی میکنه و بس . بقیه فعلا هستن !

به نظر من نمایش مترو و فورتزا هورایزن عالی بودن و ....

آها این رو هم بگم .... اینا Ghost Recon و رینبو و کلا بیشتر ای پی هاشون فرستادن سمت آنلاین ! یادتونه که نسل هفتم ! بخش داستانی این دو تا بازی رو یادتونه که چقدر عالی بودن ! فاتحه این دو تا رو هم خوندن ! کاری ندارم که آنلاین خوبی دارن و این چیزا و دارم درباره چانچو شدن بازی های داستانی صحبت میکنم ! بعد فکر میکنین این وسط میان به پرنس رحم میکنن ؟ اسپلینتر سل این نسل هشتم ندادن بیرون ! شما کجای کارید !!!؟؟؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
این یوبی خودش اومد تو گوست اون سم فیشر رو آورد
سم پرسید یه یارویی بود همکار من باندانا میبست (اسنیک متال گیر) اون چی شد؟ بعد طرف گفت اونم زیاد وضعش خوب نیس
اینا خودشونو مسخره کردن؟ بیماری ای چیزی دارن؟

• Like
Reactions: arash1996 and WCW

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
امکان نداره یه دوستدار و فن قدیمی AC باشید و از این بلایی که سرش اومده راضی باشید و بگید این مسیر درسته و من دوست دارم.

کاری ندارم بازی خوبی هست یا نه ولی این هیچجوره تو هیچ مقیاسی و منطقی AC نیست! توهین مستقیم به شعور و سلیقه فن های سریه.

چند روز داشتم اهنگ AC2 رو گوش میدادم، موسیقیش به تنهایی یه دنیا حرف داشت برای گفتن، دیگع از خود بازی و داستانش و گیم پلی اش میگذریم.
یوبی برای من در حال حاضر از EA هم منفور تره، داری یکی یکی به خاطره هامون تجاوز می‌کنه.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اسکرین شات های جدید از For Honor

گرافیک عالیه و کاملا پیشرفت کرده.مود جدید هم به شدت جذابه واقعا دارن ساپورت فوق العاده ای از بازی میکنن هرچند پرینس نبود ولی بازم این فکشن جدید خوبه.از شائولین بگیر تا جیانگ جون تو بازین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر