نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2018 Press Conference

نمایش کدام بازی را بیشتر دوست داشتید؟

• Anthem

• The Division 2

Results are only viewable after voting.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
2pzh_beyond-good-and-evil-2-artworks-12-pc-games_b2article_artwork.jpg

8lm6_ubi_e3_armin_2.jpg

Wf-YB65pl1cQmA

با سلامی مجدد و خیلی گرم خدمت بازی سنتری های عزیز، دوستان یوبی فن و عزیزان عزیزتر از جان یوبی هیتر :x:D

باز هم قراره در خدمت شما عزیزان باشیم با کنفرانس E3ـی دیگه و مجددا هم مسئولان ارشد یوبی که در بازی سنتر حضور دارند به بنده اطلاع دادند که تاپیک مانند سال گذشته ایجاد و پیش برده شود.

البته امسال از سایر دوستان عقب افتادیم، هنوز هم که هنوزه (هنوز یعنی آخرای 19 اسفند) تاریخ و ساعت کنفرانس تایید نشده، اما وجودش حتمی هست!

سال گذشته کنفرانس می رفت که کاملا جدید و غیر قابل پیش بینی باشه، اما با درایت فراوان مسئولان یوبی، هرچی عنوان بزرگ بود توی ماه March معرفی شد، حالا یا فقط اسم یا لوگو یا اصلا نمایش کامل، به همون روال (گویا حال کردن با این روش) امسال گفتن یکم خفن تر عمل کنیم، توی یک Livestream ساده اومدن و The Division 2 رو معرفی کردن (اینجاست که می گن مااااا..شا.....ه)، اینجوری بود که همه، حتی خود استودیو سازنده هم شوکه شد!

اما امسال در کل برنامه مشخص تری در پیش هست، قاعدتا نماش از عنوان های The Crew 2، Skull & Bones, The Division 2, Starlink, Beyond Good & Evil 2 رو خواهیم داشت به علاوه گل سر سبد مجلس Just Dance (20)18

طبق برنامه مالی این شرکت هم در سال مالی 2018-2019 شاهد عرضه 4 عنوان AAA خواهیم بود که تا به حال 3 تا از اون ها مشخص هستند (البته از من می شنوین به اون لیست اعتمادی نیست، Skull & Bones بهش می خوره به تاخیر اساسی رو در پی داشته باشه، The Division 2 هم اصولا نباس زود بیاد!)

حدس و گمان ها رو هم از پست اول حذف می کنیم، آنتی هایپ هم به شدت روندش رو حفظ می کنیم، باشد که رستگار هم شویم.

اخبار و شایعات و .... به همین پست اضافه می شن، نظر سنجی از الان خیلی زوده، اما به موقع اون ها هم راه اندازی می شن، اطلاعات دقیق کنفرانس و انشالله بعد از اون لینک دانلود هم با فونت درشت در خدمت شما عزیزان قرار می گیره!

خدارو شکر اینجا زیاد به حاشیه نمی ره، اما به هر حال از همکاری شما سپاسگذار خواهیم بود.

لیست بازی هایی که احتمال نمایش آن ها در کنفرانس بالاست

ftax_beyond_good_amp_evil_2.jpg

Beyond Good & Evil 2

این بازی رو شاید بتوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژهای یوبیسافت دانست و نمایش گسترده از آن توسط تیم ساخت تایید شد.

wt9w_the_division_2.png

Tom Clancy's The Division 2

ساخت بازی تقریبا در ماه های اول عرضه نسخه نخست بازی استارت خورده و تایید شده که از بازی در طی کنفرانس E3 2018 رونمایی می شود.

6r1s_logo.jpg

Assassin's Creed Odyssey
خلاصه بعد از n+1 لیک و شایعه و درد و مرض این عنوان هم به صورت رسمی با یه گیف لگد زنیِ خشونت بار معرفی شد و پرونده 3 تا عنوان AAA امسال یوبی رو بست. سورپرایز بی سورپرایز!!!

pi4d_for_honor_season_6.jpg

For Honor's Season VI "Heroes March"

آپدیت بعدی بازی For Honor قرار است دارای محتویات زیادی باشد به حدی که می تواند زمانی از کنفرانس E3 را به خود اختصاص دهد.

f2u7_skull_amp_bones.jpg

Skull & Bones

بازی با محوریت دزدان دریایی که سال گذشته معرفی شد، اما اطلاعات زیادی از آن زمان منتشر نشده، می توان انتظار نمایش های بیشتری از بخش داستانی بازی را داشت.

hudn_the_crew_2.jpg

The Crew 2

این بازی با گسترش در تمام بخش های موجود در نسخه اول قرار است در انتهای ماه June عرضه گردد، اما می توان انتظار نمایشی جدید از بازی، رونمایی از محتوای Season Pass و همچنین اعلام تاریخ Beta بازی در جریان کنفرانس را از آن داشت.

llyu_starlink.jpg

Starlink - Battle for Atlas

یکی دیگر از IPهای جدید یوبیسافت این بازی بود که سال گذشته معرفی شد. این بازی که می خواهد گجت های فیزیکی را وارد گیم پلی خود کند توسط شعبه Toronto یوبیسافت برای همه کنسول های نسل حاضر در حال ساخت است، البته تا به حال نسخه PC آن تایید نشده است.

tux9_transference.jpg

Transference

بازی VR که توسط Elijah Wood و استودیوش با همکاری یوبیسافت مونترال در حال ساخت هست و سال گذشته با دمویی کوتاه معرفی شد. با توجه به حضور Elijah Wood در E3 Colossum می توان انتظار نمایش جدیدی از این بازی را نیز داشت.

pve_just_dance.jpg

Just Dance

اصلا بدون این سری کل کنفرانس ارزش دیدن نداره!!! حالا همه بیان وسط یکم کالری بسوزونیم :D

آپدیت های خبری

2fe2_dxxufjbx4aausah.jpg
  • ادامه عنوان Tom Clancy's The Division در برنامه هفتگی بازی معرفی شد. بازی حدودا بیش از 2 سال در مرحله ساخت توسط استودیو Massive Entertainment با همکاری چندین شعبه دیگه از Ubisoft هست. اطلاعات دیگه ای از بازی داده نشده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در E3 بود!

xe9i_photo_2018-03-13_15-55-37.jpg
  • لیست شدن نسخه جدید از سری Splinter Cell در وبسایت Amazon کانادا! (رسمی بود تاپیک PC هم شیرینی برای من :D)
  • گزارش سال مالی 2017-2018 هم در تاریخ 17 ماه May منتشر می شه، احتمالا از برنامه برای امسال هم مواردی گفته بشه. البته امیدوارم که همه چیز رو لو ندن!

آخرین ویرایش:
بهت گفتم. Anthem یه IP جدید و به شدت جاه طلبیه و اگه محصول نهایی دقیقا با همون فضا سازی و سبک و سیاقی باشه که توی نمایش پارسال دیدیم، از Division خیلی بهتر میشه. البته نباید زود قضاوت کرد و باید دید که Massive، چقدر تونسته Division 2 رو بهتر کنه. بعد از E3 کامل میشه نظر داد. البته از کسی پوشیده نیست که توی این انجمن Ubi طرفدار زیاد نداره. :D که خب نظر دوستان هست و محترم.

شما که میگفتی برام مهم نیست.:-??
نتی
بهت گفتم. Anthem یه IP جدید و به شدت جاه طلبیه و اگه محصول نهایی دقیقا با همون فضا سازی و سبک و سیاقی باشه که توی نمایش پارسال دیدیم، از Division خیلی بهتر میشه. البته نباید زود قضاوت کرد و باید دید که Massive، چقدر تونسته Division 2 رو بهتر کنه. بعد از E3 کامل میشه نظر داد. البته از کسی پوشیده نیست که توی این انجمن Ubi طرفدار زیاد نداره. :D که خب نظر دوستان هست و محترم.

شما که میگفتی برام مهم نیست.:-??
جه نظرسنجی دیدم جا خوردم و جوگیری هست دیگه خود بچه ها میدونن Anthem اخرش چیز درست حسابی درنمیاد ولی نمایشش یونیک بود واقعا

• Like
Reactions: armin_shadow
در مورد نظرسنجی...نظر خاصی ندارم:)) (دردم چیه پست میدم؟:| )
الان خیلی وقته که غیر از FH بازیی رو نگرفتم که واقعا بخوام آنلاین بزنم و کیف کنم و ...!
اول نسل هایپ Division بودم،دوست داشتم بازیش کنم! ولی تا وقتی اومد از اون حس و حال افتاده بودم و کلا شرایط آنلاین بازی کردن هم یکم سخته الان برام:))
Anthem هم...نمایش خوبی داشت!ولی بازم این مورد که حس بازی آنلاین ندارم خراب میکنه کار رو:دی

ولی ... به Skull & Bones رای میدم:| حداقل انقدر جذابه برام که پیگیر اخبارش باشم...اگر خبری بیاد البته:))

Anthem نمایشش فقط گرافیک داشت چیزی که نمایش اول دویژنم داشت و آخرش دیدیم از لحاظ محتوایی چی بود!
چه دویژن ۲ و چه Anthem اگه محتواشون درست حسابی نباشه مفتم ارزش ندارن دقیقا بلایی که سر دستینی ۲ و دویژن ۱ اومد!

Anthem نمایشش فقط گرافیک داشت چیزی که نمایش اول دویژنم داشت و آخرش دیدیم از لحاظ محتوایی چی بود!
چه دویژن ۲ و چه Anthem اگه محتواشون درست حسابی نباشه مفتم ارزش ندارن دقیقا بلایی که سر دستینی ۲ و دویژن ۱ اومد!
شاید به خاطر ضعف دستینی 2 باشه ولی از لحاظ محتوا الان دیویژن جایگاه قابل قبولی داره و تونست بعد از پچ 1.8 جایگاه اش رو پیدا کنه. ولی کاملا قبول دارم که خیلی طول کشید. نزدیک به 2 سال. از این نظر میتونم بگم، بعید میدونم دیویژن 2 بخواد دوباره همین راه شماره ی اولش یا حتی دستینی 2 رو بره. منظورم اینه که وقتی ریلیز بشه شما حس یه دنباله بهش نداشته باشی و فکر کنی که در حد یه DLC هست. خیلی بعید میدونم این اتفاق برای این عنوان بیقته ولی خب باید دید.

در کل به نظر من کسی میتونه این رقابت رو ببره که محتوای بیشتر و End game بهتری داشته باشه. نمیدونم Anthem بخش PVP داره یا نه ولی مطمعنن یه PVP خوب و جذاب هم فاکتور مهمیه.

شاید به خاطر ضعف دستینی 2 باشه ولی از لحاظ محتوا الان دیویژن جایگاه قابل قبولی داره و تونست بعد از پچ 1.8 جایگاه اش رو پیدا کنه. ولی کاملا قبول دارم که خیلی طول کشید. نزدیک به 2 سال. از این نظر میتونم بگم، بعید میدونم دیویژن 2 بخواد دوباره همین راه شماره ی اولش یا حتی دستینی 2 رو بره. منظورم اینه که وقتی ریلیز بشه شما حس یه دنباله بهش نداشته باشی و فکر کنی که در حد یه DLC هست. خیلی بعید میدونم این اتفاق برای این عنوان بیقته ولی خب باید دید.

در کل به نظر من کسی میتونه این رقابت رو ببره که محتوای بیشتر و End game بهتری داشته باشه. نمیدونم Anthem بخش PVP داره یا نه ولی مطمعنن یه PVP خوب و جذاب هم فاکتور مهمیه.
همون زمان دستینی ۱ دویژن حداقلش رو کنسول بازیکناشو در مقابل رقیبش از دست داد و محتواییم اونجوری که یه بازی MMO باید باشه نبودن جفتشون حتی بعد این همه مدت.صعفی بوده که اتفاقا تو دویژن بیشتر به چشم اومدبخاطر نبود PVP بالانس و مناسب!!
تا چیزیم معرفی نشه نمیشه با اطمینان گفت بانجی با اون ساپورت فوق العاده نسخه اول افتضاح تحویل داد.چه دویژن و چه Anthem تو شرایطین که تا زمان عرضه نمیشه خیلی امیدوارانه درباره محتواشون مطمین بود!!

راستش من اخرین ACکه بازی کردم نسخه 3 بود. بعد از اون یکی دو ساعت BF رو بازی کردم! نه اینکه بازی بدی باشه! ولی دنبال تنوع هستم اونم زیاد!:دی
شاید خیلی ها مخالف باشن ولی دوست دارم یک نسخه کاملا اینده هم تجربه کنم!:دی به شهرهای با خونه های کاه گلی یکمم استراحت بدن بد نیست:دی
ولی خوب فقط حرفش راحته! صد در صد ساختشم طولانی تر و سخت تر از این نسخه ها میشه! البته باید طراحی ها هم عالی باشه جوری نباشه احساس سنگینی بکنیم با شخصیت:دی کلی هم میشه انواع سلاح سرد و گرم اضافه کنند که ازادی عمل بیشتری بهمون بده!
در کنارش بیان PoP رو ادامه بدند:دی
_______
همه ی اینا نظر من بود! و می دونم مخالفید:دی

• Like
Reactions: armin_shadow
راستش من اخرین ACکه بازی کردم نسخه 3 بود. بعد از اون یکی دو ساعت BF رو بازی کردم! نه اینکه بازی بدی باشه! ولی دنبال تنوع هستم اونم زیاد!:D
شاید خیلی ها مخالف باشن ولی دوست دارم یک نسخه کاملا اینده هم تجربه کنم!:D به شهرهای با خونه های کاه گلی یکمم استراحت بدن بد نیست:D
ولی خوب فقط حرفش راحته! صد در صد ساختشم طولانی تر و سخت تر از این نسخه ها میشه! البته باید طراحی ها هم عالی باشه جوری نباشه احساس سنگینی بکنیم با شخصیت:D کلی هم میشه انواع سلاح سرد و گرم اضافه کنند که ازادی عمل بیشتری بهمون بده!
در کنارش بیان PoP رو ادامه بدند:D
_______
همه ی اینا نظر من بود! و می دونم مخالفید:D
تا حدودی WD برای شما تجویز میشه!:-"
منم موافقم به خونه های کاهگلی استراحت بدن! برن سراغ برج و بارو و قلعه های سنگی و خفن =)) ( AC II و Unity و تا حدی AC I :-" )

ساختمون گیرمون بیاد ازش بریم بالا کیف کنیم! نه 97% گشت و گزار بازی سوار اسب باشیم و اکثر خونه ها یه طبقه باشن:p

ظاهرا قول دادن که از نظر محتوایی، دیویژن 2 توی عرضه وضعیت خیلی بهتری نسبت به شماره یکش داره. :D
اگه اینجوری باشه خیلی خوبه :D انتم هم چون ea پشتشه اول و اخر یه جوری تو کار بایوور گند میزنن. خصوصا این که یه سری اطلاعات چندماه پیش از یکی از اینسایدرای معروف که توی کوتاکو کار میکنه اومد که به این نکته اشاره میکرد که anthem چندبار پروسه ساختش ریبوت شده و هم خودش هم DA4 هر دو توی Dev Hell بودن. البته انگار فعلا انتم وضعیتش درست شده...

منم موافقم به خونه های کاهگلی استراحت بدن! برن سراغ برج و بارو و قلعه های سنگی و خفن =)) ( AC II و Unity و تا حدی AC I :-" )

ساختمون گیرمون بیاد ازش بریم بالا کیف کنیم! نه 97% گشت و گزار بازی سوار اسب باشیم و اکثر خونه ها یه طبقه باشن:p
دقیقا!!
اصلا AC یعنی قلعه و برج و باروهای خفنی باشه که باید داخلشون نفوذ کنیم و ماموریت که معمولا قتله رو انجام بدیم حالا درسته این نفوذ اکثرا خیلی چالشی نبود ولی تو unity پیشرفت مناسبی داشت و کم کم داشت به سطح خوبی می رسید که متاسفانه روندش تو AC های بعدی متوقف شد:(
البته اینم نظر منه ولی فکر بعضیا باش موافق باشن:D

درسته:دی ولی من به حالم راضی نیستم:دی گفتم اینده:دی sci fi که ارمان شهر جلومون باشه!:دی برای همین گفتم سخته و طراحی توش خیلی مهمه!(وسایل نقلیه و سلاح های مربوط به اون زمان:دی)
قبول دارم هنوز خیلی از کشور ها با دوران های مختلفش مونده که می تونند بسازند!(مثلا ایران یا اسیای شرقی و...) ولی اینا هم بیان باز روحشون یکیه!:دی یا باید به این سری استراحت طولانی مدت بدند یا کلا تغییرات اساسی بدند! ubiخسیس بازی تو بودجه و زمان در نیاره از پسش بر میاد:دی

درسته:D ولی من به حالم راضی نیستم:D گفتم اینده:D sci fi که ارمان شهر جلومون باشه!:D برای همین گفتم سخته و طراحی توش خیلی مهمه!(وسایل نقلیه و سلاح های مربوط به اون زمان:D)
قبول دارم هنوز خیلی از کشور ها با دوران های مختلفش مونده که می تونند بسازند!(مثلا ایران یا اسیای شرقی و...) ولی اینا هم بیان باز روحشون یکیه!:D یا باید به این سری استراحت طولانی مدت بدند یا کلا تغییرات اساسی بدند! ubiخسیس بازی تو بودجه و زمان در نیاره از پسش بر میاد:D
یکم اگه با تخیلات کنار بیای (فقط یه کوچولوها)، BGE2 سلام می کنه :D:D
در کل گزینه زیاده :D

یکم اگه با تخیلات کنار بیای (فقط یه کوچولوها)، BGE2 سلام می کنه :D:D
در کل گزینه زیاده :D
از اول نسل منتظر wildبودیم نیومده!:دی چه برسه که انسل با این جاه طلبی می خواد بازی رو بسازه:دی قطعا ubi نخواد بابت زمان ساخت تحت فشارش بزاره در بهترین حالت که کنسل نشه میره اواخر نسل بعد:دی

از اول نسل منتظر wildبودیم نیومده!:D چه برسه که انسل با این جاه طلبی می خواد بازی رو بسازه:D قطعا ubi نخواد بابت زمان ساخت تحت فشارش بزاره در بهترین حالت که کنسل نشه میره اواخر نسل بعد:D
خوب فرقش اینه که WiLD توسط یه استودیو 20 نفره داره ساخته می شه اما این توسط یه تیم کامل که نیروهای کمکی خیلی زیادی هم هر وقت بخوان براشون هست!
البته خودم هم به شدت منتظر WiLD هستم و امیدوارم پاییز امسال منتشر بشه. هم به خود WiLD زودتر می رسیم، هم سرشون برای BGE2 خلوت می شه :D

دقیقا!!
اصلا AC یعنی قلعه و برج و باروهای خفنی باشه که باید داخلشون نفوذ کنیم و ماموریت که معمولا قتله رو انجام بدیم حالا درسته این نفوذ اکثرا خیلی چالشی نبود ولی تو unity پیشرفت مناسبی داشت و کم کم داشت به سطح خوبی می رسید که متاسفانه روندش تو AC های بعدی متوقف شد:(
البته اینم نظر منه ولی فکر بعضیا باش موافق باشن:D
واقعا Unity پیشرفت واقعیه AC بود!:( فقط حیف مشکلات و ترول هایی که شد...وگرنه الان دنیا جای بهتری بود با ACهای بهتر:-" :))

AC:O بزرگترین ضربه ش رو مخفی کاریش خورد حتی! وارد یه کمپ بی در و پیکر میشی، راحت میتونی دونه دونه بری پشت ملت و بکشیشون، خیلی دوست داشتم بازی یه بخشی داشت و آمار میداد Air Assassination - Edge Assassination ، کشتن از محل های مخفی(کاه و پشت پرده و ... ) و ... چقدر بوده! به نظرم تنوع کشتن و رد کردن بخش های مخفی کاری به شدت کم شده! افتضاح شده اصلا:-"
محدودیت حرکت هم که نداری، مثلا مثل ACهای قبلی مراحلی نیست که توی ساختمون(فضای داخلی) و راهرو و ... باشی و مجبور باشی از قابلیت های مختلف برای کشتن و بی سر و صدا رد کردن مراحل استفاده کنی!

از نظر زیبایی هم... اون برج و باروها اصلا چیز دیگه ایه! یعنی من صد سال دیگه هم شهرهای AC II و AC:U رو با صدتا مپ AC:O برای سری AC عوض نمیکنم!:| مپ AC:O شاید برای بازی های دیگه ای حال بده، ولی ACنه:D

حالا که دارم سفره دلم رو در مورد AC:O باز میکنم بقیشم بگم دیگه=))
خداوکیلی سیستم مبارزات AC:O نسبت به قبلی ها پیشرفت داشته؟ به نظر من که نه! اگر قبلی افتضاح بود، اینم یه چی مثل اون و بدتر!:-" آره اوایل بازی سخته، چالش داره و ...! اما بعد از گرفتن اولین سلاح لجندری بازی تبدیل میشه به همون قبلی و راحت همه رو درو میکنی میری! فقط یه فرق اساسی داره، اونجا حداقل هرکی رو میکشتی سینمایی بود و انیمیشن های مختلف داشت، اینجا هر سلاح دوتا بیشتر نداره:-" برای بازیی که 70-80ساعت میخوایم بازی کنیم، دیدن چندتا انیمیشن تکراری... خیلی بده! البته باس های کلوسیوم و فیل ها و باس های آخر بازی چالش داشتن! از حق نگذریم! :D ولی به نظرم همون زمان بندی کانتر اتک زدن از این بهتر بود باز:-" AC باید سیستم مبارزاتش رو بیشتر به بتمن نزدیک میکرد تا این حرکتی که رفت!

مورد بعدی، بدمن ها! نه اینکه بدمن هلی یلزی های قبلی واو داشته باشن و ...! اما بقیه ACها(حالا سیندیکیت خیلی کمتر) یک داستان منسجم تری داشتن، یعنی بدمن ها از اول توی داستان دست داشتن، یک برنامه ای رو واقعا دنبال میکردن چجوری بگم... تو اتفاقات تاثیر گزار بودن! ولی بدمن های AC:O ؟ وارد شهر میشی؛ میگه فلانی فلان جور گند زده به شهر، میکشیش و تموم! تقریبا میشه گفت هیچ ربطی به قبلی یا بعدی ندارن!(صرفا برای مثال با داستان AC:BF مقایسه کنید! )
من با داستان بایک کاری ندارما! اتفاقا داستانش حال داد، چند کاتسین آخرای بازی و نحوه ی تولد اساسین ها جالب بود! ولی بدمن ها...یه تاکار بینشون خوب بود:-"

دیگه ... دیگه... با کی بحث میکردم...احسان یا آریا...بیان بگن دیگه از چی مینالیدم=))

آها! کلوسیوم...چیزه...حال میده...ولی اساسین برای من بره تو میدون گلادیاتور؟ به خواست خودش؟ و رو به سمت تماشاگرها و ...؟ یکی نبود تو استودیو بگه حاجی ما داریم AC میزنیم! اینا اساسین هستن! تو سایه کار میکنند! اینا Hidden One هستن! برا یک ماموریت بره یکی رو بترکونه یا گیر بیفته درست، ولی با پای خودت هروقت دل تنگت میخواهد بری اونجا؟:| بله کلوسیوم چیز جذابیه! ولی بازم هرچی جای خود! به خدا برای سازنده ها باید تریلر Hidden One و کات سین های آخر بازی رو پخش کرد:| به قولی... "روح AC " رو نابود کردن با این حرکت! بریم یونان که دیگه واویلا=))

آها یه موردم بگم اگر تا حالا کم فحشم دادین، الان دیگه هرچی بلدید نثارم کنید! من به شدت مخالف حذف فال گوش دادن و این چیزا هستم=)) نه اینکه AC III برامون بسازنا! ولی همه ی مراحل اینجوری نباشه که دیگه از نقطه 1 بری به نقطه 2 و طرف رو بکشی! یکم کارهای متفاوت تر! :D مثلا برای نمونه میگم، همین فالگوش ایستادن 2تا مرحله اینجوری هم میزاشتن تو 80ساعت! :D

مورد بعدی، طزاح لباس بازی رو شوت کنند بیرون دیگه راهشم ندن تو بازی:)) به خدا آخرشم یه لباس پیدا نشد که حال بده...تا DLC !
اگر لباس خوب بود صورتشم پوشونده بود، اگرم Hood رو برمیداشتی که ...:| حداقل یه گزینه دیگه میزاشتن نقاب رو برداریم! چقدر من حرص خوردم سر لباس ها:))

از MT هم که قبلا زیاد گفتم دلم خونه:D

یه مورد کوچیک دیگه...نمیدونم یادتونه یا نه، فکر کنم از BH برای هر ماموریت دوتا Task فرعی هم میداد، این دوتا باعث میشد، اینا رو کاش برگردونند و چالش های جدیدی اضافه کنند...بعضی وقتا باعث میشه مرحله رو اصلا به شکل کاملا متفاوتی طی کنی:D توی AC:U حرکتی که رفتن جدای از تروفی:-" ، بازی با انجام این کارها بهت Reward ، از نوع Gear (لباس و سلاح و ... میداد) این رو هم برگردونند:D

اگر سیستم برادرهود و Co Opهه یونیتی هم برگردونند و سیستم برادرهودش از روز اول ایندفعه فعال باشه هم به به:-"
---
انقدر بد گفتم، یکم خوبی هاشم بگم:-"

بعد از کشتن هدف ها هست که درد دل میکنندا=)) ، اینجا به شدت خفن شده بودن! روح و روانم شاد میشد خدایی!:x یکی از این مواردم تو ماموریت های فرعی داشتیم خیلی حال داد بهم:D

از مپ بد گفتم ولی در عین حال یه خوبی هم داشت، یهو مثلا وسط بیابون اون سازه ها رو میدیدی! واقعا کف کردم وقتی چنین چیزی رو تو صحرا دیدم(فکر کنم میدونید کدوم رو میگم:D ) ولی اگر قرار بشه من تجربه دیدن اینا رو بزارم کنار اون شهرهایی که گفتم، صد در صد محیط شهری(اون شهری...نه واشنگتن مثلا=)) ) رو انتخاب میکنم!:-"

ماموریت های فرعی هم پیشرفت قابل توجهی داشتن:-"

درسته:D ولی من به حالم راضی نیستم:D گفتم اینده:D sci fi که ارمان شهر جلومون باشه!:D برای همین گفتم سخته و طراحی توش خیلی مهمه!(وسایل نقلیه و سلاح های مربوط به اون زمان:D)
قبول دارم هنوز خیلی از کشور ها با دوران های مختلفش مونده که می تونند بسازند!(مثلا ایران یا اسیای شرقی و...) ولی اینا هم بیان باز روحشون یکیه!:D یا باید به این سری استراحت طولانی مدت بدند یا کلا تغییرات اساسی بدند! ubiخسیس بازی تو بودجه و زمان در نیاره از پسش بر میاد:D
آها فکر کردم منظورت از آینده، زمان حاله:-"
امممم... فعلا از نظر داستانی به اونجا نرسیدیم...و البته من خوشحالم نرسیدیم:)) اما اگر به سبک یونیتی گلیچ بزنه(گلیچ داستانی ها ! نه مشکل فنی:-" ) ممکنه یهو چنین چیزایی هم ببینیم!:D
یه مورد دیگه هم هست، بازی انقدر برگرده عقب و زمان حضور the ones who came before :-" اونجا هم یه چیزای عجیب غریبی شاید یافت بشه که خوشت بیاد:D

اون BF هم بازی کن، حداقل به چشم AC نه و به چشم Pirate's Creed ! یه بازی جدید که از سیستم گیم پلی اساسین استفاده میکنی ولی در مورد دزدای دریایی و دریانوردی و جنگ های دریایی و ...ست! ارزشش رو داره:))

پ.ن: نیاید بگید چقدر شکلک!!! نمیتونیم بخونیم! اگر نمیتونید نخونید، نمیتونم با شکلک کمتر پست بدم:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or