نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دیدن این نظرسنجی یه حقیقت تلخ رو برای من برملا کرد اونم اینه که این نسل هیچ کدوم از بازی های یوبی سافت رو تموم نکردم! :|
بیشتر از همه دیویژن بازی کردم، یه مقداری واچ داگز 1 و 2، Siege رو هم یه مقدار زخمی کردم! همین!!

امیدوارم SC بعدی جوری باشه که این چرخه رو بشکونه برام:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم کلا هیچکدوم بازی نکردم زیادم ارتباطی با تریلر هاشون نگرفتم و برام جالب نبودن فقط خیلی یونیتی برام هیجانانگیز بود که اونم بعد از مشکلات فراوانش و دادن اپدیت های حجیم از خیرش گذشتم
البته انلاین باز اونجوری نیستم وگرنه Sux Seige میگن شدید افتیاد اور و خوش ساخته

• Like
Reactions: armin_shadow

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
خاطراتی که با AC II دارم رو هیچوقت فراموش‌ نمیکنم.
یادمه اون اوایل که بازی اومده بود موقع امتحانات پایان ترم بود و من با اینکه امتحان داشتم هر شب تا صبح بازی میکردم
اون زمان بازی کردن برام یه لذت دیگه ای داشت
الان دیگه کمتر بازی پیدا میشه که منو مثل قبل جذب کنه

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
کسی از South Park چرا چیزی نمیگه؟ :D میتونم بگم یکی از به یاد موندنی‌ترین بازی‌هایی بود که من تو عمرم تجربه کردم. و این رو هم کسی داره میگه که کلا یه قسمت از سریال رو نگاه کرده. :D دیگه خودتون میتونید حدس بزنین که چقدر منتظر نسخه‌ی جدیدشم. :D
بعد از اونم باید از Siege یاد کنم که با وجود یه سری مشکلاتش بهترین بازی مولتی پلیری بوده که انجام دادم. لامصب آدم سیر نمیشه ازش. :D
بعد از اونم به نظرم Valiant Hearts در یک کلام شاهکار بود. بسیار تاثیر گذار و همراه با یک آرت استایل فوق‌العاده.
در مورد Unity هم منم مثل خیلی از دوستان فکر میکنم در حق این بازی خیلی ظلم شده. افسوس که به خاطر لانچ فاجعه‌اش اونجور که باید بهش توجه نشد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بیشتر منتظر AC هستم و در کنارش Far Cry
به لطف بعضی از دوستان @TCSCELL دیویژنم خیلی حال داد/:):D
:D
تقریبا تموم شد دیگه :D

ولی واقعا دیویژن سورپرایز خوبی بود. حالا درسته از هر طرف Downgrade شد و نسبت به نمایش اولش افت محسوسی داشت ولی بازم تونستن محصول قابل قبولی ارائه بدن.

• Like
Reactions: END_BOY

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فکر می‌کنم از AC ها به قدر کافی توی پست قبلی صحبت کرده باشم پس یک راست میرم سراغ بقیه انتخاب هام.

اول از همه Watch_Dogs ! واچ داگز 1 بخاطر دانگرید عظیمی که شده بود از چشم خیلیا افتاد، ولی من تا مرز پلات کردن پیش برده بودمش ( چون خیلی باهاش حال کردم ) ولی خب چون اون موقع تروفی Social Lubricant غیرقابل کسب بود برام ( عملا نمی‌تونستم بگیرمش انقدر که مسخره بود ) پلاتو دراپ کردم و دادمش رفت :D ( اتفاقا تا فروختمش پچ اومد و اون مشکل حل شد :D! )
ولی واچ داگز 2 چطور بود؟ جز کلمه "شاهکار" هیچ چیز دیگه ای نمی‌تونم در وصفش بگم. باور کنید بازی جوری ساخته شده که اولش آدم شک می‌کنه که خود یوبی اینو ساخته یا مثلا یه استدیو و تیم دیگه :))! اولا خبری از رسوم همیشگی یوبی توی این بازی نیست ( برج ها برای باز کردن نقشه مثلا نیستن ) دوما داستان بازی تا نیمه اول اصلا جون نداره برای همین سخت می‌تونید با شخصیتا ارتباط برقرار کنید اما دقیقا از یک نقطه خاص به بعد بازی جوری جون می گیره که کلا "میریزه میره هرچی که دارید" :D :D
باز هم یه بازی دیگه از یوبی که شخصی سازی توش محشره و جز عمیق ترین ها به حساب میاد. انقدر لباس و شلوار و ... برای مارکوس هست که عملا تمومی ندارن! تازه اینا فقط مواردین که توی فروشگاها برای خرید هستند، توی بازی کلی آیتم مخفی شده که بگیریدشون لباس و چیزای جدید براتون باز میشه :D! علاوه بر این اسلحه ها و ماشین ها و کلا همه چیز رو میشه شخصی سازی کرد. خیلی خوبه این بازی :D
گرافیکش ( چون روی PC بازی می کنم میگم، تصویری از نسخه کنسولی تاحالا ندیدم ) شاهکاره :| افکت آب و کیفیت دریاها که مثل 1 فک خورد کن هست ولی کلا محیط بازی و جزئیات دنیاش عالیه. البته یه سری موارد ریز مثل رد پا و رد لاستیک و ... هنوزم نمیمونه که خدا میدونه چرا :))
الان من حدود 60 ساعت زدم و دیگه این یکیو میخوام 100% کنم :D اگه توی خریدش شک دارید یا اصلا هیچ حسی بهش ندارید من شدیدا توصیه میکنمش. ( و بنظرم جزو بهترین بازی های نسل 8 یوبی هم هست )

بعد میریم سراغ فارکرای. من 4 رو خیلی بازی نکردم ولی نسخه پرایمال به جرات یکی از بهترین شوترای نسل 8 ـه برام ( بعد از ولفنشتاین و یکی دوتا بازی دیگه که یادم نیست الان ) ایده های بازی خیلی ناب بود و خیلی هم خوب پیاده سازی شده بودن. چقدر حیوون رام کردم :| چقدر خوب بود این لعنتی. زبونشون هم خییلی باحال بود و کلا خیلی بازی خوش ساختی بود.

سیج! بهترین بازی آنلاین محور نسل که روی دستش هم نمیاد حالا حالا ها. ( از نظر من ) جزو معدود بازیای کنسولی که حدود 300 ساعت بازیش کردم و هنوزم جا داره برای لذت بردن :D یه خروار محتوای مجانی و ساپورت خوب بازی باعث میشه همیشه بشینم پاش و بازیش کنم. درسته خیلی باگ داره ولی چون حل میشن اکثرشون هیچوقت بازیشو ول نکردم :D

فور آنر هم خیلی دوست داشتم و بنظرم خیلی بازی جدید و فانی بود.

گوست ریکان، به عنوان یه بازی که تقریبا این فرنچایزو ریبوت کرده بود خیلی بازی باحالی بود. بازی رو خیلی بازی کردم ( چه تک نفره چه تیمی ) و خیلی هم توی بازی پیش روی کردم منتها انقدر که بازی زیادی بزرگ بود و محتواش بیش از اندازه زیاد بود اواسط راه خسته شدم و ولش کردم. ولی در مجموع بازی خیلی خوبی بود. المان های گیمپلی ـش خیلی خوب از آب در اومده بودن و کلی چیز نو و جدید داشت. باز هم میگم حتی این بازی هم چیزایی داشت که نسبت به کارای قبلی یوبی خیلی متفاوت بودن :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نظرسنجی مشکل داره، به نظر من پرایمال عالی بود ولی فارکرای ۴ فاجعه، البته چون درجه فاجعه بودن فارکرای ۴ بیشتر از پرایمال بود نتونستم بهش رای بدم!:D
دیگه نمی شد جدا گذاشت چون تعداد گزینه ها محدود بود! برای همین هم می گم که بیشتر نیاز به نظر متنی داره تا یک رای خالی :D
پس لطفا اسم تاپیک رو عوض کنید !!!
دوست عزیز تاپیک های E3، قبلش شروع کنفرانس ها در مورد خود شرکت، بازی های پیشین، اخبار منتشر شده، شایعات و ... می گرده! حداقل توی این 3 سالی که من و دوستان داریم تاپیک یوبی رو می گردونیم و سایر تاپیک هارو هم چک می کنیم به همین روال هست. اگه اخباری بیاد حتما انعکاس داده می شه، پست اول هم سریعا به روز میشه! در مورد بقیه بحث ها هم فکر نمی کنم کسی مشکلی داشته باشه! اگر فقط دنبال اخبار هستید پست اول رو حتما چک کنید، تا قبل از کنفرانس همه خبرها توی همون پست قرار می گیره! اگه می خواین بحث کنیم که هم موضوع نظر سنجی هست و هم اینکه شما می تونین موضوع دلخواه خودتون رو مطرح کنید!

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دیگه نمی شد جدا گذاشت چون تعداد گزینه ها محدود بود! برای همین هم می گم که بیشتر نیاز به نظر متنی داره تا یک رای خالی :D

دوست عزیز تاپیک های E3، قبلش شروع کنفرانس ها در مورد خود شرکت، بازی های پیشین، اخبار منتشر شده، شایعات و ... می گرده! حداقل توی این 3 سالی که من و دوستان داریم تاپیک یوبی رو می گردونیم و سایر تاپیک هارو هم چک می کنیم به همین روال هست. اگه اخباری بیاد حتما انعکاس داده می شه، پست اول هم سریعا به روز میشه! در مورد بقیه بحث ها هم فکر نمی کنم کسی مشکلی داشته باشه! اگر فقط دنبال اخبار هستید پست اول رو حتما چک کنید، تا قبل از کنفرانس همه خبرها توی همون پست قرار می گیره! اگه می خواین بحث کنیم که هم موضوع نظر سنجی هست و هم اینکه شما می تونین موضوع دلخواه خودتون رو مطرح کنید!
والا در مورد تاپیکهای دیگه مثل تاپیک denuvo تا یه نفر بحث در مورد شایعاتی که تو reddit بود رو مطرح میکرد سریع از طرف مدیر تذکر میگرفت البته این یه مثال بود و از این نوع اتفاقها تو تاپیک دیگه هم میفته و دلیلشم این که تاپیک الکی بالا نیاد چون طبیعتا منی که میرم تاپیک denuvo دنبال کرک بازیهای جدیدم . در این جا هم همینطوریه کسی که میاد به این تاپیک سر میزنه دنبال بازیهای جدیدیه که ubisoft تو e3 میخواد معرفی کنه . و شما هم اگر این تاپیک رو ساختید تا جایی که امکان داره نباید اجازه مطرح شدن مطالب خارج از موضوع بدید . و من نمیدونم نظرسنجی بهترین assassins creed چه ربطی به این تاپیک داره حتی با این وجود که این سری متعلق به ubisoft هست. بهتر این نظرسنجی رو که به نظر من خیلی خوبه رو تو یه تاپیک جداگونه دنبال باشه .

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یکی از لذت بخش ترین بازی های این نسلم For Honor بوده به قدری جذاب و فان هستش که کلی وقت واسش گذاشتم تو اوج زمانی که حوصله بازی نداشتم و سرم شلوغ بوده
ولی کنسول رو روشن کردم و فور انر بازی کردم مودهای بازی همگی عالین مخصوصا اگه با با بچه ها زد خیلی حال میده.امیدوارم یه ساپورت طولانی مدت ازش بکنن که میکنن و روز به روز هم پلیرهای بازی بهتر بشن اگه روز اول سرورای بازی مثل الان بودن قطع به یقین فروش و متا بازی خیلی بیشتر از اینا میشد واقعا من عیب و ایرادی اصلا تو بازی نمیبینم کمپین که به سهم خودش خوب بوده مولتی پلیر عالی گرافیک بسیار چشم نواز طراحی شخصیت های بسیار عالی کمبوهای خیلی خوب.هرچند واسه شماره دومش زوده ولی امیدوارم یوبی سافت نسخه دوم رو هم بسازه فروش بازی که فکرکنم راضی کننده بوده(؟)
در مورد R6 و GR نظری ندارم چون از شوتر زیاد خوشم نمیاد ولی دلم به شدت یه اسپلینتر سل میخواد مثل حال و هوای Double Agent یه مرحله بود اولش سم میومد از یه غار یخ مانند باید رد میشدیم دو سه تا دشمن رو میکشت بعد میرفت وارد ساختمون میشد و اون جو بسیار خفن دل ادمو میبرد و وقتی برای اولین بار دیدم که یه مخفی کاری عالی در اومده و سم بین دوتا دیوار رفت بالا و وقتی ادم اومد زیرپاش دخلشو اورد بسی کیف کردم.الان هم یه اسپلینتر سل پدر مادر دار میخوایم با طعم نسخه های اولیه.بلک لیست هم خوب بود ولی اونجور که باید نتونست منو ارضا کنه.فار کرای پرایمال هم بین لیست تاپ 10 من خیلی وقته قرار گرفته خیلی لذت بخش بود شخصی سازی ها محیط پویاش طبیعت وحشی حیوونات مختلف نوع زندگی ادمای اولیه داستان کوئست ها همگی عالی بودن و به قدری پیش رفتم داشتم که قصد پلات بازی رو داشتم و از اونجا که بازی رو رنت کرده بودم وقت نشد و دادم رفت.
و الان هم تا خرخره واسه اساسین جدید هایپم و لحظه شماری میکنم واسه اون معرفی های CG خفنش و تریلر گیم پلیش تو کنفرانسی که دوس دارم باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
رای های من :
AC:U ، در مورد این گفتم قبلا دیگه...فقط اینکه بهترین بازی این نسل یوبی بوده برام :D

مقام دوم و سوم ، یا بهتره همون بگیم دوم چون نمیتونم بینشون انتخاب کنم، Valiant Heart و Child of Light !
خیلی خوب بودن اینا! :x فکر نمیکنم کسی باشه که اینا رو بازی کرده باشه، ولی بهش رای نده:D (حالا COL رو بعضیا شاید به خاطر نوبتی بودن اونقدر حال نکنند:D )
جفت بازی ها در کنار گرافیک هنری دوست داشتنی، OSTـهای خیلی شاخی داشتن! :x
داستان COL یک Fairy Tale کلاسیک بود ولی جذابیت های خودش رو داشت! کاراکترهای مختلف که هرکدوم داستان مخصوص به خودشون رو داشتن، و حتی یک سریشون هم باید با گشتن توی مپ پیداشون میکردیم! کلا ارزش گشت و گذار بازی رو هم میبرد بالا!
VH هم که یک روایت داستان متفاوت از جنگ جهانی داشت! و پایانش... کلا چیزی بود که کمتر توی دنیای بازی ها نمونه ـش گیر میاد!
جالبه این دو بازی از نظر تعداد رای دوم شدن، ولی غیر از یک نفر هیچکی تو پست هاش اشاره ای بهشون نکرده:(

گزینه ی بعدی W_D !
من همون شماره ی اول رو هم خیلی دوست داشتم! :D
تو یک سری موارد شماره ی اول، و یک سری دیگه دومی بهتر بودن:D
شخصیت اصلی شماره اول حس و حال مرموزی داشت و جالب تر بود برام، تعقیب و گریزهای بازی چه با ماشین و چه پیاده هم بیشتر وجذاب تر بودن! (توی W_D2 نقریبا با ماشین تعقیب و گریز خاصی نبود! )
از اونطرف ، گروه شماره ی دوم و روابطشون خیلی بهتر در اومده بود ، شخصی سازی رو هم شروین گفت خیلی کامل بود! (البته من از 95% لباس ها اصلا خوشم نمیومد:)) ) ، بخش مخفی کاری بازی پیشرفت خیلی زیادی داشت! مخصوصا با اضافه شدن اون دوتا دم و دستگاه ها :D
مراحل فرعی جالب بودن! مخصوصا هک یوبی سافت:))
ولی یکم داستان پراکنده و شلخته بود روایتش به نظرم:-"
جدای از این ... اینا که این همه App و اینا اضافه کرده بودن به موبایل و جذابش کرده بودن، این حرکتی که بازی های موبایل رو حذف کرده بودن اصلا جالب نبود به نظرم:-" اتفاقا انتظار میرفت حالا که موبایل انقدر کامله، بازی ها اگر بیشتر نشن،حداقل همون قدر بمونند:D

بعدی هم ... For Honor ! :-"
البته اینو فقط بتا زدم، اما خیلی چسبید همون چند روز! :D
گیم پلی بازی به نظرم خیلی پخته و لذت بخش بود! شاید خیلی وقت بود که یک چیز جدید که 100% باهاش حال کنم پیدا نشده بود:D کلا بازی هنوز تو ذهنمه و درگیرم باهاش! نیاز به وقت و $$$ هست :)) اما یک روزی حتما باید بگیرمش:D
بخش شخصی سازی اینجا هم باز خیلی کامل بود! فقط بر خلاف W_D2 اینجا هرچی میدیدم رو دوست داشتم! =))
امیدوارم فعلا همین نسخه ی اول رو ادامه بدن و گسترشش بدن که مشتری ها اعتماد کنند به پشتیبانی بازی های آینده و هروقت ملت از این واقعا دل کندن، شماره ی دومی برای بازی ببینیم:D اما ... ایندفعه بخش داستانی پررنگ تری داشته باشه! یعنی یک چیز فرعی به حساب نیاد و ملت برای بخش داستانی هم جذب بازی بشن:D ، البته اگر برای همین بازی هم DLC داستانی...از نوع خفن و جالب بدن حمایت میشه! و باعث میشه زودتر برم سراغ بازی:))
---

از بقیه ی لیست هم فقط FC4 رو زدم، و میشه گفت تقریبا تنها بازی یوبی سافته که بهم حال نداد! (گرچه تا پلات پیش رفتم و فقط 2تا تروفی CO OP موند که هیچکی رو نیافتم براش:| ) ، کلا از بازی کردنش لذت نمیبردم!( شماره ی سوم هم نزدم که بگم حس تکراری داشت برام! کلا با هیچیش حال نمیکردم:D)

Steep Beta هم البته زدم:)) ، بدکش نبود! برای پلاس مجانی بشه شاید بازی کنم=))

---
چرا پست هام توی تاپیک یوبی طولانی میشه؟ :|

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
والا در مورد تاپیکهای دیگه مثل تاپیک denuvo تا یه نفر بحث در مورد شایعاتی که تو reddit بود رو مطرح میکرد سریع از طرف مدیر تذکر میگرفت البته این یه مثال بود و از این نوع اتفاقها تو تاپیک دیگه هم میفته و دلیلشم این که تاپیک الکی بالا نیاد چون طبیعتا منی که میرم تاپیک denuvo دنبال کرک بازیهای جدیدم . در این جا هم همینطوریه کسی که میاد به این تاپیک سر میزنه دنبال بازیهای جدیدیه که ubisoft تو e3 میخواد معرفی کنه . و شما هم اگر این تاپیک رو ساختید تا جایی که امکان داره نباید اجازه مطرح شدن مطالب خارج از موضوع بدید . و من نمیدونم نظرسنجی بهترین assassins creed چه ربطی به این تاپیک داره حتی با این وجود که این سری متعلق به ubisoft هست. بهتر این نظرسنجی رو که به نظر من خیلی خوبه رو تو یه تاپیک جداگونه دنبال باشه .
کل فروم از همون اول این جوری تاپیک E3 رو دوست داره. حالا شما 1 نفر دوست نداری می تونی خیلی راحت نیای تا بعد E3 که اخبار رو ببینی فقط!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر