نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جوک اون هایپی بود که یوبی برای واچ ۱ به راه مینداخت و به Gta طعنه میزد اخرش تازه شد اون نه متاش در حد اون حرفا بود نه گرافیکش حتی ۱-۵ ام اون تریلر ها بود بعدش واچ ۲ پیشرفت همون شماره ۱ ولی بازم اشکالات زیادی داره که یویش هندلینگ افتضاحش هست و واچ ۲ همونی که شماره ۱ میتونست باشه

میزان ارتباط پستت با حرفای من قشنگ 0 بود.
ایشون گفتن ایده های یوبی برای نسخه های اوله منم گفتم خیر اینجوری نیست x هم مثال نقض. دیگه به هایپ کاذب و ... اش هم کاری ندارم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مثل این که کلی اطلاعات از Ac جدید لو رفته که یکسریش برای من نا امید کننده بود که بیشتر نبرد ها در زمان مدرن ولی این که نبرد ها تاکتیکی تر شده و ۹۵ درصد انمیشن ها بازسازی شدن نکته مثبتیه و این که پارکورم روان تر شده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مثل این که کلی اطلاعات از Ac جدید لو رفته که یکسریش برای من نا امید کننده بود که بیشتر نبرد ها در زمان مدرن ولی این که نبرد ها تاکتیکی تر شده و ۹۵ درصد انمیشن ها بازسازی شدن نکته مثبتیه و این که پارکورم روان تر شده
کجا گفته شده بیشتر نبردها تو زمان مدرنه؟ مگه فیلمه؟
تو اطلاعاتی که من خوندم اتفاقا گفته شده بود که دنیای بازی (تو زمان گذشته) بسیار غنی هست.

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو اطلاعاتی که من خوندم اتفاقا گفته شده بود که دنیای بازی (تو زمان گذشته) بسیار غنی هست.

به علاوه اینکه این به اصطلاح لیک ها شدیدا چرت و پرت بنظر میرسن :)) یعنی بنظر نمیاد خیلی معتبر باشن... من به شخصه در زمینه لیک های مربوط به ac فقط kotaku رو قبول دارم :D

ولی جدا خدا کنه که فردا یه تریلری چیزی از بازی بدن بیرون. پوسیدیم بابا :D

• Like
Reactions: Hamid Payne

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه اون اطلاعات که کلی بود اطلاعات جدیدتر لو رفته که همه چی گفتن از تاریخ انتشار که ۳۱ اکتبر هست تا موارد دیگه این که بازی مثل سیندیکیت شکست زمانم داره و یکجاهایی حالت خطی داره و ۲۰ ساعت هم گیم پلی داره

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی قراره این crew2 دوباره مثل 1ـش یه مپ خیلی بزرگ بندازه زیر دست بازیکن یعنی؟ خداکنه این کارو نکنن... کاش بیان و یه چیزی مثل FH3 بسازن :D

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
راستی قراره این crew2 دوباره مثل 1ـش یه مپ خیلی بزرگ بندازه زیر دست بازیکن یعنی؟ خداکنه این کارو نکنن... کاش بیان و یه چیزی مثل FH3 بسازن :D
اوایل که Crew اومد یکم بازی کردم، خوب به نظر میومد اما خیلی مشکلات زیادی هم داشت، ایده پشت بازی خیلی خوب بود اما اجراش نه! بعد یه مدت دیگه سراغ بازی نرفتم، چند وقت پیش FH3 رو بازی کردم و واقعا خوب و لذت بخش بود، گفتم برم تفاوت Crew با این رو یه مقایسه کنم، وقت چند دقیقه تونستم تحمل کنم! نمی دونم وسعت Crew 2 چقدر می خواد باشه، اما اگه نتونه خودش رو به سطح کیفی FH3 برسونه، از نظر من اصلا بازی ارزش نداره!
مشکلات اساسی Crew، کنترل ماشین های افتضاح! طراحی افتضاح فضای داخلی ماشین، وسعت زیاد اما جاده هایی که اصلا حس اون وسعت رو منتقل نمی کردن، گرافیک ضعیف و ... . البته یه نکته امیدوار کننده برام هست - البته تا اینجا - اونم عدم حضور Julian Gareighty روی بازی، امیدوارم این شخص پررو کاره ای نباشه!

• Like

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
در نهایت تاثر و تاسف باید اعلام کنم که ظاهرا خیلی از اون اطلاعاتی که با هیجان می خوندیم مضخرف بودن :| تو دو موردشون فک کنم به معرفی اولیه 19 مِی اشاره کرده بود که گذشت. انتظار می رفت چرت باشن.

• Like

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
در نهایت تاثر و تاسف باید اعلام کنم که ظاهرا خیلی از اون اطلاعاتی که با هیجان می خوندیم مضخرف بودن :| تو دو موردشون فک کنم به معرفی اولیه 19 مِی اشاره کرده بود که گذشت. انتظار می رفت چرت باشن.
اطلاعات همه از یک منبع نبودن و نیستن! نمی دونم کدوم ها درست و کدوم ها نادرست هستن، اما این وسط خیلی ها سعی کردن یه اسمی هم در کنن! مثلا سر قضیه اسم بازی که الان می گن Origin، می گن شخصی که این رو گفته قبلا یه حدس اشتباه هم داده!

• Like

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اوایل که Crew اومد یکم بازی کردم، خوب به نظر میومد اما خیلی مشکلات زیادی هم داشت، ایده پشت بازی خیلی خوب بود اما اجراش نه! بعد یه مدت دیگه سراغ بازی نرفتم، چند وقت پیش FH3 رو بازی کردم و واقعا خوب و لذت بخش بود، گفتم برم تفاوت Crew با این رو یه مقایسه کنم، وقت چند دقیقه تونستم تحمل کنم! نمی دونم وسعت Crew 2 چقدر می خواد باشه، اما اگه نتونه خودش رو به سطح کیفی FH3 برسونه، از نظر من اصلا بازی ارزش نداره!
مشکلات اساسی Crew، کنترل ماشین های افتضاح! طراحی افتضاح فضای داخلی ماشین، وسعت زیاد اما جاده هایی که اصلا حس اون وسعت رو منتقل نمی کردن، گرافیک ضعیف و ... . البته یه نکته امیدوار کننده برام هست - البته تا اینجا - اونم عدم حضور Julian Gareighty روی بازی، امیدوارم این شخص پررو کاره ای نباشه!
Julian انشالله 5 6 سال مشغول ساخت اکسپنشن های دیویژن باشه و کلا کاری به کار بقیه بازیای یوبی نداشته باشه :D!
بدبختا توی اپدیتی که همزمان با اکسپنشن wild run ( اسمش همین بود؟ ) ـه crew دادن سعی کردن یکم گرافیک بازیو بالا ببرن اما خب خیلی تاثیر زیادی نداشت. جدا همچون سایزی برای مپ بازی ضروری نیست. همون اندازه مپ fh3 که خودش خیلی بزرگه هم بیان یه بازی بدن خیلی خوب میشه بخدا :))

• Like
Reactions: armin_shadow

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نه اینا کلا مهارتی تو ساخت ریسینگ ندارن همون شماره ۱ اش ابتدایی ترین مشکل یعنی هندلینگ بدش رو مخ هست فعلا اینا رو رفع کنن براشون کافیه الان مشکل هندلینگ به بازی های دیگشون هم سرایت کرده مثل Ghost recon اخری که کلا فاجعه اس کنترل موتور و ماشین و همون WD2 وضع خوبی نداره

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
علاوه بر مشکلات زیادی که توی این بخش دارن، من نمی دونم تا چه حد استودیو Ivory Tower پیشرفت کرده که می خواد شماره دوم این عنوان رو بده! مسئله بعدی برای من اینه، با وجود بازی مثل FH3، چه حرکتی می خوان برای جذب مخاطب انجام بدن؟! FH3 علاوه بر اینکه بازی بسیار قوی و قدرتمندی بود، آپشن های زیادی هم داره، 350 ماشین مختلف زمان لانچ بازی داشت، اما The Crew حدود 50 تا، مد های آنلاین قوی هم داشت. الان خیلی سوال برام که در صورتی که پیشرفت خیلی زیادی رو هم شاهد باشیم، چه برگ برنده ای قراره توسط The Crew 2 رو بشه؟! نقشه خیلی بزرگ؟ قابلیت های MMO گونش؟! کسی هست که این هارو ترجیح بده؟ یا اصلا در صورت مساوی بودن همه موارد گیم پلی، با این موارد به سمت این بازی هم بیاد؟!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
علاوه بر مشکلات زیادی که توی این بخش دارن، من نمی دونم تا چه حد استودیو Ivory Tower پیشرفت کرده که می خواد شماره دوم این عنوان رو بده! مسئله بعدی برای من اینه، با وجود بازی مثل FH3، چه حرکتی می خوان برای جذب مخاطب انجام بدن؟! FH3 علاوه بر اینکه بازی بسیار قوی و قدرتمندی بود، آپشن های زیادی هم داره، 350 ماشین مختلف زمان لانچ بازی داشت، اما The Crew حدود 50 تا، مد های آنلاین قوی هم داشت. الان خیلی سوال برام که در صورتی که پیشرفت خیلی زیادی رو هم شاهد باشیم، چه برگ برنده ای قراره توسط The Crew 2 رو بشه؟! نقشه خیلی بزرگ؟ قابلیت های MMO گونش؟! کسی هست که این هارو ترجیح بده؟ یا اصلا در صورت مساوی بودن همه موارد گیم پلی، با این موارد به سمت این بازی هم بیاد؟!
ارمین جان مگه حتما باید با FH3 مقایسه بشن بلاخره اونور EA با NFS هم هست اونا هم هدفشون شاید گرفتن EA هست که زیاد خوب کار نکرد با نسخه اخر گرچه Crew بازم حدود ۱۶ میلیون ثبت نام داشته و همین امار یوبی رو ترغیب کرده برای شماره ۲ گرچه هندلینگ کلا کار سختیه راکستازم با تجربه ای که از Gta داشت تونست تو Midnight club به نحو احسن کار کنه اینا تازه کارن

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ارمین جان مگه حتما باید با FH3 مقایسه بشن بلاخره اونور EA با NFS هم هست اونا هم هدفشون شاید گرفتن EA هست که زیاد خوب کار نکرد با نسخه اخر گرچه Crew بازم حدود ۱۶ میلیون ثبت نام داشته و همین امار یوبی رو ترغیب کرده برای شماره ۲ گرچه هندلینگ کلا کار سختیه راکستازم با تجربه ای که از Gta داشت تونست تو Midnight club به نحو احسن کار کنه اینا تازه کارن
درسته اون سمت NFS هست، اما فعلا FH3 اومده و یه استانداردی رو مشخص کرده! بعد حالا نمی دونم این NFS چطور می خواد باشه، اما تشابه Crew و FH زیاد هست. و اینکه خوب یک سالی هم از عرضه اون گذشته، مطمئنن باید یه عنوان درخوری بدن که ملت برن سمتش. البته بازار PS4 برای هم NFS و هم Crew می تونه خیلی مهم باشه.
به شخصه خیلی دوست دارم عنوان کامل و درخوری باشه، اما باید صبر کرد و دید آیا تونستن توی 2 سال اینقدر پیشرفت داشته باشن یا نه!
اون 16 هم اگه اشتباه نکنم 12 میلیون هست، آمار خوبی هست، اما تخفیفات زیادی خورده و اینکه یه مدتی هم روی PC مجانی عرضه شد!

• Like
Reactions: WCW

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Julian انشالله 5 6 سال مشغول ساخت اکسپنشن های دیویژن باشه و کلا کاری به کار بقیه بازیای یوبی نداشته باشه :D!
بدبختا توی اپدیتی که همزمان با اکسپنشن wild run ( اسمش همین بود؟ ) ـه crew دادن سعی کردن یکم گرافیک بازیو بالا ببرن اما خب خیلی تاثیر زیادی نداشت. جدا همچون سایزی برای مپ بازی ضروری نیست. همون اندازه مپ fh3 که خودش خیلی بزرگه هم بیان یه بازی بدن خیلی خوب میشه بخدا :))
نه اینا کلا مهارتی تو ساخت ریسینگ ندارن همون شماره ۱ اش ابتدایی ترین مشکل یعنی هندلینگ بدش رو مخ هست فعلا اینا رو رفع کنن براشون کافیه الان مشکل هندلینگ به بازی های دیگشون هم سرایت کرده مثل Ghost recon اخری که کلا فاجعه اس کنترل موتور و ماشین و همون WD2 وضع خوبی نداره

درایوینگ باز توی wd2 خیلی بهتر از بقیشونه. توی گُست موتورا عملا غیر قابل کنترلن :)) امیدوارم حسابی روی کرو کار کنن حالا... گند نزنن به انتظاراتمون :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر