نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
طبق شایعاتی که امروز منتشر شده هر لحظه ممکنه خبر تصاحب یوبی سافت توسط Vivendi منتشر بشه :| امیدوارم واقعیت نداشته باشه ولی ماه قبل هم رویترز گفته بود که تا آخر ۲۰۱۷ یوبی به مالکیت Vivendi در میاد. خیلی تاسف باره اگه همچین اتفاقی بیفته و کل لذت E3 امسال رو می پرونه!
گزینه دیس لایک چرا وجود نداره؟ :|
واقعا امیدوارم چنین اتفاقی نیفته:( با ابنکه محتمله‌‌‌‌.‌‌‌...ولی خوب، امیدوارم نشه:|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پس دلیل اینکه هنوز کنفرانس تایید نشده همینه... حیف شد گیمو خیلی تلاش کرد نتیجه نداد...
لعنت به ویوندی تازه همه داشتن بر می گشتند سمت یوبی. نمی دونم چرا این اتفاق باید برای یوبی بیوفته هر کمپانی دیگه ای جز بتزدا و یوبی بود من ناراحت نمیشدم حیف واقعا...

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کاش لینک شایعات رو هم بود! من فکر می کنم شایعه به خاطر اینه که امروز (16 May) یوبی قراره گزارش مالی 3 ماهه اول رو بده. از اون سمت هم گزارش رویتر گفته بود اگه بخواد اتفاق بیافته امسال هست، نه اینکه اتفاق افتاده. مسئله دیگه هم اینه که فعلا خود ویوندی لعنتی یه سری درگیری مالی داره و اینکه توی تصاحب یکی از شرکت های تبلیغاتی هم دچار مشکل شده، امیدوارم اینور قضیه رو بیخیال بشه و به همون حوضه های خودش برگرده!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک سوالی ذهن من رو درگیر کرد به دلیل نگرانی بیش از حد دوستان، الان یوبیسافت توسط vivendi تصاحب بشه قراره شاهد تغییرات بسیار باشیم و یا نه یوبیسافت با همین فرمون میره جلو؟ چون من ریز خبرها رو دنبال نکردم درباره این ماجرا نمیدونم هدف vivendi از اینکار دقیقا چه چیزی هست

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یک سوالی ذهن من رو درگیر کرد به دلیل نگرانی بیش از حد دوستان، الان یوبیسافت توسط vivendi تصاحب بشه قراره شاهد تغییرات بسیار باشیم و یا نه یوبیسافت با همین فرمون میره جلو؟ چون من ریز خبرها رو دنبال نکردم درباره این ماجرا نمیدونم هدف vivendi از اینکار دقیقا چه چیزی هست

همین الان هم بخشی از سهام یوبی متعلق به ویوندی هست ولی اگه این میزان از یه مقداری بیشتر بشه، ویوندی دارای قدرت تصمیم گیری میشه و میتونه تغییرات ایجاد بکنه.

JACK KELLAR

کاربر سایت
May 5, 2017
71
اگه کنفرانسی در کار باشه واقعا هيجان داره؟یوبی این نسل یه بازی عالی داشته؟بازیاش قبل و بعد از عرضه زمین تا اسمون فرق میکنن و ایکاش همین بود،تازه اپدیت دادن شروع میشه تا بازیاش قابل بازی بشن.بازیای قدیمی رو یا انلاین محور میکنه یا open world.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امثال این کسایی که این حرفای مسخره رو میزنن ( که تنها 1% از جمعیتشون بازیای یوبیو واقعا نشستن و بازی کردن ) کلا منتظرن ببینن توی نت راجب یوبی چی ترند میشه همون رو به صورت رگباری تلاوت بکنند.
حرف مفت زدن که کنتور نمیندازه، طرف فکر میکنه با هیت و ادای متخصص ها رو در آوردن خیلی خفن و Cool جلوه میده خودشو :x
---

این یوبیسافت آشغال و بد و شیطانی هم که گزارش مالیش داره میاد بیرون، اجازه بدید هایلایتاشو تا به اینجا براتون قرار بدم.

Ubisoft is the #1 publisher for 2017 so far with Ghost Recon and For Honor leading the way. 44m unique players overall.
Ubisoft has announced that it's AAA games lineup this year will include Assassin's Creed, Far Cry, The Crew and South Park.
The next financial year (2018/2019) will also include 4 AAA titles and a brand new IP

عجیبه که اون گُست ریکان OPEN WORLD آشغال 3 ماه اول بوده توی فروش.
آخه کی دیگه بازی OW تکراری میخواد اخه؟ فقط ناشرای دزد میرن دنبال OW کردن بازیاشون :) یوبی شیطانی و ظالم تف به شرفت چرا OW میکنی و دل نازک طرفدارای قدیمیتو میشکونی :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دلیل اصلی که یوبی سافت یکی از بهترین آی پی های خودش (POP) رو زنده نمیکنه همین وجود AC هست.
دوتا بازی تو خیلی از مسائل هم پوشانی دارن، اصلا منطقی نیست که یوبی سافت این 2تا رو بخواد باهم جلو ببره.
(با توجه به اینکه گیم پلی POP جدید باید بروز بشه، رفتن سمت دنیای باز و... همینطور از لحاظ تاریخی و...)
دوستانی که میخوان POP برگرده، اول باید آرزو کنن که AC با کله بخوره زمین! (که از محالاته).
در مورد خط آخر...
در راستای اینکه تکراری نشه و همپوشانی نشه، بیایید همه با هم دست به دعا بشیم که ادامه ی POP 2008 ساخته بشه!:-"

یعنی بعد از AC Japan ، دومین خواسته م از یوبی اینه:)) :D

----
یوبی شاید اون چیزی که 100% تو ذهنشه رو نتونه اجرا کنه، یا بازی هاش بخش هایی کاستی هایی هم داشته باشه، ولی یکی از ناشرهاییه که ایده های جدید و متفاوتی میده و یا تو این نسلی که New IP خیلی کم داشتیم، چندتا IP جدید داده!

انقدر هیت نورزید! همینم از دست بره، همون چندتا IP جدید هم دیگه نداریم:| (حالا اون AC سالانه هم جای کسی رو تنگ کرده؟ :)) )

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اين فاركراى ٥ ، يحتمل همون دنبال ٣ نيست؟ يادتونه يه عكس از بازى گذاشتن و مرموزانه حرف زدن:D من كه نظرم مثبته. مخصوصا حضور واس ، تو قسمت سوم با اينكه شخصيت قوى اى داشت زياد بهش نپرداختن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب ما نبودیم که به موقع خبر دار بشیم، واقعا از شرایط و اخبار این چند ساعت خوشحال شدم!
این چندتا بازی های AAA هستن که امسال عرضه می شن، بازی های کوچک تر هم قاعدتا باید باشه و اینکه نمایش یه سری از بازی هایی که برای سال آینده مالیشون در نظر گرفتن، میریم که امیدوار برای PoP و SC باشیم. اون Expansion هم تکلیفش معلوم نشد، یا همین Crew هست که در این صورت به بازی به صورت خیلی مرموز جا افتاده! یا اینکه نه، برای بازی دیگه ای در نظر گرفته شده!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
در مورد اون شایعه ای که گفتم لینک اون منبع انگاری کار نمیکنه :D ولی کامنت های این صفحه به بعد توی گف رو دنبال کنید:
Reuters: Vivendi takeover of Ubisoft to take place this year

مشکل اینکه اگه Vivendi بتونه یوبی رو تصاحب کنه اونوقت یه سری از اعضای اصلی شرکت میرن کنار و این اصلا خوب نیست. البته این بحث رو بزاریم واسه موقعی که رسمی بشه (که امیدوارم هیچ وقت نشه!)، فعلا از خبرهای جدیدی که اومده باید لذت برد :D Far Cry 5 :x یه ریمن درست و حسابی هم معرفی کنه من چیز دیگه ای کنفرانس نمیخوام، ولی خواهشا نحوه اجرا بهتر از پارسال باشه، واقعا ضعیف بود نحوه اجرای پارسال :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر