Ubisoft E3 2016 Press Conference

به کنفرانس Ubisoft از 0 تا 10 چه نمره ای می دهید؟


  • مجموع رای دهنده‌ها
    48

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,168
11,624
نام
آرمينشرکت Ubisoft همانند سال های قبل حضور خود در E3 2016 تایید کرد. کنفرانس شرکت در تاریخ 13 June برگذار خواهد شد که معادل است با 25 خرداد ساعت 00:30 بامداد.
امسال هم مانند سال قبل سعی می کنیم که اطلاعات کافی از بازی هایی که حضور قطعی در کنفرانس رو دارن توی تاپیک قرار بدیم، هم چنین نگاهی به عنوان های یوبیسافت که ممکن است شاهد نسخه جدیدی از آن باشیم خواهیم داشت. طبق روالی که یوبیسافت در سال های گذشته در پیش گرفته می توان انتظار سورپراز بزرگی رو داشت که می تواند ادامه ای بر یکی از سری های محبوب خود باشد و یا یک عنوان کاملا جدید.

<با تشکر ویژه از دوست خوبم ™MaMaD بابت زحمت کارهای تصویری و به روز رسانی تاپیک :x:x>:D<>


دوستانی که در تماشای لایو برنامه مشکل دارند می تونند از Liveblog سایت پیگیر جریانات کنفرانس باشند.بر اساس اطلاعاتی که تا الان منتشر شده مجری برنامه مانند چند سال گذشته کمدین معروف، خانم Aisha Tyler می باشد.

همچنین بر اساس گزارش مالی شرکت یوبیسافت می توان حداقل حضور یک IP جدید را در کنفرانس را قطعی دانست. که به این ترتیب لیست بازی های بزرگ شرکت که در کنفرانس نمایش خواهند داشت و تا پایان سال مالی 2016 یعنی تا انتهای March 2017 عرضه می شوند شامل: Watch Dogs 2 – Ghost Recon Wildlands – For Honor – South Park Fractured But Whole – New IP می باشد که در ادامه به اطلاعات منتشر شده از هر کدام اشاره ای می شود.
در گزارش مالی شرکت یوبیسافت اشاره مستقیمی به عرضه شماره دوم از عنوان Watch Dogs در سال مالی 2016 شده که حضور این عنوان را در کنفرانس قطعی می کند. اولین شماره از این سری در کنفرانس سال 2012 معرفی شد که همراه با هایپ فراوانی بود و بسیاری از نگاه ها رو به سمت خود جلب کرد. بازی در سال 2014 عرضه شد و با واکنش های زیادی نسبت به دانگرید های گرافیکی روبرو شد و دید بسیاری را نسبت به شرکت تغییر داد. با این حال بازی از لحاظ تجاری موفق بود و توانست با متای 80 به کار خود پایان دهد. در همان سال کارگردان بازی اشاره داشت که بازی آن ها در بسیاری از المان ها پخته نبوده و در صورت وجود نسخه بعدی حتما شاهد پیشرفت های بسیاری نسبت به اولین نسخه خواهید بود. حال نوبت معرفی نسخه دوم رسیده است، آیا آن گرافیک فک برانداز سال 2012 می تواند اینبار به واقعیت تبدیل شود؟ آیا سازندگان از بازخوردها نسبت به طراحی مراحل، شخصیت و داستان درس گرفته اند؟ باید صبر کرد و دید، با وجود مشکلات نسخه قبلی در بسیاری از فضاهای اینترنتی از جمله بازیستر نمایش این عنوان به عنوان مورد انتظارترین نمایش کنفرانس امسال این شرکت است.

سال گذشته در انتهای کنفرانس رییس شرکت یوبیسافت آقای Yves Guillemot به روی صحنه آمد و گفت که آن ها در یوبیسافت علاوه بر انتشار IP های جدید بسیار مشتاق هستند که عنوان های گذشته خود را به بهترین شکل ادامه دهند. عنوانی که سال گذشته ازین گفته پیروی کرد ادامه ای برای سری Tom Clancy’s Ghost Recon بود. این عنوان برای اولین بار به صورت Open World در آمده است و ساخت و توسعه آن توسط شعبه پاریس یوبیسافت انجام می گیرد. در نگاه اول خیلی ها این بازی را با The Division مقایسه کردند و مشابه هم خواندند. اما اگر به دقت نگاه کنیم این دو عنوان جز جهان باز شباهتی به هم ندارند. از مهمترین اطلاعاتی که از بازی منتشر شده این است که بازی یک بازی آنلاین نیست و همانند شماره های قبلی Ghost Recon شما در یک گروه چهار نفره قرار می گیرید که کنترل هم تیمی ها را علاوه بر AI دوستانتان هم می توانند در دست بگیرند. اطلاعات بیشتر را می توانید در تاپیک بازی پیدا کنید.


سال گذشته For Honor به عنوان یک IP جدید از سمت یوبیسافت معرفی شد، بازی به مبارزات تن به تن به وسیله سلاح سرد می پردازد که بازیکن می تواند از یکی از گروه های Samurai – Knights – Viking را انتخاب کند. نمایش های سال گذشته همگی از بخش آنلاین بازی بوده، اما از همان موقع گفته شد که بازی دارای بخش تک نفره و داستانی نیز هست. در صورت درست بودن این صحبت می توان انتظار نمایش از بخش داستانی را در نمایش امسال داشت.


شروع کنفرانس 2015 با معرفی این عنوان و به روی صحنه آمدن Trey Parker و Matt Stone همراه بود. این دومین عنوانی است که از این سریال معروف به صورت بازی منتشر می شد. South Park The Stick of Truth عنوانی بود که سال 2014 منتشر شد که بازی بسیار موفقی بود و توجه بسیاری را به خود جلب کرد، سازنده آن Obsidian بود و یوبیسافت انتشار آن را بر عهده داشت. اما اینبار ساخت و توسعه بازی هر دو در دست یوبیسافت است. باید دید آیا یوبی می تواند موفقیت این عنوان را دوباره تکرار کند یا خیر.


عنوانی که به صورت حتمی در کنفرانس نمایش خواهد داشت وعضو همیشگی آن است. همچنین خیلی ها منتظر نمایشی از آن نیستند. حرفی هم نیست و فقط به همراه همه امیدواریم وقت زیادی از نمایش را نگیرد.​

14 سال از اولین دیدار با سم فیشر و 3 سال از آخرین دیدار با او می گذرد. Splinter Cell یکی از قدیمی ها و خوب های سبک مخفی کاری است که آخرین عنوان منتشر شده از آن یعنی Blacklist می باشد. در شماره آخر شاهد بازگشت سم فیشر میان سال از دوران بازنشستگی و رهبری تیم Fourth Echelon بودیم اما بعد از جریانات این شماره دیگر خبری از او نشد و امسال خیلی ها انتظار دیدار مجدد او را دارند. اگر یوبیسافت طبق برنامه ها پیش رفته و همه عناوین قطعی خود را امسال منتشر کند با توجه به علاقه خاص چند سال اخیر به Tom Clancy سال بعد بازی برای این نام نمی ماند، با این حساب احتمال معرفی شماره جدید در این سری دور از انتظار نمی باشد.


اولین شماره از این عنوان به کارگردانی Michel Ancel در سال 2003 منتشر شد که بازخوردهای مثبتی داشت و یکی از بازی های بسیار خوب زمان خود بود. اما دیگر خبری از این بازی نشد تا سال 2008 که خبر از انتشار قسمت دوم از این عنوان به همراه تصاویری منتشر شد، اما تا به حال شماره دوم این بازی علاوه بر منتشر نشدن، سرنوشت مشخصی هم ندارد و از این نظر در کنار بازی هایی بزرگی همچون HL3 قرار می گیرد. Michel Ancel که روی شماره دوم هم کار می کرد حال استودیو خود را تاسیس کرده و مشغول به ساخت بازی Wild است و به صورت نیمه وقت در یوبیسافت مشغول است. یوبیسافت هم هیچگاه خبر از کنسل شدن ادامه این بازی و همچنین عدم همکاری با Ancel را نداده است، و عدم عرضه بازی را در نسل قبل ناتوان بودن سخت افزارهای زمان دانست. همچنان خبر هایی از این عنوان به گوش می رسد که هیچ جواب دقیقی ندارد، آیا امسال می تواند به این انتظار طولانی پایان دهد؟


شاهزاده پارسی، عنوانی که خیلی از ماها منتظر معرفی نسخه جدیدی از آن هستیم اما هیچ در عین حال هیچ امیدی هم به انتشار آن نداریم، بر طبق آخرین شایعاتی که منتشر شده گفته می شود یوبیسافت مالکیت این عنوان را ندارد و حاضر نیست برای آن ریسک کند. اما خود شرکت هیچ وقت ادامه این عنوان رو بعید ندونسته و طی آخرین صحبت های رسمی که شده گفته شده باید منتظر بازی در موقعیت مناسبی باشید. شاید امسال که خبری از انتشار Assassin’s Creed نیست موقعیت مناسبی برای رونمایی باشد! و اینکه در صورت معرفی این بازی چگونه خواهد بود؟ آیا راه سه گانه را ادامه خواهد داد؟ یا شبیه شاهزاده 2008 خواهد بود؟ شاید هم این عنوان مانند Ghost Recon پا به جهانی باز بگذارد. به هر حال امیدوارم هرچه زودتر ادامه این عنوان تایید شود و بازی درخور نام و خاطرات آن ساخته شود.

ریمن نیز سری بازی های قدیمی یوبیسافت است که به کارگردانی Michel Ancel در استودیو خلاق Montpellier یوبی سافت ساخته شده. آخرین عنوان Rayman Legends است که بسیار خوش ساخت و با طراحی فوق العاده زیبایی در سال 2013 منتشر شد. حال اینکه بعد از 3 سال آیا یوبیسافت قصد معرفی شماره جدیدی را دارد یا خیر باید منتظر کنفرانس ماند. و اینکه در صورت معرفی آیا آقای Ancel شخصا روی این عنوان کار می کند یا نه؟!


عنوانی که در فضای غرب وحشی جریان دارد و دو شماره اول آن بازی های بسیار خوبی بودند اما ضعف نسخه سوم باعث صدماتی به این عنوان خوش ساخت شد. اما در سال 2013 با همکاری Techland یک عنوان با بودجه کم از این سری ساخته شد که بازی بسیار خوش ساخت و خوبی بود. بازی که از لحاظ گیم پلی بسیار لذت بخش و گرافیک سل شید بسیار دیدنی داشت و به همراه روایت طنز گونه خود باعث لذت هرچه بیشتر بازیکنان از این عنوان شد. به مانند جنگ جهانی، بازی هایی در دنیای غرب وحشی نیز امروزه در بازار کم دیده می شوند، آیا یوبی سافت به این فضا فکر می کند؟با توجه به صحبت های یوبی در مورد مشخص شدن زمان عرضه های زیادی، به احتمال زیاد می توان انتظار معرفی موارد زیر را داشت:
  • مشخص شدن جزییات DLC دوم بازی The Division یعنی Survive و زمان انتشار آن.
  • مشخص شدن DLC بعدی بازی R6 Siege که طبق اطلاعات لو رفته مربوط به اپراتورهای ژاپنی می باشد.
  • شایعاتی در مورد DLC جدیدی برای بازی Trials چند مدت پیش پخش شده بود که اشاره به اسم Blood Dragon داشت.
  • چند روز پیش خبری مبنی بر توقف شدن آپدیت های بازی The Crew به مدت محدودی به بیرون آمد. می توان احتمال داد که تیم این بازی در حال آماده سازی Expansion جدیدی برای بازی هست.

عنوان های دیگری هم در لیست بازی های محبوب یوبی سافت هستند که شاید مدت هاست خبری از آن ها نباشد اما خیلی ها انتظار انتشار نسخه ای جدید از آن ها را دارند. به خاطر طولانی نشدن لیست و تاپیک تنها به اشاره به اسم آن ها بسنده می کنیم. (البته لازم هست اشاره کنم سال گذشته سه، چهار عنوان از این لیست معرفی شدن:D)
Brother in Arms
I am Alive
Driver
H.A.W.X
Patrice Desilet؟! :-":D
...


<این قسمت پس از اتمام کنفرانس و در دسترس قرار گرفتن ویدیو ها با کیفیت مناسب آپدیت خواهد شد.>
 
آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,746
9,116
نام
حمیدرضا
من امسال نسبت به سال های گذشته کمترین هیجان رو برای کنفرانس یوبی دارم، همه چیز پیشبینی شده هست مگر اینکه تو جریان کنفرانس اتفاق غیر منتظره ای بیوفته که احتمالا بعید به نظر می رسه.
از همینجا می تونم بگم متاسفانه احتمال معرفی POP جدید دیگه صفره، خیلی بعید به نظر می رسه که تو شرایط فعلی یوبی بخواد رو این بازی سرمایه گذاری عظیم انجام بده، الان گزینه هایی رو داره که با اطمینان بیشتری میتونه روشون کار کنه.
منتظر بازگشت سم فیشر بودم که اون هم حداقل امسال به نظر می رسه محتمل نباشه، معمولا یوبی تو سال های گذشته دوتا سورپرایز داشته یکی قبل از مراسم معرفی میشده و اولین گیم پلی ــش رو می دیدیم که برای امسال WD2 هست، یه بازی جدید هم معرفی میشه، تو گزارش مالی اخیرشون گفته بودند که تا قبل از پایان سال مالی 2017 یه بازی جدید با سرورهای آنلاین قدرتمند عرضه می کنند، به احتمال زیاد سورپرایز کنفرانس معرفی همین IP جدید هست.
در صورتی که E3 سال 2012 اگر اشتباه نکنم دوباره تکرار بشه، احتمال معرفی یه بازی دیگه که احتمالا انتشارش میره برای یک یا دو سال آینده، هم وجود داره. در این صورت بیشترین احتمال برای TCSC جدید هست که شدیدا استقبال میشه.
نمایش های دیگه هم GR:W هست، شدیدا منتظرم ببینیم این بازی قرار چی بشه، بخش داستانی داره بالاخره، تک نفره هست، MMO هست، CO-OP هست یا ... بازی های معرفی شده دیگه هم هستند.
 

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,572
272
حضور Southpark، Watch Dogs 2، For Honor و Ghost Recon: Wildlands حتمیـه، به علاوه محتوای اضافه برای Division
Beyond Good & Evil 2
حدودا ده روز پیش هم خبرهایی از ثبت Trademark جدیدش بود
احتمال معرفی Rayman و یا Splinter Cell جدید هم هست
چند وقت پیش هم استدیوی سنگاپور (بخش دریانوردی AC) اعلام کرد که مشغول کار روی یکی از بزرگترین‌ پروژه‌های Ubisoft ـه
 
آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,849
3,228
حضور Southpark، Watch Dogs 2، For Honor و Ghost Recon: Wildlands حتمیـه، به علاوه محتوای اضافه برای Division
Beyond Good & Evil 2
حدودا ده روز پیش هم خبرهایی از ثبت Trademark جدیدش بود
احتمال معرفی Rayman و یا Splinter Cell جدید هم هست
چند وقت پیش هم استدیوی سنگاپور (بخش دریانوردی AC) اعلام کرد که مشغول کار روی یکی از بزرگترین‌ پروژه‌های Ubisoft ـه
اون توی کنفرانس Nintendo اه و انحصاری NX
 
  • Like
Reactions: Justiciar

a.masoud

کاربر سایت
Feb 25, 2016
33
15
تکلیف tom clancys ghost recon wildlands باید معلوم شه
مردم از انتظار!!!!

فرستاده شده از G630-U20ِ من با Tapatalk
 

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
1,968
3,836
نام
حسین
واقعا واسه ديدن دانگريد شدن بازيه ghost recon هيجان زدم :|
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,168
11,624
نام
آرمين
یه سری ویدیو رو در مورد وظایف مختلف امروز بلاگ رسمی یوبی منتشر کرده؛ در مورد شغل ها و وظایفشون توی یک قسمت از ساخت بازی یا کارهای مرتبط با اون ها صحبت می کنن یک سری از کارکنان که لینک هارو پایین می زارم:

دانلود فایل Gameplay-Programming-At-Ubisoft
دانلود فایل IT-At-Ubisoft
دانلود فایل Level-Design-At-Ubisoft
دانلود فایل Marketing-At-Ubisoft-Full-version
دانلود فایل Online-Programming-At-Ubisoft
دانلود فایل Project-Management-At-Ubisoft
http://gof.ir/sad5/Technical-Art-At-Ubisoft.mp4.html
http://gof.ir/sad4/Consumer-Engagement-At-Ubisoft.mp4.html
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,168
11,624
نام
آرمين
یک مصاحبه هم دو روز پیش با Creative Director بازی Ghost Recon Wildlands منتشر شد که اطلاعاتی در مورد خود بازی نداشت؛ اما ایشون روی بازی های Rayman 3 به عنوان طراح مراحل و بعد هم روی عنوان هایی مثل Splinter Cell Pandora Tomorror و Ghost Recon Advance Warfighter و Future Soldiers کار کرده! الان هم سه سال و نیم هست که مشغول Wildlands هست.

متن کامل هم می تونید توی لینک اصلی بخونید : “The final version of the game is the sum of the work and the spirit of many passionate people." An exchange with our Creative Director, Eric Couzian. | Ghost Recon® Wildlands News & Updates | Ubisoft® (US)
 

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,642
4,467
نام
سهيل
من از یوبی یک چیز فقط میخام و اون هم Reyman جدید هست.
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,168
11,624
نام
آرمين
حالا که نزدیک E3 داریم می شیم، حدسیات اینا هم میره بالا، ما هم با چیزایی که هست بیایم یکم هیجان بدیم به کار بد نیست :D

اول این توییتی که Reflections کرده، اندکی مشکوک هست :D

ساخته شدن Driver جدید زیاد دور از انتظار نیست، با توجه به اینکه الان 2 سالی از The Crew می گذره و حدودا 5 سالی از آخرین عنوان از سری Driver یا همون San Francisco!

مورد بعدی هم در مورد رای گیری در مورد شخصیت های یوبی هست که توی یه مدت گذشته برگذار شده بود؛


توی تصویر Prince Of Persia دیده می شه، هر چند مدت هم یک سری اشاراتی به این شخصیت هست و به نظر میاد که یوبی این شخصیت رو فراموش نکرده! اما اینکه بازی PoP کی معرفی می شه همچنان مبهم هست!
 

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,734
1,859
Prince of Persia ـی حتما در کار خواهد بود ولی به نظرم یوبی سافت می خواد که تو بهترین زمان ممکن (از نظر اینکه عکس العمل ها چی خواهد بود و دیدگاه مردم نسبت به یوبی سافت چی هست و ...) این معرفی را انجام بده:D
احتمال اینکه بیاد سه تا مگا بمب ( PoP و Beyond G&E2 و Splinter Cell ) تو کنفراس ول بده هم خیلی زیاده!! (این را منابع داخلی بهم گفتن!:D)
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟