Ubisoft و ساختن بازی‌های Kinect از تمامی‌ محصولاتشان

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca

ubisoft-logo.jpg

Ubisoft امروز به MCV گفت که آنها در حال ملاحظه برای ساختن نسخه‌های Kinect از تمامی‌ محصولاتشان هستند.
" ما بزودی بازی‌هایی‌ بسیار ابتکارانه برای Kinect, به ارمغان خواهیم آورد."
" من فکر میکنم که ما میتونیم نسخه‌های Kinect از تمام محصولاتمان بسازیم، اما نهایتأ به تیم سازندهٔ مان بستگی دارد، اما چیزی برای همه خواهیم داشت."
Ubisoft موفقیت زیادی با Kinect داشته است. آنها موفق‌ترین منتشر third-party برای کینکت هستند. بازی بعدی آنها Michael Jackshon Experience در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

منبع

• Like
Reactions: Farh@d and Fratos

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
" من فکر میکنم که ما میتونیم نسخه‌های Kinect از تمام محصولاتمان بسازیم، اما نهایتأ به تیم سازندهٔ مان بستگی دارد، اما چیزی برای همه خواهیم داشت."

من هم فکر میکنم جناب Geoffroy Sardin شما باید دهان بزرگتون رو ببندین و کمتر چرت و پرت بگین!

Assassin's Creed kinect!!
Splinter Cell Kinect!!!بی خیال...

• Like
Reactions: Bayonetta

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من هم فکر میکنم جناب Geoffroy Sardin شما باید دهان بزرگتون رو ببندین و کمتر چرت و پرت بگین!

Assassin's Creed kinect!!
Splinter Cell Kinect!!!بی خیال...
چرا دوست عزیز:D اتفاقا جلب میشه!(من الان دارم تو ذهنم بازیش میکنم عجب چیزیه چه گرافیکی دار:D)
ولی جدی جدی اگه بیان استراتژی هایی مث end war و ruse یا پلتفرمی مث پرینس رو با کحینکت بدن چقد کمبو میزنیما:D

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اوووففففففففففف.....
یعنی اینقد بازی ساختن و پورت کردن واسه کینکت اینقدر اسونه؟؟؟؟!!!

به نظرتون چقدر طول میکشه!!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
قبول دارم کار خوبی میکنن و باید بازی خوبی برای کینکت بسازن اما یکی به این احمق ها بگه بجای این کار ها عنوان های بزرگت رو بهتر بساز بجای این که چند تا چند تا هندونه بر داری .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چرا كه نه؟ :)

چرا دوست عزیز:D اتفاقا جلب میشه!(من الان دارم تو ذهنم بازیش میکنم عجب چیزیه چه گرافیکی دار:D)
هر بازی ای رو که نمیشه ساپورت کینکت انداخت بغلش!اون بازی هم باید بسترش رو داشته باشه!که Splinter Cell نداره!!یعنی نمیشه از توش یه چیز خوب درآورد!آخه مثلا چیکار میخوان بکنن!!؟ کلمونو تکون بدیم نایت ویژن بشه!؟ یا دستمون رو بیاریم بالا اسلحشو در بیاره!؟ ترجیح میدم یه دکمه رو فشار بدم به جای این مسخره بازیا!!
خاک تو سرا به جای این کارا بیاین Raving Rabbids رو واسه کینکت بزنین که بتونین یه غلطی توش بکنین.
شخصا ترجیح میدم اگه میخوان از کینکت به عنوان یه آپشن اضافی استفاده کنن,اول رو چند تا فرنچایزه دیگشون امتحان کنن,وقتی خوب امتحانش رو پس داد واسه SC هم بکار بگیرن!:D اون موقع مشکلی نیست!:D ولی میدونم اگه الان بخوان به عنوان اولین بازیهاشون ساپورت کینکت رو به SC یا AC اضافه کنن گند اساسی خواهند زد.
نمونه بخوام بگم,استفاده از Sixaxis بود تو Uncharted (واسه حفظ تعادل)که بعد از اینکه دیدن خوب جواب نداد اصلا تو شماره ی بعدی حذفش کردن! نمیخوام یه همچین اتفاقی بیافته...
سینا درکت میکنم :D رسما SC با این حرکت میشه نوب بازی :D
نه.بحث سره نوب بازی و اینا نیست!!کلا یه چیز دیگست که بالا توضیح دادم.ولی خُب اینم هست!:D

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
هر بازی ای رو که نمیشه ساپورت کینکت انداخت بغلش!اون بازی هم باید بسترش رو داشته باشه!که Splinter Cell نداره!!یعنی نمیشه از توش یه چیز خوب درآورد!آخه مثلا چیکار میخوان بکنن!!؟ کلمونو تکون بدیم نایت ویژن بشه!؟ یا دستمون رو بیاریم بالا اسلحشو در بیاره!؟ ترجیح میدم یه دکمه رو فشار بدم به جای این مسخره بازیا!!
خاک تو سرا به جای این کارا بیاین Raving Rabbids رو واسه کینکت بزنین که بتونین یه غلطی توش بکنین.

دوست من ایده هات عالین ! واقعا خیلی جالبه که دستمون رو ببریم بالا تا اسلحمون رو درباریم .
جدی میگم .
خوب دوست من به اینا میگی مسخره بازی ؟! خوب مثلا چه عیبی داره ما سرمون رو تکون بدیم ؟!

fisher2

کاربر سایت
May 31, 2010
43
به نظر من اگه فقط با کینت باشه خیلی ضایع می شه مثلا فک کن تو اسپلینتر وقتی یه 200 متر نشسته بری تصور کن چه بلایی سرت می اد ولی ترکیبش با کنترلر خیلی عالی می شه به نظرم مثلا با همین سر تکون دادن نایت ویژن بیاد خیلی قشنگ می ش یا تو بازی مثل ghost recon فک کن دستور ها رو مثل واقعی بدی دست رو ببری بالا وایسن یه جار نشون بدی برن اونجا خیلی هم رون تر می شه بازی کرد

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
AC برای کینکت خودم یکبار گفته بودم به نظرم بازی خوبی میشه هم ایده جالبی هست البته موافقم هرچیزی نمیشه برای کینکت عرضه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر