Ubisoft شانس بیشتری به بازی‌های کوچکتر می‌دهد

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
57627900632350411868.png

شاید بازی کوچک و دوست داشتنی Child of Light به اندازه عنوان Watch Dogs توجه همگان را به خود جلب نکرد، اما با نقدهای خوبی که نصیب خود کرد باعث شد تا Ubisoft توجه بیشتری به چنین بازی‌هایی داشته باشد، بازی‌هایی که فقط صحبت از عظیم بودن نمی‌کنند. آقای Lionel Raynaud معاون استودیو Ubisoft Montereal بیان کرد: “ Child of Light ما را خوشحال و شگفت زده می‌کند. تیم کارش رو بسیار خوب انجام داد و این عنوان بازخورد بسیار عالی‌ای داشت. ما افتخار میکنیم که اثری جدید و منحصر به فرد خلق کردیم. خیلی‌ از مردم از اینکه Unisoft Montereal چنین بازی‌ای خلق کرده سورپرایز شده بودند."
ایشان ادامه داد که تیم child of Light خیلی چیزها در مورد مکانیک‌های RPG در طول ساخت بازی یاد گرفتند که این باعث می‌شود هسته‌ای جدید در استودیو Montereal به وجود آید. افرادی که این بازی را خلق کردند می‌خواهند دوباره با هم کار کنند و بازی‌ای کوچک یا شاید بزرگ خلق کنند.
"ما در ادامه راه خود حتما از چنین پروژه‌هایی استقبال می‌کنیم و شاهد بازی‌های بیشتری نظیر Child of Light خواهیم بود."
Child of Light در ماه آپریل برای PS4، Xbox One و PC عرضه شد. این بازی به دلیل طراحی هنری و گیم پلی خود از گیم اسپات نمره 8 را دریافت کرد.
Ubisoft Wants to Make More Smaller Games Like Child of Light - GameSpot

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اتفاقا من بازیای کوچیکتر یوبی رو خیلی بیشتر دوست دارم. Rayman عالی بود. Child of Light هم خیلی خوب از کار در اومده بود. کلا بازیای کوچیکتر یوبی به من خیلی بیشتر لذت میده تا AC و مخصوصا Splinter Cell

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اتفاقا من بازیای کوچیکتر یوبی رو خیلی بیشتر دوست دارم. Rayman عالی بود. Child of Light هم خیلی خوب از کار در اومده بود. کلا بازیای کوچیکتر یوبی به من خیلی بیشتر لذت میده تا AC و مخصوصا Splinter Cell

Valiant Hearts هم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر