Ubisoft : در Q1 2010 شاهد تاخیر بازیها خواهید بود

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

yvesgillimont.jpg

CEO شرکت Ubisoft اقای Yves Guillemot اعلام کردند :
چون Q1 2010 زمانی بسیار شلوغ برای عرضه بازیهاست ، Gamer ها باید خودشون رو برای تاخیر های بیشتر در بازیها اماده کنند .
در ادامه به MCV میگه : ما میدونیم که در موقعیتی هستیم که بسیاری از بازی های خوبمون رو برای عرضه در نیمه اول سال اینده اماده میکنیم .
اما من فکر میکنم ناشران دیگه ای هم هستن که بخوان همین حرکت رو انجام بدن !
کوراتر اول 2010 به طور دیوانه واری خوب به نظر میرسه ولی تا وقتی چنین حرکت هایی از ناشران ببینیم این تاخیر ها ادامه خواهد داشت !!!

ایا SC:C تاخیر خواهد خورد چرا ؟

" من فکر میکنم همیشه همین طوره ! ما میخوایم اطمینان حاصل کنیم وقت کافی برای تکمیل SC:C را خواهیم داشت و ان را با بالاترین کیفیت ممکن عرضه میکنیم !
من فکر میکنم اخیرا تیم بازیسازی مونترال عالی کار میکنند ولی داشتن وقت اضافه چیزی است که انها را خوشحال میکند !
بازی ممکنه همین الان هم یک عنوان خوب باشه ، ولی ما میخوایم اون رو به یه بازی فوق العاده تبدیل کنیم !
پس چرا نه ؟ اگر ما بتوانیم از پس این تاخیر سود خوبی نصیب شما بکنیم "
علاوه بر اینکه بسیاری از بازیهای بزرگ نیز در حوالی کریسمس منتشر میشوند !

ایا این حرکت برای اجتناب از برخورد با COD:MW2 خواهد بود ؟

" نه ، واقعا منظورم این نبود . من واقعا این بازی رو دوست دارم ، اما در حقیقت این مسئله ای نیست که ما به خاطر ان این تاخیر ها را داشته باشیم "

کوتاه شده از MCV

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
SC:C يكي از بازي هايي بود كه خيلي از جوايز E3 رو درو كرد...
شما منظور منو بد متوجه شدی.
من گفتم رو گرافیک بازی کار بکنن.
تو نمایشگاه کلن یه تریلر از سم نشون دادن یکی از افتضاح ترین نمایش تو نماشیگاه بود (از نظر من)
از بچه ها بپرس.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خیلی جالبه واقعا.
بازی های یوبی هم کم چیزی نیستن خداییش(حالا واسه مثال گیر ندید به SC)....چرا فقط یوبی باید از بازی های دیگه بترسه؟!...خب چرا نباید شرکت های دیگه به خاطر این که بازیشون به SC نخوره تاخیر بندازن تو کارشون؟!...واقعا جای بحث داره.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
خوب پس برای splinter cell conviction باید روی 2011 حساب کنیم ولی عجب رویی داره این یوبی سافت انقدر تاخیر میده
تازه بدبخت ما پی سی گیمر ها که دو تا تاخیر باید منتظر باشیم یکی خود بازی یکی هم نسخه پی سی که خدا می دونه چقدر تاخیر بدهند میترسم مثل رزیدنت اویل 6 ماهی تاخیر بدند برای همین میشه 2011

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
مثل اینکه یوبی خیالش حسابی از assassin's creed 2 راحته که عین هلو عنواناشو با تاخیر میده بیرون .....
________
شما منظور منو بد متوجه شدی.
من گفتم رو گرافیک بازی کار بکنن.
تو نمایشگاه کلن یه تریلر از سم نشون دادن یکی از افتضاح ترین نمایش تو نماشیگاه بود (از نظر من)
از بچه ها بپرس.
دیگه اونقدر هم که شما میگی بد نبود ... ( از لحاظ گرافیک)
در ضمن نمایش بازی که خیلی خوب و واقعی بود ....چرا میگی افتضاح ؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
تازه من رو تاخیر بازیهای دیگه هم حساب کردم.:biggrin1:
انقدر حجم بازیهای نیمه اول 2010 زیاده که خودم احتمال میدم Mafia 2 و Alan Wake و Max Payne 3 دوباره یه تاخیر دیگه بخورن. همین Take twoصد در صد یکی دوتا از بازیهاش تاخیر میخوره. هیچ شرکتی نمیاد 4 تا از بهترین عناوینش رو تو یه کوارتر عرضه کنه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
پسر bio 2 که اعلام شد رفت برای q2 2010!
نه !!!:confused:
میثم کی این خبر رو شنیدی ؟
اخرین خبری که در مورد عرضه Bio 2 رو خودم گذاشتم ! که T2 تو کنفرانس خبریش اعلام کرده بود 4 تا بازی بزرگشو تو Q1 2010 عرضه میکنه حول حوش ژانویه تا مارچ فک کنم .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگه بازهم تاخیر بخوره- باید بازی بخوره توسره یوبی- نخواستیم بابا-:biggrin1:(چقدر ناز میکنن اینها-ازهمون اول که گفتن AC نجات دهندشه-معلوم بود بازم تاخیر در راهه)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
به نظرم اینا باید بازیشون رو عرضه کنن و به بقیه کار نداشته باشن ، اگه معتقدن بازیشون "بزرگه" چرا از بقیه ی بازیا باید بترسن؟؟؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نه !!!:confused:
میثم کی این خبر رو شنیدی ؟
اخرین خبری که در مورد عرضه Bio 2 رو خودم گذاشتم ! که T2 تو کنفرانس خبریش اعلام کرده بود 4 تا بازی بزرگشو تو Q1 2010 عرضه میکنه حول حوش ژانویه تا مارچ فک کنم .
یه سرچ بزنی تو همین bc خبرش گذاشته شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر