Ubisoft : تا اطلاع بعدی Splinter Cell فرانچایز اختصاصی 360 است

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

tom-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092713504_640w.jpg

Yannis Mallat رئیس شرکت Ubisoft در کنفرانس GameON finance اعلام کرد :

تا انجا که به نسخه ی کنسولی بازی مربوط هست Splinter Cell در انحصار 360 باقی خواهد بود و در حال حاضر نیز اختصاصی این کنسول است .

" تا اطلاع بعدی این بازی در انحصار 360 خواهد ماند "

" اگرجه من فقط یکی از سازندگان بازی هستم و شما برای تایید ان باید با افراد ما در پاریس صحبت کنید "

شماره قبلی این فرانچایز بعد از مدتی از عرضه بر روی Xbox 1 برای کنسول سونی و نینتندو هم عرضه شده بود !

منبع

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
ممد جون منظورم فروش بازی برای Pc نبود.میگم هر کسی pc داره و میتونه قبل از اینکه رو ps3 بیاد(اگه بیاد)رو pc بازی کنه.اونوقت بنظرت میره نسخه ps3 رو تهیه کنه؟اونم بعد چند ماه.قضیه Bioshock که یادته.رو ps3 تونست خود نمایی کنه؟چون قبلش تمام gamer ها به استثنای دارندگان ps3 بدون pc که بعید میدونم همچین کسایی باشن بازیشو انجام دادن.;)

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
ممد جون منظورم فروش بازی برای Pc نبود.میگم هر کسی pc داره و میتونه قبل از اینکه رو ps3 بیاد(اگه بیاد)رو pc بازی کنه.اونوقت بنظرت میره نسخه ps3 رو تهیه کنه؟اونم بعد چند ماه.قضیه Bioshock که یادته.رو ps3 تونست خود نمایی کنه؟چون قبلش تمام gamer ها به استثنای دارندگان ps3 بدون pc که بعید میدونم همچین کسایی باشن بازیشو انجام دادن.;)
درسته،من منظور شما رو بد متوجه شده بودم.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
وقتی هی دارن هر 2 ماه به 2 ماه میگن این انحصاریه یعنی داره بهشون فشار میاد
احتمالا به فاصله 6 ماه برای PS3 هم میاد ! نیومد هم PC هست !

نه آقا اینا بهشون فشار نیومده، اینا میخوان به PS3 دارا فشار وارد کنن. :biggrin1:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه آقا اینا بهشون فشار نیومده، اینا میخوان به PS3 دارا فشار وارد کنن. :biggrin1:
واسه چی؟
:biggrin1:
اینقدر بازی خوب انحصاری داره که فکر نمیکنم مشکل واسه PS3 پیش بیاره.
PS3 که اصلا تو فشار نیست

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شرمنده! من یه نموره خنگم! منظورتون رو نمی فهمم!‌ میشه یه کم توضیح بدین روشن شیم؟؟!! هم شما هم آقای "Fratos" فریدون خودمون!
خیلی سادس اینا الان بازی رو تقریبا 4 یا 5 سال دارن میسازن و همی طوری هی شروع به تغییر بازی کردن، این تغییرات بازی به استادیو و ناشر از لحاظ مالی ضرر شدیدی میزنه چرا؟ چونکه مجبور مثلا 2 میلیون دلاری که خرج کردن رو بریزن دور این اتفاق برای کپکام زمان عرضه ی RE4 افتاد که داشت ورشکست میشد از بس RE4 رو عوض کرده بود و پول بالاش خرج کرده بود.

حالا هم اینها همینه بازی رو تا نصفه ساختن و بعد ولش کردن یعنی کلی پول فرط بعدش هم بازی رو از نو ساختن حالا بودجه کم میارن خب باید یک جوری تهدید کنن دیگه؟

من که میگم بیاد SC رو برای Wii هم عرضه کنه خیال ما هم راحت بشه :biggrin1: یه Naruto توپول انحصاری 360 بده بیرون.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
99%
اگه همزمان نیاد(که نمیاد به نظرم:biggrin1:)مثل double agent میشه که time exclusive بود.
انحصاری بودن یا نبود DA کی مطرح بود؟ اصلا اون وقتی که DA اومد ps3 بود که روش عرضه بشه؟

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent: October 17, 2006
PlayStation 3: November 11, 2006

ps3 اگر بود همزمان عرضه میشد و اون نسخه ps3 که من دیدم، همون عرضه نمیشد بهتر بود :laughing:.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
در کل در یک کلمه میشه گفت که هیچ عنوانی از این سری انحصاری نبوده و احتمال اینکه این روند ادامه پیدا کنه خیلی بیشتره تا اینکه نکنه!
توی نسلی که هزینه ساخت بازی زیاد شده و انحصاری ها مولتی شدن نمیشه انتظار بر عکس این رو داشت!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان فك كنم منظور اين خبر اين بوده كه اين فرانچايز تا اطلاع بعدي در انحصار x360 هستش. يعني splinter cell فعلا براي xbox360 هست. نه اين اخري بلكه بعدي ها هم تا اطلاع بعدي در دست xbox 360 هست.
یه Naruto توپول انحصاری 360 بده بیرون
اينو با هات موافقم به يك شيپودن شديدا احتياج دارم .واسه بازي

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوستان فك كنم منظور اين خبر اين بوده كه اين فرانچايز تا اطلاع بعدي در انحصار x360 هستش. يعني splinter cell فعلا براي xbox360 هست. نه اين اخري بلكه بعدي ها هم تا اطلاع بعدي در دست xbox 360 هست.

اينو با هات موافقم به يك شيپودن شديدا احتياج دارم .واسه بازي
خب بالاخره یه نفر منظور متن خبرو درست متوجه شد:biggrin1:
بعد از این همه بحث و جدلی که درست شد این بیانیه رو دادن که حاکی از قرار داد بلند مدت MS و Ubi برای قسمت های جدیده...
به هر حال من اینطوری فکر می کنم،توی یکی از فرومای Gamespot یه بحث دیدم که گفته بود MS یه سری تسحیلات ویژه برا Ubi در نظر گرفته(مخصوصاً برا Natal)که بعضی از هزینه ها رو یا نگیره یا کمتر بگیره مثل لایسنس برای بازی های جدید یا همکاری برای ساخت بازی برا Natal ...و در عوض Ubi هم این حرکتو کرده...
راست و دروغش گردنه خودشون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر