Ubisoft : تا اطلاع بعدی Splinter Cell فرانچایز اختصاصی 360 است

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام

tom-clancys-splinter-cell-conviction-20090601092713504_640w.jpg

Yannis Mallat رئیس شرکت Ubisoft در کنفرانس GameON finance اعلام کرد :

تا انجا که به نسخه ی کنسولی بازی مربوط هست Splinter Cell در انحصار 360 باقی خواهد بود و در حال حاضر نیز اختصاصی این کنسول است .

" تا اطلاع بعدی این بازی در انحصار 360 خواهد ماند "

" اگرجه من فقط یکی از سازندگان بازی هستم و شما برای تایید ان باید با افراد ما در پاریس صحبت کنید "

شماره قبلی این فرانچایز بعد از مدتی از عرضه بر روی Xbox 1 برای کنسول سونی و نینتندو هم عرضه شده بود !

منبع

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این بخاطر همون صحبتی که یه مدت پیش راجع به SC:C شده بود اینجوری گفته...
احتمالاً MS و Ubi یه قرارداد بلند مدت برا این بازی بستن(برا قسمت های آینده)...
نیما ممنون.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
این بابا هم دلش کتک میخوادا.نمیتونه مثل بچه آدم بگه انحصاریه؟!!:mad:
واقعا این یعنی چی که تا اطلاع بعدی انحصاریه؟!...یا هست یا نیست دیگه!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
امیدوارم انحصاری نمونه!!! چون PS3داران هم دل دارن بیچاره ها!:biggrin1: ظاهرا از شماره ی ششم بازی هم محبوبیتش به شدت کاهش پیدا خواهد کرد (احتمالا)! دلیلش هم همون طور که می دونید غیبت سم فیشر در شماره های بعدی هست! (شاید!)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
امیدوارم انحصاری نمونه!!! چون PS3داران هم دل دارن بیچاره ها!:biggrin1: ظاهرا از شماره ی ششم بازی هم محبوبیتش به شدت کاهش پیدا خواهد کرد (احتمالا)! دلیلش هم همون طور که می دونید غیبت سم فیشر در شماره های بعدی هست! (شاید!)
تا اطلاع ثانوی معنیش این :

بعد از عرضه ی بازی منتظر اعلام زمان عرضه ی PS3 باشید مگر اینکه MGS زیپ جیب رو باز کنه ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آخه مگه این مایکروسافت کت جادویی داره که هی واسه اینو اون جیبشو باز کنه.این شرکت ها هم که بوی پول به دماغشون خورده از خود بی خود شدن.الان نخورن کی بخورن:laughing:
من که رو PC به زیبایی هر چه تمامتر میپایرتمش و حالشو میبرم:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
تا اطلاع ثانوی معنیش این :

بعد از عرضه ی بازی منتظر اعلام زمان عرضه ی PS3 باشید مگر اینکه MGS زیپ جیب رو باز کنه ...
شرمنده! من یه نموره خنگم! منظورتون رو نمی فهمم!‌ میشه یه کم توضیح بدین روشن شیم؟؟!! هم شما هم آقای "Fratos" فریدون خودمون!

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
شرمنده! من یه نموره خنگم! منظورتون رو نمی فهمم!‌ میشه یه کم توضیح بدین روشن شیم؟؟!! هم شما هم آقای "Fratos" فریدون خودمون!

منظورش Microsoft Game Studio .بازی که قبل ps3 رو Pc بیاد محال بتونه فروش خوبی داشته باشه.دلیلشم معلومه.چون اکثر مردم یه Pc نرمالو دارن.بد میگم؟

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
مولتی شدن این بازی به زمان عرضش نمیکشه....
احتمالش هست که زمان عرضه نسخه PS3 با نسخه PC,X360 هم زمان نباشه اما تایید شدنش رو این کنسول حتمی هست.
یوبی نمیتونه از سود فروش این بازی روی PS3 بگذره میخواد بگه بر روی PS3 هم میاد اما میخواد یه خورده بازار داغی کنه برای جلب توجه سونی.

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
وقتی هی دارن هر 2 ماه به 2 ماه میگن این انحصاریه یعنی داره بهشون فشار میاد
احتمالا به فاصله 6 ماه برای PS3 هم میاد ! نیومد هم PC هست !

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
البته نظر شخصی شماست ولی میشه دلیلشو ما هم داشته باشیم؟!
منظورش Microsoft Game Studio .بازی که قبل ps3 رو Pc بیاد محال بتونه فروش خوبی داشته باشه.دلیلشم معلومه.چون اکثر مردم یه Pc نرمالو دارن.بد میگم؟
رو PC که بیاد خدا داده Pirate پس فروش PC رو بیخیال و PS3 هم در حال حاضر IBش کوچیکتره Xbox ه،پس چرا نتونه فروش خوبی داشته باشه؟!
وقتی هی دارن هر 2 ماه به 2 ماه میگن این انحصاریه یعنی داره بهشون فشار میاد
کوجیما هم 24 ساعتی 1 بار میگفت MGS4 انحصاریه داشت بهش فشار میومد؟چه فشاری ممکنه به کوجیما و Ubisoft اومده باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر