Twisted Metal

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
می گن بازيش آنلاين خيلی خوبی داره ولی تاپيكش چيز ديگه ای رو می گه!
می خواستم بازیش رو بگيرم ولی اينجا رو ديدم دو دل شدم:D يكم از آنلاينش بگيد چجورياست؟ من كلا Twisted Metal نزدم تا حالا:D
دوتا قسمت داریم یکی کلا خود بخش آنلاینه بازی که حرف نداره . یعنی خیلی جذاب و باحاله و یکی هم سرور های بازی هست که داغونه . نه فقط ایران بلکه صدای همه ملت رو در آورده و همین قضیه گند زد به فروش بازی . سرور ها مشکل داشت از زمان Demo و نتونستن هم درستش کنن . یه کم بهتر شد ولی بازم سرورهاش گیر زیاد داره و اذیت میکنه .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
زمان دمو من يادمه چون واقعا" بد بود و اصلا" نميشد رفت داخل بازي ولي وقتي مي رفتي داخل بازي لگ نداشتي و كلا" فوق العاده بود ! حالاش رو نميدونم !

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
الانم تقریبا همچین وضعیه ! تو جوین شدن مشکلاتی هست اما وقتی وارد بازی شید دیگه همه چی حله ... هیچ لگی نداره !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
واسه من موقع ساین این شدن به سرور های بازی همینطوری تو ساین این میمونه و هیچی نمیشه چیکار کنم؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
واسه منم همینطوریه خب فعلا باید صبر کنیم ببینیم روز های اینده چطوره؟
کسی هست که تو این اواخر ساین این شده؟

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
من دیروز بازی رو خریدم کد ها رو وارد میکنم ولی ارور میده
2 تا کد به همراه کد پشت دفترچه دارم هر 3 تا رو میگه اشتباه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بازی رو پلمپ خریدی؟یا نه؟
راستی من امرو ز تونستم انلاین شم واقعا انلاینش حرف نداره فوق العادست بدون هیچ مشکل و لگ و...

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
بازی رو پلمپ خریدی؟یا نه؟
راستی من امرو ز تونستم انلاین شم واقعا انلاینش حرف نداره فوق العادست بدون هیچ مشکل و لگ و...

پلمپ خریدم

---------- نوشته در 12:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

رجن اکانتت چیه ؟! رجن بازی چنده؟

رجین 2 - رجین اکانت هم 2

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
پلمپ خریدم

---------- نوشته در 12:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:40 PM ارسال شده بود ----------

رجین 2 - رجین اکانت هم 2

یعنی آک بود و خودت وکیومش رو باز کردی؟!
اگه آره امکان نداره کدا کار نکنه یه اشتباهی می کنی ولی اگر باز خریدی ممکنه استفاده شده باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر