TV TUNER برای PSP !!!

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
بعد این همه مدت بالاخره چی شد؟جواب میده؟اون جدیده اومد یا نه؟:confused:
اولی رو که میگن فقط توی ژاپن جواب میده{+ یه چند تا کشور دیگه که قراره عرضه بشه}
از لحاظ DVB-H هم اگه بخوایم بررسی کنیم یه چند تا مسئله وجود داره که در آخر بهت میگم
از لحاظ حرف دوستمون هم من میخواستم بهشون بگم که
این قطعه سخت افزاری یه tv-tuner هست که مثل تلوزیونهای معمولی که تو منزلامون داریم امواج UHF و VHF رو میگیره ربطی به DVB-H نداره و تو تمام دنیا میتونید ازش استفاده کنید بدون هزینه و یا تکنولوژی خاص
در مورد کیفیت دریافت سیگنال دقیقا مثل این گوشی چینیها که تلوزیون رو میگیرن و باید اینقدر انتن و دستگاه رو چپ و راست و بالا پایین کنید هستش اما من شنیدم تا دو سه ماه اینده ورژن جدید این سخت افزار به بازار میاد که اصطلاحا بهش میگن 2 تیونره که موقع حرکت تو ماشین و یا راه رفتن هم تلوزیون برفکی نمیشه و احتیاج به چپ و راست کردن انتن نداره

به هر حال من هم منتظر این 2 تیونره هستم هر وقت بیاد بهتون اطلاعات دقیق همینطور قیمت و و اینکه از کجا میشه تهیه کرد رو خدمتتون عرض میکنم

این قطعه یه تیونر تلویزیون هست ولی تا اونجایی که همه میدونن و میگن یه تیونر دیجیتالی هست نه اینکه امواج رو به صورت VHF یا UHF دریافت میکنه ودر این مورد فقط میدونم دیدن این شبکه هایی که به صورت دیجیتالی عرضه میشن رایگان اما حاوی محافظ برای جلو گیری از ضبط هست{منبع این مطلب رو یادم نیست و پنجاه,پنجاه ممکنه درست باشه}
از لحاظ اینکه شبیه گوشی چینی هاست شما کجا دیدید آخه؟به نظر شما سونی آنقدر احمق شده که واسه PSP که یکی از نوآوریهای دیجیتالی در زمان عرضه محسوب میشد و قطعات جانبی نسبتا خوبی{مثل دوربین,جی پی اس,خروجی تلویزیون HD و.....}داره و از آن به عنوان پلیر قرن بیستم یاد میشه میاد یه تیونر تلویزیون در حد گوشی های 60 هزار تومنی چینی درست کنه که نه کارایی خوبی دارن و نه کیفیت خوب؟بعید میدونم سونی آنقدر احمق باشه
در مورد مطلب آخر هم خیلی از حرفه ای های انجمن PSP دنبال خبر های جدید و قطعات جدید واسه PSP هستن.یکم عجیب نیست کسی جز شما از این خبر مطلع نشده؟؟؟
به نظر من قبل از دادن یه پست یه ذره مطالعه و تحقیق کنی بد نیست
ولی چند وقتی از پستشون گذشته بود,بیخیال شدم.شما زیاد جدی نگیر
از لحاظ اینکه سیستم DVB-H توی تهران راه اندازی شده شکی نیست.چون حتی اخبار شبانگاهی{ساعت 10 شبکه 3} نشون داد.ولی بعد از اینکه این DVB-H روی N96 جواب نداد{تا اونجا که میدونم تا چند وقت پیش هم جواب نمیداد}یه عده گفتن به علت جابه جای انتن مرکزی به برج میلاد{!!!!!}یه چند وقتی قطع هست.یه عده گفتن امواج این سیستم که تو ایران کار میکنه با امواج دستگاههای روز تفاوت داره.و یه عده تیر خلاص رو زدن و گفتن این سیستم رو غیر فعال کردن.در هر حال DVB-H مخصوص PSP میگن فقط توی ژاپن کار میکنه
گول فروشنده ها رو هم به هیچ وجه نخورید

Iman.Rapsong

کاربر سایت
Jan 16, 2010
6
نام
Iman
اينم يك سوالي كه خيلي ها بخوان جوابش رو بدونن؟ و تا حالا واقعا هيچكدومتون جواب درست و حسابي بهش ندادين:

اين TV-TUNER كه ميگيد تو ايران كار ميكنه؟

اين TV-TUNER توي تمام شهرهاي ايران كار ميكنه؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اين TV-TUNER كه ميگيد تو ايران كار ميكنه؟

اين TV-TUNER توي تمام شهرهاي ايران كار ميكنه؟
اگه سیستمش با سیستم دیجیتالی که توی تهران راه انداختن هماهنگ باشه{که نیست} کار میکنه{یه بابایی که خوره psp و اینجور چیزا بود میگفت فقط توی ژاپن کار میکنه}
توی بقیه شهرها هم.....نه
در کل فقط ممکنه توی تهران کار کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر