sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
این قسمت ساکسشن هم به شدت خفن و البته رومانتیک بود:D اخرش از استرس داشتم میمردم، وقتی فیلم و سریال این حس استرس رو بهم القا میکنن خیلی حال میکنم:D
کی بود می‌گفت فلانی نباشه دیگه فایده نداره و از این حرفا؟:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
این قسمت ساکسشن هم به شدت خفن و البته رومانتیک بود:D اخرش از استرس داشتم میمردم، وقتی فیلم و سریال این حس استرس رو بهم القا میکنن خیلی حال میکنم:D
کی بود می‌گفت فلانی نباشه دیگه فایده نداره و از این حرفا؟:D
من بودم و همچنان هم پای حرفم هستم؛ فقط می‌خوام زودتر تموم شه! :D

توی این دوشنبه‌ها؛ Barry رو به Succession ترجیح میدم!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
الان تازه قسمت 3 ساکسشن رو دیدم.
خود اپیزود که یکی از بهترین اپیزودای درامی بود که این چند سال دیدم در عین حال یکی از بهترین قطعه های بازیگری که تو تلویزیون دیدم بود یعنی از دقیقه اول تا آخرش شاهکار بازیگری بود.
فک نکنم از این قابل باور تر میشد ساخت یه اپیزود رو.
من پدربزرگم تازگی فوت شده، اون یهویی خبر شدن، شوک خانواده، اتمسفر پر استرس و ... رو به قدری خوب در آورده بودن که قشنگ وایب ماه پیش رو برام دوباره زنده کرد.

آخرین ویرایش:

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
همین الان قسمت اخر بتر کال سالو دیدم و کل قسمت اخر کلا موهای بدنم سیخ شد بود و بدنم سر شده بود عجب داستانی عجب کارکترایی عجب تراژدیهایی عجب فیلمبرداریی عجب پایانی و و و هر چی بگم کمه لعنت به من که این سریال زودتر این حرفا ندیدم غم بزرگتر اینکه چرا سال به سال سریال دنبال نکردم تا اون وزن تموم شدنش توی وجود من میرفت حسرت بخورم بعد هفت سال همچین سریال نابغه ای تموم شد و چیز دیگه ای نمیتونه جاشو پر کنه.کاشکی باز یه فیلمی و سریالی از این دنیا بینظیر برکینگ بد ساخته شه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
دیدم
بیشتر یه سریال امریکایی میخوام حال و هواش دوره mad men باشه ولی گنگستری باشه
یه چیزی مثله فیلم پدرخوانده ، la confidential یا gangster squad ,....

Boardwalk Empire
Mob City
Magic City
Damnation
Aquarius

پ.ن: نزدیک‌ترین چیز به اون حال و هوا همین Magic City هست.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,604
Boardwalk Empire
Mob City
Magic City
Damnation
Aquarius

پ.ن: نزدیک‌ترین چیز به اون حال و هوا همین Magic City هست.
اولیو که کلا حال نمیکردم از قدیم
اون 4 تای پایینیو تریلراشو دیدم
مجیک سیتی بیشتر به دلم نشست
ولی mob city برام عجیب بود یه طوری بچگانه بود انگار و فکر کنم کارگردان گرین مایل ساخته بود
ولی یه سوال این مجیک سیتی کنسل شده یا کلا 2 فصله 8 قسمتست؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اولیو که کلا حال نمیکردم از قدیم
اون 4 تای پایینیو تریلراشو دیدم
مجیک سیتی بیشتر به دلم نشست
ولی mob city برام عجیب بود یه طوری بچگانه بود انگار و فکر کنم کارگردان گرین مایل ساخته بود
ولی یه سوال این مجیک سیتی کنسل شده یا کلا 2 فصله 8 قسمتست؟

دو فصل هست + گفته بودن براش یک فیلم سینمایی برای بستن داستان میسازن ولی هنوز این اتفاق نیافته!

پ.ن: من بردواک ندیدم؛ مجیک سیتی هم ندیدم؛ دمننیشن کنسل شده؛ ماب سیتی رو دیدم و دوست داشتم ولی کنسل شده؛ آکواریوس هم کنسل شده؛ مجیک سیتی هم رو کنسل‌شده بدون! (البته ممکنه تو علاقه داشته باشی سریال‌های کنسل‌شده رو ببینی!)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,604
(البته ممکنه تو علاقه داشته باشی سریال‌های کنسل‌شده رو ببینی!)
اتفاقا نه علاقه دارم سریال کنسل شده ببینم نه سریال در حال پخش
سر دکستر هر هفته خماری میکشیدم
یا مثلا godfather of harlem بدم نمیاد ببینم (فقط حیف که داستان رنگین پوستاست) ولی چون هنوز تموم نشده نگاه نمیکنم
اگه پایان بندیش مجیک سیتی مثله 11.22.63 باشه که رسما تموم بشه که اررزش دیدن داره
فکر کنم همین مجیک سیتیو شروع کنم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اتفاقا نه علاقه دارم سریال کنسل شده ببینم نه سریال در حال پخش
سر دکستر هر هفته خماری میکشیدم
یا مثلا godfather of harlem بدم نمیاد ببینم (فقط حیف که داستان رنگین پوستاست) ولی چون هنوز تموم نشده نگاه نمیکنم
اگه پایان بندیش مجیک سیتی مثله 11.22.63 باشه که رسما تموم بشه که اررزش دیدن داره
فکر کنم همین مجیک سیتیو شروع کنم
اونکه 11.22.63 مینی‌سریال بود و خب تو مینی‌سریال به یک پایان واحد می‌رسی!
قبلا عتیقه‌جمع کن بودم ولی الان حوصله‌شو ندارم؛ پیر شدم؛ همین بری و ساکسشن رو به‌زور می‌بینم (البته بری چون کوتاهه میشه تحمل کرد و دوست داشت؛ ساکسشن برام تقریبا خنثی شده!)
حوصله شروع میامی‌وایس هم ندارم!

پ.ن: دوست داشتی شروع کن؛ چون دایره‌المعارف سریال‌هام قوی هست سعی می‌کنم یه پیشنهادی به هر کاربر بدم ولی اگر پایانش باز بود؛ گردن من ننداز! :D

• Smile
Reactions: .::PUИK::.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
بعضی سریالا هستن با اینکه منطقی تو داستانش وجود نداره و گاها حتی این مورد اذیت کننده میشه ولی اینقدر ریتم داستان تنده و اکشن ـش آدمو سرحال میکنه که آدم دوست داره اون قسمت منطقی مغزش رو واسه یه مدت غیرفعال کنه و از همچین سم هایی لذت ببره! :D
تنها نمونه ای ازین دست که یادم میاد Money Heist ـه و خودم بشخصه لذت بردم و اگر این دل ناخوشی که از سینمای شرق آسیا رو نداشتم حتما اون نسخه کره ایش رو میشِستم نگاه میکردم.
تو این چند روز اخیر هم با سریال Citadel آشنا شدم که جزو اون سریال هایی هستم که اشاره کردم.
داستانش جاسوسی / اکشن هست و یه جا خوندم سنگین واسش هزینه کردن.
توی دو قسمتی که اومده داستان جالب و اکشن خوبی داشته و علیرغم اینکه بعضی جاها منطق تو دیوار میره و حتی یه حالت کرینجی پیدا میکنه ولی اینقدر سرگرم کننده بوده تاحالا که منتظر قسمت های بعدیش بمونم.
.....
یه سریال معرفی کردم چند صفحه قبل بنام The Night Agent...
آقا تا قسمت 4 یا 5 دیدم، فکر کنم نصف بیشتر اکشنی که تو تریلر نشون دادن تو همون قسمت اوله:|
خب نامردا من اگه میخواستم "حرف زدن" ببینم میرفتم تویین پیکس یا لفتوورز میدیدم!:D:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر