Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38
این بعید بدونم به امسال برسه. Gen V هنوز تو صف اه.
فقط خدا کنه این رو مثل کمیک هاش نرن جلو که خیلی اوضاع خیت می شه یهو.
بنظرم حتی اگه به اون سمت بره هم فکر نکنم چیز بدی بشه،با توجه تفاوت های زیادی که شخصیت بلک نوار سریال با فیلم داره.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
«اوکی، گورباباش‌» اگه چهره داشت:

View attachment 290854
فیلمنامه این قسمت رو خیلی دوس داشتم. خیلی ریزه‌کاریای ظریف و تمیزی داشت. از اون قسمتا بود که ارزش داره حتی ۲ بار ببینی. بازی‌ها هم که طبق روال، درخشان! این متسونِ خدا لعنت کُنَدِشْ هم واقعا بهترین انتخاب برا این نقش هستش!
---------
پیشنهاد میکنم نسخه‌ی ۴ گیگی رو دانلود کنید دوستان. من سیزن‌های قبلی، همون ۱۰۸۰ عادی میگرفتم و بشدت پشیمونم، چون واقعا زمین تا آسمون فرقشونه!
دقیقا منم این قسمت برام عالی بود.هم اینکه خیلی از شخصیت ها کلی لاین و دیالوگ داشتن و هم اینکه تیم نویسنده ها واقعا سنگ تموم گذاشته بودن. خیلی اپیزود خنده داری هم بود و کلی دیالوگ که توی ذهن ادم موندگار میشه رد و بدل شد!
alexander skarsgård هم بالاخره مقابل بقیه شخصیت ها دیدیم و عالی بود. واقعا نمیدونم این بشر کدوم حرفاش واقعیه و کدوماش نه، از اونور البته کن لعنتی هم نمیشه فهمید تو سرش چی میگذره!

آخرین ویرایش:

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
513
مندلورین که تموم شد، تد لاسو هم نزدیکه تموم شه. سریال جایگزین چی پیشنهاد میکنین؟:D سیاسی و درام و جدی نباشه، طولانی هم نباشه :D دنبال یه چیز کژوال و چیل طورم
آخرین سریالایی که دیدم bear و shrinking بوده
سای‌فای یا انیمیشن هم باشه شدیدا استقبال میشه :D
درحال‌حاضر آروم‌تر، خاکی‌تر و حال‌خوب‌کن‌تر از Somebody Somewhere گیر نمیاد.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
496
نام
Sera
بعد پایان سریال با سال تماس بگیرید،حس چراغ نفتی را دارم که نفتش تمام شده،بی تفاوت،بی هیجان و بی رمق این اواخر پوکر فیس را دیدم ،که آن هم یک ناامیدی دیگر بود،اما خب بخاطر کاراکتر نقش اولش تا انتهایش رفتم،آن صمیمیت و مهربانی بی چشم داشت و راحت گرفتن زندگی چیزی هست که در زندگی واقعی به ندرت در کسی یافت می شود، از نگاه این بازیگر صمیمیت می بارد،چطور این همه صمیمیت در آن نگاه جا شده است نمی دانم،اما سریال موفق خلق کاراکتری شده است که نمی توانید دوستش نداشته باشید.

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
324
نام
بهروز
دقیقا منم این قسمت برام عالی بود.هم اینکه خیلی از شخصیت ها کلی لاین و دیالوگ داشتن و هم اینکه تیم نویسنده ها واقعا سنگ تموم گذاشته بودن. خیلی اپیزود خنده داری هم بود و کلی دیالوگ که توی ذهن ادم موندگار میشه رد و بدل شد!
alexander skarsgård هم بالاخره مقابل بقیه شخصیت ها دیدیم و عالی بود. واقعا نمیدونم این بشر کدوم حرفاش واقعیه و کدوماش نه، از اونور البته کن لعنتی هم نمیشه فهمید تو سرش چی میگذره!
Ken is unreadable :بقول هیوگو
بنظرم کلا این قسمت خیلی ۱۰ از ۱۰تر از قسمت سوم بود. دیدی مثلا در مورد GOT میگن که مثلا فلان قسمت خیلی گیم او ترونزی بود؟ اینم دقیقا از اون قسمتا بود که خیلی Successionـی بود. تموم چیزایی که انتظار داری موقع دیدن این سریال ازش بگیری رو در اختیارت میذاره تو بهترین حالتش. این قضیه دیالوگ داشتن اکثر کاراکترا، کلا توی فصل ۴ خیلی بیشتر شده. با رفتن لوگان، فضا برا بقیه باز بیشترم شده. کلا هم سریال بخش زیادیش مال کندال بوده همیشه، بعنی حتی تو سکانسای خانوادگی یا جاهایی که خیلی آدم توش حضور داره، بازم اون سکانسا متعلق به کندال بودن همیشه. ولی این فصل اینطور نیست. جوری که حتی نقش کاراکتری مثل کارل هم رسما پررنگ شده. (خیلی هم منو یاد شخصیت داموس السلطنه تو قهوه تلخ میندازه😁)
خوشالم میبینم میگی خیلی خندیدی. آخه اکثرا کسایی که من دیدم، خیلی یُبس برخورد میکنن با شوخیا! البته حس میکنم خیلی از شوخیا هم متوجه نمیشن. بشخصه خنده‌های صدادار و بلند هم میگیره از من سریال. این قسمتم که دیالوگا خط به خطش جواهر بودن. طنزا همه درجه یک. فوق العاده‌ست این بالانس بودن میزان طنز و جدی سریال. اصن یجوری درآمیخته شدن با هم که نمیشه جداگونه اسم آورد ازشون.
--------------------------------------------
یه پیج فشن هست تو اینستا که خیلی باحاله. یکی از پستاشو میذارم، خواستی فالو کن. برای من حداقل جذابه. مثلا همین قسمت ۵، اینکه بدونم قیمت لباسای تن متسون یا تام، تیکه به تیکه چند دلاره، حتی میتونه کمکی باشه برای درک بیشتر فضا و کاراکتر و حسِ خیلی از سکانسا. غیر از اینم خب کلا فانه این قضیه‌ی دیدن برچسب قیمتی لباسای کاراکترا.
IMG_20230426_220022.jpg

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,634
نام
Leo Fitz

تریلر فصل 6 بلک میرر، تاریخ پخش هم june
هرچند تو فصل های قبل هم سابقه داشته ولی احساس میکنم دوستان اقلیتی که ظاهرا اکثریت هستن تو این فصل، یک قسمت رو بطور تمام و کمال و طبق استاندارد های نتفلیکس در اختیار خودشون دارن.
دوتا جوونی که رو مبل نشستن

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
View attachment 291182

باب ادنکرک و The Bear، از عجیب‌ترین ترکیب‌ها :D

من واقعا امیدوارم نقش Regular باشه!
خبرش داره دیر اعلام میشه یا سریال تاخیر خورده؟ چون فکر کنم دو ماه دیگه تقریبا پریمیر فصل دو قرار بود باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر