Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
تو این ده الی دوازده سالی که اینجا بودم بحثی سمی‌تر از بحث سر کیفیت TBBT و جوک‌هاش و کیفیت کلی‌اش ندیدم! بنده خدا جوری به سریال اعتقاد و علاقه داشت که خود سازنده و عوامل سریال هم سر چندجا از نقاط بحثش می‌گفتن حالا داداش دیگه اینجوریام نبودیم!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بنشی = درجه‌سه
باش = درجه‌یک
دیگه در این حد هم داغون نیست . بستگی داره با چه متر و معیاری بخواهیم حساب کنیم چون من خودم به نظرم این دو سریال کلا فازشون جداست و فقط اسم اشون با یک حرف شروع میشه و هردو کاراکتر اصلی اشون پلیسه
من خودم به نظرم بنشی هم تو سبک خودش درجه 1 هست . اما طبیعتا به خاطر اغراق ها هالیوودی که داره شاید از دید یک سری سخت پسند تهش بشه بهش گفت درجه 2.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
دیگه در این حد هم داغون نیست . بستگی داره با چه متر و معیاری بخواهیم حساب کنیم چون من خودم به نظرم این دو سریال کلا فازشون جداست و فقط اسم اشون با یک حرف شروع میشه و هردو کاراکتر اصلی اشون پلیسه
من خودم به نظرم بنشی هم تو سبک خودش درجه 1 هست . اما طبیعتا به خاطر اغراق ها هالیوودی که داره شاید از دید یک سری سخت پسند تهش بشه بهش گفت درجه 2.
ببخشید من کمی اغراق کردم. بنشی با ارفاق درجه‌چهار حساب می‌شه.

• Smile
Reactions: TheGodfather

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
375
دوستان میخوام برای عید بیشنم شبا یکی از سیتکام ها رو تماشا کنم بین سنفیلد بینگ بنگ تئوری و how i met your mother مونم کدوم رو اول شروع کنم نظر خودم how i me....هست چون فرندز رو دوست داشتم اینم انگار شبیهشه شخصیت بارنی هم کمی شبیه چندلره
چیزی بهتر ازSeinfeldوجود نداره.
اتفاقا نظری آنپاپیولار نیست چون بدون شک بیگ بنگ تئوری از دید خیلی ها بهترین سیتکام تاریخه.
بازیگران مهمان (Guest Stars) غولی هم داشت. از جمله بیل گیتس، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک، استن لی، نیل دگراس تایسون و ...
ولی خب سریالی مثل فرندز به عقیده من فقط به این دلیل بیشتر سر و صدا کرد که طنز اون برای عوام قابل فهم تر بود در حالی که نوع طنز بکار رفته در بیگ بنگ تئوری بیشتر برای قشر تحصیلکرده جامعه آمریکا و جوامع بقیه کشورها قابل درک بود.
لطف نزدیک عید با این نظرات کام مردم داغ دیده رو بیشتر از این تلخ نکنید.

• Like
Reactions: milad.ps4

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,600
دوستان سلام
بنشی یا بوش؟

View attachment 287520 View attachment 287519
بوشو ندیدم
بنشی فصل 1 ش خوبه
اگه اشتباه نکنم 2 باز خوبه
3 افت میکنه
4 اضافه بر مازاد
ولی با این حال هنوز بنشیو دوست دارم
دیدنش به از ندیدنشه (اگه سریال نداشته باشی)

• Like
Reactions: Alkazar

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
midhunter یه همچین اسمی چطوره ؟ دیدم 2 فصله گفتم برم ببینم
بیشتر سریال حول محور مصاحبه با قاتلای سریالی واقعی میچرخه، قاتلا رو هم بشدت خوب در آوردن کستش عالیه.
اگه به Psychological thriller و کلا بخش روانشناسی جنایی علاقه داشته باشی عشق میکنی با این، این سریال باعث شد که خیلی برم تو این فاز الان بعضی مواقع میشینم فیلمای واقعی مصاحبه و بازوجویی هارو میبینم رو یوتوب.

دو فصل بودنشم نکته مثبتی نیست چون کنسل شده و داستان رها شده تا وقتی فرجی بشه 3 ـشو بسازن ولی خب بازم چون مشابه این سریال کمه همینقدشم میرزه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

:مایندهانتر کنسل شده. اگه به دنبال سریال‌های کوتاه دوفصلی (تموم‌شده) هستی، این‌ها گزینه‌های خوبی هستند

Big Little Lies
Your Honor
Carnival Row
Hunters
Criminal Justice
Day One
Vice Principals
Top of the Lake
Liar
The Son
Kevin Can F** Himself
Hand of God