Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اشتباه از من بود، خطا تایپی "بقیه نمیفهمیدن مینشستن شونصد سیزن پاش؟" بود منظورم :D اصلا معنی نمیده اونجا از "من" استفاده کنم وقتی دارم در مورد بقیه حرف میزنم.

ببین رندوم داری فکت میدی بیرون دیگه، الان اگه اون میلیون ها نفر همه باسواد و تحصیل کرده ان پس کی به قول شما سریالا خاله زنکی HIMYM و فرندز میدیده پس :D

این سوالو که جواب دادم، چرا سوال منو دوباره با همون سوال جواب میدی :D
انتظار داری بیل گیتس بیاد تو فرندز واسه راس کامپیوترشو درست کنه یا ایلان ماسک بیاد واسه جوئی در مورد اسپیس ایکس حرف بزنه؟ (بماند که ایلان ماسکی نبود اون زمان به این شکل) چند تا کمدی مگه داریم که به موضوعات علمی ربط داشته باشه تا جایی واسه اینا باشه توشون؟

اصلا نمیفهمم چه معیاریه واسه سنجیدن، یعنی چون اینا اومدن و وقتشون گذاشتن نشون میده خیلی سطحش بالاس یا چون اینا نیومدن تو سیتکاما دیگه یعنی سطح اونا پایین تره؟ چیه بالاخره :D
الان اینکه ایلان ماسک قبول کنه بیاد تو یک سریال یک دفعه باعث میشه سطحش بره بالاتر مثلا؟ ایلان ماسک کسیه که تو برنامه Joe Rogan وید میزد و همین چند وقت پیش کارش شده بود شت پستینگ تو توییتر الان وقتش با ارزش شد یه دفعه :D
آب در هاون میکوبی مجید، این دوستمون احتمالا اگر بفهمه کیپ ثورن یه مختصر همکاری‌ای با نولان داشته سر اینتراستلار احتمالا میره دیسک بلوریش رو ماچ می‌کنه

• Sad
Reactions: majidred2011

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
شما دیگه نقل قول نخواهی شد با این مدل صحبت کوچه بازاری و سخیفت. همون ظنزهای آبکی لیاقتته و بلاک هم میشی.:)
بیگ بنگ رو صد هزار مرتبه شکر 🤲🏻 حالا جالبه من نه فن فرندزم نه HIMYM ما معمولیا نمیتونیم به سریال‌های فاخر شما نزدیک بشیم 🥺

---

برای اینکه خیلی رفتیم آف‌تاپیک، سیزن ۲ و پایانی کارنیوال رو افتضاح بود.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
درود
این چند روز اخیر سرم خلوت‌تر شده بود.
این سریال محبوب سال‌های اخیر The Boys رو دیدم و واقعا پسندیدم!
فصل چهارمش هم تایید شده، درسته؟! نگفتن کی میاد؟
و اینکه کسی کمیک‌ها رو خونده؟ سریال تا پایا فصل سه، چقدر از قصه رو پوشش داده؟
چند فصل از سریال مونده؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,152
نام
پویان
HBO Max Announces Plans To Destroy All Evidence ‘The Sopranos’ Ever Existed
In the wake of recent moves to reduce the size of its library in order to save on residual payments, streaming service HBO Max announced Thursday it would move forward with a plan to destroy all evidence that The Sopranos ever existed. “Once we have finished burning the 35-millimeter film on which the series was shot and deleting all digitized footage, we will begin confiscating millions of DVD box sets, which will then be steamrolled into tiny pieces and dumped into the Hudson River,” said CEO Casey Bloys, who explained that HBO would begin enforcing a unique noncompete clause in cast members’ contracts that would prohibit Edie Falco, Michael Imperioli, Lorraine Bracco, and other Sopranos stars from ever again taking an acting role and inadvertently reminding viewers of the show’s existence. “We have already bulldozed the structures used for exterior shots of Tony Soprano’s home and Satriale’s Pork Store, and will soon proceed with demolitions of the Lincoln Tunnel and the entirety of the New Jersey Turnpike.” Bloys confirmed that HBO had also directed its general counsel to send cease and desist letters to every Italian restaurant in the world that has baked ziti on the menu​
جریان چیه؟ چی شده؟ چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر