hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,749
من مشکلم خوده همین دختره اسمش چیه رمزهی ممزیه
من هنوز رو حرفم هستم هنوز نظرم اما واتسونه
یعنی تو این کره خاکی بازیگر نبود نقش الیو بازی کنه
باید گونی کشید رو ر این دختر
خب پس... ;))

View attachment وقتی دوستم می‌فهمه از دختری خوشم اومده 😅#جواد عزتی#طنز#رضا عطاران#fun#کلیپ کوتاه.mp4

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
دوستان میخوام برای عید بیشنم شبا یکی از سیتکام ها رو تماشا کنم بین سنفیلد بینگ بنگ تئوری و how i met your mother مونم کدوم رو اول شروع کنم نظر خودم how i me....هست چون فرندز رو دوست داشتم اینم انگار شبیهشه شخصیت بارنی هم کمی شبیه چندلره
اگر بخوام بر اساس کیفیت بگم (از نظر خودم):
Seinfeld > HIMYM > TBBT
ولی اگر بخوام بگم به چه ترتیبی ببینی دقیقا برعکسش رو میگم. یعنی:
TBBT --> HIMYM ---> Seinfeld
استدلالم هم اینه که چون فرندز رو دیدی اگر بلافاصله بعدش HIMYM رو ببینی شاید بخاطر یه سری شباهت هاش برات تنوع نداشته باشه، واسه همین TBBT رو اول ببین که یکم جو متفاوت تری داره. Seinfeld رو هم آخر ببین چون بس که ازین دوتا بهتره وقتی ببینیش دیگه سطح انتظارت خیلی میره بالا و اون دوتا برات لوس میشن :D

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
در حالی که نوع طنز بکار رفته در بیگ بنگ تئوری بیشتر برای قشر تحصیلکرده جامعه آمریکا و جوامع بقیه کشورها قابل درک بود.
فکر نمی‌کردم هیچوقت کسی unironic همچین جمله‌ای بگه

نه بزرگوار، طنز TBBT نه‌تنها برای قشر «تحصیل‌کرده» نیست، بین ضدطنز تا طنز سخیف درجا میزنه. معدود جوک‌های خوب سریال تو ۱۲ فصلش که پانچ‌لاینشون درست می‌شینه هم عموما هیچ ربطی نه به علم دارن، نه به فرهنگ عامه و geek culture که دستمایه اصلی سریاله. محبوب‌ترین بخش سریال طبق نظر بیننده‌هاش، رابطه زوج‌های مختلف سریال و شخصیت شلدون بود که آدم نیازی نداره PhD داشته باشه که درکش کنه.

به هیچ وجه نمیگم نمیشه ازش لذت برد، ولی واقعا شوخی‌هایی مثل پلی‌استیشن بهتر است یا اکس‌باکس، تفاوت استار وارز و استار ترک، DC و Marvel و… با laugh track‍های زورچپون شده، برای قشر تحصیلکرده نیست.

این ویدیو ۲۰ دقیقه‌ای یوتوب خیلی خوب توضیح میده اوضاع از چه قراره:

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
فکر نمی‌کردم هیچوقت کسی unironic همچین جمله‌ای بگه

نه بزرگوار، طنز TBBT نه‌تنها برای قشر «تحصیل‌کرده» نیست، بین ضدطنز تا طنز سخیف درجا میزنه. معدود جوک‌های خوب سریال تو ۱۲ فصلش که پانچ‌لاینشون درست می‌شینه هم عموما هیچ ربطی نه به علم دارن، نه به فرهنگ عامه و geek culture که دستمایه اصلی سریاله. محبوب‌ترین بخش سریال طبق نظر بیننده‌هاش، رابطه زوج‌های مختلف سریال و شخصیت شلدون بود که آدم نیازی نداره PhD داشته باشه که درکش کنه.

به هیچ وجه نمیگم نمیشه ازش لذت برد، ولی واقعا شوخی‌هایی مثل پلی‌استیشن بهتر است یا اکس‌باکس، تفاوت استار وارز و استار ترک، DC و Marvel و… با laugh track‍های زورچپون شده، برای قشر تحصیلکرده نیست.

این ویدیو ۲۰ دقیقه‌ای یوتوب خیلی خوب توضیح میده اوضاع از چه قراره:

دوست عزیز 20 دقیقه نمیتونه یه سریال 12 فصلی رو نمایندگی کنه!!! که اگه اینجوری بود فقط همین 20 دقیقه رو میساختن و دیگه برا چی به خودشون زحمت میدادن که 12 فصل بسازن؟
یه مقدار کوچیکی طنز در حد فهم عوام هم سریالش داره ولی همین که بعضی از بزرگان دنیای تکنولوژی که اسامی اونا رو داخل پست قبلی آوردم این سریالو دنبال میکردن خودش نشون میده که "برخلاف امثال فرندز سریالی خاله زنکی نبوده" و "اون مورد دروغ شاخدار laugh track‍های زورچپون شده هم فقط نشون دهنده متوجه نشدن طنزهای خاص سریاله که گفتم برای عوامی که میخوان بدون تفکر و از روی ظاهر به یه چیزی بخندن این طنزها مناسب نیستن".
حالا سوال من از شما اینه که کدوم سیتکام دیگه هست که بازیگران مهمانش اشخاص بزرگی مثل بیل گیتس، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک، استن لی و نیل دگراس تایسون بوده باشن؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
"اون مورد دروغ شاخدار laugh track‍های زورچپون شده هم فقط نشون دهنده متوجه نشدن طنزهای خاص سریاله که گفتم برای عوامی که میخوان بدون تفکر و از روی ظاهر به یه چیزی بخندن این طنزها مناسب نیستن".
کمدی subjective هست شما هیچ وقت نمیتونی بیای بگی "فلان چیز خنده داره اگه تو نمیخندی یعنی نفهمیدی جوکو" یا برعکسش "اگه واسه من خنده دار نبود پس کلا خنده دار نیست" چون بالاخره درک هر کسی از کمدی متفاوته.
طنز بیگ بنگ بنظرم بیشتر حول محور Nerd ـا میچرخه تا اینکه intelligence 100 بخواد فهمیدنش، منی که نوجوونی سریالو میدیدم و Nerd هم بودم لذت میبردم ازش چون بیشتر موضوعاتش در مورد همین چیزایی بود که ما علاقه داریم اما واقعا به یاد نمیارم طنزش لایه دار باشه و فهمیدنش واسه عامه مردم سخت باشه مطمئن باش اگه اینطوری که میگی میبود هیچوقت به این مقدار طرفدار پیدا نمیکرد (بماند که خود بیگ بنگم کم طنز Dating و اینا نداشت مثل بقیه)

در آخرم بنظرم از سیزن 6-7 به اونور رفتن تو دیوار با اینکه شخصیتاشم دوس داشتم کم کم خسته کننده شد و بنظرم سطح نویسندگیشم بشدت اومد پایین هیچ وقت تمومش نکردم، سیتکام زیاد دیدم شاید جز دوتا سیتکامی بود که نرسوندم به تهش.
حالا سوال من از شما اینه که کدوم سیتکام دیگه هست که بازیگران مهمانش اشخاص بزرگی مثل بیل گیتس، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک، استن لی و نیل دگراس تایسون بوده باشن؟
چه سوال عجیبی :D خب معلومه اینارو واسه این آوردن که به موضوع سریال مربوطه، خداوکیلی بیل گیتس مثلا انتظار داشتی بیارن فرندز؟ بیاد چیکار کنه واسشون :D بقیه سریالا که موضوع علمی ندارن که بخوان شخصیت علمی بیارن جاش بازیگرای مهمی میاوردن مثلا HIMYM و فرندز پر از بازیگرای مهمان کله گندس.

آخرین ویرایش:

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
کمدی subjective هست شما هیچ وقت نمیتونی بیای بگی "فلان چیز خنده داره اگه تو نمیخندی یعنی نفهمیدی جوکو" یا برعکسش "اگه واسه من خنده دار نبود پس کلا خنده دار نیست" چون بالاخره درک هر کسی از کمدی متفاوته.
طنز بیگ بنگ بنظرم بیشتر حول محور Nerd ـا میچرخه تا اینکه intelligence 100 بخواد فهمیدنش، منی که نوجوونی سریالو میدیدم و Nerd هم بودم لذت میبردم ازش چون بیشتر موضوعاتش در مورد همین چیزایی بود که ما علاقه داریم اما واقعا به یاد نمیارم طنزش لایه دار باشه و فهمیدنش واسه عامه مردم سخت باشه مطمئن باش اگه اینطوری که میگی میبود هیچوقت به این مقدار طرفدار پیدا نمیکرد (بماند که خود بیگ بنگم کم طنز Dating و اینا نداشت مثل بقیه)

در آخرم بنظرم از سیزن 6-7 به اونور رفتن تو دیوار با اینکه شخصیتاشم دوس داشتم کم کم خسته کننده شد و بنظرم سطح نویسندگیشم بشدت اومد پایین هیچ وقت تمومش نکردم، سیتکام زیاد دیدم شاید جز دوتا سیتکامی بود که نرسوندم به تهش.

چه سوال عجیبی :D خب معلومه اینارو واسه این آوردن که به موضوع سریال مربوطه، خداوکیلی بیل گیتس مثلا انتظار داشتی بیارن فرندز؟ بیاد چیکار کنه واسشون :D
لشکر هیترهای TBBT ریختن سر من :D اون رفیقمون @Justiciar میاد گزینشی به چند موردی که به علم ربطی ندارن (مثل مقایسه ps با xbox) اشاره میکنه و شما میگی آوردن امثال بیل گیتس بخاطر اینه که ایشون به موضوع سریال مربوط هستن. :D خب الان تضاد بین حرفاتون پیدا شد. یکی میگه اصلا ربطی به موضوعات علمی نداره و یکی حضور شخصیت های معتبر علمی رو مربوط به موضوع سریال میدونه. خب الان با خودتون چند چند هستین دقیقا ؟ :D

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
لشکر هیترهای TBBT ریختن سر من :D اون رفیقمون @Justiciar میاد گزینشی به چند موردی که به علم ربطی ندارن (مثل مقایسه ps با xbox) اشاره میکنه و شما میگی آوردن امثال بیل گیتس بخاطر اینه که ایشون به موضوع سریال مربوط هستن. :D خب الان تضاد بین حرفاتون پیدا شد. یکی میگه اصلا ربطی به موضوعات علمی نداره و یکی حضور شخصیت های معتبر علمی رو مربوط به موضوع سریال میدونه. خب الان با خودتون چند چند هستین دقیقا ؟ :D
پنج‌تا جوک «علمی» تو سریال ممنون میشم بیاری ببینم. جوکی که موضوعش یک کانسپت یا کانستراکت علمی باشه. Pun، کمدی فیزیکی، slapstick و اینها نه.

بیل گیتس آدم علمی آکادمیک نیست؛ CEO شرکت مایکروسافت، برنامه‌نویس و بیزنس‌من قابلیه، بیل گیتس مهمون الن دجنرس و سریال Silicon Valley هم بوده، این دوتا هم برنامه علمی محسوب میشن؟ :-?

ایلان ماسک تو Iron Man 2 هم حضور داشت، پس نتیجه می‌گیریم Iron Man 2 هم فیلم مخصوص قشر تحصیلکرده‌ست.

نیل دگرس تایسن نازنین و دوست داشتنی راجع به فیلم اینتراستلار پادکست ضبط می‌کنه، تو برنامه جو روگن هم مهمون میشه، پس جو روگن = الیت علمی

و…

فکر کنم بیشتر مشکل اینجاست که شما خیلی استاندارد پایینی برای آکادمیا داری، مهمون شدن چهار نفر آدم هم برات خیلی مسئله خفن و بزرگیه.

برا چی به خودشون زحمت میدادن که 12 فصل بسازن؟
چون عوام نگاه می‌کردن 🤷‍♂️ پنی هات بود، هاوارد احمق دوست‌داشتنی بود، شلدون و ایمی کاپل عجیب و خل و چل‌طوری بودن. بامزه اینجاست شما از من می‌پرسی با خودتون چند چندید چون سریال مخصوص قشر فرهیخته بود و مردم عادی درکش نمی‌کردن. مردم عادی خل‌ان هر هفته بشینن سریالی رو که متوجه نمیشن نگاه کنن؟ یا فکر می‌کنی محض شادی اموات آیزاک نیوتون ۱۲ سیزن ادامه پیدا کرد؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
لشکر چیه هیتر چیه جنگ و VS ـه مگه :D داریم بحث میکنیم، مگه یک نفرم با دوتا اکانت که تضاد پیدا کنی بین پستامون :-"
منم پست شما رو نقل قول کردم کاری به حرفای اون دوستمون نداشتم صرفا نظر خودمو گفتم.

نمیدونم چطور بهم میگی هیتر وقتی دارم میگم جز سریالا مورد علاقه نوجوونیم بود، فقط بحث سر این بود که شما میگی شوخیاش برای قشر تحصیلکردس که گفتم بنظرم اینطور نیست چون اگه اینطور بود منی که رشتم چه تو مدرسه چه دانشگاه هنری بود هیچی نباید از سریالش سر در میاوردم.
دلیلشم واضحه، یک سریال/گیم یا هرچیزی که صرفا واسه یک قشر خاص درست شده باشه هیچوقت به این آمار میلیونی نمیتونه دست پیدا کنه، نمونش هم سریالایی مثل Mindhunter که با اینکه نمرات بالایی گرفتن و ملت راضی بودن کنسل شدن رفت چون بودجشون با تعداد مخاطبا نمیخوند.
بیگ بنگ جز پربیننده ترین سیتکامای تلویزیون هست اگه جوکاش فقط واسه یک گروه خاص رجیستر میشد و بقیه نمیفهمیدن مینشستن شونصد سیزن پاش؟ :D

آخرین ویرایش:

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
پنج‌تا جوک «علمی» تو سریال ممنون میشم بیاری ببینم. جوکی که موضوعش یک کانسپت یا کانستراکت علمی باشه. Pun، کمدی فیزیکی، slapstick و اینها نه.

بیل گیتس آدم علمی آکادمیک نیست؛ CEO شرکت مایکروسافت، برنامه‌نویس و بیزنس‌من قابلیه، بیل گیتس مهمون الن دجنرس و سریال Silicon Valley هم بوده، این دوتا هم برنامه علمی محسوب میشن؟ :-?

ایلان ماسک تو Iron Man 2 هم حضور داشت، پس نتیجه می‌گیریم Iron Man 2 هم فیلم مخصوص قشر تحصیلکرده‌ست.

نیل دگرس تایسن نازنین و دوست داشتنی راجع به فیلم اینتراستلار پادکست ضبط می‌کنه، تو برنامه جو روگن هم مهمون میشه، پس جو روگن = الیت علمی

و…

فکر کنم بیشتر مشکل اینجاست که شما خیلی استاندارد پایینی برای آکادمیا داری، مهمون شدن چهار نفر آدم هم برات خیلی مسئله خفن و بزرگیه.

چون عوام نگاه می‌کردن 🤷‍♂️ پنی هات بود، هاوارد احمق دوست‌داشتنی بود، شلدون و ایمی کاپل عجیب و خل و چل‌طوری بودن. بامزه اینجاست شما از من می‌پرسی با خودتون چند چندید چون سریال مخصوص قشر فرهیخته بود و مردم عادی درکش نمی‌کردن. مردم عادی خل‌ان هر هفته بشینن سریالی رو که متوجه نمیشن نگاه کنن؟ یا فکر می‌کنی محض شادی اموات آیزاک نیوتون ۱۲ سیزن ادامه پیدا کرد؟

جناب هیتر عزیز، همش دونه دونه مثال میزنی. یه سیتکام درست و حسابی نتونستی مثال بزنی که همه اون افراد مهم داخلش بازی کرده باشن. سیتکامی نبوده که به اندازه TBBT مورد توجه تمام اشخاص مهم و تاثیرگذار در تکنولوژی قرار گرفته باشه. و این 12 فصل ادامه پیدا کردن TBBT هم که شما و @majidred2011 به اون اشاره کردین بخاطر این بود که میانگین فهم و سواد در جامعه آمریکا وضعیت مناسبی داشت و اونجا با استقبال خوبی مواجه بود. گمون کنم شما مخاطبین آمریکایی رو با مخاطبین خاورمیانه یکی فرض کردین.:D

لشکر چیه هیتر چیه جنگ و VS ـه مگه :D داریم بحث میکنیم، مگه یک نفرم با دوتا اکانت که تضاد پیدا کنی بین پستامون :-"
منم پست شما رو نقل قول کردم کاری به حرفای اون دوستمون نداشتم صرفا نظر خودمو گفتم.

نمیدونم چطور بهم میگی هیتر وقتی دارم میگم جز سریالا مورد علاقه نوجوونیم بود، فقط بحث سر این بود که شما میگی شوخیاش برای قشر تحصیلکردس که گفتم بنظرم اینطور نیست چون اگه اینطور بود منی که رشتم چه تو مدرسه چه دانشگاه هنری بود هیچی نباید از سریالش سر در میاوردم.
دلیلشم واضحه، یک سریال/گیم یا هرچیزی که صرفا واسه یک قشر خاص درست شده باشه هیچوقت به این آمار میلیونی نمیتونه دست پیدا کنه، نمونش هم سریالایی مثل Mindhunter که با اینکه نمرات بالایی گرفتن و ملت راضی بودن کنسل شدن رفت چون بودجشون با تعداد مخاطبا نمیخوند.
بیگ بنگ جز پربیننده ترین سیتکامای تلویزیون هست اگه جوکاش فقط واسه یک گروه خاص رجیستر میشد و بقیه نمیفهمیدن مینشستم شونصد سیزن پاش؟ :D

تضاد کامل!!!

اول میگی از سیزن 6-7 به اونور رفت تو دیوار و جزو دو سیتکامی بود که نرسوندی به تهش!!! بعد میگی اگه جوکاش فقط واسه یک گروه خاص رجیستر میشد و بقیه نمیفهمیدن مینشستم شونصد سیزن پاش؟
یعنی یک ساعت هم پای حرف خودت نمیمونی :D بالاخره شونصد سیزن نشستی پاش یا تو فصل 6-7 نیمه کاره ولش کردی؟:D
برمیگردم به این سوال مهم که کدوم سیتکام دیگه هست که بازیگران مهمانش اشخاص بزرگی مثل بیل گیتس، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک، استن لی و نیل دگراس تایسون بوده باشن؟ حضور تک و توک نه، حضور همگی اونا.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
جناب هیتر عزیز، همش دونه دونه مثال میزنی. یه سیتکام درست و حسابی نتونستی مثال بزنی که همه اون افراد مهم داخلش بازی کرده باشن. سیتکامی نبوده که به اندازه TBBT مورد توجه تمام اشخاص مهم و تاثیرگذار در تکنولوژی قرار گرفته باشه. و این 12 فصل ادامه پیدا کردن TBBT هم که شما و @majidred2011 به اون اشاره کردین بخاطر این بود که میانگین فهم و سواد در جامعه آمریکا وضعیت مناسبی داشت و اونجا با استقبال خوبی مواجه بود. گمون کنم شما مخاطبین آمریکایی رو با مخاطبین خاورمیانه یکی فرض کردین.:D
من دارم میگم سریال بامزه نیست، «طنزش» فاخر نیست، میگم از جوک‌های خوب علمیش مثال بیار. شما میگی یه سریال بیار که این آدم‌های معروف همشون تو همون سریال هم باشن. 🤡
سیتکامی نبوده که به اندازه TBBT مورد توجه تمام اشخاص مهم و تاثیرگذار در تکنولوژی قرار گرفته باشه.
و؟ :-? اشخاص مهم و تأثیرگذار در تکنولوژی باعث میشن سریال بامزه‌تر بشه؟ بحث من سر «کیفیت» کمدیه، شما علاقه زیادی داری بزنی به صحرای محشر.
بخاطر این بود که میانگین فهم و سواد در جامعه آمریکا وضعیت مناسبی داشت و اونجا با استقبال خوبی مواجه بود.
مرسی که با quantitative measurement میزان فهم مردم آمریکا رو محسابه کردی ولی نه واقعاً. سریال تا یجایی سرگرم‌کننده بود برای مخاطبینش، بعدش وا رفت و برای قشر قلیلی سرگرم‌کننده بود. میزان تحصیلات با میزان لذت بردن هم correlation نداشت. شما فکر می‌کنی چون از TBBT خوشت میاد الان هم‌رده فارادی محسوب میشی، خوش باش >:D<

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
اشخاص مهم و تأثیرگذار در تکنولوژی باعث میشن سریال بامزه‌تر بشه؟
بامزه تر بودن یه سریاله که باعث جذب چنین اشخاصی میشه. اشخاص مهم برای سریال های آبکی وقت نمیزارن. اونا برای یک دقیقه از عمرشون هم ارزش قائلن و حساب و کتاب میکنن.
وقت برای اونا در حکم طلاست که برای افراد عادی که همه سریال هارو جارو میکنن قابل درک نیست.
فرقی هم نمیکنه چقدر بشینم این مساله رو اینجا باز کنم باز خودتو به کوچه علی چپ میزنی. :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

تضاد کامل!!!

اول میگی از سیزن 6-7 به اونور رفت تو دیوار و جزو دو سیتکامی بود که نرسوندی به تهش!!! بعد میگی اگه جوکاش فقط واسه یک گروه خاص رجیستر میشد و بقیه نمیفهمیدن مینشستم شونصد سیزن پاش؟
یعنی یک ساعت هم پای حرف خودت نمیمونی :D بالاخره شونصد سیزن نشستی پاش یا تو فصل 6-7 نیمه کاره ولش کردی؟:D
برمیگردم به این سوال مهم که کدوم سیتکام دیگه هست که بازیگران مهمانش اشخاص بزرگی مثل بیل گیتس، استیون هاوکینگ، ایلان ماسک، استن لی و نیل دگراس تایسون بوده باشن؟ حضور تک و توک نه، حضور همگی اونا.
اشتباه از من بود، خطا تایپی "بقیه نمیفهمیدن مینشستن شونصد سیزن پاش؟" بود منظورم :D اصلا معنی نمیده اونجا از "من" استفاده کنم وقتی دارم در مورد بقیه حرف میزنم.

میانگین فهم و سواد در جامعه آمریکا وضعیت مناسبی داشت و اونجا با استقبال خوبی مواجه بود
ببین رندوم داری فکت میدی بیرون دیگه، الان اگه اون میلیون ها نفر همه باسواد و تحصیل کرده ان پس کی به قول شما سریالا خاله زنکی HIMYM و فرندز میدیده پس :D
برمیگردم به این سوال مهم
این سوالو که جواب دادم، چرا سوال منو دوباره با همون سوال جواب میدی :D
انتظار داری بیل گیتس بیاد تو فرندز واسه راس کامپیوترشو درست کنه یا ایلان ماسک بیاد واسه جوئی در مورد اسپیس ایکس حرف بزنه؟ (بماند که ایلان ماسکی نبود اون زمان به این شکل) چند تا کمدی مگه داریم که به موضوعات علمی ربط داشته باشه تا جایی واسه اینا باشه توشون؟

اصلا نمیفهمم چه معیاریه واسه سنجیدن، یعنی چون اینا اومدن و وقتشون گذاشتن نشون میده خیلی سطحش بالاس یا چون اینا نیومدن تو سیتکاما دیگه یعنی سطح اونا پایین تره؟ چیه بالاخره :D
الان اینکه ایلان ماسک قبول کنه بیاد تو یک سریال یک دفعه باعث میشه سطحش بره بالاتر مثلا؟ ایلان ماسک کسیه که تو برنامه Joe Rogan وید میزد و همین چند وقت پیش کارش شده بود شت پستینگ تو توییتر الان وقتش با ارزش شد یه دفعه :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: robot.boy81

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بامزه تر بودن یه سریاله که باعث جذب چنین اشخاصی میشه. اشخاص مهم برای سریال های آبکی وقت نمیزارن. اونا برای یک دقیقه از عمرشون هم ارزش قائلن و حساب و کتاب میکنن.
وقت برای اونا در حکم طلاست که برای افراد عادی که همه سریال هارو جارو میکنن قابل درک نیست.
فرقی هم نمیکنه چقدر بشینم این مساله رو اینجا باز کنم باز خودتو به کوچه علی چپ میزنی. :D
ایلان ماسک: میرم شوی جو روگان، باهاش وید میزنم و چرت و پرت میگیم دور هم، سهام تسلا رو هم میارم پایین 🗿

دوست ایرانی که فکر می‌کنه چون از TBBTخوشش میاد خیلی آدم خاص و باهوشیه: نه این انسان‌ها فقط برای برنامه‌های فاخر وقت میذارن و با برنامه زندگی میکنن 🤡

بدو برو خدا روزیتو جای دیگه حواله بده

GameManiac

کاربر سایت
Aug 14, 2020
62
اشتباه از من بود، خطا تایپی "بقیه نمیفهمیدن مینشستن شونصد سیزن پاش؟" بود منظورم :D اصلا معنی نمیده اونجا از "من" استفاده کنم وقتی دارم در مورد بقیه حرف میزنم.

ببین رندوم داری فکت میدی بیرون دیگه، الان اگه اون همه جمعیت همه باسوادن پس کی به قول شما سریالا خاله زنکی HIMYM و فرندز میدیده پس :D

این سوالو که جواب دادم، چرا سوال منو دوباره با همون سوال جواب میدی :D
انتظار داری بیل گیتس بیاد تو فرندز واسه راس کامپیوترشو درست کنه یا ایلان ماسک بیاد واسه جوئی در مورد اسپیس ایکس حرف بزنه؟ (بماند که ایلان ماسکی نبود اون زمان به این شکل)

اصلا نمیفهمم چه معیاریه واسه سنجیدن :D یعنی چون اینا اومدن نشون میده خیلی سطحش بالاس یا چون اینا نیومدن تو سیتکاما دیگه یعنی سطح اونا پایین تره؟ چیه بالاخره :D
الان اینکه ایلان ماسک قبول کنه بیاد تو یک سریال یک دفعه باعث میشه سطحش بره بالاتر مثلا؟
سوتی خودشو جمع کرد و ازش به "اشتباه تایپی" یاد کرد :D
" الان اینکه ایلان ماسک قبول کنه بیاد تو یک سریال یک دفعه باعث میشه سطحش بره بالاتر مثلا؟ "

باز برداشت شخصی غلط شما از حرف های من. این مدلی که شما میگی اگه فقط یه نفر از این اشخاص بخواد مثلا تو سریال دیگه ای بره هیچ وقت ارزش پیوستن همگی اونا به یه سریال رو نداره. شما هم کم کم دارین به فاز کوچه علی چپ اون یکی کاربر ملحق میشین ظاهرا:D وقتی تعداد زیادی شخص مهم در یه سریال حضور پیدا میکنن یعنی سریال محتوای خاص و غیرآبکی(غیر متداول) داره و تونسته تو کمدی خیلی موفق باشه.
حتی حضور کمدین های معروفی هاوی ماندل و سلطان استن لی (که بخش اصلی کمدی آثار مارول به روی دوش ایشون بود و بعد از مرگش مارول به قعر چاه سقوط کرد) هم خودش نشون میده TBBT چقدر در بخش کمدی موفق بوده.

"ببین رندوم داری فکت میدی بیرون دیگه، الان اگه اون همه جمعیت همه باسوادن پس کی به قول شما سریالا خاله زنکی HIMYM و فرندز میدیده پس"

HIMYM رو هیچ وقت خاله زنکی خطاب نکردم. گفتم روی این موضوع تاکید کنم که بعدا حرف نزاری تو دهنم.
و اینکه ادعا نکردم اونجا همشون دانشمند هستن و وقتی یکی مثل الن دی جنرس اونجا طرفداران زیادی داره پس محبوبیت فرندز هم برام تعجب آور نیست.
مساله ای که من مطرح کردم این بود که باز تو همون آمریکا این حالت نیمی باسواد و نیمی عامی وجود داره که هر دو نوع سریال رو هر دسته ای از اون جامعه حمایت کنه. ولی تو خاورمیانه وزنه بیشتر به سمت حمایت از سریال های خاله زنکی هست. آمریکا باز بهتره که دو قطبی وجود تا خاورمیانه که تقریبا تک قطبیه. امیدوارم منظورمو رسونده باشم:D

• Love
Reactions: majidred2011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر