hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
برای کسی که کوچکترین اطلاعاتی از دنیای star war نداره ،مندولوریان رو توصیه میکنید؟
توصیه میکنیم :D
البته اگه میدونستی مسلما بهتر بود ولی کلیت داستان مستقله.یعنی چیزی نیست که برات گیج کننده باشه.

ولی کلا باید از این سبک خوشت بیاد.منظورم فضایی و تخیلی و این چیزا هست.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
برای کسی که کوچکترین اطلاعاتی از دنیای star war نداره ،مندولوریان رو توصیه میکنید؟
کاملا توصیه میکنم به شخصه فن دنیای استار وارز نبودم فیلمهاش هم قبلا به صورت جسته و گریخته دیده بودم ولی با دیدن مندولوریان رفتم همه اثار استار وارز رو به ترتیب تایم لاین دیدم خیلی خوب بود

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
دوستان من مندو، فصل 1 و 2 رو دیدم
باقی خزعبلات رو ندیدم
فصل 3 رو میشه دید یا وصله به سایر اراجیف ؟
باقی خزعبلات و اراجیف یعنی کدوما؟ :D

تو بوبا فت یه سری اتفاقات افتاد که مربوط به مندو و بیبی یودا هست ولی خب اونطوری هم نیست که الان فصل 3 رو بخوای ببینی متوجه نشی.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
میگم که این مادرن فمیلی خنده دارم میشه؟ یا تا تهش همینه؟:| یجوری گفتن این تموم شد سیتکام بینا عضادار (دیکتشو بلد نیستم) شدن من گفتم یه خداحافظیه با شکوه با سیتکامه برم ببینم دیدم واقعا عضا داره که این انقد نخندونه سریالش:|

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
میگم که این مادرن فمیلی خنده دارم میشه؟ یا تا تهش همینه؟:| یجوری گفتن این تموم شد سیتکام بینا عضادار (دیکتشو بلد نیستم) شدن من گفتم یه خداحافظیه با شکوه با سیتکامه برم ببینم دیدم واقعا عضا داره که این انقد نخندونه سریالش:|
من هم تازگی شروع کردم و سه چهار فصل دیدم و هم نظرم با شما :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
من هم تازگی شروع کردم و سه چهار فصل دیدم و هم نظرم با شما :D
خیلی دیر متوجه شدی، من یه چند قسمت اول فصل دورو دیدمو گفتم نه، این سیتکام سیتکام بشو نی، رفتم پایتختو دانلود کردم lol

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
منم 3-4 فصلش دیدم.نمیگم خیلی بد بود ولی تبلیغات روش خیلی الکی زیاد بود.از این چیزها هست که مثلا نیویورکرها میبینن و میگن وای ما چه با کلاسیم و بقیه بو میدن ;)) بقیه هم از ترسشون که نگن بیکلاسن میگم وااای چقدر آوانگارد :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
دو قسمت اول Succession رو دیدم؛ امیدوارم با گفتن شباهت سریال با سریال‌های ترکی شبکه «جم» در این تاپیک اعدام نشم! :D

تنها چیزی که من را نگه‌داشت؛ تیم بازیگری تاپ ناچ سریال بود! بریم ببینیم بقیش چی می‌شه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
هرچقد 1883 زیاد نگرفت منو این 1923 بهتر بود بنظرم از همه نظر.
از رنچ گرفته تا داستان مدرسه سرخ پوستا و ماجراهای آفریقاش جذاب بود، تیم بازیگری خیلی خوبی هم داره.
فقط اواخرش یکم کش دادنش اما در کل بیس خوبی ریختن واسه فصل اولش.

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
دوستان من مندو، فصل 1 و 2 رو دیدم
باقی خزعبلات رو ندیدم
فصل 3 رو میشه دید یا وصله به سایر اراجیف ؟
بوبا فت دو قسمتش ماندو حضور داره ولی اونجوری نیست که اگر نبینی خیلی چیزها رو از دست بدی . کلا سریال ها جنگ ستارگان به جز ماندو مالی نیستند . سمتشون نری چیزی رو از دست ندادی .

آنچه گذشت فصل سوم ماندو بیننده رو برای دیدن فصل 3 آماده می کنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
فصل پنجم drive to survive هم اومده.به نظرم حتی اگه تا حالا هم فرمول 1 ندید اینو حتما نگاه کنید.لامصب یه چیز عجیبه مثلا یکی مثل من که همه مسابقات رو دیده و میدونه نتیجه چی میشه ولی اینقدر قشنگ داستان پردازیش کردن که باز مو به تن آدم سیخ میکنه :D

یه چیز دیگه هم که ندیدم اینجا کسی در موردش بگه Clarkson's Farm هست!!!:-? واقعا خجالت داره اگه تا حالا ندیدید.شرم بر شما :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر